24 szep 23, 22:27:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69943 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #135 Dátum: 09 jan 11, 09:07:25 »

A Code Verával, meg a 4. residenttel játszottam.
Maga a PS2-es CV, egy felújítás volt, még Dreamcasról. Mosolyog. Amúgy a 4. résznek, GC-n, a legszebb a grafija Mosolyog.

Az FFXII, meg egy kurrvanagy játék lett Mosolyog Az a egyik legszebb PS2-es game, meg a God of War 2.
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #136 Dátum: 09 jan 11, 11:16:37 »

Na igen az egyik legnagyobb érv a playstation mellett a god of war sorozat. Amugy tudom hogy ezek a játékok csak átportoltak de grafikailag mutatják nagyjábol milyen játékok jöttek ki abban az idöszakban. A final meg isten mindegyik 3d résszel játszottam illetve mindegyiket kijátszottam + leöltem az extra főellenségeket is nem kis szenvedések árán ( weaponok 7-ben a legdurvábbak)

Mindenesetre kiváncsi leszek mit tudnak kihozni majd a ps3-bol ha tényleg átállnak rá.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #137 Dátum: 09 jan 11, 12:36:01 »

Ja a God of War, azt én is nagyon várom már, meglepően szép és nagyon jó játék volt, az egyetlen amely jobb mint a Ninja Gaiden a maga stílusában. (Szerintem a NG veri a Devil May Cry-t, és a POP második trilógiáját SOT, WW, TTT).
Final Fantasy egy csoda, amikor előstör kipróbáltam a 7. részt azt sem hittem, hogy egy játékban ennyi minden benne lehet, előte SNES-en már toltam pár RPG-ét Secret of Evermoret és a Zeldát, de az FF7-hez képest ezek gyengék, pedik nagyon jók. De a Chrono Triggerhez és a Final Fantasy 6-hoz képest még az FF7 is rövid hamar végigvihető történet.
PS3 sajnos idáig sokat kellet abban a masinában csalódnom, inkább múltimédia lejátszónak használom mint játékkonzolnak, kevés igazán jó gém van rá, ami nincs meg ingyen (najo nyers lemez áron) 360-ra.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #138 Dátum: 09 jan 11, 12:40:47 »

Vagy mondjuk a közeljövőben jött ki egy zseniális játék,a Shin Megami Tensei: Persona 4,annak is oylan grafija van mint az állat,ja és ps2-re vna cska játék,de a grafija mesteri..
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #139 Dátum: 09 jan 11, 18:19:48 »

Azt olvastam hogy jópár régi játékot felélesztenek amik egyenlöre ps3 exkluziv. Parasite eve 3 meg ujabb chrono(trigger, cross) rész lesz pl. Nem tudom ezekkel ki játszott annak idején de a parasite eve is zseniális volt mindkettö meg a chrono sorozat is még anno ps1-en. Csak kaparjak össze annyi pénzt hogy meg tudjam venni. + Ma olvastam valahol hogy ps 3 ára csökkenni fog jön ki olcsóbb változata ami 60g-s meg nem viszi a korábbi ps1-2 cuccokat.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #140 Dátum: 09 jan 12, 07:42:34 »

Parasite Eve 3 PSP-re jön meg talán mobiltelefonokra, de nem PS3-ra.
Mivan PS3-ára ami 60gigas és nem visz PS1-2őt, ez a gép már piacon van úgy etwa másfél éve.
Valóban fog talán márciustól csökkenni az ára, de egyáltalán nem biztos még.
A Square-Enix honlapján jelenleg egyedül a The Last Renmant játék x360 átirata van bejelentve PS3-ra meg az FFXlll. LOL. Pedig én is szívesen fogadnák egy új Chrono játékot.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #141 Dátum: 09 jan 12, 07:58:01 »

Azóta én is megtaláltam a parasite everől a hirt bocs én tévedtem. De volt szó a chrono sorozat felélesztéséről sajnos még csak emlités szinten, bár azokból szokott lenni valami.
Naplózva
Axel-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293

Keyblade master


« Válasz #142 Dátum: 09 jan 12, 16:35:36 »

Pedig én is szívesen fogadnák egy új Chrono játékot.

Igaz, hogy nem új, de DS-re csináltak egy felújított változatot.  Ohh My God
---
Vannak olyan PS3-mak amik viszik a PS2-es gémeket? Bocs ha műveletlen vagyok, de én még nem hallottam ilyenről.

Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
"...SouthSide nigga..."
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #143 Dátum: 09 jan 12, 17:50:29 »

Van  Pontosan de már nem nagyon kapni olyant, sajna  Neeem
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #144 Dátum: 09 jan 12, 20:18:37 »

Pedig én is szívesen fogadnák egy új Chrono játékot.

Igaz, hogy nem új, de DS-re csináltak egy felújított változatot.  Ohh My God
---
Vannak olyan PS3-mak amik viszik a PS2-es gémeket? Bocs ha műveletlen vagyok, de én még nem hallottam ilyenről.



De mivel PS1-re van tökéletes Chrono Cross (ami DS-en is van) ráadásul Akira Toriyama rajzolt hozzá videobetéteket, ezért szerintem felesleges a DS verziót beszerezni, ha rendelkezel PS-1-2vel.
Jaja az első generációs PS3-mak szoftveresen tudták emulálni a PS-1-2őt (PS2-PS1 ugye hardverese emuláció volt, magyarul volt benne egy ps vezérlő készlet is, mármint a PS2ben) és mivel szoftverese emu volt ezért iszonyatosan sok gond is volt vele, nem hogy javított volna a jatekok grafikján (extra élsimítás, forced 720p, mondjuk mint a 360-xbox 1), hanem inkább rontott rajutk, elcseszte gyakran a színeket, youtubon sok video van erről, ismerősömnek is még ilyen gépe van, ténleg nem faxa. Így a Sony elvetette az egészet. meghát kis ktg csökkentés.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #145 Dátum: 09 márc 30, 15:53:07 »

X360!! egyértelmű mivel nekem is az van... a megjelenő frissítések 360ra korlátozásárol és a csak 360ra megjelenő játékokrol nem is beszélve Kúl Nyelvesít Nevet
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #146 Dátum: 09 márc 31, 14:29:36 »

Igaz, e nem ide tartozik, de nincs (és valszeg nem is lesz) külön hanheld topik, ezért ide írom:

Egy hete szereztem egy PSP-t Mosolyog Nagyon jó kis masina Mosolyog.
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #147 Dátum: 09 ápr 10, 19:37:50 »

hát szerintem az xbox360 rakat sz*r , mert teljesen butított minden benne,  hetente minimum 2x kell elvinni szervizbe, és még sorolhatnám az érveket életem végéig... én a ps3 mellet állok , igaz még nincs rajta sok játék , de nemrég jött ki a ps3 is (2006-2007 nemtom pontosan mikor jelent meg) és most jönnek csak ki rá az igazán jó játékok , amikor megjelent a ps2 , akkor se jelent meg rá azonnal több millió játék , csak fokozottan jelentek meg a gémek , a ps3 az xboxal360 -al szemben hardwere kiválló , míg az xboxé egy kupac *** a wii meg... a játékok grafikája nem a legjobb  Mosolyog


Ps3 4 ever  Pontosan bow Kúl
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #148 Dátum: 09 ápr 11, 08:11:10 »

Én is ps3 párti vagyok viszont a wii-t nem szólnám le mert ott nem a grafika hanem a játékélmény a lényeg. Ha tényleg jól kihasználják a játékok a nunchaku irányítókat akkor haverokkal nagyon szórakoztató játékokat lehet rajt játszani.
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #149 Dátum: 09 ápr 11, 14:22:54 »

Wii-béna vakfoltos bénaság pipa.
xbox-Mit kell benne szervizelni ? Ha vagy akkora zseni, és hűtésmod nélkül flasheled akkor meg is érdemled, de amúgy megvan tavaly karácsony ta és semmi baja sincs.
ps3-drága kevés az egyedi game de tud blue ray olvasni jeee ezért kell a konzol.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!