24 szep 26, 23:37:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395241 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #945 Dátum: 09 márc 23, 19:50:52 »

Szentem ez jó ötlet. Nevet Bár nem hiszem h a többiekkel feltudom venni a versenyt, próba szerencse. xD Tehát én bennevagyok.^^
Határidő?Hmm..Legyen mondjuk április közepe..xD
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #946 Dátum: 09 márc 23, 21:42:15 »

Érdekes gondolat...egyelőre vacilálok, hogy jelentkezzem -e, mivel abszolút újonc lennék az írás területén, még csak nem is próbálkoztam eddig vele, viszont mindig is érdekelt...tépelődök még rajta egy kicsit, aztán adok biztos választ Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #947 Dátum: 09 márc 23, 21:45:32 »

ikszdé poén kedvéért talán ki is lehetne próbálni bár nem hiszem xD én aki nem figyelek oda semmire xD nah szal csak ilyen izé pl április végi időpont xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #948 Dátum: 09 márc 24, 10:01:44 »

Nekem is tetszik az ötlet. Mondjuk én is abszolút kezdő vagyok az írás területén, itt az frpg-ben próbálom fejleszteni magam. Tudom szőke vagyok, de ezt a "ne fanfiction legyen" dolgot, hogy érted egész pontosan? Szóval neked mi számít fanfiction-nek? Tudom hülye kérdés, de érdekelne, mert ez is beleszámíthat a döntésem meghozatalába. Meg milyen hosszú legyen stb...
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #949 Dátum: 09 márc 24, 10:14:16 »

Ez a verseny jó, ötlet, bár megondolnám, hogy benevezzek e. Azért nagy meló, főleg ha az ember valami igényeset akar összehozni. Mosolyog De mindenesetre meg fogom gondolni.

Sevanna:
'Ne fanfiction' : ne Naruto-s vagy Harry Potteres vagy hasonló legyen, hanem saját történet saját szereplőkkel. (Legalábbis szerintem ikszdé)
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #950 Dátum: 09 márc 24, 13:29:58 »

Pontosan ez a fanfiction. Nevet
A hossza nincs megszabva, de a novellának hosszúnak kell lennie..Olyan 15.000 karakter minimum. Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #951 Dátum: 09 márc 24, 13:40:23 »

Igen sejtettem, hogy Slane is erre gondolt csak nekem eszembe nem jutott, hogy bárkinek is komolyan megfordulna a fejében, hogy egy ilyen versenyre vmi gagyi fanfictionnal nevezzen. Ezért kérdeztem rá. Úgy látszik Slane-t ez nem lepte volna meg biztos ezért írta. Mindenesetre köszi a válaszokat.

Hogy ne OFFoljak már megint, ajánlom mindenkinek Boleslaw Prus: A fáraó című regényét.
Az ókori Egyiptomban játszódik és alapvetően a világi és vallási hatalom közti ellentétek alkotják a cselekmény fő vonalát. Az egyik legismertebb lengyel irodalmi műalkotás, film is készült belőle.
Naplózva


Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #952 Dátum: 09 márc 24, 14:22:18 »

Pontosan ez a fanfiction. Nevet
A hossza nincs megszabva, de a novellának hosszúnak kell lennie..Olyan 15.000 karakter minimum. Nevet
A terjedelem részével azért vitatkoznék. Nem kell annak feltétlen hosszúnak lennie Nevet (megjegyzem 15000 karakter fingom sincs, hogy mennyi, de elég soknak nézem így)
Szal egy pontosabb leírást szívesen fogadnánk Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #953 Dátum: 09 márc 24, 15:28:05 »

Nos, akkor leírom, hogyan lenne az egész, mivel látom vannak érdeklődők.

1. A novella hossza
Times New Roman betűtípus és 11-es méretben kéretik megírni, minimum 3 oldal és maximum 20 oldal hosszúnak kell lennie.
2. A határidő
Pü-be kéne nálam jelentkezni, és ha már mindenki jelentkezett aki szeretne (jelentkezési határidő szombat éjfélig), akkor itt megírom, hogy kezdetét vette. E hét szombatjától (március 28.) - április 11-ig kell leadni itt a novellát. Ide kell berakni tehát.  Nevet 2  hét áll rendelkezésre.
3. Pontozás
Mindenki mindenki novelláját köteles értékelni. A maximum pont 10 a minimum 1. Fél és negyed pontok is számítanak. Ezenkívül valamiféle kritika szerűséget is kéne firkantani, hogy miért tetszett, vagy miért nem az adott szösszenet, ki lehet térni stilisztikára stb...
4. Stílus
Mint már fentebb leírtam, a stílus szabadon választhatott, tőlem lehet fanfiction is, bár nem örülnék neki, meg Én személy szerint alapból levonom nála a találékonyságot, fantáziát, hisz egy már létező világban kell már létező karakterekkel írni, amire még a kis Pistike is képes az általános iskola 3. osztályában. Bár a megvalósítása miatt elérhet az is jó eredményt.

Egyéb kérdés?
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 24, 15:31:36 írta Slane » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #954 Dátum: 09 márc 26, 18:28:45 »

Shiro: Egyárban mozognak, csak a képregény tudod színes így papír lenni drágább.  smirksweat
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #955 Dátum: 09 márc 27, 16:49:27 »

Akkor szeretnénk megtudni, hogy fog-e valaki jelentkezni, vagy csak egy kis kezdeti fellángolás volt az a rengeteg "ezt nagyon jó ötletnek" tartom hsz, ami ki is aludt?  Hmm?  Mert ha valakinek még is eszébe jutna, hogy ideje lenne írni egy jó kis novellát, akkor nagyjából el jött az ideje, hogy jelentkezzen.  Mosolyog

És ha már itt vagyok, akkor ajánlhatna valaki egy jó fantasy könyvet is. xD
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #956 Dátum: 09 márc 27, 16:58:08 »

Saphira!
Ha jó fantasyt akarsz olvasni, akkor  Robert Jordan: Az Idő kereke sorozatot tudom ajánlani. Mosolyog A legjobb fantasy amit valha olvastam. És jó hosszú ikszdé
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #957 Dátum: 09 márc 28, 18:34:51 »

Fantasy fan vagyok ugyhogy pár író és a sorozataik amiket én szeretek:
Raymond E. Feist - Mágus sorozata ami nagyon sokáig húzódik
R. A. Salvatore - Drizzt Do Urden életét követő sorozata ( menedék, otthon ....)
Wayne Chapman - Gurduin könyvek (m.a.g.u.s. sorozat)
Jeffrey Stone - éj, hajnal, alkony történetek (az alkony sorozatot már nem ő irta de ugyanaz a világ)
Janny Wurts - A ködszellem átka sorozat
Richard A. Knaak - warcraft és diablo könyvei
Juliet E. McKenna- Einarinn története könyvei

Meg itt az én kis polcom amire nem is fél fer az első sorba minden, ami sorozat azt gyüjtögetem szépen lassan hogy teljes legyen: http://kepfeltoltes.hu/view/090328/S6300102_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 28, 18:40:37 írta milanbert » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #958 Dátum: 09 ápr 09, 06:23:59 »

Aki olvasta a Macbeth-et és/vagy az Othellót, és emlékszik is rá, és megvan neki kéznél egy könyv, amiből olvasta, az írjon nekem egy személyes üzit légyszi. Köszi



Oh, és milanbert: REF rulz! Nevet A polcod  jobb alsó részével naaaagyon jóba lennék Nevet *.*Vérbeli herceg*.*
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 09, 06:32:58 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #959 Dátum: 09 ápr 09, 10:43:18 »

oomg milanber, te ezt már mind olvastad ??  széép, mondjuk nekem a fele szobám a könyvespolc, de én azért nem olvastam el mindet Nevet de egyszer megszámoltam, hogy a szobámba 10'701 db könyv van, majd még olvasgathatook (off)
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!