24 jún 26, 16:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 915 916 [917] 918 919 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1059914 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13740 Dátum: 14 jún 27, 11:11:16 »

Ebből a Gaia, Kronosz és Poszeidón elleni harc hihetetlenül király volt. Ugyanakkor a Zeusz-féle harc nem tetszett, hiába volt olyan élethű a harcvégi véres jelenet, mint Oberyn halála.

Meg amikor kitalálták, hogy csinálnak még egy ilyen játékot, csak a germán istenekkel, már kezdtek ellenérzéseim támadni. Őszintén bevallom, a játék során egyszer sem tudtam Kratos őrült karakterével azonosulni. Persze ettől még etalon a játék a PS3 történelemben.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13741 Dátum: 14 jún 27, 11:16:37 »

Poszeidón ellen amikor először harcoltam, nem hittem el hogy nem egy CGI átvezetőt nézek és ez már a játék Nevet

Mondjuk számomra a kedvenc harc egyértelműen az Árész elleni küzdelem volt.

Én imádom Kratos karakterét. Eltökélt és a célja érdekében mindent és mindenkit elpusztít aki az útjába áll Nevet

Épp minap olvastam, hogy egyetlen részben sem fordult elő, hogy Kratos hátralép Nevet Minden egyes részben figyeltek arra, hogy Kratos a jelleméből adódóan soha nem lép hátra, jöjjön vele szembe akármi Nevet

és tényleg így van. Leellenőriztem.

Bár tény, hogy Kratos a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető pozitiv karakternek.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13742 Dátum: 14 jún 27, 11:24:54 »

Dani kapott egy nagyon jó állást Pesten! *.* Olyan boldogok vagyunk.  Pirul És hogy nektek is legyen jó vmi benne ezentúl könnyebb lesz talizni velünk.  Kúl Nevet

Micsudi: drukkolok, hogy neked is sikerüljön!  Mosolyog
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13743 Dátum: 14 jún 27, 11:27:15 »

Nem értem, hogy lehet imádni egy jellemtelen elmebeteget, aki akár a világot is elpusztítaná, és másokat hagy szenvedni, csak mert szegényt megbántották a múltban és nem tud továbblépni. Valójában a készítők itt csúnyán melléfogtak, mert egy erős, eltökélt, soha meg nem hátráló karaktert akartak alkotni, erre egy gyenge, lelkileg instabil, a bosszúért élő, és a saját múltjától menekülő és meghátráló személyt alkottak. Kratos csak a gyerekes személyeknek tűnik erősnek, valójában az egyik leggyengébb karakter a játéktörténelemben.

Persze, tudom, ez egy játék, de végig azt sugallja, hogy a megoldás abban gyökerezik, amit Kratos tesz. Abban, hogy a saját múltaddal való szembenézés helyett, másokat gyűlölsz, pusztítasz el, másoknak okozol szenvedést. Azt sugallja, hogy minden utadba álló problémát elpusztíthatsz, azt, hogy mindennél erősebb vagy, és mindenen át lehet taposni. Hogy soha, semmit nem kell tiszteletben tartani.

Az olyan játékokat szeretem, aminek van mondanivalója. Ami az életre tanít, és nem arra, hogy hogyan kell tombolni meg magadat istennek hinni és áttaposni minden értéken és értékrenden. A való életben ez egyrészt negatív, másrészt nem válik be. A God of warnak viszont semmi mondanivalója nincs. Persze, a készítők valami nagy mondanivalót akartak (vö. sose hátrálj meg, győzz le minden akadályt), de ezzel eléggé melléfogtak. Az egész játék így másra sem épül, csak agresszív kis köcsögnek tanít, másrészt mondanivaló hiányában lesüllyedt oda, hogy az egésznek a célja a minél kidolgozottabb és véresebb mészárlás. Komolyan, mint a Postal, az volt még ilyen értelmetlen e téren.

Szóval, ha (hogy legyen mihez viszonyítani) az Assassin's creednek tíz pontot adnék, a God of war épphogy karcolná az ötöt.

Egyébként sosem szerettem olyan történeteket, ahol a főhős az isteneket győzi le. Mind az ember kisebbségi érzésének kivetülése.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13744 Dátum: 14 jún 27, 11:54:37 »

Sosem tudtam olyan játékokkal játszani, amit nehezebb irányítani, mint a SuperMariot. Szar a kezem az ilyesmihez. Nekem még ez is kimaradt az életemből. Viszont csomó pénzt spóroltunk ezen kiskoromban, hogy nem kellett mindent megvenni, mert úgyse tudnák mit kezdeni velük. Most van itt egy Wii, mert az orvos tanácsolta, de a rossebb se akar teniszezni, meg  boxolni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13745 Dátum: 14 jún 27, 11:57:29 »

Teniszezni jó, csak élőben, alig várom, hogy vissza térjen az edzőm. Mi a legtöbb játékot ajándékba kaptuk, így nem kellett rá költeni.

Seva, ez amúgy tök jó és te így hol fogsz dolgozni?
Naplózva


xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #13746 Dátum: 14 jún 27, 12:00:52 »

Ah jó kis másolt játékok a PS1 meg Ps2-re <3 Utálok amúgy konzolon játszani bármit ami nem verekedős vagy Autós :3 meg még kivétel a Crash meg a Rayman de pl mostmár egy AC-t nem tudnék leülni konzolon... hihetetlen hogy mennyire irányíthatatlan valakinek aki a pc kezelhetőségéhez van szokva :'D az fpsekről nem is beszélve 
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13747 Dátum: 14 jún 27, 12:01:25 »

Hát én egyelőre maradok itt az ÁOK-n. Ez még vita tárgyát képezi, hogy mikor kezdjek el munkát keresni Pesten.  Nevet Ősszel kéne vmikor.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13748 Dátum: 14 jún 27, 12:04:51 »

Kratos karaktere pont azért remek, mert gyenge.

Vegyük sorra a történetét.

- Meghal a felesége és a lánya ( God Of War )
- Meghal a testvére és az anyja ( God of War: Ghost of Sparta )
- Zeusz elárulja. ( God Of War 2 )
- Kiírtják a népét, akikért egész életében harcolt. ( God Of War 2 )
- Meghal Pallasz Athéné, az egyetlen Isten aki törődött Kratos-szal. ( God Of War 2 )
- Gaia elárulja ( God Of War 3 )
- Pandora meghal ( God Of War 3 )

Az egyben Kratos, még nem elmebeteg. Azt a feladatot kapja az Istenektől hogy ölje meg Árészt aki túl messzire ment. Cserébe mint tudjuk, Kratos azt kéri, hogy töröljék ki az emlékeit, mert nem tud együtt élni a tudattal, hogy megölte a családját. Meg persze a bosszú is közrejátszik.

Megöli Árészt ám az Istenek nem törlik ki az emlékeit, sőt még csak meghalni sem engedik. Nem engedik neki, hogy legalább a halállal véget vessen a szenvedésének. Helyette ő lesz az új Háború Istene.

Miután Kratos elfoglalja a trónt azt teszi ami a Háború Istenének a dolga. Háborúzik. Ezúttal azonban ismét becsapják az Istenek. ( Mivel mint később kiderül, Zeuszt megfertőzte a sötétség amit kiszabadult pandora szelencéjéből )
Elveszik az erejét, Zeusz megöli és még ráadásul Spártát is elpusztítja.

Ám Kratos még ezután sem nyugodhat békében, mert Gaia visszahozza Hádész karmai közül. Kratos visszamegy az időben, hogy megakadályozza Zeuszt abban, hogy elpusztítsa Spártát. Meg persze ugye bosszút is akar állni.

Kratos ezután megküzd Zeusszal és ekkor Athéné is meghal. Az egyik olyan Isten aki Kratos mellett állt.

Ezek után merje bárki a szemembe mondani, hogy nem örülne bele a kínokba és szenvedésbe amit Kratos átélt.


Lahkesis: You will never find peace for what you have become.
Kratos: I am what the gods have made me!

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 12:15:08 írta Lew » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13749 Dátum: 14 jún 27, 12:14:49 »

Én meg annyira konzolhoz vagyok szokva, hogy PC-n irányíthatatlanok számomra a nem stratégiai játékok. ikszdé

Még mindig nem tudom, Seva milyen titkárnő az ÁOK-n. Nevet Remélem semmi közöd a TO-hoz!!

Lew, úgy beszélsz, mintha csak Kratosnak haltak volna meg a szülei. Vagy a testvére. Mintha németek millió nem élték volna át a világháborúkban népük kitelepítését, szétszóródását, Poroszország teljes megsemmisítését. Mintha nem lettek volna emberek, akik népirtásokat éltek át, mintha nem lett volna Hiroshima, és az a maroknyi személy, aki át- és túlélte. És legtöbbjük nem őrült meg. Nem hőzöngött, nem gyilkolt, hanem továbblépett. Nem mondom, hogy tovaillant a feszültség az emberekből, de nem süllyedtek Kratos-szintre. És igen, vannak olyan személyek, akik annyit (vagy többet) szenvedtek, mint Kratos. Nem kell ehhez Zeusz, hogy becsapjon, vagy Gaia, hogy visszahozzon a túlvilágról.

Csak annyit tudok rá mondani, amit a Prince of Persia producere mondott: "Kratos is a supercool character, but it's black and white; his personality is pure rage, his dialogue is pure rage, his character design is pure rage – it's kind of easy."

Az egész személyt nem lehet sajnálni, nem lehet megérteni, mert az egész személy nem más, mint tiszta gyűlölet, szomorú múlt ide vagy oda.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13750 Dátum: 14 jún 27, 12:20:06 »

Saphira, most azért húztam ki a neved, hogy tutira menjek.
Saphira, ezt olvastad? Pirul Nevet

Seva, és szállást már el kezdtetek keresni?

Lew, én bevallom csak PS1 volt közöm, így ezt a játékot csak messziről ismerem. T_T Később, vagyis idén játszottunk kicsit a PS3-mal (azt hiszem, de nem vagyok benne biztos, mármint, hogy PS3 volt-e.) Mortal kombat-ot, amit HD Projektor-on nyomtuk, a falra... állat volt úgy, az összes belassítás a kombóknál, meg csonttörés. A nővéremmel jöttünk rá, hogyan vannak az ehhez hasonló kicsi "felvételek". Fantasztikus volt. *-*

Meg még anno volt X-Box-unk, jaj de jó bunyós játékok voltak azon is.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 12:28:38 írta Minagi » Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #13751 Dátum: 14 jún 27, 12:35:06 »

Még mindig nem tudom, Seva milyen titkárnő az ÁOK-n. Nevet Remélem semmi közöd a TO-hoz!!

Szerencsére nem TO-s vagyok.  ikszdé Tanszéki titkárnő vagyok. De kommunikálok a TO-val, teszek fel jegyeket ETR-be, zh-t iratok stb... Csak a mi kurzusaink ügyintézője egy ritka normális, értelmes és kedves nő úgyhogy mázlim van vele.  Nevet



szállást


 ikszdé ez cuki volt. :3

Albikat már hónapok óta nézünk, de tétje csak mostantól van.  Nevet Sok jó van szerencsére csak gyorsan kell lecsapni rájuk.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13752 Dátum: 14 jún 27, 12:36:31 »

Nekik nem volt meg hozzá az erejük hogy bosszút álljanak. 10/9 ember akinek megölik a szeretteit és megvan az ereje , hogy bosszút álljon. Bosszút állna.

Egyébként Kratos maga is elismeri, hogy egy szörnyeteggé vált, de akkor már régen túl késő számára. Ekkor már mindent elveszített csak a bosszú maradt számára.

Többek közt ezért is végez magával a 3 végén.

Nem állítom hogy Kratos tettei helyesek voltak. Sőt Kratos szörnyű dolgokat tett, de én akkor is nagyon bírom a karakterét Nevet

Mondjuk te lány vagy, szóval érthető, hogy csak 5 pontot adtál a GOW szériára Nevet


Shadow Of The Colossus-t ismered? Másik nagy kedvencem a PS 2 érából =)
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13753 Dátum: 14 jún 27, 12:45:26 »

Találtam egy csodaszarvast.


Egyébként milyen munkát kapott, hogy ilyen jó?Nevet Mit fog csinálni?
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13754 Dátum: 14 jún 27, 12:45:48 »

Seváékról eszembe jutott, hogy ha Msc. után munkát nézek, akkor azt itt, Tolna megye az átlagnál is falusiasabb részén kell tennem, mert Ildikó akkor sem hagyná itt a cukrászdát, ha az életem múlna rajta. Így belegondolva ez kemény menet lesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 915 916 [917] 918 919 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!