24 szep 26, 23:41:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395263 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2370 Dátum: 15 szep 05, 14:00:25 »

Hát már veszem észre ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2371 Dátum: 15 szep 16, 12:18:23 »

Rondár, az Expanse 3. részét, Abaddon kapuját olvastad már? Én most olvasom, hát az első 100 oldal baromi unalmas volt, nem számítottam erre ebben a sorozatban. Most talán kezdenek majd beindulni kicsit a dolgok.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 12:39:35 írta Aes Sedai » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2372 Dátum: 15 szep 16, 15:38:39 »

Még nem olvastam, de meg tudom érteni. Ritkák az olyan hosszú sci-fik, amik végig maradéktalanul izgalmasak. Ha minden jól alakul, hamarosan elkezdem A nagy hajtóvadászatot. Meglátjuk, mennyire jön majd be. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2373 Dátum: 15 szep 16, 23:09:18 »

Csak nekem fura, hogy az Újjászületett Sárkányban Rand a legkevésbé érdekes szereplő? A másik két taverna viszont merőben érdekesebb, mint előzőleg. Habár kicsit fura, hogy "hirtelen" annyira faszagyerekek lettek, főleg Mat   ikszdé

Kérdések:
Minden rész végén lesz egy Rand vs Balzamon?
Minden részben betér valaki egy kocsmába (100 közül) és véletlen pont ott találja Camelot varázslóját?

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2374 Dátum: 15 szep 28, 17:10:53 »

Egyszer ahhoz is elérek Mosolyog, egyszer.
Már azt olvasod?
Még csak a Callai farkasok végénél járok...nem is szeretem,meg nem is nagyon van időm mostanság csak úgy leülni és olvasni ikszdé még hátra van kb 100 oldal.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2375 Dátum: 15 szep 28, 19:51:13 »

Mikor először olvastam, akkor én a második kötettel voltam így. Az nagyon lassan ment. Fura másodszorra nem is értettem, hogy miért ment ilyen lassan az olvasása (igaz eltelt közte vagy 10 év).
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 19:59:02 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2376 Dátum: 15 okt 05, 22:16:38 »

Na végeztem a Callai Farkasokkal is...tejóisten ez rosszabb volt mint a Varázsló és üveg.Mondjuk az utolsó 50 oldal a csatával az kib.szott jó lett.A végén viszont nem értettem ezt a Susannah eltűnik dolgot.Magyarázd már el kérlek Shiranai hogy mivan ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2377 Dátum: 15 okt 06, 00:26:23 »

Suse' felett átvette az irányítást a "társbérlője", akiről majd minden kiderül a következő kötetben. =) A Fekete 13-as gömbbel eljutott a mi világunkba.

Amúgy egyetértek, a Callai farkasok szerintem a sorozat mélypontja. De a Susannah dala már jobb, csak érezhető, hogy átvezetőnek szánta King a befejező kötethez.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 00:27:50 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2378 Dátum: 15 okt 06, 10:54:04 »

Basszus most nézem hogy nekünk nincs is meg a 7. könyv  Ohh My God segítsetek már,csak előjegyezni lehet a könyvet,sehol sem kapható Szomorú

btw
A hosszú menetelés c. könyvet olvasta valaki? King könyv,idei,és egész jónak tűnik
http://www.libri.hu/konyv/stephen_king.a-hosszu-meneteles.html?recommendationId=iff6tj9x-a3jm3xl1z65-S.ITEM_CAT_RELATED.C.c17_a192-149seot
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2379 Dátum: 15 okt 06, 12:00:47 »

Csak nekem fura, hogy az Újjászületett Sárkányban Rand a legkevésbé érdekes szereplő? A másik két taverna viszont merőben érdekesebb, mint előzőleg. Habár kicsit fura, hogy "hirtelen" annyira faszagyerekek lettek, főleg Mat   ikszdé

Kérdések:
Minden rész végén lesz egy Rand vs Balzamon?
Minden részben betér valaki egy kocsmába (100 közül) és véletlen pont ott találja Camelot varázslóját?



Most vettem csak észre ezt. Érdekes, hogy te az ÚS-t így éled meg. Nekem pont az tetszett, hogy RJ szerintem itt nagyon zseniálisan hozta azt, hogy bár Rand keveset szerepelt, mégis körülötte forog minden. Jól átjött a ta'veren lét mivolta ebben. Szerintem az egyik legjobban megírt könyv az összes közül. A végső harc meg epic.

Kérdésekre:
1. Nem. Más ellenfelek lesznek, más Kitaszítottak és/vagy valaki más. De mindegyik végén lesz végső harc, a Káosz Urában van az egyik legjobb az összes közül, majd meglátod. Nevet Az utolsó regény második kötete meg konkrétan egy nagy végső harc az egész.
2. Lesznek még kocsmázások. De nem mindig találják ott Thomot, vagy valaki mást. xD

Egyébként most ugye jön a Hódít az Árnyék. Innentől jelennek meg sajnos a sorozat típushibái is, itt esik szét egy kicsit az egész. Persze ettől még érdemes tovább olvasni, nagy kalandok várnak még.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2380 Dátum: 15 okt 06, 17:36:55 »

Basszus most nézem hogy nekünk nincs is meg a 7. könyv  Ohh My God segítsetek már,csak előjegyezni lehet a könyvet,sehol sem kapható Szomorú

Küldtem neked üzenetet, ha minden igaz, a Susannah dalával kapcsolatban.

A hetedik kötet megvan nektek?
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2381 Dátum: 15 okt 06, 17:42:11 »

A Susannah dala megvan,a 7. Könyv nincs meg Szomorú De köszönöm a segítséget Nevet
Most néztem hogy egyben a teljes sorozat 12 rugóba kerül...de persze külön a Setét torony nincs Sehol Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 17:44:17 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2382 Dátum: 15 okt 06, 18:36:55 »

Az Európa kiadó nem árulja már? Múltkor nézegettem az oldalukat és ott volt ár mellette.

Szerk: Itt is van http://www.europakiado.hu/konyv/196669/a-setet-torony
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 18:38:51 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2383 Dátum: 15 okt 06, 18:48:29 »

Bocs, akkor félreértettem. xD Hát, ha nem zavar az elektronikus formátum, akkor a neten megtalálod a hetedik részt egész könnyen.

Van ár, de az csak jelképes. A megadott link az Alexandra oldalára irányít, ahol nem rendelhető.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2384 Dátum: 15 okt 06, 19:12:23 »

Nekem mindenféleképpen rendes nyomtatott formában kell,mert hát egy köny úgy könyv ha nyomtatva van.Meg amúgy is a többi rész is úgy van meg.
Az árgép sem dobta ki sehol  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 19:15:29 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!