24 okt 12, 17:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 793
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Viccek  (Megtekintve 1450558 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2670 Dátum: 08 okt 28, 13:18:52 »

- Mivel mossa a ruháit a kishableány?
- Ariellel.

- Piros és felfelé megy,mi az?
- Paradicsom a liftben.

Két bankrabló bemegy a bankba.Az egyik figyel,a másik pakolja be a pénzt a zsákba.Megyszólal az első:
- Te,hívjuk a rendőrséget!
- Miért?
- Valaki ellopta a kocsinkat!

Két ember beszélget a vonaton:
- Ne hajolj ki,veszélyes lehet!
- Ugyan már,ismerem azt a pályát!Nemsokára lesz itt három be...be...betonoszlop...

- Apu,hol van Afrika?
- Nem tudom,fiam.Tudod,hogy anyád takarított!

Dezső az előző esti kártyapartiról csak reggel megy haza.Büszkén meséli a feleségének:
- Képzeld, Lidikém, este leültünk a haverokkal kártyázni,és olyan lapjárásom volt,hogy hajnalra elnyertem a Tóth Audiját.
- És hol van?
- Gondoltam, minek cipeljem haza?!Inkább eladtam.
- És hol van a pénz? - kérdezi a felesége.
- Tudod, amikor kifizették,visszamentem kártyázni,de sajnos, teljesen megfordult a lapjárás!

A piros lámpánál egy kis Polski áll meg a Jaguár mellett.A polskis átkiabál a másik autóba:
- Van rádió a kocsijában?
- Természetesen - feleli a jaguáros fölényesen.
- És telefax?
- Persze,az is.
- És franciaágy?
A luxuskocsi tulajdonosa elvörösödik,majd elhajt a szerelőhöz,és beépíttet egy franciaágyat az autóba.Két hét múlva az egyik parkolóban meglátja a kis Polskit,párás ablakokkal.Odahajt mellé,bekopog és átkiabál:
- Vegye tudomásul,hogy igenis van franciaágy a kocsimban!
A kis Polski tulajdonosa döbbenten kérdi:
- És ezért zavar engem zuhanyozás közben?

A professzor irodájába benyit a felesége:
- Fiacskám behoztam Péterkét.
A professzor fel sem néz.
- Jól van tedd a P betűhöz!

Egy macska meghal és felmegy a mennyországba.Szent Péter fogadja a kapuban,és mondja neki:
- Mi téged itt ismerünk!Nagyon jó macska voltál a földön.Mindig szót fogadtál a gazdádnak.Ezért ha van valami különleges kívánságod,hajlandó vagyok teljesíteni!
- Nekem lenne egy kérésem - mondja a macska -,mindig szerettem volna egy saját selyempárnát,amin heverészhetek.
- Oké - mondja neki Szent Péter,és odaadja neki a selyempárnát,majd útbaigazítja.
Nem sokkal utána egy nagy csapat egér érkezik a mennyországba.Szent Péter ezeket is fogadja:
- Szervusztuk egerek!Mi figyelünk titeket,és láttuk,hogy nagyon jó egerek voltatok.Soha nem vettetek el ételt a másiktól,és nem bántottátok a többi állatot.Ezért most,ha van valami kívánságotok,mondjátok meg!
- Mi mindig figyeltük a gyerekeket,amint görkorcsolyáznak -,és szerettük volna kipróbálni,milyen is az.Kaphatnánk egy-egy görkorcsolyát?
Szent Péter beleegyezik,felveszik a görkorcsolyát és elmennek.Egy pár nap múlva Szent Péter megy a szokásos körútjára,és látja a macskát,ahogy elégedetten heverészik a selyempárnán és megkérdezi:
- Na macska,mi újság?
Erre a macska:
- Minden igazán nagyszerű!Örülök a selyempárnának,de legjobban a mozgó büfét élvezem!

- Hogy hívják a világítószerek betegségtünetét?
- Lámpaláz.

A rendőr megállít egy kosarat vivő kislányt:
- Mi a neved,hová mész,és mi van a kosaradban?
- Esztergomba.

Jóska panaszkodik barátjának:
- Olyan feledékeny lettem...
- És mit teszel ellene?
- Mi ellen?

- Mondd,miért égett le a férjed mindkét füle?
- Részegen telefonálni akart és a vasalót vette fel.
- Na,de miért mind a két füle...?
- Ja,mert öt perc múlva visszahívták.

- Hallotta a rádióban Schubert befejezetlen szimfóniáját?
- Nem.De majd meghallgatom,ha kész lesz.

- Miért keltesz fel a legszebb álomból,te haszontalan? - kérdi a nagypapa unokájától.
- Azért,mert új trombitám van,és a mama megtiltotta,hogy zenéljek,amikor te alszol.

- Mi az: a háztetőn ül és fütyül?
- Jókedvű tetőjavító.

- Mi az abszólút idegbaj?
- Ha az ember az almát vakarja,és a fejét hámozza.

- Milyen remek ez a kávé? - mondja a vendég a háziasszonynak.
- A férjem hozta Brazíliából.
- Ne mondja!És azóta nem hűlt ki?

- Doktór úr mióta a feleségem elhagyott,nem tudok aludni.
- Miért annyira hiányzik?
- Nem,csak magával vitte az ágyat.

- Férjhez ment az étvágyam.Elvette a menza.

- Fiatalember!Itt csak engedéllyel lehet horgászni!
- Ó,hálásan köszönöm a tippet.Én,bolond,eddig gilisztával próbálkoztam...

- Mi az:intelligens és ehető?
- Okostojás.

- Miért süti napolajban a szőke a csirkét?
- Hogy le ne égjen.

A rabbi kihirdeti:Isten rendeltetése,hogy a vajas kenyér mindig a vajas oldalával essen a földre.Néhány nap múlva keresik a rabbit:
- Hallod-e,rabbi!tegnap a másik oldalára esett a vajas kenyér!Hogy lehet az?
Mire a rabbi,hosszas gondolkodás után:
- Biztos,hogy jó oldalát kentétek meg a kenyérnek?

- Kapitány!Elveszítettük a háborút!
- Micsoda?Azonnal megkeresni!

Kolompár és Lakatos találkozik a Körúton.
- Te,Gazsi - kérdezi Kolompár -, hányas ing van rajtad?
- Harminchetes.
- pedig olyan,mintha csak három hetes lenne.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2671 Dátum: 08 okt 28, 13:26:37 »

MI a közös Piroska és a MIkulás között?
a piroskabátja (pirosa batja, piroskabátja) ikszdé

Mikelandzseló és Májkelldzsekszon
MI kell andzsenllo? Máj kell dzsekszon
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2672 Dátum: 08 okt 29, 16:24:12 »

Na ez LOL ----> http://videa.hu/videok/vicces/kinai-keresztezodes-2008-idiota-XzG6dfyf58xAUqFE
Elalszik egy útkereszteződésben a motoros ikszdé
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2673 Dátum: 08 okt 29, 22:33:39 »

Na ez nagyon nagyon lol lesz nézzétek meg érdemes.Gondoskodjatok arról,hogy meg ne fulladjatok a röhögéstől. Nevet
http://www.videoplayer.hu/videos/play/202574
http://www.videoplayer.hu/videos/play/202583
http://www.videoplayer.hu/videos/play/203113
http://www.videoplayer.hu/videos/play/203120
http://www.videoplayer.hu/videos/play/203125
http://www.videoplayer.hu/videos/play/203132
http://www.videoplayer.hu/videos/play/203143
Na jó volt?Ugye hogy kész röhej milyen hülyék. Nevet
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2674 Dátum: 08 okt 29, 22:39:41 »

Hát ez nagyon kemény volt! Ilyet nálunk is rendezhetnének!

Egyetemen:

- Te, van házid?
- Van.
- Töltesz?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2675 Dátum: 08 okt 29, 22:43:12 »

Okos pilóta alagútban nem katapultál.
Nincsenek előitéleteim mindenkit utálok.

A tökéletes világban nincs rasszizmus.
-De a tökéletes világban cigányok sincsenek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #2676 Dátum: 08 okt 30, 01:07:48 »

Micsudi ne rasszistáskodj..

Alapvetően nincs semmi baj a munkahelyi szexuális életemmel. Egész nap ****ogatnak,én meg szopok. xdddd
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2677 Dátum: 08 okt 30, 01:13:20 »

Jaj ezek a videok... Én már régebben is néztem 1-2-t yotuben, nagyon nagy XDD

Hehe ---> http://videa.hu/videok/vicces/bocs-itt-hagytam-a-bugyim-atveres-vicc-11bTDqtzOT8lgjha
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 31, 12:43:43 írta wolf » Naplózva
Kakashi-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2678 Dátum: 08 okt 31, 13:00:11 »

Kislány találkozik a Mikulással. Így szól a Miku:
-HA adsz egy puszit adok neked cukorkát.
Erre a kislány ha lesz*plak enyém a zsák?
Naplózva
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #2679 Dátum: 08 okt 31, 19:02:14 »

- Anyu, vegyél nekem fagyit!!!
- Aranyom, azért mert
lefekszem az apáddal, még nem
kell anyunak
szólítanod!
- Akkor hogy szólítsalak???
- Normálisan, mondd, hogy Józsi!


Két vadász bóklászik egy távoli erdőben, amikor egyikük összeesik. Úgy tűnik nem lélegzik, szemei meredten néznek a semmibe. Társa előkapja a mobilját, s hívja gyorsan a mentőket segítségért: -A barátom halott, mit csináljak? - Nyugodjon le - jön a válasz -, segítünk. Először is bizonyosodjon meg arról, hogy a társa halott. - Rövid csend, majd fegyverdörrenés hallatszik a telefonban, s ismét a fickó hangja: - Eddig oké, és hogyan tovább?


A patológián a professzor a boncolás tudományára tanítja a hallgatókat. -Két dolgot követelek meg Önöktől! 1. Mindig pontosan figyeljék meg, mit csinálok! 2. Mindig csinálják utánam, amit én csinálok! Például... és feldugja az ujját a hulla végbelébe, aztán kihúzza és megnyalja. Aztán rámutat az egyik hallgatóra: -Most maga jön! A hallgató sűrű hányások közepette, de utána csinálja. Mire a prof.: -Mondtam ugye, hogy pontosan figyeljék meg amit csinálok! Én ugyanis a középső ujjamat dugtam fel és a mutatóujjam nyaltam meg!


Pistike benyit az osztályba, de az óra már félórája megkezdödött.
- Csókolom tanárnö,azt szeretném...
- Szia Pistike, nánánánáná, ma énekelve beszélünk lálálálálá!
- De tanárnö, csak azt szeretném mondani, hogy...
- Nem,nem Pistike, nánánánáná, ma énekelve beszélünk lálálálálá!
- Jól van tanárnö, nánánánáná, meghalt anyukám, lálálálálá!
Naplózva

gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2680 Dátum: 08 okt 31, 20:52:34 »

Egy öregember álldogál az esőben egy kocsma előtt. Egy bot van a kezében, azon egy madzag, amit belelógat egy tócsába. Arra megy egy férfi, csodálkozva nézi az öreget, majd megszólítja:
- Mondja, mit csinál itt?
- Horgászom. - feleli az idős férfi.
A fiatalember megsajnálja, behívja a kocsmába egy sörre. Üldögélnek egy-egy korsó sör mellett, a fiatal kérdezi az öregtől:
- És mondja, hány halat fogott már?
- Eddig hetet, maga a nyolcadik. Nevet

Megy az orosz vonat Szibériában. Egyszer csak megáll. Az utasok kérdezősködnek:
- Mi történt?
- Mozdonyt cserélnek.
- Mire?
- Vodkára!
- És akkor hogy fogunk tovább menni?
- Részegen!
 Nevet Nevet

Két roma találkozik az utcán. Kérdi egyik a másiktól:
- Hová mégy, cimbora?
- Megyek khabátot venni.
- Hé, ha nem látya senki, vegyé má nekem is egyet!
Nevet:D:D

Egy roma árus mászkál Budapesten a Blaha Lujza téren és próbál eladni néhány márkás órát. Megszólít egy járókelőt:
- Óccsó Rolex, 8000-ért a magáé, kedves uram!
A járókelő nem kér belőle. A roma megint erősködik:
- Jóvan, odaadom magának 6000-ért.
- Nem!
- 4000..
- Nem kérem!
- Tugya mit, kedves uram? Odaadom magának 2000-ért!
A férfi nagyon bepipul és leüti a cigányt. 15 perc múlva felkel a cigány, látja, hogy az óra és a férfi sehol. Erre megjegyzi:
- Na, ez elvitte beszerzési áron!
Nevet:D:D:D
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2681 Dátum: 08 nov 01, 10:55:15 »

- Milyen az orosz visszhang?
- Alkohol...hol...hol...hol...

- Miért ilyen rövidek a szőke nős viccek?
- Azért,hogy a pasik is meg tudják jegyezni...

Hova megy a néger a sivatagban?
Hova megy a néger a sivatagban?
Hova megy a néger a sivatagban?
Hova megy a néger a sivatagban?
Az agyadra.

Két barát beszélget.
- Van egy találós kérdésem.Mi az: ha feldobom,semmi,ha leesik,ötezres?
- Nem tudom.Mi az?
- Én se tudom,de ha tudnám,mindig dobálgatnám!

Tanár a bioszdogánál:
- Pistike,ne puskázz!
- De hát nem is puskáztam!
- Ne hazudj!Láttam,hogy a bordáidat számolod!

Szélesszájú kecskebéka sétálni indul.találkozik a tehénnel.megszólítja:
- Hű,de nagyra nőttél!Ki vagy te és mitől vagy ilyen nagy?
- Én vagyok a tehén és a sok fűtől nőttem ekkorára.
- Én pedig szélesszájú kecskebéka vagyok,további jó étvágyat!
A szélesszájú továbbsétál,találkozik a pulikutyával.Megszólítja:
- Hű,de hosszú szőröd van!Ki vagy te és hogy tudtál ekora bundát növeszteni?
- Én vagyok a pulikutya és sok-sok csirkefarhátat eszem,ettől van ilyen szép szőröm.
A szélesszájú kecskebéka továbbhalad és találkozik a gólyával.megkérdezi:
- Hű,de hosszú nyakad van!Ki vagy te és mitől nőtt ilyen hosszúra a nyakad meg a lábad?
- Én a gólya vagyok,és rengeteg szélesszájú kecskebékát eszem!

Egy fickó vesz egy bengáli tigrist,hogy azt mutogatva majd meggazdagodjon.El is kezdi az egyik városkában,kiírja:
JÖJJENEK ÉS TEKINTSÉG MEG A VAD BENGÁLI TIGRIST 50 DOLLÁRÉRT!
Senki nem jön,ezért a fickó elhatározza,hogy lentebb viszi az árat:
JÖJJENEK ÉS TEKINTSÉG MEG A VAD BENGÁLI TIGRIST POTOM 25 DOLLÁRÉRT!
Senki nem jön,ezért a fickó elhatározza,hogy még lentebb viszi az árat,hátha úgy betéved valaki:
JÖJJENEK ÉS TEKINTSÉG MEG A VAD BENGÁLI TIGRIST POTOM 10 DOLLÁRÉRT!
A kudarc teljes,megint csak vendég nélkül maradt.Elkeseredésében újabb táblát állít ki:
JÖJJENEK ÉS TEKINTSÉG MEG A VAD BENGÁLI TIGRIST ***INGYEN***!
Erre aztán a város apraja-nagyj elkezd jönni,mert mindenki a tigrisre kíváncsi.Már legalább száz ember nyüzsög,mikor a fickó bezárja a kapukat.A kapura kirakja az új feliratot:
KILÉPÉS: 100 DOLLÁR.KÜLÖNBEN ELENGEDEM A TIGRIST.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2682 Dátum: 08 nov 01, 15:57:07 »

1. lecke

Egy fickó zuhanyozni megy, melegváltásban a feleségével, aki épp kilép a zuhany alól. Ekkor megszólal a bejárati ajtó csengője. Gyorsan megbeszélik, hogy a feleség nyisson ajtót. A nő magára teker egy fürdőlepedőt és lemegy ajtót nyitni.
Szembetalálja magát Bobbal, a szomszéd lakás tulajdonosával, aki, még mielőtt a nő megszólalna, azt mondja:
- Most helyben kapsz 800 dollárt, ha leengeded a fürdőlepedőt. A feleség kicsit csodálkozik, de rövid habozás után leereszti a fürdőlepedőt és ott áll meztelenül Bob előtt, aki, miután jól meggusztálta, átad neki 8 db százdollárost. A nő visszamegy a lakásba, örülve a kis vagyonnak, amit kevesebb, mint 2 perc alatt szerzett, és bemegy a fürdőszobába, lerakni a lepedőt. A férj megkérdezi:
- Ki volt az?
- Bob, a folyosószomszédunk.
- És megadta a 800 dollárt, amit tegnap kölcsönkért tőlem?

Tanulság: ha időben megosztja partnereivel a! hitel-, és kockázatvállalási tényezőkre vonatkozó információkat, elkerülheti a cég imidzsének romlását.

2. lecke

Papbácsi kocsival megy a templomába, mikor meglát egy gyalogoló apácát. Megáll, és felajánlja, hogy elviszi a kolostorba. Az apáca beül, keresztbe rakja a lábát és kivillantja a combját. A pap nem állja meg, hogy ne fixírozza, néhány pillanatra el is veszti az uralmát a kocsi fölött. Miután visszatereli a kocsit a saját sávjába, hirtelen megfogja az apáca combját, aki a szemébe néz és azt kérdezi:
- Atyám, emlékszik a 129. zsoltárra?
A pap szégyenkezve elnézést kér az apácától. Kis idő múlva, engedve a kísértésnek, kihasználja a sebességváltás adta lehetőséget és újrakezdi, mire az apáca:
- Atyám, emlékezzen a 129. zsoltárra!
Újabb füligpirulás, újabb elnézéskérés, újabb dadogás:
- Bocsánatát kérem, nővér, legyőzött a test gyarlósága.
Odaérnek a kolostorhoz, az apáca egy szó nélkül kiszáll és egy utolsó, jelentőségteljes pillantást vet a papra. A pap gyorsan előveszi a Bibliát, megkeresi a 129. zsoltárt és ezt olvassa:
"Ne állj meg utadon, törekedj minél feljebb jutni, és tied lesz a mennyeknek országa."

Tanulság: Munkája során mindig szerezzen be minden elérhető információt, mert különben soha vissza nem térő lehetőségeket szalaszthat el.

3. lecke:

A cég egyik ügynöke, egyik hivatalnoka és a személyzeti igazgató együtt veszik ki az ebédszünetet. Útban a vendéglő felé egy ütött-kopott rézlámpást találnak a szemeteskuka mellett. Megdörzsölik, kijön a szellem, aki látja, hogy hárman vannak:
- Csak három kívánságot teljesítek, tehát mindegyikőtökre csak egy jut.
A hivatalnok félrelöki a másik kettőt és gyorsan elmondja:
- Én a Bahamákon akarok lenni egy fehér homokparton, egy soha véget nem érő szabadságon, mentesen minden gondtól, ami elronthatná az élvezetet!
Alighogy elmondja, már el is tűnik.
Az ügynök is előretolakodik:
- Én egy finom koktélt akarok szürcsölni Tahiti egyik strandján, oldalamon álmaim asszonyával! Ő is hipp-hopp, eltűnik.
- Most te következel. - Mondja a szellem a személyzeti igazgatónak. - Te mit kívánsz?
- Azt, hogy ezek ketten az ebédszünet végén ott legyenek az irodájukban!

Tanulság: Ha jót akar, csak azután nyissa ki a száját, hogy a főnök a sajátját már becsukta.

A sikló a legveszedelmesebb kígyó a világon. Igen, a sikló, nem a csörgőkígyó, nem a kobra, hanem a sikló. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az alábbi megtörtént eset.

Volt egyszer egy család Texasban, és rengeteg cserepes palántájuk volt. Egyik nap hűvösre fordult az idő, és hogy meg ne fagyjanak a növények, a feleség kezdte behordani őket a házba. A palánták egyikén egy pici kis sikló bújt meg. Ahogy a szobában megmelegedett, hirtelen csúszni-mászni kezdett, aztán a heverő alá menekült. A feleség mindezt látta, sikolya pedig velőtrázó volt.
A férj a zuhanyzóból anyaszült meztelenül rohant be a szobába.
Hitvese reszketve közölte vele, hogy kígyó van a heverő alatt, mire ő négykézlábra ereszkedett, és körülnézett. Ugyanekkor jött be a szobába a család kedvenc kutyája, aki játékból, vagy talán köszönésképpen hideg és nedves orrával megbökte emberünk csupasz hátsóját. A férj azonnal elájult, azt hitte ugyanis, hogy megmarta a kígyó.
Szegény asszony szentül meg volt győződve róla, hogy férje szívinfarktust kapott. Azon nyomban kihívta a mentőket. Az ájult embert hordágyra tették, és éppen vitték volna ki a szobából, amikor a kígyó ismét előbújt. Ezt látva az egyik mentősegéd első ijedtségében hirtelen elengedte a hordágy fogantyúját. Nos, akkor tört el a férfi lába, kórházba kellett vinni. Viszont a kígyó még mindig bent volt a lakásban, a feleség tehát áthívta a szomszédot, hogy segítsen.
A hős szomszéd megígérte, hogy elkapja a siklót. Hozzáértéséről így adván tanúbizonyságot, egy összecsavart újságpapírral felfegyverkezett, és elkezdett bőszen össze-vissza csapkodni a heverő alatt. Rövid idő elteltével úgy döntött, hogy a kígyó már nincs a szobában, és ezt közölte is a háziasszonnyal, aki végre megnyugodva, de fáradtan roskadt le a heverőre. Viszont alighogy keze a párnák mögé csúszott, érezte, hogy ott bizony egy kígyó ficánkol! Sikolya ismét velőtrázó volt, de ezúttal el is ájult, a sikló pedig rutinosan újra a heverő alá menekült. A szomszéd az ájult nőn azonnal elkezdte a szájból-szájba lélegeztetést. Eközben érkezett meg bevásárló körútjáról hős szomszédunk felesége, aki a látványtól - miszerint férje a fekvő szomszédasszonyt csókolgatja - rettenetesen felbőszült, és egy szatyor konzervdobozzal hátulról úgy fejbevágta hitvesét, hogy az rögtön elájult. Szétrepedt fejbőrét késobb több öltéssel kellett összevarrni.
Újra mentőt hívtak, akik megállapították, hogy a sérültet kórházba kell szállítani, és kimentek a hordágyért. Közben a zajra magához tért az ájult háziasszony, és amikor meglátta a földön fekvő, eszméletlen szomszédot, szentül hitte, hogy őt is megmarta a kígyó. Kiment tehát a konyhába, fogott egy üveg pálinkát, és jóindulatúlag kezdte beletölteni az emberbe. Közben megjöttek a rendőrök. A pálinkától bűzlő, ájult ember láttán részeges családi verekedésre gyanakodtak. Mindenkit le akartak tartóztatni, miközben a két asszony hevesen próbálta elmagyarázni, hogy az egész felfordulás egy rohadt kígyó miatt van. A még mindig ájult férfi és megszeppent felesége a mentőkkel távozott. A kis sikló közben kimászott a heverő alól. Erre az egyik rendőr fegyvert rántott, és lőtt. A kígyót ugyan nem találta el, de az eltévedt golyó kitörte a heverő mellet álló dohányzóasztal lábát. Az asztal felborult, a lámpa lecsúszott róla, az izzó eltört és felgyújtotta a függönyt. Erre a másik rendőr - hogy a tüzet eloltsa - hevesen csapkodni kezdte az égő függönyt, de olyan ügyetlenül, hogy kiesett az ablakon a hátsó udvarra. Ott ráesett a család kedvenc kutyájára, az meg a nagy ijedtségtől úgy megvadult, hogy elkezdett össze-vissza ugrálni, végül kirohant az utcára, ahol egy autós ugyan kikerülte, de emiatt nekiütközött a parkoló rendőrautónak, és az rögtön ki is gyulladt. Eközben az égő függönyről a tűz átterjedt az egész házra. A szomszédok hívták a tűzoltókat. Jöttek is, sőt annyira siettek, hogy már útközben elkezdték kitolni, emelni a létrájukat. Le is szakítottak vele minden létező elektromos vezetékeket, az egész környék órákig villanyáram és telefon nélkül maradt.
Hosszú hetek, hónapok teltek el. Mindenkit hazaengedtek a kórházból, a házat újjáépítették, a rendőrök új autót kaptak, az élet újra visszazökkent a rendes kerékvágásba. Körülbelül egy év múlva a család otthon TV-t nézett, az időjárás jelentésben pedig éppen hideg éjszakát jósoltak. A férj megkérdezte a feleségét, mit gondol, nem kellene-e behozniuk a palántákat éjszakára. Az asszony erre szó nélkül lelőtte.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 01, 17:21:50 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2683 Dátum: 08 nov 01, 19:47:33 »

hát ez hatalmas főleg az utolsó kész voltam Nevet
 Móricka ül a tó partján és sír. Arra megy egy rendőr.
-Móricka miért sírsz??
-A tóba esett az anyám.
A rendőr ledobja a ruháját és a vízbe ugrik. Fél órája keresi az egész tavat átnézte de semmi.
Kimegy a  fiúhoz:
-Sajnálom de nem találtam meg az anyádat.
-Nem baj akkor vesszen a csavar is.
(régi vicc de azért jo)
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2684 Dátum: 08 nov 02, 15:07:22 »

Lehet hg ez nem vicces de én röhögtem rajtuk...xD
23:33  [kamsxxcsajtt] szija
23:33  [kamsxxcsajtt] kor?
23:33  [plázacicusss] Sziia
23:33  [plázacicusss] 17
23:33  [kamsxxcsajtt] hogy nézel ki?
23:34  [plázacicusss] hájas kövér gusztustalan lógo csecs
23:34  [plázacicusss] zsiros szőke haj röfi orr nagy segg

23:43  [plázacicusss] szia.remélem,vagyis te ugye egy nagyon rendes férfi vagy.
23:44  [!Nedves Puncit!] az bizoony
23:44  [!Nedves Puncit!] szia
23:44  [!Nedves Puncit!] msn?
23:44  [!Nedves Puncit!] kam?
23:44  [plázacicusss] mert szertnék valakivel normálisan komunikálni
23:44  [!Nedves Puncit!] alakod?
23:44  [plázacicusss] jaj de aranyos vagy
23:44  [plázacicusss] te kis huncutkq
23:44  [!Nedves Puncit!] szóval?
23:45  [plázacicusss] szoktál jáccadozni a fütyimütyiddel?
23:45  [!Nedves Puncit!] persze
23:45  [!Nedves Puncit!] nah msn?
23:45  [!Nedves Puncit!] kamod van?
23:46  [plázacicusss] nem kérdezed hány éves vagyok tekis fütykösös?
23:46  [!Nedves Puncit!] hány vagy?
23:46  [plázacicusss] 69

Am ezek már régiek... >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 793
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!