24 jún 26, 21:47:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060702 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6945 Dátum: 14 ápr 21, 02:23:22 »

Én nem tudnék elképzelni egy tanyasi vagy falusi életet,  Gondolkozik túl kényelmes vagyok hozzá, még az is zavar amikor valamiért korán zár a bolt pedig van itt sokféle.  smirksweat

Elmesélem neked azt amit pár éve éltünk át, panelban, városban, és most eltekintek a háttérben zajló, rokoni viszályoktól amik még inkább aláástak minket. Nevet

Sima napnak indult, a macska viszont furán viselkedett és nézte folyton a falat. Nem tudtuk mi volt ott, eleinte rovarra gyanakodtunk, de aztán mi is kezdtük hallani. Megnéztük, barnás, zöldes lé folyt a falból. Megijedtünk, ezzel párhuzamba rögtön egy nagy loccsanást hallottunk a szoba felől. A lámpákból ömleni kezdett a szennyvíz. Aztán a falakról, mindenhonnan. Kifutottam lenyomni a biztosítékot, hívtuk anyát hogy siessen haza mert nagy baj van, elázik a lakás, az ágy, a bútorok, minden! Rohant is haza, nem győztünk mit tenni, alig tudtuk menteni valaminket. A kárszakértő is késve jött ki napokkal, de a takarítókra se számíthattunk. Azt mondták, tegyük ki a szőnyeget a folyosóra, egy hét múlva elviszik. Ja, igen, csakhogy szennyvíz volt, tehát nyilván tudjuk hogy milyen higiénikus dologra próbáltak rábeszélni.
Azt hittük, minden oké, csak valahogy mégsem.. épp a wc-ből jött ki anya, épp az új holmikat tette be, amikor annyit láttunk hogy az egész wc-ből feltör, félméternyi szélesen, egyenesen a plafonig a barna szennyvíz. 12 emeletnyi bélsár és vizelet ömlött az egész lakásba. Ki voltunk akadva, rögtön bevágtuk a jószágokat a szobába és egyszerűen tehetetlenül néztük ahogy ömlik minden. Még az étkezőbe és a folyosóra is kiömlött. Katasztrófa volt az egész nyár...
A takarítókra nem számíthattunk, mindent kezdhettünk elölről, lakni se volt hol, mert egy ilyen lakásba ugyan hogy? Ezért mamánál húztuk meg magunk, míg anya megpróbált otthon rendet teremteni, hisz a barátja itthon se volt...
Eljött a csőcsere napja. Nagy sz*rba voltunk, ugye szó szerint, de ez volt a változás napja.
Aha, azt hittük.
Kijelentették, hogy az adott napon ne használjon wc-t senki, x időtől y ideig, mert nincs víz, a csöveket pedig a mi szintünkön kiszedték. Ohó, kár volt, mert a drágalátos felettünk lakó 12 emeletnyi emberből legalább 6 előre vett vizet vödörbe, hogy ők majd leöntik. Hm, egy volt a gáz. Hogy minden amit oda csináltak egészen akadálytalanul haladt a csövekben mindaddig, amíg el nem jutott a mi wc helyiségünkig, ahol nem volt cső. Cső, se fal sem volt, minden ránk ömlött (megint). Hogy ezután mi lett? A munkálatok nem folytak, mert akárhányszor próbálták a csöveket cserélni, mindig az arcukba kaptak a munkások valamelyik emeleti lakos bélsarából valami. Ja, és takaríthattuk az egész lakást, mert ugye a wc ajtót be nem lehetett csukni akkor.

Ennyi volt az utolsó előtti nyarunk. Nevet Panel lakás, én így szeretlek!

Már azt hittem hogy valakivel ilyen hol jóban hol rosszban vagy.  smirksweat

Pedig így van. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 02:27:12 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6946 Dátum: 14 ápr 21, 02:39:16 »

Az ilyen sztori azért ritka, mondjuk jól megszívtátok, nem szeretem annyira a panel lakást lakhatnék kertesben, de városban ahol vannak üzletek (nem olyan nyitva tartással hogy 3-4kor bezár és van max 2 bolt és mind2 drága) és nem kell mondjuk csirkét pucolni hanem meg lehet venni a "kész" (nincs már tolla és nem véres stb) nyers csirkecombot amit csak meg kell sütni (akár este 7kor is mondjuk valamelyik áruházban) és nem feltétlenül kell termelni (gyümölcsfa azért nem árt).  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 02:41:28 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6947 Dátum: 14 ápr 21, 07:39:35 »

Nekem INTJ (Lángelme Nyelvesít)

Nekem is ez lett. De akárhányszor kitöltöm mindig. Bár nekem ez a kedvencem belőle: Egy INTJ lehet, hogy kedvel téged ha...:
-észreveszi, hogy létezel
-vitatkozik veled, hagy nyerni (legalábbis azt hiszed, hogy nyertél), aztán baráti hangon folytatja a beszélgetést
-megbámul, ha beszélsz hozzá, vagy úgy amúgy (és ez nem a halált okozó nézése)
-úgy tesz, mintha leszarna, pedig mindenre odafigyel, amit kiejtesz a szádon
Bár ebből kb mindegyik mókás. Még ezek a foglalkozási részek is.

Azt a mennyire utálom az embereket meg inkább nem töltöm ki, mert gyanítom hogy dühből kimaxolnám az egészet. ikszdé Kivéve ha vannak benne ellentétes kérdések. Lehet igaza volt a tanáraimnak, hogy nem titkárnak kéne tanulnom. (Pedig amúgy tudok én kedves is lenni.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 07:49:58 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6948 Dátum: 14 ápr 21, 07:45:42 »

En elmeletileg szeretem oket.  Nevet Ez vicces mert nem vagyok papucs mint ahogy a teszt irja.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6949 Dátum: 14 ápr 21, 08:00:03 »

Mondjuk Vera rád nem mondanám, hogy introvertált vagy. Te akkora showman vagy, hogy az kész. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6950 Dátum: 14 ápr 21, 08:03:35 »

Csak kitöltöttem, és 49 a 65-ből. Szomorú, azt hittem legalább 60 lesz minimum. ikszdé Kezdek emberbarátabb lenni, valaki mentsen meg amíg még lehet. :"D

Köszi Gdat. x"D De ezt fejtsd már ki nekem bővebben fb-n mert érdekel. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6951 Dátum: 14 ápr 21, 08:07:29 »

Nekem nagyon durván részletesen az lett, ami kijött. Neked mi jött ki am Syzy?

INTP

Igazából a Munka,Karrierben mehetne minden a nem ajánlottakhoz. xD Kiábrándító, amikor nem hiszel abban, hogy a munka világa bármit is hozzáadhatna a kiteljesedésedhez és leredukálódik pénz szerzésre, amiből szükségleteidet kielégítheted és ennyi kb.  Munkakerülő sem azért, mert nem szeretek dolgozni, mert ha csinálom akkor korrekt vagyok és lelkiismeretes az elvégzendő feladatokat illetően, de nem látom a pénzen kívül különösebb értelmét.

Magánélet (háhá persze egyetemmel maximum), az itt írtak korrektek igen jellemzőek.



Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6952 Dátum: 14 ápr 21, 08:31:46 »

Vicces ahogy félévről félévre előjön itt ez a személyiség típusos téma és mindig mindenki újra kitölti. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6953 Dátum: 14 ápr 21, 08:47:19 »

Szerintem normális és jó. És nem is félévente. Durci Amúgy sok mindenkinek új volt, mivel lett pár újonc erre felé.

Syzygy, ez nem azt jelenti, hogy mással nem foglalkozhatsz, hanem ez egy ajánlás, hogy azok a fajták abban az x munka körben legtöbbször igen jól teljesítenek, vagy szeretik a munkájukat.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6954 Dátum: 14 ápr 21, 08:49:49 »

Igen, nekem uj volt. Nevet De tetszett, csak nem mindennel ertek egyet. :/
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6955 Dátum: 14 ápr 21, 08:52:11 »


Minagi kapitány újból lecsapott. Megyek gédattal buddhista szerzetesnek.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6956 Dátum: 14 ápr 21, 08:54:18 »

A buddhisták sosem voltak annyira szimpatikusak. Vhogy még irritálnak is, pedig nagy vonalakban egyet értek a dolgaikkal. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6957 Dátum: 14 ápr 21, 08:55:06 »

Én nem szoktam lecsapni, na meg közhelyekkel jönni. Durci Uh menj, akkor ott lesz életed, miközben megtalálod a harmoniát magad és a világ között. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6958 Dátum: 14 ápr 21, 08:56:09 »

Mondjuk most megcsináltam a 94 kérdéseset és más jött ki mint utoljára, azt hiszem eddig INTJ volt. Nem szeretem ezeket a dolgokat. Durci
 
ESTJ:
Gyakorlatias, két lábbal jár a földön. Határozott, döntéseit pedig igyekszik mihamarabb megvalósítani. Jó szervező, és az eredményre összpontosít. Figyel a részletekre. Olykor makacsnak tűnhet, mivel másoktól is elvárja, hogy logikus terveihez alkalmazkodjanak.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 09:00:05 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6959 Dátum: 14 ápr 21, 09:06:20 »

Meg procrastinator. Durci

valószínűleg egész életemben dogecoin-t fogok bányászni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!