24 szep 27, 22:28:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168892 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #615 Dátum: 14 feb 21, 19:05:25 »

Az a baj, hogy én annyira nem kedvelem ezt a felújítósdit, hogy tényleg annak érzem magam. Nevet Tiszta vicc már. Nemrég vettem észre, ezen a webkamerán, hogy Egerben is szétbombázták a főteret. Kísértetiesen ugyanolyan a látvány, mint ami Pécsett volt 2010ben. Nyáron párszor megfordultam Egerben, lehet ez miattam van. Megfertőztem a várost valami pécsi vírussal. Ha a Dobó-teret is simán csupasz beton műkővel borítják be, mindenfajta értelmes térelem nélkül, akkor biztos lehetek benne, hogy én terjesztettem el valamit. Több szép magyar városba nem mehetek el. Irány Miskolc!  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 19:17:26 írta Aes Sedai » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #616 Dátum: 14 feb 21, 19:08:38 »

Tamásiban évtizedek óta nem volt semmi felújítva. De kedvesek az emberek és jó a cukrászda.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #617 Dátum: 14 feb 21, 19:09:36 »

Elnézzek oda? ikszdé A helyi beton műkő gyárosok ipara nagyon fellendülne. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #618 Dátum: 14 feb 21, 19:11:57 »

Nézz el, költs sokat! A látványpékségbe is nézz be, azt jó barátok működtetik.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #619 Dátum: 14 feb 21, 19:15:07 »

Majd egyszer lehet, hogy elnézek. Nem tűnik rossz helynek. De ha után a főtéren kiirtanak minden növényzetet, az utolsó fűszálig, én szóltam. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #620 Dátum: 14 feb 21, 19:25:50 »

Nincs fél focipályányi zöld a főtéren, annak meg mindegy. A gimi kertje viszont szép. Vili bá, a kertész gondos kezei jó munkát végeznek.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #621 Dátum: 14 feb 21, 19:32:34 »

Nem rég ( kb 10 perce ) heves szóváltásba keveredtem egy japánt, már túlontúl istenítő elvakult anime fannal. Olyan állításokkal érvelt, hogy japán tökéletes, meg hogy minden szempontból példa értékű nemzet. Megbecsülik az emberi életét stb.

El nem tudjátok képzelni mennyi ideje vártam már egy ilyen beszélgetést, csak hogy belinkelhessem az illetőnek ezt =D

http://www.erdekesvilag.hu/a-manilai-meszarlas-a-ii-vilaghaboru-egyik-legborzalmasabb-csataja/

Most hogy ez végre megtörtént muszáj megosztanom veletek Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #622 Dátum: 14 feb 21, 19:39:47 »

A japánok elég perverz robotok szerintem. Örülök, hogy te sem vagy elvakult japánfanatikus, Lew. Animés fórumon nagyon sokan azok.

Nem hiszem, hogy csak egy cukrászda van Tamásiban (vagy igen?). Melyiket kell látogatni?
Naplózva

Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #623 Dátum: 14 feb 21, 19:49:35 »


El nem tudjátok képzelni mennyi ideje vártam már egy ilyen beszélgetést, csak hogy belinkelhessem az illetőnek ezt =D

http://www.erdekesvilag.hu/a-manilai-meszarlas-a-ii-vilaghaboru-egyik-legborzalmasabb-csataja/

Most hogy ez végre megtörtént muszáj megosztanom veletek Nevet

Na ez érdekes. Nekem úgy tűnik, itt annyira nem becsülték az embereket, hanem csak fogtak egy kardot aztán ploccs... Példaértékű... ha mindenki ezekről a japánokról venne példát, már nem is lennének más nemzetiségek.  Gondolkozik
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #624 Dátum: 14 feb 21, 19:58:57 »

Igazából az egész járásban ez az egy cukrászda van. Tolna megye csóróbb, mint gondolnátok. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #625 Dátum: 14 feb 21, 20:05:49 »

Dombóvár az nem rossz hely. Nevet Meg Bonyhádon is voltam már. Szekszárdot viszont nem ismerem, oda egyszer el akarok majd menni körülnézni. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #626 Dátum: 14 feb 21, 20:14:59 »

Na ez érdekes. Nekem úgy tűnik, itt annyira nem becsülték az embereket, hanem csak fogtak egy kardot aztán ploccs... Példaértékű... ha mindenki ezekről a japánokról venne példát, már nem is lennének más nemzetiségek.  Gondolkozik

Pont arról beszéltünk múltkor Aesszel, hogy a han kínaiak milyen nagy hatásfokkal irtották a környező népeket többnyire sikeresen. Persze erről nem beszél a világ, és az ilyen videók alatt is csak Európát szidják (mint gonosz háborúskodó gyilkost), holott egész egyszerűen a wikipedia alapján készült az animáció, és ott az európai háborúk vannak részletesen leírva.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1hsDn2kNriI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1hsDn2kNriI</a>

Érdemes a kommenteket megnézni:

JerusalemStrayCat1 órája
 I wonder how many battles there were in the Americas and East Asia before the Europeans came and blew stuff up. We are violent creatures...

Gilbert Beilschmidt3 hete
 Is uh, Europe ok? Can any Europeans tell me your not all dead? I'm honestly scared...))

camred1231 hónapja
 europe are you okay

Tony Rake1 napja
 Europe is a 'friendly' place, really the place to be.


Jaakko Saha23 órája
 Africans and Native Americans had no wars before Europeans got there.

SirAnthonyChirpsALot3 napja
 As we can all tell from this video, Europe will end with a bang.

minecraftiaan11 hete
 Why are so many battles fought in europe D:

Tim Crouche1 hete
 I'm not surprised by this, Europeans are always finding reason to kill each other. Notice the countries that had no major wars until European expansion 

RestrainedDawg2 hete
 Wow Europe you sure know how to throw a party


-------------------

Na, nem akarom folytatni, erről szól az összes hozzászólás. Ami vicces, mert a leírásban is szerepel ez a mondat:
Most of the activity seems to happen in Europe, this is because the english wikipedia was used.
 
De az idióták ezeket már nem olvassák el.
Naplózva

Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #627 Dátum: 14 feb 21, 20:26:09 »

Egyébként mi ez a Japán-imádat? Mert hogy oké, ők készítik az animéket, tök ügyesek, de miért hiszik róluk, hogy ők aztán nem ártottak semmit?
És nem, nem vagyok ellenszenves, ha valaki azt hinné, hát ne tegye.
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #628 Dátum: 14 feb 21, 20:42:30 »

Jah, amúgy Simon cukrászda. Elfelejtettem leírni az előbb.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #629 Dátum: 14 feb 21, 22:22:37 »

Nem rég ( kb 10 perce ) heves szóváltásba keveredtem egy japánt, már túlontúl istenítő elvakult anime fannal.


Ennél már csak az volt megdöbbentőbb, hogy mennyi olyan csaj volt aki japán nevet adott meg magának fészen. Jó nem mintha a fész számítana is valamit, viszont sosem értettem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!