24 júl 01, 11:40:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc klánod?
Uchiha
Hyuuga
Aburame
Fuuma
Kaguya
Nara
Inuzuka
Akimichi
Nincs kedvencem!
Egyébb...!
Yamanaka
Senju (Első, Második Hokage)
Sarutobi (Harmadik Hokage, Asuma, Konohamaru)
Uzumaki (Kushina, Mito, Naruto(?))

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc klánod és miért?  (Megtekintve 52611 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #195 Dátum: 10 júl 18, 22:04:22 »

Az uchiháknak nem csak a szemükben van az erejük hanem a fizikumuk és a csakratartalékaik is jobb az átlagnál.

Valamint a másik megöléséhez eddig csak madarának volt gyomra és csak akkor van értelme ha halhatatlan vagy.

A kiirtásról meg annyit hogy Itachival azért ölették meg a klánt mert iszonyat erőssé vált ami akármelyik klánnal megismétlődhet.

Az uzamaki klánnal meg annyi a baj hogy Árva lennél gyerek.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #196 Dátum: 10 júl 18, 22:13:42 »

Valamint a másik megöléséhez eddig csak madarának volt gyomra

Teljesen igazad van!
Itachi se ölt meg soha senkit!(mégha nem is volt választása,de megtette..)
Naplózva

seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #197 Dátum: 10 júl 18, 22:21:03 »

Nem arra gondoltam hogy szokásos náluk a család kiirtása hanem hogy megtörtént. Ergo én halot lennék Mosolyog
Árvaságról meg annyit hogy sasukenak hány élő rokona van?
Naplózva

...
...
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #198 Dátum: 10 júl 19, 10:43:08 »

Már egysem él neki.
Am az uchihák nem rendelkezne nagy chakra mennyiséggel kivétel persze van és mint mindenki tudja az sasuke
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #199 Dátum: 10 júl 19, 13:04:56 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/398/19

erről ennyit.Mosolyog
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #200 Dátum: 10 júl 19, 13:07:25 »

tényleg  Ohh My God
pedig tegnap olvastam ezt a manga részt és be is linkeltem az egyik topicka hogy van női sharingan haszáló hihetelen lyukas fejű vagyok Nevet

szerk: vagy várjunk csak a páratlan chakra az nem jelenti azt hogy sok igaz? Nevet
jobban irányitják vagy tudom is én hogy mi
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 13:08:33 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #201 Dátum: 10 júl 19, 13:31:12 »

Szerintem a páratlan chakrát a mennyiségre értette.
ha az lenne hogy jól irányítják akkor így lett volna a mondat:Mi,Uchihák a páratlan chakrairányításunkkal(--> rohadt nehéz szó ikszdé) és a Sharingannal.....Nevet

De amúgy Sasuke Itachi Madara trió még az Uchihák között is nagy chakrával rendelkeznek. Vagyi Madara meg Itachi biztos,de gondolom Sasuke is xD

LoL most nézem ez nem az Uchiha topik xD
Naplózva

Sinko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 9

The fighter who leads the stars


WWW
« Válasz #202 Dátum: 10 szep 01, 16:16:33 »

Én a hyuugákra tettem a voksom a vérvonalképesség miatt meg tetszik a klán múltja.
Naplózva

"Én is pont a papucsférjek mintapéldáját fogtam ki apámnak..."
                      (Shikamaru)
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #203 Dátum: 10 szep 04, 15:58:33 »

Az Uchiha klánnak annyi. Már csak Saske nemzőképes, ha még lesznek is utódai, a vérvonal kicseszett híg lesz, már most is az.
De attól még ez is az egyik kedvencem, de még kedvenceim közé tartozik az Uzumaki klán.
Am Yondiról nem lehet tudni, hogy melyik klánból való?
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #204 Dátum: 10 szep 04, 17:16:29 »

Csak egy szimplán kivételesen tehetséges mezei shinobi volt. Persze lehet hogy Kishi neki is kitalál valamit, hogy ne sírjanak a Yondi fanok. Az egy dolog hogy kihaltak, (elvétve talán van néhány, nincs kizárva), de Sasuke messze az egyik legtehetségesebb Uchiha, még a Klánon belül is a báttyával együtt, mint anno volt Madara és az öccse. Szóval az utódai is kivételesen erősek lesznek (ha lesznek).
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 04, 17:19:22 írta SSS » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #205 Dátum: 10 szep 06, 22:22:37 »

Amúgy tuti hogy kishi megfogja menteni valahogyan az uchiha klánt mert kb a sztori 1 harmadát ők teszik ki és még a jubinál is bekeverték őket szal nem tudom hogy hogyan lesz de azt kb biztosra veszem hogy happy end lesz a vége.

Amúgy tudja valaki hogy a senju klán mitől volt erős, mert én csak annyit tudok hogy sikeres volt és volt ugye az 1. hokage aki fahasználóvolt.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #206 Dátum: 10 szep 07, 16:39:15 »

Nekem a Narák a kedvenceim. Konkrét oka nincs, csak úgy Nevet de örülök hogy konoha 2 fő klánja után a Nara a legkedveltebb ^^
Amúgy tuti hogy kishi megfogja menteni valahogyan az uchiha klánt mert kb a sztori 1 harmadát ők teszik ki és még a jubinál is bekeverték őket szal nem tudom hogy hogyan lesz de azt kb biztosra veszem hogy happy end lesz a vége.

Amúgy tudja valaki hogy a senju klán mitől volt erős, mert én csak annyit tudok hogy sikeres volt és volt ugye az 1. hokage aki fahasználóvolt.


Happy end lehet uchihák nélkül is. Sasuke nem hiszem h képes lesz szaporodni, tobi meg... Nevet már nincs abban a korban.

A senjuk gondolom nem klánképesség miatt voltak erősek, hanem mert a ninjáik képzettek voltak és kivételesek, pl az nem semmi hogy a semmiből mennyi vizet csinált nidaime, shodaime fatechnikái se utolsók. Bár nem tudom hogy azzal hogy győzte le madarát de az nem is ide tartozik.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 20:45:46 írta Zer0 » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #207 Dátum: 10 szep 08, 18:44:22 »

Ha legközelebb erre jár akkor Chakra-t megkérném, hogy tegye be a Namikaze klánt.
Nekem az ő képességeik jönnek be hatalmas chakra, teleportációs technika és ki tudja még mi minden.
Nem utolsó sorban pedig az egyik tagjuk alkotta meg a Rasengan-t ami azért nem kis dolog.

A másik kedvencem az Uzumaki klán szívesen látnék olyan filer részeket ahol narutoék belefutnak egy másik uzumakiba ott lenne aztán megdöbbenés.  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #208 Dátum: 10 szep 18, 22:45:02 »

Szívesen felvenném a listára a Namikaze "klánt", csak van itt pár bökkenő:
- Eddig csak egy embert láttunk, akinek Namikaze a családneve,
- A Negyedik pecsétes jutsujai (legalábbis a pecsétek alapjai) Kishinára vezethetőek vissza (A Hiraishin no Jutsu is pecséten alapul ^^),
- Naruto a nagy chakráját az anyjától örökölte. Nem tudjuk, hogy Minato is chakrabánya volt-e, vagy csak jó chakrairányítással rendelkezett. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #209 Dátum: 10 szep 19, 11:53:31 »

Van alapja annak amit mondasz, de mindezektől függetlenül az anyjától való öröklést kétségbe vonnám.
Az igaz, hogy Naruto chakrája is ellenálló (bár ha jól emlékszem Kushina chakrája még az Uzumaki klánon belül is különlegesnek számított)  és ezáltal különleges bár nem tudjuk, hogy ez nem csak a kyuubi miatt van-e, de hogy Minatonak is sok chakrája volt az kétségtelen tekintve, hogy a rasenganok mellett még arra is elég volt, hogy megidézze Gamabuntat ami azért nem kis dolog (ezt tudhatjuk Naruto edzéséből amikor még Jiraya tanította a part1-ben), sőt a Sandaime példájából tudjuk, hogy ahhoz is sok chakra kell, hogy a shiki fuujin-t teljes mértékben sikeresen végre lehessen hajtani (gondolom ez a Kyuubi esetében még inkább fent áll).
Azért a Hiraishinben az elég furcsa, hogy embereket lehet vele "átidézni" egyik helyről a másikra.

Igazából arra alapoztam, hogy van Namikaze klán, mert a part 1 és a shippuuden közötti két évben amikor Naruto és Eros senin együtt edzett később megemlítik, hogy Naruto azalatt az idő alatt tanult klán jutsukat és még sok mást is valamint, hogy ezeket csak később fogja megmutatni, gondolom nem csak az odama rasengant tanulta meg annyi idő alatt.

Amúgy a mostani mangaból az jött le, hogy Nagato is az Uzumaki klán tagja volt, legalább is Tobi hajas utalásából.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!