24 szep 26, 23:37:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395245 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2250 Dátum: 15 ápr 06, 23:17:38 »

Az a baj, hogy nem "hides for years", hanem a csajok között legyeskedik a forgatáson for years.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2251 Dátum: 15 ápr 08, 17:23:10 »

Amikor valamit eléggé túlhypeolnak:

http://www.ebay.com/itm/Walking-Dead-2003-Image-1A-CGC-9-9-1125635001-/131452069331?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e9b2765d3
Naplózva


 
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2252 Dátum: 15 ápr 11, 15:23:47 »

Valaki nagyon troll akart lenni.  Nevet

http://www.amazon.de/Winds-Winter-Book-Song-Fire/dp/0002247410/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1423332477&sr=8-1&keywords=winds+of+winter+george+martin
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2253 Dátum: 15 ápr 12, 14:56:12 »

Most láttam a 9gagen, hogy J. K. Rowling mondta, hogy amikor Harry az első részben kiszabadította a kígyót az állatkertből, az lesz később Voldemort kígyója és ugye egy Horcrux is. Senkinek nem esett le kb. soha. Durva.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2254 Dátum: 15 ápr 12, 14:59:39 »

Mintha valahol hallottam volna már ezt. ikszdé De nekem se esett volna le ilyesmi soha. Meg sajnálom is szegény kígyót. Bár emlékszem már amikor először olvastam, akkor is arra gondoltam, hogy ez a szegény jószág sose jut el Brazíliába, mert kicsit lehetetlennek éreztem.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2255 Dátum: 15 máj 05, 19:10:43 »

Eddig vártam a bejelentésemmel, de most már lerántom róla a leplet: annyira sokat hallottam mostanában Az Idő Kereke sorozatról, hogy úgy döntöttem, belevágok. Szóval örülhetsz Aes, mert már félretetettem A világ szemét. =)

Ugyanezen okból szereztem be Patrick Rothfuss A szél neve és A bölcs ember félelme című könyveit.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2256 Dátum: 15 máj 05, 19:14:59 »

Na, ideje volt már. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2257 Dátum: 15 máj 05, 19:15:27 »

Helyes! Lehet egyébként érdemes előbb olvasni a Bölcs ember félelmét mint én tettem. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem plusz élményt ad később olvasni az előzményt, és így utólag megérteni pár dolgot a másodikból. Főleg ha utóbbi anélkül is érthető volt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2258 Dátum: 15 máj 05, 19:25:16 »

Mindenképp A szél nevével szeretnék kezdeni, mert az rövidebb egy pöppet. Amúgy durva volt.  Ohh My God A Könyvfesztiválon tettem rájuk a mancsom, és összesen fizettem értük 3500 Ft-ot. Megéri angolul olvasni, no.  Kúl

Azért sajnálom, hogy Brandon Sandersont nem találtam ott angolul. Az ő életműve is érdekel. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2259 Dátum: 15 máj 05, 19:36:34 »

Én az idő kerekének minden kötetét más nyelven olvastam el, csupa kihalt ókori nyelven, na meg az egészet le is fordítottam szanszkritról kínaira, szóval én sokkal menőbb vagyok, mint te.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 05, 19:38:18 írta Aes Sedai » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2260 Dátum: 15 máj 05, 19:46:48 »

A magyar is köztük volt?  Nevet Jellemző rád. Egyszer teszek a kedvedre, s még akkor is menőznöd kell. Nyelvesít

Btw, szeretném kikérni a tanácsodat. Az Új hajnalt kb. mikor érdemes elolvasni a sorozatból?
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2261 Dátum: 15 máj 05, 20:07:47 »

Az Új tavasz címűre gondolsz? xD Lehet elírtad a nevet. Egyébként tulajdonképpen mindegy, mivel az első rész legnagyobb "spoilerét" úgyis tudod. De én azt javaslom, hogy minimum az első három "rendes" kötetet olvasd el, mielőtt belefogsz abba.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2262 Dátum: 15 máj 05, 20:11:23 »

Brandon Sanderson műveit csak ajánlani tudom. Amúgy magyarul is olvasható minőségre lett lefordítva pl a Ködszerzet sorozat, a többit még nem tudtam megszerezni sajnos.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2263 Dátum: 15 máj 05, 20:11:39 »

Én sajnos idén kihagytam könyvfesztivált, de tavaly 1900-ért vettem angolul az Ender's Game-et, és 500(!!!) Ft-ért a az egyik legjobb könyvet amit olvastam, a Ready Player One-t. Ebből Spilberg fog filmet csinálni nemsokára Nevet

De ha már itt vagyok, kis ajánló:

Rober Merle - Mesterségem a halál (url=http://www.libri.hu/konyv/robert_merle.mestersegem-a-halal-12.html]tartalom[/url])
Nagyon érdekes és egyben visszataszító ebből a szemszögből látni az eseményeket. Nem minden embernek van hozzá gyomra szerintem, de akit érdekel a pszichológia, mindenképpen érdemes belenézni Auschwitz  főnökének a fejébe egészen fiatal, már 13 éves korától fogva. Nem fekete-fehér, egyszerre gyűlölöd és közben szánod is, főleg az elején. Ami igazán ijesztő, hogy ahogy olvasod, minden morálod ellenére nem tudod nem látni, hogy mennyire egyszerű csak a parancsot követni és emberek helyett egyszerű tömegeket látni. Életrajzilag is hiteles, ahogy wikiről csekkoltam.

Mihail Bulgakov - A Mester és Margarita
Alapvetően tartózkodom az orosz irodalomtól (Nevet), de ezt annyian ajánlották, hogy elolvastam végül. Ez remek döntésnek bizonyult, mert beálltam azoknak az igen-igen hosszú sorába, akiknek ez az egyik kedvenc könyve. Két nagyobb szálon fut a történet, az egyik a Sátán és társainak látogatása Moszkvába a másik Jézus megfeszítésének a története Pilátus szemszögéből.     Van itt minden, orosz trolloló, íróklub, szerelem, egy fura színházi előadás és boszorkányok is. Az egészet átitatja egy könnyed meseiség aminek a varázsától nagyon szomorú voltam, hogy el kell szakadnom, de közben főleg egy-egy részében meg nyilván a Pilátusos szálban meg nagyon is komoly volt.
Amit kis 'hiba', hogy ugye a szereplőknek minde nagyon-nagyon orosz neve van, átlagosan három, és mivel a regény mindig máshogy hivatkozik rájuk, ezért sokszor nem tudtam éppen kiről van szó. Mondjuk tekintve hogy az emberi szereplőgárda az elmegyógyintézetben köt ki egy napon belül, annyira nem számít Nevet Ezt mindenkinek ajánlom!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2264 Dátum: 15 máj 05, 20:13:47 »

Az Új tavasz címűre gondolsz? xD

Igen. Nyelvesít

Sabaku

A Ready Player One az mekkora király könyv már.  Mosolyog Nekem is az egyik kedvencem. Remélem Spielberg tényleg megcsinálja.  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!