24 szep 26, 23:39:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395249 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #975 Dátum: 09 máj 24, 14:45:42 »

Na igen, a Wolverine vs Hulk tényleg jó, bár annyira kiszámítható volt Amazon kiléte xD Meg a legutóbbiban az a Harry Potteres beszélgetés Rozsi meg a panda közt, hát ott beszartam XDDDDDD Magyarul is kiadhatnák... Ha jól tudom már csak egy szám van hátra, reméljük idén még az is meglesz ikszdé És nem tartanak újabb 1-2 év szünetet, mint az első 2 szám után XDDDDDD

Annyira megtizedelték a szereplőgárdát az Ultimatum-ban... de érdekes, hogy Matt Murdock is meghalt holott nem volt valami húdefontos szereplő.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #976 Dátum: 09 máj 24, 14:48:37 »

Tapion: Mindenki szidja csak úgy.  Nevet De nyilván kihagyhatatlan. Igen láttam a 3. annualt, sőt a USM vol2. első borítóját is. olyan mint egy rosszul megrajzolt manga. De az amcsiknak bejön és ott nagyon népszerű rajzoló.

Slane: Igen az jó kis Mini mindenki dicséri. Hát engem még az sem hatott meg, ahogy Haspók zabálta Darázs beleit. ikszdé Murdockot én is sajnáltam.
Naplózva


 
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #977 Dátum: 09 máj 24, 14:52:04 »

Az kiszámítható volt, viszont az a csávó aki segít most Wolvinak, nah én először azt hittem az Loki, aztán rájöttem, hogy ez a történet még az Ultimates 2 előtt játszódik szal nem lehet ő.  Nevet
Egyébként érdemes végigolvasni az U Xment? Mert belenéztem pár számba, voltak olyanok ahol annyira ocsmány volt a rajzolás, hogy majd elhánytam magam. Meg minden számot más rajzol kábé.  Gondolkozik

Daredevil halála nekem kifejezetten tetszett, bár az még az USM-be volt, inkább csak magában az Ultimatumban kezdték el bedarálni a hírókat. Mondjuk Jane halála tetszett, ahogy Blob éppen zabálta. Nem volt megható de bejött ez a húzás  Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #978 Dátum: 09 máj 24, 14:55:54 »

Hátttt...
Kérdeztem a CSP egyik "szakértőjétől", Harza Tamástól, hogy mi lesz, ha Ultimátumnál tartunk. És mondta, hogy nyilván az lesz, hogy fut az Ultimatum a Pókiban, és mellé kiadják az Ultimatum-ot kötetben. Hogy az X-Men és F4 részével mi lesz, azt nem tudta megmondani.

Nem tudom az amcsik mit esznek azokon a rajzokon, elég ratyik... a borítót én is láttam, mondhatom fantasztikus XDDD

Viszont sok helyen találgatnak, hogy mi lesz Pókival...? Meghal, vagy sem?
Kérdésem lenne, nem tudjátok, ki fogja rajzolni a két Requiem Spidey-t?

Az Ulti X-Men nem rossz, van egy-két szar rajzolású szám. Amit ajánlok, az az Ulti F4, nekem nagyon bejött annak ellenére, hogy nem szerettem régen az F4-et. Tényleg nagyon jó.

Az Ultimatumban mennyire felesleges brutalitás van már, Óriás leharapja Haspók fejét, aztán rámegy a raklap Madrox, és meghal... annyira felesleges volt. Bár gyűlöltem, szal nekem tetszett XDDDD
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #979 Dátum: 09 máj 24, 14:57:31 »

Az UX-Ment érdemes végigolvasni szerintem. De legalább az utolsó 5 számot mindenképpen. Mark Brooks rajzai nekem bejönnek. Mosolyog

Az F4 nekem is tetszik. Pókember pedig nem hal meg max Peter. Nevet És jön Jessica. Nevet (???)
Naplózva


 
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #980 Dátum: 09 máj 24, 15:00:14 »

Nem hiszem Nevet Akkor hagynék fel az Ultimate univerzummal, az biztos...

Peter meg ne haljon meg... mert ne. ikszdé Idegesítene egy új Pók.

X-Menből az Apokalipszises részeket fogom majd olvasgatni, csak még a Cable sztoriig sikerült eljutni egyelőre, aztán kezdtem bele az F4-be és az X feledésbe merült xDDDDD
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #981 Dátum: 09 máj 24, 15:04:05 »

A Cable nagyon tetszett nekem, az Ultimate sztorik közül.  Mosolyog
Naplózva


 
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #982 Dátum: 09 máj 24, 15:04:45 »

UF4 megvolt már, bár elég rég, szal nem nagyon emlékszem mik történtek benne. Az a baj, hogy ott nincsenek olyan nívós főbossok Doomon kívül.
Most ezekre a Noir kiadványokra vagyok rámozdulva, az SM noir brilliáns volt, az X-ment meg még be kell fejeznem.  Nevet De tudommal van már Daredevil meg Wolverine noir is.

Más:
Olvassatok Transmetropolitant meg Walking Deadet Lesütöttszemek

És vannak olyan pletykák, hogy Peter meghal, és tényleg új pókkal fogunk megismerkedni.  Szomorú
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #983 Dátum: 09 máj 25, 14:21:45 »

Hát azért Thanos, SuperScrull... Magneto is feltűnt.
Naplózva


 
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #984 Dátum: 09 máj 28, 15:06:07 »

Sikerült megszereznem az "új" Salvatore könyvet. Megvan az Orkkirály  Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #985 Dátum: 09 máj 28, 17:54:58 »

Lehet,sőt biztos,hogy hülyeséget fogok most kérni,de tudna nekem ajánlani vki kalózos könyvet? Nevet
Előre is köszönöm Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #986 Dátum: 09 máj 29, 06:27:44 »

Én is kérdeznék egyet: a Ragnarök könyvet be lehet szerezni valahol?
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #987 Dátum: 09 máj 29, 13:28:36 »

Kalózos könyvnek ott van Raymond E. Feist a király kalóza c. könyve. A 7tenger regények is hasonlók ha jól tudom. Juliett E. McKenna Ködszellem sorozatában is van pár amire rá lehet fogni, hogy kalózos. Ezek igazából fantasyk csak pár rész a sorozatokból erre is kitér.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #988 Dátum: 09 máj 31, 07:07:36 »

Helló mindenki!Megszereztem a Christopher Paolini:Brisingr könvyet! Nevet A 3 nap szerintetek sok vagy kevés 750 oldalhoz?Mert eddig olvastam smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #989 Dátum: 09 máj 31, 07:39:21 »

Én most egy koncentrációs táboros könyvet olvasok, leírja hol és milyen-ek voltak az épületek. Illetve megkaptam a Gyűrűk Ura 1-3 ig. El fogom olvasni azokat is mert imádom a gyűrűk urát Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!