24 szep 27, 12:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396231 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #585 Dátum: 08 ápr 03, 15:53:33 »

én se rajongok az ilyen mikszáth könyvekért .
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #586 Dátum: 08 ápr 03, 16:07:48 »

én a pál utcai fiukat anno 1 nap alatt kiolvastam elég vékony na mindegy én nekem kötelezők közül egésszen tetszett meg a egri csillagok is amit szinte mindenki utált
de idén a szigeti veszedelem nemtetszett nem bírtam felfogni de azt is gyorsan olvastam 2 nap volt asszeem de nem bírtam rossz h olyan régi és ezért rossz olvasni 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #587 Dátum: 08 ápr 03, 16:11:28 »

Egri Csillagok , az egesz jo volt a Bolcso es Bagolyhoz kepest mert az  Lehánylak , az osztalybol senkinek sem tetszet .A tanarok azt mondjak , hogy csak az eleje unalmas ,de en mas velemenyen vagyok.
Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #588 Dátum: 08 ápr 03, 16:11:46 »

nekünk ebben az évben kellene elolvasnunk az egri csillagokat .
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #589 Dátum: 08 ápr 03, 19:24:55 »

Fúú, én gyűlöltem az egri csillagokatXD Nyáron olvastam ki nagyon szenvedősen, eleve utálom a háborús könyveket.

Az egyetlen könyv amiből csak pár sort sikerült elolvasnom, az az "Ábel a rengetegben" volt... szörnyű >.<#
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #590 Dátum: 08 ápr 03, 19:27:40 »

Hmm.. Hm... Ajánlom Irwin Shaw-tól az Oroszlánkölykök című könyvet... Vastagabb az Egri Csillagok-nál, és tömény II. Világháborús történet! ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #591 Dátum: 08 ápr 03, 19:29:11 »

 Nevet én szeretem a háborús könyveket meg mindent szerintem jók
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #592 Dátum: 08 ápr 03, 19:30:14 »

Gabesz és regény vagy történelmi könyv? Nevet Mert háborús regényt még nem olvastam, de a történelmi könyveket, illetve az elbeszélések alapján készülteket nagyon bírom a II világháborúról Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #593 Dátum: 08 ápr 03, 19:32:45 »

szerintem jó mindkettő a maga módján tetszik h regényben ott az érzelmek viszont néha rossz h nem figyelnek oda a valós történelmi háttérre......törit meg alapból szeretem minden véres részét minden részét.....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #594 Dátum: 08 ápr 03, 19:54:18 »

Fúú, én gyűlöltem az egri csillagokatXD Nyáron olvastam ki nagyon szenvedősen, eleve utálom a háborús könyveket.

Az egyetlen könyv amiből csak pár sort sikerült elolvasnom, az az "Ábel a rengetegben" volt... szörnyű >.<#

Hehe... mintha magamat hallottam volna xD De komolyan... annyi különbséggel, h én az egri csillagokat egészen hamar elolvastam ráadásul 2szer is xD Juuj az Ábel a rengetegbent azt nekünk 1 hónap múlvára kéne és még a fél könyv hátra van >.<
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #595 Dátum: 08 ápr 03, 20:56:41 »

Gábor... Ez regény... És a többi II.Vháborús regénytől eltérően mindkét fél szemszögéből bemutatja a történetet...
Egy 3 szálon futó történet... 2 amerikai, és 1 német katona szemszögéből mutatja ba a nyugati hadszínteret...
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #596 Dátum: 08 ápr 03, 22:55:23 »

Ábel a rengetegben ? Nekem nem is kellett ilyent olvasnom. Még mázli.  >.<#
A xx. sz-i történelmet meg alapból utálom.
Viszont Dumas 5 regényen át a francia forradalom alatt játszódó története negyon megtetszett.
most nem tudom felsorolni mindegyik címét. A kezdőkönyv Egy orvos feljegyzései c. -en fut. Törifanoknak kihagyhatatlan.  Pontosan
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #597 Dátum: 08 ápr 04, 18:56:13 »

Köszönöm Gabesz asszem meg is van a következő beszerezni és elolvasni való könyvem. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #598 Dátum: 08 ápr 05, 17:23:17 »

Fúú, én gyűlöltem az egri csillagokatXD Nyáron olvastam ki nagyon szenvedősen, eleve utálom a háborús könyveket.

Az egyetlen könyv amiből csak pár sort sikerült elolvasnom, az az "Ábel a rengetegben" volt... szörnyű >.<#

egyetértek az Ábel a rengetegben szörnyű volt és az is marad , aki jó könyvet akar olvasni az olvassa el Stendaltól a Vörös és feketét
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #599 Dátum: 08 ápr 06, 13:59:01 »

nekem is az szinte eddig az összes kötelezőt végig kellett szenvednem, meg nekem általában azok tetszenek, amiket magamtól kezdek el olvasni... én nagyon ajánlom nick earls-től a Barna 48 áryalata c. könyvet, haláliii Yóóóó és pont most olvasok egy kicsit nyomasztó könyvet rjú murajami-tól : nyakig a miszóban...ez egy japán psziho-thriller, az elején megijedtem tőle, de sztem nagyon jó! Pontosan Hümm-hümm Nevet
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!