24 szep 23, 22:15:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69919 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #120 Dátum: 08 dec 28, 11:39:37 »

Milanbert, amit felsoroltál abból egyedül a God of War lesz PS3 jatek, FFXIII múlti, Resi5 múlti, Tekken 6 múlti, Parasite Eve pedig psp.
Én sajnálom a PS3-mat sokat akart a szarka kategória, király gép, és már pár éve én is ps-ezek (1996-óta) tehát szeretem is a platformot, de ez az új gép valahogy nagyon nem akar beindulni.
Amit látok az egyszerűen vergődés, minden egyedi ps vonzerőt jelentő cím lassan átvándorol múlti, vagy pedig csak 360 megjelenéssé (pl Star Ocean)
És a múltik rendre jobbak 360-on. Le szoktam tölteni a PS demókat is store-ról, de valahogy mindíg jobbak a 360 változatok.....(talán egyszerűbb programozni.....)
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #121 Dátum: 08 dec 28, 16:39:53 »

Igen. 360-ra programozni skkal egyszerűbb, mint PS3-ra.
A Sony mindíg is értett ehhez, mert a PS2-t is emiatt hordták le egy ideig. De aztán az valamiért beindult pár hónap múlva.

PS3, ezt miért nem tudja megcsinálni?
Naplózva

Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #122 Dátum: 08 dec 28, 18:23:34 »

Ha jól tudom azért is jön ki sokkal több game 360-ra mert a Microsoft mindent próbál felvásárolni. Így a Sony-nak csak a saját fejlesztések maradnak és pár egyébb ill. megosztott (mind két platformra megjelő játékok) maradnak.
Ja és könnyebb is játékot beszerezni rá (értsd másoltat)
Naplózva
Kacsaporkolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #123 Dátum: 08 dec 29, 01:51:27 »

Most a PC-ről beszélsz? Egyébként igen, kéne venni, de senki nem vesz ha pár óra alatt leszedhető a netről. Ez alól ahogy hallom a PS3 kivétel, mert egy Bluray cd igen drága. Ezek alapján ha veszek konzolt az biztos, hogy Xbox lesz.



Az hagyján hogy a blúréj drága *majnem 2000/db Nevet* de még ha meg is veszed és ki is írod azta gémet akkro se mész vele semmire mert a PS3-mat még nem sikerült megbuherálni úgy hogy vigye a másolt gémet. szal egyenlőre a jónép csinálhat amit akar a másolt kamu játékaival PS3-ra, mert sz*rtsem ér vele köbö, frizbizni jó vele, ennyi Mosolyog majd ha sikerül feltörni a hardware-s védelmet *ami egyenlőre úgy tűnik nem egyhamar lesz* akkor lehet élvezkedni és letölteni.

Ja és ha lemaradtam volna arról hogy feltörték a PS3 védelmét akkor elnézést, legfrissebb adataim szerint még csak próbálkozások vannak. (tudok róla hogy megodlották hogy másolt gémet vigyen valahogy, de előtte meg kell mutatni neki az eredetit is vagy valmi ilyesmit hoztak össze, ezt nemigazán értettem, szal legjobb tudomásom szerint nem tudsz másolt játékokkal játszani PS3-mon Nevet)

Ja és én az XBOX360-ra szavazok, szerényszemélyem is egy ilyennel büszkélkedhet Mosolyog


Szerk.:
közben megtaláltam amiről beszéltem:

"Megtörtént amire minden PS3 tulaj várt, feltörték a PS3-mat, futtathatók a másolt Blu-Ray lemezek!!!

Sajnos azonban egyenlőre csak a régebbi játékoknál működik.
Játékok amik futnak nem eredeti Blu-Ray lemezről: Motorstorm, Warhawk, RFOM, GT5, COD 3

Mielőtt még azt gondolnánk hogy itt van a az ISO LOADER, sajnos ez a mód csak régebbi játékokkal működik.
A játékok melyek futnak ezzel a módszerrel: WarHawk, MotorStorm, RFOM, GT5, COD3

2 mód van rá hogy ezt megcsináld. Egy legális és egy nem legális.
A legális módszerhez szükség van az eredeti lemezre.
A nem legálishoz kell a játék másolata és bármilyen PS3 Blu Ray játék valamint 2 azonos méretű HDD."

Forrás: http://www.ps3hax.net/showthread.php?s=ec0a27cd569d6624591b061f81f1074a&t=6241
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 29, 02:11:33 írta Kacsaporkolt » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #124 Dátum: 08 dec 29, 07:30:34 »

Hát igen a korábban leirt multiplatform dolog miatt nem vettem még ps3-at meg várom hogy menjen le az ára. Bár már az is csökkent. Amugy a játékok amiket leirtam mind ps-en kezdték a pályafutásukat és én szeretnék hüséges maradni a konzolhoz csak a játékok ára az ami igazán elretettentő rá.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #125 Dátum: 08 dec 30, 10:46:33 »

Igen. 360-ra programozni skkal egyszerűbb, mint PS3-ra.
A Sony mindíg is értett ehhez, mert a PS2-t is emiatt hordták le egy ideig. De aztán az valamiért beindult pár hónap múlva.

PS3, ezt miért nem tudja megcsinálni?

Mert még bonyolultabb a hardware, multiprocesor, egyszerűen nem tudják kiaknázni az erejét,
Másik nagy gond, hogy csak fele akkora RAM felhasználható benne mint a 360-on, ami megint csak a jelenlegi programozási trendekkel szemben megy.
Harmadik amit a Pink Floyd 1973-ban is megállapított MONEY, az új hd-játékokhoz rengeteg pénz kell, és rengeteg idő a programozáshoz, grafikus tervezéshez, ehhez meg ugye mégtöbb pénz kell. Minőségi játékok kiadásához nagy kiadók kellenek, és inkább múlti platform megjelenést választanak, hogy egyáltalán hasznot tudjon a project termelni, jelenleg, csak belső (Sony, Microsoft) fejlesztések tudnak megjelenni egyedi platformon, és néhány ritka kivétel.


Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #126 Dátum: 08 dec 30, 12:31:52 »

Most a PC-ről beszélsz? Egyébként igen, kéne venni, de senki nem vesz ha pár óra alatt leszedhető a netről. Ez alól ahogy hallom a PS3 kivétel, mert egy Bluray cd igen drága. Ezek alapján ha veszek konzolt az biztos, hogy Xbox lesz.



Az hagyján hogy a blúréj drága *majnem 2000/db Nevet* de még ha meg is veszed és ki is írod azta gémet akkro se mész vele semmire mert a PS3-mat még nem sikerült megbuherálni úgy hogy vigye a másolt gémet. szal egyenlőre a jónép csinálhat amit akar a másolt kamu játékaival PS3-ra, mert sz*rtsem ér vele köbö, frizbizni jó vele, ennyi Mosolyog majd ha sikerül feltörni a hardware-s védelmet *ami egyenlőre úgy tűnik nem egyhamar lesz* akkor lehet élvezkedni és letölteni.

Ja és ha lemaradtam volna arról hogy feltörték a PS3 védelmét akkor elnézést, legfrissebb adataim szerint még csak próbálkozások vannak. (tudok róla hogy megodlották hogy másolt gémet vigyen valahogy, de előtte meg kell mutatni neki az eredetit is vagy valmi ilyesmit hoztak össze, ezt nemigazán értettem, szal legjobb tudomásom szerint nem tudsz másolt játékokkal játszani PS3-mon Nevet)

Ja és én az XBOX360-ra szavazok, szerényszemélyem is egy ilyennel büszkélkedhet Mosolyog


Szerk.:
közben megtaláltam amiről beszéltem:

"Megtörtént amire minden PS3 tulaj várt, feltörték a PS3-mat, futtathatók a másolt Blu-Ray lemezek!!!

Sajnos azonban egyenlőre csak a régebbi játékoknál működik.
Játékok amik futnak nem eredeti Blu-Ray lemezről: Motorstorm, Warhawk, RFOM, GT5, COD 3

Mielőtt még azt gondolnánk hogy itt van a az ISO LOADER, sajnos ez a mód csak régebbi játékokkal működik.
A játékok melyek futnak ezzel a módszerrel: WarHawk, MotorStorm, RFOM, GT5, COD3

2 mód van rá hogy ezt megcsináld. Egy legális és egy nem legális.
A legális módszerhez szükség van az eredeti lemezre.
A nem legálishoz kell a játék másolata és bármilyen PS3 Blu Ray játék valamint 2 azonos méretű HDD."

Forrás: http://www.ps3hax.net/showthread.php?s=ec0a27cd569d6624591b061f81f1074a&t=6241


FAKE,

afterdawn-on 2007 májusában lezárták a ps3 backup-okkal foglalkozó topikot azóta semmi, értsd semmi előrelépés nem történt. sajnos
Naplózva
pasa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #127 Dátum: 08 dec 31, 07:04:36 »

Nekem személy szerint wiimvan.Hát ha 10 skálán osztályozni kéne én azt hiszem valahogy így lenne:

                                             Grafika:(5,0/10)Írtó nagyot csalódtam benne... Technikai KO Technikai KO Technikai KO 
                                 Irányithatóság (8,0/10)Ha megszokod már nem is nehéz.
                                A játékélmény:(8,0/10):A játékok egész türhetőek rajta,bár mikor mondjuk kardozni kell,  nem szabad az irányitás (nem azt csinálja pontosan amit te hanem egy előre betáplált ütést játsz le amit  atól fügően választ hogy te hogy mozgatad a mondjuk joystickot (nem tudom a pontos nevét)és ez nagyon leviszi a játékélmény ezt orvosolni lehetet volna avval ha be lehetett volna álitani.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 31, 07:06:15 írta pasa » Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #128 Dátum: 08 dec 31, 12:29:51 »

Hát jah, a WII az ínkább egy party konzol, grafikában nagyon rossz, de ezt arra találták ki hogy emberek hülyésgedjenek vele  Pontosan . De ha rendes gamekkel akarsz játszani ott van az XBOX360 meg a PS3.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #129 Dátum: 08 dec 31, 12:34:49 »

Monstrum, ezt úgy mondják, hogy casual gamereknek kitalált casual konzol, amikre általában casual játékokat fejlesztenek.
Magyarul casual xD.........

Mondjuk, ha jó grafikát akarnak azok tényleg PS3-t, vagy x360-at vesznek.....
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #130 Dátum: 09 jan 03, 12:02:44 »

Wii

nos lehet, hogy nem hdr-overkill grafika van rajta, de a Nintendo mindíg is az egyedi játékélményről szólt, olyan játékokat kapsz egy Nintendo konzololn ami semmi máson. (már a Game cube is ilyen volt mondjatok mégegy olyan jó platformert mint mondjuk a Mario Sunshine, vagy a Star Fox Adventures)
(nem véletlen, hogy jelenleg ez a leginkább rentábilis konzol, rengeteg eladott gép olcsó előállítás)

Persze a mai gamerek leginkább a grafikára mennek rá ugye pájszeros barátaim vegyük csak a GE-force 2855500020851 xtx mega brutál 3800 wattot fogyasztó videokártyákat (abból is kettőt vagy inkább hármat hadd legyen tri-sli) .... köll az hogy a crysis már 1600*1200 ban ne szaggasson annyira.

Egy játék mindíg is a játékélményről szól, a grafika másodlagos, egy szelet a sok összetevőből ami a szórakozásod egészét fogja adni, én a mai napig tudok szórakozni akár egy Super Nintendoval is, de nem mondom azt, hogy rossz lenne játszani mondjuk az X360-on.




« Utoljára szerkesztve: 09 jan 03, 12:06:04 írta kornel » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #131 Dátum: 09 jan 06, 14:52:12 »

Khm.... Én 4 éven keresztül szerettem volna egy kúbot a PS2-m mellé... xD
Igaz, hogy csak a Resident Evilek miatt xD..... De az is valami.

Amúgymeg az előző konzolgenerációban a GC-nek volt a legerősebb hardwere.
A RE4 - nek is mlyen brutál grafija van/volt xd........

Amúgy PC-t kérem hanyagolni, ez csak a konzolokról szól Mosolyog

Egyébkénis. Egy Nvidia 8600 GTX is elég lett volna egy Cryzishoz xD
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #132 Dátum: 09 jan 06, 19:31:21 »

ŐŐŐŐŐ 8600 gtx nem létezett.
8600-oson esetleg medium és low beállítás + 1024*768 as grafik talán már eloson hehe rímelt és ami rímel az stimmel mondta volt Pumukli....

Én egyszerűen vettem GC-t is, mikor már elég olcsó volt, meg pár játékot, valóban ez rendelkezett a legerősebb, hardverrel, NEM az Xbox erősebb volt a Resi egy trükk, legtöb része video, és mondjuk a 4. rész ami tényleg 3ds volt PS2-ős sem maradt el olyan sokkal.
Ami a Nintendo gépeket kiemeli az nem a Resi, hanem a Nintendo játékok, Mario, Zelda, Star Fox és társai. A Resi jó de csupán egy a sok közül.
Mire kiaknázták az Xbox és a PS2-ő igazi tudását (kijött a 360),pl Black Xbox verziója olyan lenyűgözően szép volt, hogy felvette nyugton a 360 gémekkel is  a versenyt, addigra már a GC kezdeti kimagasló grafikai tudása eltünt. Meg őszintén az a joy ölég vacak.
Legjobb konzol még mindíg a PS1 szerintem
Legjobb játékok, a maguk idejében és némelyik még most is, MGS 1 földbeveri a 4-et mondjuk úgy 4szer (milyen karakterek, milyen story)
Hatalmas újítások, 3D megjelenése, analóg irányító tökéletesítése (eredetileg nintendo természetesen)
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 19:48:05 írta kornel » Naplózva
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #133 Dátum: 09 jan 06, 19:49:51 »

De létezik Nvidia 8600 GTX  most kaptam .
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #134 Dátum: 09 jan 11, 08:57:30 »

Ps2-re kezdetben nem voltak olyan kimagasló grafikával megáldott játékok de ahogy megtanulták kihasználni nagyon szépek lettek és egyre tartalmasabbak. Jó példa erre a burnout sorozat. Legalábbis a grafikai részre. + Ha valaki játszott a bloody roar 3-4el ott is nagy volt az előrelépés. Nem is beszélve a final 10-12-ről bár abban eltérő a grafikai megvalósítás de a 12-ben már szabad a kameramozgás is. No meg a resident evilnél a code veronika meg a 4 különbsége. Szóval szerintem ha megtanulják igazán kihasználni a ps3-at hatalmas dolgokra lesz képes. A memóriaigénye meg ps-nek nincs akkora mint egy pc-nek mert oprenszer szempontjábol nem olyan bonyolult és az sokat számit. Bár ez 3-nál már lehet hogy nem így van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!