24 szep 27, 08:25:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396114 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #750 Dátum: 08 aug 04, 21:45:43 »

A mester és Margarita-t pont nem rég olvastam Mosolyog
Télleg nagyon jóó csak már nagyon elrugaszkodik a valosagtol ezért picit nehéz számomra amugy jó tetszik Ördögi
Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #751 Dátum: 08 aug 05, 08:35:34 »

nekem pontosan 36 pókemberes képregényem van !
Ezek átlagosan 1990-ből származnak ! van egy 1986-os amire az van írva hogy " Új, Szines változat " !
Nagyon érdekes nem ? Mosolyog
De megan pl. az X-Men 2 filmről készült képregény változata ! és alapjáraton a képregényeket szeretem !
Nagyon a szivemhez kötődik a rocker zsolti amit 8 évesen kaptam s érdekes képek is voltak benne !
Egy nővér vedte nekem mikor kórházba voltam ( Mármint idáig 6-7-szer voltam korházba de egyszer ezt vette nekem )
Megható volt Mosolyog Ólvasni ha nem is tudtam !
De vissza térve a témához még van egy két külön kiadásom !
Sőt kemény fedeles " Amerika felfedezése " című képregény ! ( töriböl kaptam egy 5-öst mert bevidtem arra az óráa mikor ezt tanultuk Nyelvesít )
Akkor egy angol " winnetou " képrgény és még sok más Mosolyog
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #752 Dátum: 08 aug 05, 09:33:21 »

Örülök h másnak is tetszik^^ én még nem jutottam a végére, és van 1-2 dolog ami remélem h könyv végére kiderül Pirul remélem a többi kötelezőm is ien jó bár azoknak nem tom a címét mert elvesztettem a listát és csak ezt jegyeztem meg róla xD
Naplózva
gaara666
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #753 Dátum: 08 aug 05, 15:44:29 »

a bátyám nagy tini titán teknőcök gyülytő volt és rámhagyta mind a 60 részt ami megjelent
ezek 92-ből vannak
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 05, 15:45:31 írta gaara666 » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #754 Dátum: 08 aug 06, 23:52:44 »

Jaaaj, Mester és Margarita:) Nekem nagyon bejött! Nevet Igaz, hogy az utolsó fejezetet nem olvastam el. Egyszerűen nem találtam fontosnak, mert a történet számomra az utolsóelőttivel lezártnak tekinthető...hmm...

Ha még egy ilyen valóságtól elrugaszkodót szeretne valaki, akkor ajánlom Hoffmann: Az arany virágcserép c. könyvét:)

Nini, idekattintva el is lehet olvasni:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #755 Dátum: 08 aug 07, 11:55:42 »

 :/ nekem az nem tetszett, alig tudtam végig szenvedni  Pirul nekem az Anyegin tetszett nagyon, mások viszont nagyon utálták xD
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #756 Dátum: 08 aug 07, 11:59:30 »

Énisénisénisénis hadd ajánljak vmit:
Orwell: Állatfarm
Kötelező darab, annyiradejó. Persze azért tisztában kell lenni hozzá a történelemmel, legalábbis a 2. vh szakasszal.
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #757 Dátum: 08 aug 07, 12:05:31 »

Az elmúlt egy hónapban jótékony hatással volt rám a net és a gép mentes életforma, több, mint 3 ezer oldalt sikerült elolvasnom
Úgyhogy nagyon tudom ajánlani mindenkinek az Úr sötét anyagait Philip Pullman-tól, a 3 kötetes könyv első részéből készült az Arany íránytú című film... de a könyv jobb, mint a film  Mosolyog

A másik sorozat ami nekem nagyon tetszette az a Musashi sorozat amit Eiji Yoshikawa írt, most fogom befejezni a 5. könyvet és nagyon jó, legalábbis szvsz.

Úgyhogy aki teheti olvassa el, mert mind a két sorozat nagyon jó! Mosolyog
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #758 Dátum: 08 aug 07, 12:07:51 »

Olvastam az északi fényt Mosolyog nekem tetszett, a filmet jobbnak láttam meg sem nézni, úgy gondoltam illúzió romboló lenne :/
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #759 Dátum: 08 aug 07, 12:14:01 »

Hál istenek én se láttam, de elég volt az ahogy barátnőm annyit mondtott róla, h: pocsék xD
Ajánlom a másik két kötetet is, mert azok is jók  Nevet
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #760 Dátum: 08 aug 07, 12:17:43 »

Sajna csak a 3. van meg, úgy meg nem olvasom el h kihagytam a 2.-at :/ Pirul
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #761 Dátum: 08 aug 07, 12:24:52 »

Igen úgy nem lenne túl jó, mivel a 2. szorosan kapcsolódik a 3.-hoz xD
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #762 Dátum: 08 aug 08, 00:56:36 »

:/ nekem az nem tetszett, alig tudtam végig szenvedni  Pirul nekem az Anyegin tetszett nagyon, mások viszont nagyon utálták xD

Hehe: P a kettő tuti üti egymást: D
én meg Anyeginhez nem tudtam még csak hozzáérni se:p Viszont megnéztem filmen... márha a Lyv Tyler-es cucc az volt egyik karácsonykor..hmm... nem tom.. (azt se,h jól írtam-e a színésznő nevét:p )
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #763 Dátum: 08 aug 08, 08:19:14 »

Nem tudtam róla h készült film, szal nem tom eldönteni h azt láttad-e.
Nagyon szerettem még Csáth Gézától "A kis Emma" című novellát. Remélem ez nem off, azért mert nem könyv hanem csak novella ^^' mellesleg ajánlom mindenkinek, nem hosszú és nagyon érthetően fogalmaz, szal aki nem szeret olvasni annak is tetszeni fog sztem Pirul
Naplózva
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #764 Dátum: 08 aug 08, 18:51:21 »

A Liv Tyler-es az az, nekünk nem kellett elolvasni az Anyegint csak megnézették velünk filmen.

Most éppen Diablo, A vér szavát olvasom Richard A. Knaak-tól, egy ismerősömtől kaptam kölcsön, illetve rám tukmálta hogy muszály elolvasnom, és bár először tartottam tőle, de tetszik. Úgyhogy lehet hogy még a többi részét is kölcsön fogom kérni  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!