24 júl 03, 14:33:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1070711 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #585 Dátum: 14 feb 21, 09:46:15 »

Jaj igen , te is ilyen szülő vagy, hogy amit nem sikerült elérned az életben, amiben "lúúúzer" vagy, azt a gyerekre kényszeríted rá hogy ő majd helyetted is eléri?
Nem nem sikerült, hanem nem akaram.
Am az asszony a rákényszerítős, mert valakinek tovább kell vinni az üzletet.

Ja és azért csak róluk írok, mert olyan fontosak nekem, amennyire nektek még semmi.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #586 Dátum: 14 feb 21, 10:03:57 »

Annyira fontosak, mint nektek még semmi, blablabla. El is higgyük, miközben az asszony a gyerekedet gondozza, te pedig a fórumos csajokkal kapcsolatos leszbi-fantáziáiddal vagy elfoglalva.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #587 Dátum: 14 feb 21, 10:06:44 »

Hogy gondozná, nincs is itthon.
Nekem meg hadd legyen már egy hobbim. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #588 Dátum: 14 feb 21, 10:12:45 »

Talán úgy gondozza, hogy dolgozik a pénzért, hogy legyen miből megélnetek. Vagyis azt csinálja amihez te lúzer vagy, eltartja a családotokat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #589 Dátum: 14 feb 21, 10:20:10 »

Júj, fordított esetben meg a nők mondják, hogy övék a neheze, de ha a férfi van otthon, akkor egy lúzer.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #590 Dátum: 14 feb 21, 10:27:56 »

Nem értem, miért baj, ha örül a gyerekének meg büszke rá.

Ahogy azt sem értem, miért kell rögtön valakinek a munkáját megkérdőjelezni, csakmert ír fórumra. Ne mondja már meg senki, hogy valaki mennyit tanul, vagy gman törődik-e a fiával, attól, hogy ír fórumra. Ennyi erővel azok mit csinálnak, akik a munkahelyükről neteznek? Aztán hazamennek tovább netezni. Ők kivel törődnek?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 10:28:44 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #591 Dátum: 14 feb 21, 10:34:38 »

Nem azzal van gond, hogy büszke a gyerekére, hanem azzal ahogy fogalmaz, hiszen attól, hogy én nem szeretnék 28 éves korom előtt gyereket egyáltalán nem vagyok kevesebb nála. Mosolyog

Amúgy nekem pl. a munkám a netezés, facebookozni is kell közben, hogy feltehessem a hirdetéseinket. 
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 10:41:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #592 Dátum: 14 feb 21, 10:42:32 »

Kár, hogy ez a vita nem a lenézésből, hanem a "f@szt érdekel a fogzás"-ból indult ki.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #593 Dátum: 14 feb 21, 10:44:53 »

amúgy csak azért írok hogy behozzam Minagi imbalanced hsz számát, mondjuk neki könnyű mert koczka azt akármennyit floodolhat a játékokban
Megtiszteltetés, hogy versenyezni akarsz. Majd jövőhét második felében nem leszek. Akkor írj többet. Nyelvesít Viszont, büszke vagyok rád, mert bevallottad, hogy (csak hsz vadász vagy) szereted a csokit!

Mindenki ezt a sörös játékot játssza a facebookon. O.o

Kicsit bele olvastam mit írtatok tegnap óta... érdekes. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #594 Dátum: 14 feb 21, 10:45:51 »

Gman, ez a viselkedésed, már az elhagyom a fórumot, hogy csak az apai feladataimmal foglalkozzak dráma óta tart, ami ugye mégsem valósult meg, a fellengzős troll viselkedésedet el kell viselnünk továbbra is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #595 Dátum: 14 feb 21, 10:48:49 »

Szerintem előtte is ilyen voltam, csak mások voltak a témáim.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #596 Dátum: 14 feb 21, 11:00:01 »

Van aki megosztja, hogy a cicája milyen pózban fekszik, van aki siránkozik, hogy tanulnia kell a vizsgára, valaki sír, hogy be kell mennie dolgozni, más meg büszke a gyermekére, vagy elmeséli, hogy nem képes miatta aludni, mert egész éjjel sír, ilyen olyan okok miatt.

Én értem, hogy sokan nem szívelik gman-t, mert troll, vagy nem olyan vicces, vagy lúzernek tartják, tökmindegy. Viszont mindenki jön, ír olyan "híreket" (mivel ezzel kezdődött az egész) ami esetleg senkit sem érdekel.
Közben etetettek egy troll-t és kivagytok akadva, hogy miért ír a családjáról. Csináljátok azt amit néha én, vagy szerintem még elég sokan bizonyos embereknél. NEM OLVASSÁTOK EL! Átugorjátok.

Ha leszarjátok, hogy Vilike, fogzik, és gman egész éjjel szenvedett, akkor ugord át. Valakit az nem érdekel, hogy éppen esik nálam az eső és nem mehetek ki táncolni, mert vizes lesz a zoknim. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 11:08:55 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #597 Dátum: 14 feb 21, 11:06:39 »

A "hír" téma pedig egészen más okokból keveredett ide, csak úgy megjegyzem. Itt meg csak az épp aktuális hozzászólásból ragadtam ki példaként Vilike fogát. Mosolyog 
Viszont nem értem erre visszavágásként miért kell felhozni azt, hogy majd ha nekünk lesznek gyerekeink Vilike milyen menő lesz már, gondolom emiatt vágott vissza Syzy is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #598 Dátum: 14 feb 21, 11:15:33 »

Ennyi erővel én sem értem, hogy miért Vilmos fogát kell példaként felhozni, ha nem akartok tahó választ látni?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #599 Dátum: 14 feb 21, 11:20:59 »

Nem etetem tovább a trollt. Már mindent leírtam az imént, még csak nem is fogalmaztam érthetetlenül, szerintem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!