24 szep 23, 20:24:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69917 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #150 Dátum: 09 ápr 12, 10:07:10 »

hát szerintem az xbox360 rakat sz*r , mert teljesen butított minden benne,  hetente minimum 2x kell elvinni szervizbe, és még sorolhatnám az érveket életem végéig... én a ps3 mellet állok , igaz még nincs rajta sok játék , de nemrég jött ki a ps3 is (2006-2007 nemtom pontosan mikor jelent meg) és most jönnek csak ki rá az igazán jó játékok , amikor megjelent a ps2 , akkor se jelent meg rá azonnal több millió játék , csak fokozottan jelentek meg a gémek , a ps3 az xboxal360 -al szemben hardwere kiválló , míg az xboxé egy kupac *** a wii meg... a játékok grafikája nem a legjobb  Mosolyog


Ps3 4 ever  Pontosan bow Kúl

X360 A halál piros köre - PS3 a halál narancssárga villogása....

Mindkettő komoly meghibásodási rátával rendelkezik már, az új Jasper, Falcon boardos 360-ok sokat javultak, míg az új ktg csökkentett PS3-mak meg sokat romlottak, persze te jobban értessz hozzá mert valahol olvastad, egy másik fórumon, nekem meg nincs egy konzolboltos ismerősöm se aki ne mondta volna el.

Kérdésem miben jobb a PS3 a 360-nál nekem mindkettő van ugyan azon a TV-én (42" Pana PX 80) nézem és általában a 360-nak jobb a grafikja a multi platform játékokban. Fallout 3 kiváló példa.

Az egyedi Sony stuffok persze nagyon szépek, de van belőlük vagy 3 db ami ér is valamit.
Könyöröm 2-3 év alatt 3 jó játék az nagyon kevés. (MGS4, Killzone 2, Uncharted)

Persze ahogy érzed, de csak azért mert a másik géped nincs, meg nincs objektív rálátásod a dologra azért nagyon kár itt fröcsögni.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #151 Dátum: 09 ápr 15, 14:37:50 »

a haveromnak van xbox360 -ja , és a héten vitte vissza 2x megnézetni. A külömbség a ps3 és az xbox360 között pedig az , hogy az xbox360 -nak elég sok olyan része van ami butítva van ( hardwert kivéve mert az a legroszabb benne) a ps3 -nak pedig annyi a baja hogy "elvileg" (csak magyarországon) butított az olvasója , de csak annyiban hogy a ps1 -es játékok nem futnak rajta mindössze ennyi. Amúgy azért is drágább a ps3 mert nincs olyan pl hogy vinni kell szervízbe megjavíttatni 10000-20000 ezerért... nyílván azért olyan olcsó az xbox is , a játékok pedig nemsokban különböznek , a Tv -től is függ a minőség. De amúgy vannak játékok amik jobbak boxon de a lényeg hogy ugyan az megy mindkét konzolon , és a külömbség is annyi hogy a ps3 -on más az árnyékolás... gta 4 elég jó példa erre , és a spider man 4 is  Pontosan <- elvagyok tájolva , miket beszélek , jobb mint a ps3 (a fizetős online kívűl -.-)  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 09, 08:33:10 írta Triton » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #152 Dátum: 09 ápr 15, 17:05:05 »

Kedves barátom nekem mint mondtam mindkettő van. Amit írsz az a valóságtól olyan messze van mint ide Konoha.
Egy nagyon jó ismerősöm idestova 10 éve működtet konzolboltot, egy ideíg üzlettársak is voltunk, tőle tudom, hogy azért a PS3-mat is igen gyakran kell vinni szervízbe, nem annyi a hiba mint a 360-nal, de van bőven.
Ekkor marhaságot már jó rég hallottam, hogy miért olcsóbb a 360 meg a többi.
Butított drive boccs még mindíg röhögög(csak magyarországon) nem viszi a PS1-et
Komám vegyél egy gépet ausztriában az hátha fogja....:Öizé szerinted hunnan a büdüs pecsából hozzák magyarországra a gépeket, a kertben terem két sor uborka közt. Hardveres oka van amiért nem játsza le a régi gémeket és nem az olvasó a hibás, hanem hiányzik a nextgen PS3-ból a hozzá szükséges hardver és szoftver. Amúgy minek ha szeretted a pst úgyis van otthon egy régről meg vateráról lehet venni kb 8000 FT-ért (PS1) 15-20000 PS2 osz még viszi a csippes játékokat is.....LOL

Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #153 Dátum: 09 ápr 15, 17:12:40 »

Wii-béna vakfoltos bénaság pipa.
xbox-Mit kell benne szervizelni ? Ha vagy akkora zseni, és hűtésmod nélkül flasheled akkor meg is érdemled, de amúgy megvan tavaly karácsony ta és semmi baja sincs.
ps3-drága kevés az egyedi game de tud blue ray olvasni jeee ezért kell a konzol.

Kérdésem van a flashnek miköze a hűtésmodhoz, meg az együtt működéshez
Válasz semmi, amerkában tucatjával mentek tönkre a gyárilemezes gépek is
Ha akkara tukkó valaki, hogy a gépet szőnyere, nem szellőz álványba teszi akkor szereletesse csak.
Flash, nincs tornádó a szobámban (hűtésmod) mégis megy már két éve.

Bluray 8000-10000 ft os filmekkel nagyon kell
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #154 Dátum: 09 ápr 15, 18:31:18 »

A flashelt gépek nagy része ha jól tudom gyorsabban pörgeti a dvd t és nagyobb hőt termel emiatt szokás a hűtésmod.
A blueray pedig gúnyos akart lenni ...
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #155 Dátum: 09 ápr 15, 18:41:58 »

jólvan okostojás akkor játsz a boxoddal , majd rájösz később , amúgy meg nemtom honnan olvastad azta hülyeséget h sok hibája van a ps3 nak is , elég nagy baromság h sok hibája van... azért a ps3 -t mégsem kell olyan marha sűrűn szervízbe vinni mint a boxot és szinte ugyanazok , vagy még jobb játékok is vannak ps3 -ra mint boxra. elég nagy szerencse kifogni egy "jó boxot" , mert az elég ritka ,  ps1 -t meg senki nem fog megvenni 8000 ft- ért , mert annyit nem ér
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 19:30:27 írta Triton » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #156 Dátum: 09 ápr 15, 18:52:00 »

Gyerekek.... Tudom, hogy "Konzolháború" a topik címe, de ne mondjatok hülyeségeket....

Igen, a régi (és talán a mostani) boxok rémesek hardware tekintetben, ez azért van, mert nem egységesek, csak a kapacitásuk, a Microsoft, több beszállítóval dolgozik.

Viszont a játékok (mivel mind multiplatform) általában ugyan úgy néznek ki a két gépen, kivéve, amikor nem, mivel a legtöbb gamet általában x360-ra kezdik el fejleszteni és utána portolják át PS3-ra.

A Sony ott kúrta el, hogy túl jól levédte a gépét, ennyi......
Naplózva

Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #157 Dátum: 09 ápr 16, 05:57:33 »

Hát nekem is a PS2 jött be bár nincs X-Boxom de saturnba meg ilyen helyeken játszottam ilynekelle(+WII) A wii szerintem poén de nem valami nagy durranás. Amúgy én azért is szeretem a PS2-őt mert lehet rá letölteni játékokat nagyon egyszerűen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 05:58:07 írta pintermate » Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #158 Dátum: 09 ápr 16, 06:57:41 »

Gyerekek.... Tudom, hogy "Konzolháború" a topik címe, de ne mondjatok hülyeségeket....

Igen, a régi (és talán a mostani) boxok rémesek hardware tekintetben, ez azért van, mert nem egységesek, csak a kapacitásuk, a Microsoft, több beszállítóval dolgozik.

Viszont a játékok (mivel mind multiplatform) általában ugyan úgy néznek ki a két gépen, kivéve, amikor nem, mivel a legtöbb gamet általában x360-ra kezdik el fejleszteni és utána portolják át PS3-ra.

A Sony ott kúrta el, hogy túl jól levédte a gépét, ennyi......


Na egy értelmesebb ember
Triton kollega nem igazán van otthon ebben a témában mégis nagyon okos.
Sony ott is elkúrelta ez tény (kevésbé fogy kelet európában), de nem ez a lényeg.
A gond ott van, hogy egy teljesen új módon közelítenek a grafikai megjelenítéshez, míg a box a jó öreg direct x modifikációját használja. Tehát a programozó skacok nem igazán bírnak a PS3-al.
(Ez alól kivétel az egyedi csak arrra  gépre készülő játékok, ott van elég idő főként PÉNZ a fejlesztésre, a Sony önti bele rendesen....)
Egy új full HD játék kifejlesztése vetekszik a hollywood filmek költségeivel, tehát sokat kell eladni belőle, hogy egyáltalán 0 szaldós legyen a buli, PS3 drága viszonylag kevés gép kelt el (sokkal kevesebb mint xbox), megoldás a dologra, hogy minden játékot megpróbálnak multti platformra kihozni, így visszajöhet  a kiadónak a pénze, de egy ilyen gépet mint a PS3 szinte szakadékba taszít, mivel ugyan azzal a játékkal ugyan olyan, ha nem jobb minőségben játszhatsz egy sokkal olcsóbb konzolon, akkor nyílván azt fogod venni.
A PS2 esetében, hiába volt a Gamecube és Xbox erősebb  a sok egyedi kiváló játék mégis eldöntötte a harcot, mostmár a Sonynak ez az előnye nincs meg.

A meghibásodási rátákról meg annyit, hogy sajnos ténleg sok PS3 is betojik, két hiba van vagy a rendszer memória megy ki (pirosan villog), vagy  a videoram (narancssárgán villog) ez mindkettő  a kiváló összeszerelési minőségre vezethető vissza. Szerelés alaplap csere, Sony garival kb másfél hónap gari nélkül 2 hét de olan 35-40 e forint. Ugyan ez a gond az x-el is a szorgalmas taiwani kezek néha csak a kapott rizsszemeket számolják a darabok után és nem igazán fekszenek rá a minőségi munkára. (Itt ugye a szerelés megáll 9-10 e forintban)
Nekem szerencsém volt mindkét gépem egyenlőre tökéletesen mükszik, nem kellet még buherálni rajta semmit.
Bár láttam elszálni egy pár 360-at, meg PS3-at is komám vett egyet és 3 naposan kellet visszavinnie gariztatni, már 3 hete várja vissza a gépet a csellákoktól. Másik komoly hiba a blu-ray drival volt holland felmérés szerint a gépek 40% feködt ki oly módon, hogy elfeljtett olvasni, vagy a kiváló slot in rendszer nyelte le a lemezt örökre. Azért ez is komoly nem.
Összegzés, mindenki azzal játszik amivel szeret, de nem kell a másik gépét szapulni én nem mondom azt, hogy sz*r a PS3 mert nem az (nekm is van), de csalódtam benne, amilyen jó volt a PS1-2 ez a 3. egyenlőre nagyon gyengén muzsikál.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 07:11:00 írta kornel » Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #159 Dátum: 09 ápr 16, 18:23:22 »

Egy kérdés: a Sega már réges rég kiesett ebből a konzolháborúból, vagy vannak tervei még? Vagy már teljes csődöt mondtak ezen a téren? Nevet
Am nekem PSX-em volt, hát az nyolc éves koromban hatalmas durranás volt, rengeteg jó játék volt rajta (Tekken, Soul Blade, Resident Evil 1-2-3., Final Fantasy, Crash Bandicoot Nevet, Street Fighter EX-EX2-EX2+, stb.), de azóta én már kimaradtam ebből a konzolos mizériából, ezért én inkább emulátorokat használok, főleg azért, mert a PSX-em 10 évesen kipurcant, és basztam elvinni azóta szervizbe Nevet Am valaki tud PS3 emuról? Mert én eddig sehol sem találtam, csak ilyen kamu torrenteket Nevet És valaki tud jobb emulátort a PCSX2-nél, mert az néha szokott vacakolódni a .dll fájlaival.
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #160 Dátum: 09 ápr 16, 18:30:38 »

Az én PSX-em, mind a mai napig jó, pedig az se kevés éves Pojén
PS3 emu nem létezik, ne is keress.... legalábbis olyan nem létezik, ami a működik/kő alatt elmegy xD......
PS2 emulátor.... asszem DeiBabának van valamilyenje, nézegesd a honlapját... Keress rá a nickjére Mosolyog
Naplózva

Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #161 Dátum: 09 ápr 16, 19:16:36 »

Nos, rákattintottam a linkjére, de nem jött be az oldala (vmi ilyesmit írt ki, h "Index of/"), de nem olyan nagy gond, nem szokott sűrűn szemétkedni a PCSX2, úgy kéthetente egyszer szokott kicseszni velem, de az sztem tűrhető. Bár az ePSXe-m (PSX emu) még soha nem írt ki semmilyen hibaüzenetet. Am kár, hogy még nincsen PS3 emu, mert akkor nemtom sehogy se nyomni a Tekken 6-t ikszdé... Tényleg, Wii-re kijött a Tekken 6, vagy nem is fog megjelenni ezen a konzolon? Am most néztem utána, hogy a Sega már a Dreamcast-nál behalt ezen a téren, szal sztem nem is fog új konzolt gyártani...
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #162 Dátum: 09 ápr 16, 20:19:56 »

ps3 emu  Pirul xD még xbox360 emu sincs , ps3 emulátorért már nóbel díjat is adhatnának Nyelvesít aza baj h a ps3 -nak teljesen más a felépítése minden szemszögből szal..  Gondolkozik érdekes lenne számomra egy ps3 emu  Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #163 Dátum: 09 ápr 18, 10:30:50 »

Egy kérdés: a Sega már réges rég kiesett ebből a konzolháborúból, vagy vannak tervei még? Vagy már teljes csődöt mondtak ezen a téren? Nevet
Am nekem PSX-em volt, hát az nyolc éves koromban hatalmas durranás volt, rengeteg jó játék volt rajta (Tekken, Soul Blade, Resident Evil 1-2-3., Final Fantasy, Crash Bandicoot Nevet, Street Fighter EX-EX2-EX2+, stb.), de azóta én már kimaradtam ebből a konzolos mizériából, ezért én inkább emulátorokat használok, főleg azért, mert a PSX-em 10 évesen kipurcant, és ****tam elvinni azóta szervizbe Nevet Am valaki tud PS3 emuról? Mert én eddig sehol sem találtam, csak ilyen kamu torrenteket Nevet És valaki tud jobb emulátort a PCSX2-nél, mert az néha szokott vacakolódni a .dll fájlaival.

A Sega mint játékkiadó cég a mai napig működik, hogy milyen hatásfokkal az más kérdés, hisz enyhán szólva is felemásak a gémek (Virtua Tennis isteni, az új Sonic játékok meg valami borzalmasak)
Tudtommal új konzol kiadását nem tervezik.
PS3 emu majd Pentium 10-en 15-20 maggal talán.

« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 18, 10:32:19 írta kornel » Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #164 Dátum: 09 máj 06, 19:28:09 »

őőő láttam torrent oldalakon hogy vannak fent ps3 -s játékok. ps3 -ra chippelési lehetőséget terveznek v mi? :/
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 16:04:35 írta Triton » Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!