24 okt 02, 04:07:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 397546 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1980 Dátum: 14 jún 30, 09:05:34 »

Szerintem a Greyjoy-ok unalmas lúzerek, semmi érdekeset nem csináltak eddig.  Nyelvesít
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1981 Dátum: 14 jún 30, 09:13:07 »

Úristen. ÚRISTEN. Jaj, bocs, syzy, de összekevertem Dorant Mace-szel. ikszdé ATYAÉG. ikszdé Biztos mivel hipsztersznobművész vagy, azt hittem, ilyen nagyon antiszereplőket fogsz szeretni, mint Mace. ikszdé

Áh, most ez nagyon facepalm volt, de nézzétek el, mert három napja nem alszom, és éppen az utolsó hajrá közepén vagyok szigorlatot tekintve. ikszdé De ez már egy rossz jel, ha a Trónok harca szereplőit is keverem, akkor az élettani folyamatok hogy fognak menni, eh.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1982 Dátum: 14 júl 09, 21:08:31 »

Idézet
Sajnos ez így nem működik. Ugyanez Robert Jordan esetében is igaz volt, és mégse segített rajta, amikor elkapta azt a fura betegséget, ami el is vitte hamarosan.
Nekem ami a legnagyobb szívfájdalmat okozta az a Zsoldos című képregény. Illetve festményekből álló sorozat, mert leképregényezni bűn. A számomra legszebb fantasy világot alkották meg. Olyan gyermeki lelkesedéssel olvastam, mint már nagyon rég bármit és amikor a legizgalmasabb volt, odaírták a honlapon fellelhető utolsó fejezethez, hogy az írója hirtelen meghalt. Hát az az érzés...
http://c4a.tlof.hu/
Itt lehet am elolvasni. Érdemes.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1983 Dátum: 14 júl 13, 21:04:05 »

Megérte végigszenvedni az unalmasabb negyedik könyvet azért  a pár oldalért amikor a végén Cersei megszívja, remélem ez folytatódik az ötödik könyvben is. Greyjoy+arya+doran szálak izgalmasak voltak, viszont kings landing nagyon nem, viszont hamar elment az az 1000 oldal így is.

Még valami, az oké hogy régen kevesebb volt az átlagéletkor, fiatalkor meg szinte nem is volt, a gyerekeket már felnőttként kezelték, meg kapitalizmus/liberális "felvilágosodás" előtt teljesen más döntéseket kellett meghozniuk az embereknek mint most, de bevallom engem zavar hogy 8-16 évesek életét, döntéseit követhetjük nyomon, most gondoljuk már el manapság ezek a gyerekek hogy döntenének azokban a helyzetekben, jó ott is van különbség egy sweetrobin meg mondjuk arya vagy bran között, de nem véletlen hogy 14 év alatt az ember cselekvőképtelennek minősül. A lényeg az hogy szerintem túl fiatalok a szereplők, és valahogy nem hiteles nekem az érzelmeik, döntéseik, de mondom tudva azt ami premisszákkal kezdtem ezt a bekezdést.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1984 Dátum: 14 júl 14, 10:57:05 »

Na, megjelent ez is:

http://bookline.hu/product/home!execute.action?_v=James_S_A_Corey_Kaliban_haboruja&id=271004&trackingCode=ALSO_VIEWED&type=22

Asszem ideje újraolvasni majd az első részt, utána meg beszerezni ezt is. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1985 Dátum: 14 júl 20, 08:09:04 »

De zavaró, hogy Tyrionnak az az álneve, hogy Yolo.  Nevet

Pedig azt hittem, hogy spoiler mentesen el tudom olvasni, de már tudom hogy jon connington meg aegon milyen néven szerepel, illetve hogy Kevan meghal, pedig ő az egyetlen Lannister akit kedvelek. xd

majd a winds of winternél kikapcsolok minden internetet meg fórumot.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 08:23:17 írta Syzygy » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1986 Dátum: 14 júl 24, 14:40:23 »

Nem lehet hogy Rhaegar csak azért dugta meg Lyannát, hogy a Targaryen vérvonalhoz hozzáadja a warg képességet így evolúcióban szintet lépjen egy übermensch warg képességgel rendelkező targrayenek birodalmához, így mindig irányítani tudják a sárkányaikat, bár Jon már Ghosttal van szimbiózisban, de a gyerekei már sárkányokat kapnak. Diredragons.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1987 Dátum: 14 júl 24, 14:50:01 »

Bran is két állatot irányít. Nemtommilyen farkast és Hodort.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1988 Dátum: 14 júl 24, 17:26:06 »

Épp most olvasok, egy eddig számomra ismeretlen szerzőtől egy könyvet, de a közeljövőben oda fogok figyelni a munkáira.

A fickó neve Darren Shan a könyv pedig: A Holtak Vonulása.

A cím elég érdekes, mert 200 oldal után eddig semmi nyoma annak, hogy zombikról vagy egyéb szörnyekről lenne szó. Van egy olyan légköre, ami természet feletti erőt sejtet, de a főszereplő eddig mindig talált logikus magyarázatot, de erős a gyanúm, hogy csak magát nyugtatgatja.

Hosszú eszmefuttatások jellemzik, olyan egyszerű témákról, mint az aktuális alvás mennyiség, vagy a hús amit eszünk, majd a következő pillanatban az élet céljáról kezdenek filozofálni, mindezt olyan mesterien átvezetve, hogy amióta hazahoztam a könyvet le sem bírtam tenni Nevet

A mű maga amúgy egy utópisztikus thriller és horror keveréke. A főszereplőnk gengszter akar lenni és ezért a városba költözik. A városba ami kicsit olyan, mintha élne.

A könyv közepe felé, már nagyon bonyolódik a cselekmény és ötletünk sincs mi folyik itt.

Megjegyezném , hogy 0 klisé. Első pillantásra főbb szereplőknek tűnő emberek végzik húscafatként és mellékes karakterek kapnak, óriási szerepet 1-2 fejezet alatt. Kiszámíthatatlan. Ez a könyv nem az aminek hittem az első pár oldal után Nevet

A Libriben vettem mindössze 1000 Ft-ért ( pedig 450 oldalas ) és teljesen megérte =)

Főként Aes-nek tudnám ajánlani, mert ahogy megismertem ő imádná Nevet

Amúgy trilógia szóval amint kivégezetm lesz egy kőröm a Libriben Nevet

Rég nem szippantott be így könyv. Utoljára talán a Monte Cristo grófja vagy a Metro 2033.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1989 Dátum: 14 júl 24, 20:17:03 »

Pedig Darren a tiniknek szóló (amúgy nagyszerű) vámpírkönyveivel robban be. A leírás alapján ez kicsit felnőttesebb, de ha nem ismered a vámpírosokaz, érdemes azokat is wlolvasni, mert nagyon jók.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1990 Dátum: 14 júl 24, 21:26:26 »

Ez a Vámpírkönyvek elsőre nem tűnik igazán jónak, de a Démonvilágot be fogom szerezni tőle.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1991 Dátum: 14 júl 24, 21:28:08 »

A démonvilág a vámpírkönyvek másolata, csak máshogy hívják a szereplőket és nem vámpírok, hanem démonok vannak bennük és nem olyan jó. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1992 Dátum: 14 júl 24, 21:31:33 »

Én ehhez a vámpír témához már elég szkeptikusan állok hozzá :S

Néha felbukkan 1-2 jó vámpíros alkotás ( Only Lovers Left Alive , Hellsing ) de több a szemét, mint a jó. Mindenesetre ha azt mondod megér 1 próbát talán nekikezdek, de csak a trilógia után.
Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1993 Dátum: 14 júl 25, 17:20:24 »

A Holtak vonulása tényleg nagyon jó könyv, ahogy a Város trilógia többi része is. A második az első rész eseményeit meséli el, csak egy másik, a harmadik részben fontos szerepet játszó szereplő szemszögéből. Shan bátyára pedig érdemes odafigyelni, a Vámpírkönyvek ugyanis tényleg jók, legalábbis én imádtam őket kamaszként. Ha nem lett volna Harry Potter mánia anno, valszeg' be sem hozzák hozzánk. Ami még jó Shantől, az az Árnyak asszonya, ami szintén enyhén természetfeletti thriller, Koyasan (Kojaszan) című kisregénye pedig japán elemeket tartalmaz.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1994 Dátum: 14 júl 25, 17:30:09 »

Ki is végeztem az első részt =D ma voltam a Plázában és be is szereztem a 2. és 3. részt is.

Holnap neki is állok, mert már furdal a kíváncsiság mi fog történni Capac Raimi barátunkkal.

A Kardinális meg egy elképesztően jól megírt karakter  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!