24 jún 29, 16:28:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 376081 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1875 Dátum: 14 jan 28, 09:59:02 »

Az tényleg jó rész volt. Bár érdekes, hogy nekem az egész könyvben ott éreztem először, hogy talán mégis Peeta x Katniss lesz. Meg Gale tényleg jó volt abban a jelenetben, de sok jobb jelenete is volt. Nekem Gale karakterében igazából a 3. részben már nem a "loverboy" téma volt az érdekes, hanem az, hogy egy ilyen rendes, hétköznapi srácból hogyan lesz harcos.

Tegnap amúgy a könyv után le akartam feküdni, de jó érzés volt inkább itt kiírnom magamból a dolgokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 10:35:25 írta Aes Sedai » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1876 Dátum: 14 jan 28, 10:51:06 »

Ott mar tudtam, hogy PeetaxKatniss lesz. A banyas resznel szerintem messzire ment, azert gondolhatott volna Katniss lelkivilagara, az apja is banyaban halt meg, ott mar tulsagosan is a gyozelem vezette, ami az adott helyzetben tenyleg jo megoldas mert igy tudtak megbuktatni a panemet, csak en azt sajnaltam, hogy ennyire mas ember lett. Es ahogy emlitetted Katnissre senkisem figyelt, az erzesei Gale-t se nagyon erdekeltek akkor. Mondhatni egyedul vivott csatat az eltorzult emberiseggel. Ezert szerettem azt a Gale-t amikor figyelt is Katnissre nem csak a harcra, mert akkot Katniss se volt egyedul, es ez sokszor pozitivan hatott ra es erositette.
Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #1877 Dátum: 14 feb 03, 21:56:18 »

Aki szereti a kalandregényeket, annak ajánlom figyelmébe Leslie L. Lawrence könyveit Mosolyog
Nagyon jók,  szinte letehetetlenek.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1878 Dátum: 14 feb 03, 22:02:01 »

Inkább T.E. Lawrence-t preferálom, bár csak egy könyvét olvastam, mondjuk nincs is sok neki.  Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1879 Dátum: 14 feb 03, 22:38:27 »

Most az Egvilagot kezdtem el, igaz az elejen vagyok de engem nagyon megfogott  Pirul Olvasta mar valaki?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1880 Dátum: 14 feb 04, 00:12:08 »

Walter Scott - Ivanhoe c. művét kezdtem most el olvasni, egy számomra nagyon kedves személy ajánlására és nagyon tetszik =) Akinek bejön a középkori lovagi téma az kezdjen bele =)
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1881 Dátum: 14 feb 04, 20:20:49 »

Néha elgondolkozom, hogy milyen ízlése lehet annak, aki kötelezővé tette a Candide-ot. Borzalmas könyv. Az első felében konkrétan rosszul lettem többször is és ilyet még egy könyv sem váltott ki belőlem. A második fele már egy fokkal jobb a szörnyűtől, de ennyi elég is volt. Soha többé nem akarom elolvasni vagy a könyvet a közelemben látni.

Még olvastam egy nagyon rövid könyvet (kb. egy óra alatt olvastam el úgy, hogy többször félbe kellett szakítanom az olvasást és ezt is angolul olvastam)E-book Readeren. Neil Gailman: Nothing O'clock-ot (Igen, egy újabb DW történet. Az utolsó a 11-ből, amik az 50.évfordulóra írtak).
Nekem tetszett és szívesen láttam volna ezt egy részként. Nem semmi rész lett volna ebből. Már a fejemben is jól nézett ki zenével, mindennel.

Tervezem a többit is elolvasni és pár könyvet Neil Gailmantől is. Engem lekenyerezett a DW-s történetekkel, amit írt. Meg persze Douglas Adamstől a Galaxis útikalaúz stopposoknak. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1882 Dátum: 14 feb 05, 10:12:23 »

A Galaxis útikalauz nagyon jó könyvsorozat,bár az 5. annyira nem tetszett (a vége azért ütős lett). Valaki olvasta a hatodik kötetet? Érdemes elolvasni? Egy kicsit tartok tőle, hogy nem tudta elérni azt a színvonalat az új író, mint amit Adams csinált az első öttel.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1883 Dátum: 14 feb 16, 00:15:00 »

Elkezdtem közben a következő TWD regényt, A Woodbury-be vezető út címűt. Ez is nagyon jó, folytatódik a Kormányzó története, bár ezúttal teljesen más nézőpontból. Egy másik túlélőcsapat kalandjait mutatja be, akik egy idő után eljutnak Woodbury-be, ahol Philip barátunk épp építgeti a hatalmát. ikszdé Én most ott tartok, hogy megérkeztek, majd holnap folytatom. Egyébként a könyv az előzőhöz hasonló hangulatú, bár az elején volt pár unalmasabb jelenet is, ez egy kicsit a sorozat gyengébb epizódjait idézte fel bennem. xD Ja, és ami nagyon érdekes: ennek a kis új túlélőcsapatnak az egyik tagja nem más, mint  Bob Stookey, aki itt idősebb, mint a sorozatban, de a cefrét itt is szereti. Nevet Viszont járt Woodbury-ben ezek szerint, ami baromi meglepő, kíváncsi vagyok ezt hogy hozzák majd össze, hogy eltűnjön onnan, mielőtt Andrea és Michonne megérkeznek.
Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #1884 Dátum: 14 feb 19, 13:20:21 »

Sziasztok! Mosolyog

Tegnap előtt fejeztem be a Tűz és jég dala c. sorozat 3. részét, azaz a Kardok viharát, meg kell mondjam, hogy nagyon tetszett! Amikor áthaladtam a felén, hihetetlen gyorsan haladtam (ez részben baj, mert nem élvezhettem elég ideig, szerencsére még van 2 része), mivel ugye én már láttam magát a filmesített sorozatot, mind a 3 évadot, ezáltal a 3. könyv feléig javarészt tudtam, hogy mi fog történni. (Bár hozzá kell tennem, így is nagyon élveztem a sorozat minden egyes lapját.)
Lassan remegek is, amiért még nem került a kezem ügyébe a 4. rész, azaz a Varjak lakomája, hamarosan (minél gyorsabban) be kéne szereznem, mert ez nem állapot, nekem KELL. Nevet

Ehhez kapcsolódóan: Ti honnan szoktátok venni/rendelni a könyveiteket?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1885 Dátum: 14 feb 19, 14:21:56 »

torrent Nevet

Amúgy szeretek antikváriumokban könyveket venni, illetve rendeltem már netről is, a bolti árnál sokkal olcsóbban. Amíg Pécsen laktam, addig rendszeresen jártam könyvtárba is, sajna az itthoni könyvtár meg sem közelíti azt a színvonalat (pedig megyei könyvtár).
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1886 Dátum: 14 feb 19, 14:29:31 »

Én vagy a Bookline-ról, vagy az Alexandrából veszem a könyveket. Régen volt egy antikvárium a Kelenföldi városközpontban, de már megszűnt sajnos.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1887 Dátum: 14 feb 19, 14:30:54 »

Én könyvet mindig boltból. Nevet Támogatom a könyvkereskedőket, meg szeretek könyvesboltban bóklászni. ikszdé Ott sajnálom a legkevésbé az elvert pénzt.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1888 Dátum: 14 feb 19, 14:43:40 »

Én is így vagyok vele Aes, a könyv az amire soha nem sajnáltam a pénzt. Nevet
Amúgy Én bookline, vagy bemegyek egy könyvesboltba és megveszem. Na meg Antikváriumokból is szereztem pár kincset.
A belvárosban kb 100 méterenként vannak antikváriumok.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1889 Dátum: 14 feb 19, 15:16:34 »

Libri. Mindig egy halom utalvanyt kapok karacsonyra,szulinap-nevnap. Mellesleg venni jobban szeretem mint kolcson, mert barmikor ujra olvashatom ha olyan kedvem van  Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!