24 szep 27, 21:45:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 916 917 [918] 919 920 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168408 alkalommal)
0 Felhasználó és 93 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #13755 Dátum: 14 jún 27, 13:25:17 »

De hát a mai világban a munka után való utazás sem kéne, hogy gondot okozzon, nem egy embert ismerek aki a lakhelyétől 80-100 km-ket utazik, akár naponta is, és ezek azok akik stabil irodában dolgoznak, ott a másik része akiknek az irodájukból hetente akár többször is el kell látogatniuk az ország másik végébe.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #13756 Dátum: 14 jún 27, 13:43:41 »

Megvalósíthatósági szinten nem okozhat gondot, de nyilván senki nem akarja úgymond meghosszabítani a munkaidejét napi 2-3 vagy még több órával, mert távol lakik a munkahelyétől. Persze ha nincs jobb, akkor így is csinálja.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13757 Dátum: 14 jún 27, 14:09:22 »

Grtulálok az új melóhoz.  Mosolyog
Micsudinak is ha felveszik, úgy látom belépett egy pozitívabb korszakba.  Nevet

A Jabilban dolgoztam ami más városban van, én sem szerettem hogy nem Miskolcon van (ingázás), de az utazási időt is  el lehet kellemesen tölteni (pl zene hallgatással).  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13758 Dátum: 14 jún 27, 14:23:38 »

Noe igazán felfoghatná, hogy nem mindenki olyan megszállott munkamániás, mint ő és az ismerősei.
Napi négy-öt óra buszút és nyolc óra munka után nem tudom kinek van ideje a családdal foglalkozni, szórakozni és pihenni is. Tudom, van, akinek ezek nem fontosak, de én nem ilyen vagyok.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13759 Dátum: 14 jún 27, 14:49:12 »

Kiveséztük a Ps 1 érát jöhet a 2 és 3 Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZRLBTdrfQUc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZRLBTdrfQUc</a>

Gondolom ezt a játékot nem kell bemutatni senkinek.


Egész jó játék volt, mivel nincs PS3 konzolom, így a 3-mal nem játszottam, de PS2 és PSP-n játszottam. Tipikus férfi igényeket kiszolgáló játék.

Lew, úgy beszélsz, mintha csak Kratosnak haltak volna meg a szülei. Vagy a testvére...  És igen, vannak olyan személyek, akik annyit (vagy többet) szenvedtek, mint Kratos.
Az egész személyt nem lehet sajnálni, nem lehet megérteni, mert az egész személy nem más, mint tiszta gyűlölet, szomorú múlt ide vagy oda.
Nos valószínűleg nem sok ember gyilkolta meg véletlenül a saját anyját és kevés ember láthatta hosszú évek után halottnak hitt öccsét tényleg meghalni. Azért érdekelne, hogy ki az az ember aki többet szenvedett életében, mint Kratos? A rákos emberek? Ők is szétvernék a rákot puszta kézzel, ha erre lenne módjuk, ahogy mindenki megölné azt az embert, aki megöli a hozzátartozóját, ha tudja, hogy nincs következménye és van hozzá ereje. Én teljesen megértem Kratost. Egy világban ahol csak erőszak van és háború, ott nem lehet békével csatázni. Őszintén megmondom, hogy ha nekem ölnék meg bármelyik szerettemet, akkor én is kitépném a gerincét és a koponyájából kupát csinálnék, ha tudom, hogy nincs következménye. Szerintem sokan így vélekednek, csak persze nem túlozzák el ennyire, mint én és ezek az emberek azok akik valamilyen szinten tudnak vele azonosulni. Persze nem abban azonosulni, hogy boldog boldogtalant félbevágsz , mert elér addig a láncod, hanem Kratos bosszúi azok amikkel lehet és én is tudok azonosulni. Nem szép dolog? Barbár? Igen, de azért én mindig kíváncsi vagyok, hogy a másik ember, ha kicsit is megpróbálná megérteni a bosszúálló karaktereket, és maga elé képzelné, ahogy szerettei vére beterít mindent a lakásban, akkor vajon mennyire lenne kulturált ember.

Nekem a konzoljátékok közül sok animés játék is tetszett, mint a DBZ Tenkaichi széria, de mondjuk a Narutoból is a Ultimata Ninja széria. CV-X is PS2-n toltam ki sokszor, bár még Dream Casten is már megvolt, csak akkor még annyira nem foglalkoztatott a cucc, mint pár évvel később. Soul Calibur is egy olyan cím, amit nagyon szerettem. MGS játékok is lekötöttek sokáig. Autós játékok közül nekem a Need for Speed széria is bejött, egészen még a Carbonig, bár számomra a Most Wanted és az Underground 1 volt a kedvenc. Sport játékokból a Madden, NHL és a FIFA sorozatok alapom voltak számomra. A keresztapa játék nagyon jó kedvcsináló volt ahhoz, hogy az embernek kedve legyen betenni a filmet  a lejátszóba vagy letöltse. A Grand Theft Auto játékok a B kat. akciófilm fanoknak etalon, így nekem is sokat lefedett a GTA univerzum. Nagyon sok jó játék van PS2-re. Szerintem Saphira kedvence a Def Jam Fight for NY. :'D El tudom képzelni, ahogy csinál egy kopasz 2 méteres állatot és rommá veri a sok rappert. xD

Ja és Saphi megértelek a FB-kal kapcsolatban, én is folyton látom a Bizonyítványos képeket. Tegnap vagy tegnap előtt meg Államvizsgás posztokkal volt teli a falam.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #13760 Dátum: 14 jún 27, 15:00:12 »

Sokan Budapesten belül utaznak tömegközlekedéssel másfél órát a munkahelyre, míg mondjuk a fővárosból egy vidéki helyen szintén ott vannak tömegközlekedéssel másfél óra alatt, autóval gyorsabban. (pl. most a szakmai gyakorlatommal leszek így, sajnos mivel egy autó megvásárlását még nem engedhetem meg magamnak, vesztek minimum fél órát a napból, viszont ami pozitívum az autóhoz képest, hogy vonaton/HÉV-en tudok olvasni, esetlegesen dolgozni a gépen, tehát mégsem teljesen elvesztegetett idő).
Mellesleg nem vagyok munkamániás, csak annyira mégsem vagyok lusta, mint sokszor hiszem magamról. Legalábbis ezen hozzáállásokat látva mindig pozitív irányba mozdul el az énképem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13761 Dátum: 14 jún 27, 15:15:28 »

Ja, irreálisan jó példát mutat a világnak ez a játék.

Persze mindenki más típusú karaktert szeret, én sehogy sem tudok megkedvelni egy vérszomjas izomagyú barbárt, bár ha hidegfejű, számító és intelligens gyilkos lett volna, talán én is szeretném.

Minagi, olvastam. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13762 Dátum: 14 jún 27, 15:34:44 »

Kratos-ra azért azt nem mondhatjuk, hogy nem volt leleményes, mert ahány ellenféllel találkozott, mindnek rájött a gyenge pontjára és mindet más , valamilyen leleményes módszerrel darabolta fel Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13763 Dátum: 14 jún 27, 15:49:30 »

Nem várom el, hogy megértsd noe, de azért elmondom.
Tudod, mi miatt mennek szét leggyakrabban a családok? Mert anyuka és apuka egy csomót dolgozik azért, hogy a családnak mindene meglegyen és közben pont arra nem marad idejük, hogy megadják egymásnak azt, amit szeretnének. Születik két-három gyerek (mindegy mikor), mert a szülők így akarták. Fáradtan hazaesnek a munkából és meghallgatják a gyerekeket, megnézik, mit rajzoltak, játszanak velük, megnéznek egy mesét. A gyerekek minimum érdemelnek ennyit és ez így van jól. Ezután még jobban kifárad mindenki és fáradtan jönnek a konfliktusok, még ha nem is akarjuk. Havonta össze tudnak hozni egy szabadnapot, amit kettesben tölthetnek, de ez csak pár napra oldja meg a mélyülő gondokat. A tiszta gondolkodást segítő és pihentető egymagunkban töltött pillanatokról már nem is beszélek. Ezért azt mondom, hogy inkább menjen a család, a pihenés és a szórakozás a munka rovására, mint fordítva.
Tessék, írhatod a kiragadott ellenpéldáidat!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13764 Dátum: 14 jún 27, 16:06:25 »

Good story gman. Remélem nem jutunk el ma is a téma zárására, mert sörözés után este jönnék még kommunikálni. Biztos valaki feldob egy játékot, amire reflektálhatok, vagy ha nem, akkor kénytelen leszek 100-adjára is Resident Evilről beszélni, hogy legalább Syzynek is legyen egy jó estéje...
Ja amúgy szerintem nem a munkamánia, hanem a társadalom szellemi felszabadulása az oka a szakításoknak/válásoknak. Ma már nem annyira elvárás, hogy korán csinálj gyereket, alapíts azonnal családot amint megvan az első állásod, mert a társadalom tudja, hogy amíg egzisztenciája nincs stabil alapokon, addig csak egy púp lenne a saját, a párja és a szülők hátán. Történelem nem az én területem, de mondjuk szerintem a jobbágyoknál nem volt annyira nagy divat a válás, pedig életük túlnyomó részét átdolgozták. De aztán lehet cserélték a feleségeket a jobbágyok, ha valaki így tudja, azért világosítson fel, mert tévedni emberi dolog...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13765 Dátum: 14 jún 27, 16:19:37 »

Idézet
a társadalom szellemi felszabadulása az oka a szakításoknak/válásoknak
Régi időben nem is volt válás (vagy nem volt jellemző), mert lenézték az elváltakat (főleg a női elváltakat), legfeljebb az házasodott újra aki megözvegyült.
Nem lenne jobb ha az az idő visszajönne, gondoljunk csak bele, ha egy kapcsolat nem működik sehogy se akkor is benne kéne maradni mert másként "megvetne a társadalom", ez volt a fő oka annak hogy nem mentek szét az emberek, plusz vallásosak is voltak ami miatt helytelennek gondolták a házasság felbontását.
Régen mi volt? Apu dolgozott, anyu gyereket nevelt, de ez már nem kivitelezhető (hacsak apu nincs vezető beosztásban) mert egy szülő keresetéből nem lehet megélni (vagy csak nehezen).
Idézet
már nem annyira elvárás, hogy korán csinálj gyereket,
Aki "korán csinál gyereket" manapság az ilyen kapcsolat is szétmegy.
Ugyanúgy nincs idejük egymásra és a kölyökre ha el is akarják tartani normálisan.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #13766 Dátum: 14 jún 27, 16:22:15 »

Biztos valaki feldob egy játékot, amire reflektálhatok

Kő szimulátor !!!! Ráadásul még fizetőssé is akarják majd tenni xD (legalább 10€-ért)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 16:22:47 írta dehunter » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13767 Dátum: 14 jún 27, 16:32:18 »

Olyan szép, amikor Ayumi hozzászól egy történelmi témához úgy, hogy nem ismeri a történelmet, és mindent a saját szemüvegén keresztül lát. Megmosolyogtató az emberek naivitása.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #13768 Dátum: 14 jún 27, 16:42:06 »

Amúgy ez a kádár reflex Coelhóban volt meg a legtöbbször, figyeltem.   Nevet

Nah mentem Ritához inni, remélem csinált sushit *-*
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13769 Dátum: 14 jún 27, 16:47:40 »

Olyan szép, amikor Ayumi hozzászól egy történelmi témához úgy, hogy nem ismeri a történelmet, és mindent a saját szemüvegén keresztül lát. Megmosolyogtató az emberek naivitása.
Gondolom ezzel nyilván nem olyasmire akarsz utalni hogy egy időgéppel jöttél a középkorból és te átélhetted amit én nem, így (kizárásos alapon) marad a másik lehetőség:
Vagyis hogy én esetleg "analfabéta" volnék.
Csak szólok hogy én is jártam iskolába (még ha ezt nem is nézed ki belőlem).
Amúgy már kú**ára unom hogy (kb. 1-2 hete) ha valaki hozzám szól csak oltogat. Mert itt a kommunikáció kimerül ennyiben.
A hibáimról persze én tehetek, viszont vannak itt emberek akik magukba nézhetnének és elgondolkodhatnának hogy ez vajon jól van e így mert vannak akik oly mértékben el vannak itt szállva maguktól hogy ők bármit megtehetnek bárkivel (verbálisan persze, itt máshogy nem is lehet), aztán csodálkoznak hogy lezárják a topicot mert nem bírnak magukkal.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 916 917 [918] 919 920 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!