24 máj 01, 17:11:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto.games.la (Ultimate Naruto - Free Browser RPG)  (Megtekintve 34946 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #15 Dátum: 13 okt 13, 14:43:52 »

Hát ha a ranghoz is van köt ve a chunin lét biztos nem lesz elég ,mert chunin fangon még kék vok.

szerk.:
Nah gratula ,jó hogy van szemem ,kár ,hogy nem használom.
Ha megprobálod betenni a lila legendaryt a kék karinak kiirja ,hogy S.abilityben kell továbbhaladni ikszdé
A probléma megoldva.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 14:45:18 írta Verbatimo » Naplózva



isimoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #16 Dátum: 13 okt 14, 14:26:25 »

Hali !
Én is játszok egy ideje ezzel a játékkal S34-en vagyok  Lvl 37 es az aprító az a neve a karimnak amit észrevettem hogy a cuccokat megéri fejleszteni  én arra költöm szinte minden ezüstömet és elég hatásos vagyok arenaba Mosolyog
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #17 Dátum: 13 okt 14, 15:10:00 »

Már 36 lvls vagyok elég nehéz 30-tól fejlödni meg ezek a küldik elég szarok h tiszticsak meg minden erdőt de már várom a 40 lvl 2 farku meg sasuke miatt addig nem is huzom fel az itemeket csak gyüjtöm az ezüstött jó lenne beregiszrálni egy szervere mert összehozhatnánk egy clánt  Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #18 Dátum: 13 okt 14, 17:24:23 »

Én lassan 44-es vagyok, és egy korábbi kérdésre a válasz; úgy lehet embereket törölni hogy a csapaton belül egy emberre katt, és lent egy olyan lehetőség hogy "Fire", aztán leokézod.
Naplózva


eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #19 Dátum: 13 okt 14, 18:29:55 »

Ahhoz képest, hogy még csak tegnap kezdtem, egész jol haladok Mosolyog 38as szintü vagyok már.
Némely küldinél kiirja hogy 10szer menjek végig rajta , s megtaláltam a (talán) legjobb modját hogy gyorsan letudjuk, bár igaz ez némi idöbe és Vitality-be (balra fönt kari képe mellett lilás szinü sik) kerül.
Amikor ugye rámegyünk a "csatázni" kivánt helyre, ott van hogy azon belül merre is járunk , ahol már voltunk ott alul van egy olyan hogy "Auto battle" (vagy hasonlo) arra katt és be lehet állitani hogy mennyi battle legyen  s ezután csak várni hogy végezzen .
Rem érthető volt és tudtam segiteni egy kicsit Mosolyog

Nekem ez a regeljünk egy serora és csináljunk klánt ötlet tetszik Nevet Csak aki már azért egy ideje már játszik az nem hiszem hogy szivesen kezdené ujra az egészet egy másik seron ..

Kérdés: lehet jutsukat tanulni?  Pl. egy Katon - Guakyuu no jutsu (asszem jol irtam) nem lenne rossz
 mondjuk az ellen-nél sokszor találok ehhez hasonlo technikákat .
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 18:53:19 írta eragon007 » Naplózva

isimoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #20 Dátum: 13 okt 14, 19:11:20 »

én is level 38 vagyok most épp egy 20 millió hps dögöt gyepálunk elég sokan ez valszeg summon lesz kiváncsi vagyok mit fog adni amint végeztünk vele leirom közösbe mellesleg a csapatom sasuke és hinata + én  elvileg ahogy lépjük a rangokat úgy tudunk több embert bevenni a csapatba rangokat arenazassal lehet ugyebár lépni és chuninnál kapjuk meg a  4-et. Arenaba mellesleg ahogy észrevettem minden egyes játékosnak megérik a blockos jewelek mivel elég gyakran blokkol és vissza támad  Mosolyog a közös szerver ötletétt támogatnám bár az úgy lenne szerintem igazán ideális hogy akkor mindenki egy olyan szerverre menne ahol még senki sincs és level 1 től huzná a kariját kb 2 óra játék alatt megvan a level 20 ahogy én ezt észrevettem de lehet most túlzok egy kicsit Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #21 Dátum: 13 okt 14, 20:03:27 »

Amúgy a rangot mindenféleképpen érdemes erőteljesen fejleszteni.
A 2 assasulter+vanguard+support elég hatékony felállás ,viszont azt nem tudom ,hogy melyik lenne a jobb 2 support vagy 3 assasulter amint meglesz az 5 fős csapat.
Arena azon a szinten még ahol vagyok elég könnyű ,jó ritka ,hogy a guardom bukna, szóval én egyáltalán nem jeweleztem még.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #22 Dátum: 13 okt 14, 20:11:28 »

Ha elég gyors, hogy minden tag előbb támadjon, mint az ellenfél, és összességében elég sebzésed van, hogy az első két körben kiiktasd az ellenfél Vangurdját, akkor 3 Asaulter. Viszont ha hosszabb csatákra számítasz, ahol inkább védekezni kell, akkor 2 Support
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #23 Dátum: 13 okt 14, 20:25:55 »

Hasonlóan gondolkozunk.
Amúgy most láttam meg a hátrányát annak ,hogy csak a guardot építem védelemre, a trialnak a hard változatában van egy olyan ellenség akinek az a képessége ,hogy nem a guardot hanem a 2. sort támadja közvetlenül ikszdé
Naplózva



isimoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #24 Dátum: 13 okt 14, 21:02:29 »

Sasuke is a Chidorival a második sort támadja azért tetszett meg nagyon Mosolyog Ramen shopbol elég sok pénzt ki lehet szedni ahogy észrevettem  Couponokat költheted el pénzre Nevet  Ha minden jól megy holnapra meglesz a 2 farkú Mosolyog
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #25 Dátum: 13 okt 15, 11:53:17 »

Nálam  trialban Temari az aki elég .. khmm... kemény :S Skillje olyan hogy egyszer támad,lebénitja az ellenfelet majd ezután még kétszer s ha ezt tulélem akk jön mégegyszer ugyanigy :SHa még ennyi sem elég  jön a 3.kör ... Szal el se jutok odáig hogy használjam a ninjáim különleges skilljeit . Alap ninján kivül Neji és Hinata vannak jelenleg.
Én lehet egy 1-2-2(guard-2assoult-2support) felállást fogok majd alkalmazni  vagy 1-3-1 lenne jobb? Még meglátom , elöbb még el kell jutni odáig ..
Remélhetöleg még ma meglesz a 40Lvl .  Sasukét hol lehet venni és mikor? Vagy azt csak "VIP"-pel (vagy mivel) lehet venni?
A realm-nál (ahol S.Weaponst lehet szerezni) meg Shikamaru állitott meg , öt se tudom sehogy leverni :S Mondjuk valszeg vagy a szintem vagy a ninjaim száma kevés :S Arénázok ahogy tudok , néha nyerek néha vesztek .
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 15, 11:55:19 írta eragon007 » Naplózva

isimoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #26 Dátum: 13 okt 15, 12:06:28 »

Engem is Temari állított meg a Realmnál pedig Asuma ahogy észrevettem  akkor lettem sokkal erősebb amikor  meglett a 2 farkú jelenleg 78. vagyok arénába megvan a level 40 de ahogy észrevettem  a cuccok fejlesztése is elég sok  pontott ad szóval én minden couponom átváltottam pénzre a ramenesnél és fejlesztem a szintemre a cuccaim körülbelül 3 emberrel most olyan 20 ezer pontom van támadóba ami elég jó bár még hinatán 1 cuccot sem fejlesztettem fel. nem tudom észrevettétek e de van chakra training is az első 3 10 ezüst a következő pedig mindig 100 ezer arany ez is növeli az értékeidet...ha valaki rájött hogy lehet "átmenni" lilába az lécci írja le Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 15, 12:10:36 írta isimoo » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #27 Dátum: 13 okt 15, 16:14:29 »

Ha az ablility scoolt felfejlesztitek 2 oldal 4ik akkor kaptok egy olyan képességet ,hogy defend ,temari ellen ezt kell használni, mert így nem tud stunt adni a középső sorban álló embereknek. Ehhez már csak annyi kell ,hogy a main cipőjét felhúzni egy kicsit ,hogy gyorsabb legyen temarinál és máris nyert ügyetek van .
Ez a módszer hardon is müködik ,ahol már 70k élete van temarinak.
Naplózva



ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #28 Dátum: 13 okt 15, 21:07:46 »

Engem is érdekelne hogy lehet meg szerezni sasuket meg h a ninja cluba a karakterekhez való itemeket h lehet megszerezni, lehet kapni több goldot is majd mert, nem akkarok költeni és ha pl átakarok alakitnai egy karit ahoz elkell érni egy vipszintett
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #29 Dátum: 13 okt 16, 11:32:50 »

Nekem lenne egy tippem hogy hogyan lehet átmenni lilába , de mondom ez csak egy TIPP : ahogy az első oldal S.Ability-t befejeztük akkor vált át  a zöld ninja kékbe és sztem amint a 2.oldallal is végzünk,akkor vált lilába . Mondjuk eddig csak 1-2 jounin szintü lila gamert láttam .
A ninja clubba a ninjákhoz a cuccot a Treasure map-on lehet kibányászni (vagy mi) , de nem mindig esik ahogy észrevettem :S Legtöbb esetbe inkább Silver card-ok esnek . Lehet Zabuzát fogok majd igy szerezni Nevet Már van hozzá 3 üvegcse (vagy mi is az) a 16bol .
A vip szintet tudja valaki hogy hogy lehet elérni? Vagy ahhoz külön fizetni kell v mi?
Érdemes a napi Collet pack-okat beváltani mert van mindig 1-2 jobb cucc . Hasonloképp a Daily Taskokat is.
Ha trial-t többször végigviszitek akkor többször eshetnek Materialok amikből a Blacksmith-nél különbözö ruhadarabokat, fegyvert lehet késziteni.
A realm hasonloképpen csak ott S.Weapon eshet. Sikerült Shikamarut is levernem , Asuma meg most kicsit várat magára .
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!