24 júl 01, 11:45:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc klánod?
Uchiha
Hyuuga
Aburame
Fuuma
Kaguya
Nara
Inuzuka
Akimichi
Nincs kedvencem!
Egyébb...!
Yamanaka
Senju (Első, Második Hokage)
Sarutobi (Harmadik Hokage, Asuma, Konohamaru)
Uzumaki (Kushina, Mito, Naruto(?))

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc klánod és miért?  (Megtekintve 52614 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #210 Dátum: 10 szep 19, 19:15:17 »

Jah, hát ez eléggé fura. A két "kiválasztott" uzumakivólt.(még nem biztos, de azért vicces egy dolog.)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/19

Amúgy én arra leszek kivéncsi (amire az elkövetkezendő két hétben valószínűleg választ kapunk, hogy Nagato a rinengant az uzumaki klántól örökölte és felébredhet narutóban is vagy tényleg csak Tobitól kapta.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/509/6
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #211 Dátum: 10 szep 19, 21:29:27 »

Azzal kezdeném, hogy nincs kedvencem a klánok között. Mindegyiknek megvan az előnye és hátránya a másik klánokkal szemben. Valamit viszont nem értek. Miért van Senju klán a szavazások között? Azért kérdem mert én eddig úgy tudtam, hogy a Senju az összefoglaló neve néhány más klánnak vagy vérvonalnak. Például az Uzumaki , Abarame, Hyuuga, Nara, Inuzuka, Akimichi, Yamanaka vagy éppen Sarutobi.  Egyedül az Uchiha klánt ismerjük idegen klánnak amely nem a Senjukhoz tartozott. Ők voltak azok akik elég erősek voltak ahhoz, hogy felvegyék a harcot a Senju klánnal de végül kiegyeztek a Senjukkal, sőt később alárendeltségbe is kerültek velük. Azt megérteném ha a Senjut szembe állítjátok az Uchiha klánnal mert egyforma erős és nagy klánokról lenne szó. A lényeg az, hogy nem értem, hogy mit keres itt a Senju klán önállóan Gondolkozik.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #212 Dátum: 10 szep 19, 21:51:43 »

Erre mondok két nevet.
Senju Hashirama,Senju Tobirama(gyengébbek kedvéért:Shodaime,Nidaime).
Az más kérdés hogy az általad említett klánok a Senjuból váltak ki,de van ilyen klán magában is.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #213 Dátum: 10 szep 19, 22:25:00 »

Van ilyen klán magában is vagy esetleg róluk nevezték el az akkori klánt? Esetleg mondanál a tagjairól valamit? Mert én az első és a másodikon kívül nem ismerek a mangából senkit akit Senju akárminek is hívtak volna. Márpedig az összes klántag a nevében hordozza, hogy hová tartozik. Ilyen szempontból akkor rosszabb helyzetben van  mint az Uchiha, mivel annak még legalább két tagja él és elég sok mindent tudunk a klán történetéről és tagjairól, míg a Senjuból már nem ismerünk senkit. Illetve mégis. Az 5. Tobirama unokája, de ezen kívül  semmit nem tudunk róluk. Gondolkozik
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #214 Dátum: 10 szep 20, 17:13:33 »

Tsunade az Senju bár én nem tudom h az a neve de az Első unokája tehát Senju vér folyik az ereiben...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #215 Dátum: 10 szep 21, 21:47:11 »

... Azért kérdem mert én eddig úgy tudtam, hogy a Senju az összefoglaló neve néhány más klánnak vagy vérvonalnak. Például az Uzumaki , Abarame, Hyuuga, Nara, Inuzuka, Akimichi, Yamanaka vagy éppen Sarutobi. ...

Ezt a butaságot honnan vetted? Adj egy manga fejezet és oldalszámot, kérlek.

Tsunade az Senju Hashirama, vagyis az Első Hokage unokája.

Picit pontatlanok az információid. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #216 Dátum: 10 nov 22, 05:48:03 »

Azon gondolkodom h Tsunade 1 Uzumaki mert az első hokage felesége Uzumaki volt.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #217 Dátum: 10 nov 22, 09:52:15 »

Igen, nagyon úgy néz ki, hogy olyasmi is Nevet
Naplózva
susanoo97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #218 Dátum: 10 nov 26, 14:36:33 »

Nekem azért az Uchiha, mert szerintem a sharingan a legjobb képesség... Nyelvesít
Naplózva
RamenEater
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 11



« Válasz #219 Dátum: 11 jan 07, 22:18:18 »

Többnyire az Uchiha éa a Hyuuga klánra syavaytak...de ay Uchihák nem annyira ay és stilusom meg a Hyuuga klánba pedig eggyáltalán nem teccik a rendszer (felső- és alsó ház) igy maratt a Nara amit nagyon birok az árnyékos technika miatt úgyhogy arra szavaztam. 
Naplózva

Szevasztok...
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #220 Dátum: 11 ápr 13, 11:04:14 »

Milyen vicses az Uzumaki klánrol tudjuk a leg kevesebet mégis a 4-k hejen ál.
Ráadásuk nekem is ők jönnek be:D
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #221 Dátum: 11 ápr 14, 10:07:55 »

Többnyire az Uchiha éa a Hyuuga klánra syavaytak...

Nekem a Naruto legeslegelején kb 115-ig a Hyuuga volt a kedven klánom alaból sztem egy sima Sharingan vs. Byakugan
közel egyforma erős, de a byakugan összeségében nem ér semmit mióta a sharingan csk úgy kapja a "patcheket"
először csak Mangekyo(ugye ennek az alapképességei is jobbak, mit a "sima" sharingannak) aztán Tsukuyomi, Amaterasu, Susanoo, Kamui, !!spoiler!! aztán még az Izanagi is.!!spoiler vége!! A sharingan már olyan, mit egy önálló elem annyi támadása van.+ plusz az alapképességek(jutsumásolás, genjutsu,"az az előre látom hol leszel 2 másodperc múlva" képesség).Ez K.O. Az elején meg még olyanokat mondtak hogy a sharingan a byakunganból fejlődött ki-valószinűleg-. Hát jól lemaradtak a Hyuugák az első kanyarban Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 14, 10:33:10 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #222 Dátum: 11 ápr 14, 10:33:05 »

Látod ez borzasztóan zavart engem is a történet vezetésében főleg úgy, hogy folyamatosan azt hangoztatták, hogy milyen erős is a byakugan. Erre nesze neked. Mellesleg egyáltalán nem csodálkoznék ha a byakugan is kapna később egy kis vérfrissítést egy kis power up formájában vagy még kiderülne egy-két speciális képessége az eddig megismerteken túl. Az biztos, hogy jelenleg alig jobb ez a byakugan bármilyen normális szemnél. Ahogy írtad. Borzasztóan lemaradt az első kanyarban.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #223 Dátum: 11 ápr 14, 11:37:26 »

... Az biztos, hogy jelenleg alig jobb ez a byakugan bármilyen normális szemnél. ...

Az biztos, hogy nem gondolkoztál, mielőtt ezt leírtad. Nevet

Gondoljuk végig a Byakugan képességeit:
- Látja a chakraáramlást,
- Látja a chakrapontokat,
- Átlát tárgyakon,
- 360°-os látóteret biztosít,
- Látja, ha valaki genjutsu hatása alatt van.

Ebből melyiket tudja egy normál szem? ^^

Továbbá az 535. fejezet táján el kellene már szakadni a manga elején feltételesen kijelentett "lehetséges, hogy a Sharinganból ebből fejlődött ki" dologtól. Nem csak közel 500 fejezet, hanem 10 év is eltelt azóta. ^^
Főleg, hogy nemrég kaptunk is rá utalást, hogy miből lett a Sharingan.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #224 Dátum: 11 ápr 14, 14:53:29 »

Egyértelműen a Kaguya klán a kedvencem.
Nem igazán kedvelem a taijutsut, de amit ezek csinálnak az már művészet.
1000%, hogy aki kiírtotta őket, az csalt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!