24 szep 27, 12:21:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396247 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #555 Dátum: 08 márc 26, 16:59:40 »

Vish Major? Nevet ki tudja, hogy milyen nyelven káromkodtam? xD
nem....sztem jó Nevet
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #556 Dátum: 08 márc 26, 23:47:09 »

Idézet
nocsak, nocsak Minato egyedül maradtál
Hm. Itt lehet. De nem olyan biztos, hogy véleményemmel én vagyok kissebbségben.  Pontosan
De rendben. Nem vitatkozok addig, amíg el nem olvasom. Bár az max az apokalipszis után lesz. (Vagy még akkor sem  Nevet )
A Hamlet. Háát ez kimaradt életemből. Vagyis csak félig olvastam el. Egyszer a felénél elaludtam, és utánna nem került elő a sarokból többé.  Nevet Azonban irónikus, hogy amikor szövegismereti tesztet kellet írni belőle, csak három ember ment át (én voltam az egyik Nevet), pedig egyedül én nem olvastam el.  Hümm-hümm
... Utánna viszont majdnem meglincseltek.  Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #557 Dátum: 08 márc 27, 08:35:33 »

Minato, egyszerűen sneki tudtára sem kellett volna adni, hogy nem olvastad el.  Ördögi

Egyszer mi is voltunk egy Egri csillagos versenyen. Négyfős csoportok voltak és kb. 30 csapat volt.  :'X Nos, a könyvet mi sem olvastuk el, mégis mi lettnk az elsők. xD  Nevet
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #558 Dátum: 08 márc 28, 13:48:30 »

Olvasd el a szabályzatot, a "hihi" 1 szónak számít Nyelvesít

Én most kötelezőként "A Noszty fiú esete Tóth Marival"-t olvasom, és egész jó Nevet Lehet h fogok még Mikszáthot olvasni, bár általában utálom a kötelezőket, ez mégis tetszik^^
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #559 Dátum: 08 márc 29, 06:00:56 »

ááá, olvastam a By the way-t..., ami a kezembe kerül, azt nem tudom kihagyni. De őszintén a végére egy kicsit kezdett idegesíteni, igaz nem is vagyok vmi nagy Red Hot fan, de a könyv Nirvana-s változata jobban tetszett.  Pirul

A mostani soronkövetkező: Istenek és harcosok (Lady Augusta Gregory). Egyenlőre tetszik, bár elfogult vagyok az ír legándákkal szemben. Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #560 Dátum: 08 márc 31, 16:10:28 »

a legjobb a harry potter , én mondom . de komolyan .
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #561 Dátum: 08 márc 31, 18:22:17 »

Olvasd el a szabályzatot, a "hihi" 1 szónak számít Nyelvesít

Én most kötelezőként "A Noszty fiú esete Tóth Marival"-t olvasom, és egész jó Nevet Lehet h fogok még Mikszáthot olvasni, bár általában utálom a kötelezőket, ez mégis tetszik^^

Ez milyen könyv ?  Hmm? Elég fura címe van .... De érdekesnek hangzik Nevet Meg , ha kötelezőkén is jó ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #562 Dátum: 08 márc 31, 18:33:55 »

kötelező hűű. én a kőszivü emberfiait meg az egri csillagokat is szerettem x'D amugy civilbe Anita Blake forevör Nevet a 8.részét nemtom megvenni sehol azon kivül mércsak egy nincsmeg(mármint abbol amit magyarra is forditotak) ugyhogy cryyyy xD mert nemtom továább olvasni :F:F:F azz égő áldozatoka most olvstam ki *.* annyira jóóvolt űűű. xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #563 Dátum: 08 márc 31, 18:52:19 »

jaj nem tudom mi a címe magyarul de kb. így hangozhat boszorka gricsből valami horvát nőcske írta szerintem nagy jó könyvek (jo a 3. kötet mária terézia riválisa vagy vmi hasonló)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #564 Dátum: 08 márc 31, 19:22:19 »

én most a tom saywert olvasom nagyon kirá ly .(jo vicces ).
Naplózva

Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #565 Dátum: 08 márc 31, 22:18:51 »

Jókaitól sok könyvet olvastam, de amikor 500 oldalból 300 a táj leírásával foglalkozott, akkor néha elgondolkodtam, hogy bevágom a sarokba.  Mosolyog ( Még jó, hogy kémiát nem tanult.  Nevet )
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #566 Dátum: 08 márc 31, 22:21:48 »

na velem az volt a baj mindig is hogy én ezt megis tettem öreganyáméknak megvan az összes regénye el is kezdtem a nagyrészét de gyorsan meguntam....egyszer végig kéne olvasni már néhány köyvet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #567 Dátum: 08 ápr 01, 14:17:14 »

OLVÁSTÁTOK MÁR  a bartimeus trilogiát ? MEGÉRI ELOLVASNI .
Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #568 Dátum: 08 ápr 01, 14:30:17 »

én most átmentem tudományosba és a Hary Potter 7 után az "Az Emberi Faj Relytéjes Eredetét" olvasom (főleg matek órákon  Pojén )
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #569 Dátum: 08 ápr 01, 15:07:51 »

és hogy tettszett a h .p .7 ? SZERINTEM TUTI JÓ .
Naplózva

Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!