24 máj 01, 14:16:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto.games.la (Ultimate Naruto - Free Browser RPG)  (Megtekintve 34945 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Dátum: 13 okt 10, 09:16:13 »

Pár napja találtam egy hirdetésben ezt a játékot, először kicsit bonyolultnak tűnt, annyi minden volt benne, egyébként egyszerű és szórakoztató. Hű a történethez, részletes. Először egy ninját kell kiválasztani akivel elindulsz (nem Naruto-s karakter), és fejleszteni fegyverekkel, ruhákkal, képességekkel, csapatot válogatni, arénába harcolni, elemet kifejleszteni, stbstb...
Alapjába véve mozgálós játék, bár a terület nem túl széleskörű, de ha elkezded játszani és tetszik, akkor ez nem lesz hátrány. A fejlődés nem nehéz, én 2 napja játszok rajta és 37-es szintű vagyok.
Első lépés regisztrálni, mint általában, aztán Play Game, majd választasz egy szervert (minden szerveren lehet egy karaktered) és indul a játék.
A játék angol nyelvű, nem árt ha van némi nyelvtudás hogy el tudj igazodni a többféle menüpontban.

A játék linkje: www.naruto.games.la

Jó szórakozást!

Ui.: nem vettem észre, hogy lenne már ilyen topic, szóval ha valaki már közzé tette akkor elnézést!
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 okt 10, 11:05:00 »

Rakatjával kapom itt az ezüstöket bónuszba, hogy Lassan Dagobert bácsi fog nálam alamizsnáért kuncsorogni.

Na de hol tudom ezt elkölteni? Mert boltot nem igen látok.

Meg kaptam egy Irukát a csapatomba. Cuccok nélkül golyófogónak megteszi...

Már Kiba is van, újabb papír...

Valahogy furcsálltam, hogy miért is kapom küldetésekből ugyan azokat a tárgyakat, aztán rájöttem, hogy hát azokat a takarmányoknak kéne adni...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 11:20:50 írta Shiro » Naplózva

Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #2 Dátum: 13 okt 10, 12:32:02 »

Sokfelé költheted, akár a Fortify menü alatt fejleszthetsz cuccokat, akár a Summon-odat fejlesztheted belőle, végülis kb mindent ezüstből tudsz csinálni.
És igen, először én is azt hittem hogy csak porfogónak vannak, de aztán pakoltam be nekik cuccot, Kibát lecseréltem Nejire, erősítettem nekik pár cuccot, és egész jól bírják.
Naplózva


HUNMUSTANG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #3 Dátum: 13 okt 11, 17:47:44 »

Sziasztok!
Akinek kell segítség ebben a böngészős rpg narutos játékban az nyugodtan írjon,majd nem mindent tudok  Nevet
Amúgy én 12. szerveren vagyok a Pain-nen, ikszdé
HUN PEIN néven meg is találhatok engem  kacsint
Naplózva

Uzumaki Naruto
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #4 Dátum: 13 okt 12, 09:49:25 »

Én 27-es Sasori szerveren, Menma néven.
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #5 Dátum: 13 okt 13, 10:25:06 »

Olyan kérdésem lenne ,hogy a felesleges csapattagoktól ,hogyan lehet "megszabadulni"?
Gondolok itt Kibára és Irukára mivel 5/5 a csatagtagjaim száma ,de szeretném inot megvenni supportnak a csapatba.

A másik kérdés ,hogy szertetek ,hogyan érdemes haladni :
folyamatosan "dolgozni" a mapon és fejlödni a szintekkel ,vagy inkább lassan és próbálni minnél jobb csapattagokat beszerezni kissebb szinten ,illetve erősen fejlesztett cucokat csinálni?

szero 30 , hand nyon
Naplózva



Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #6 Dátum: 13 okt 13, 10:39:41 »

Ez az amin még nem gondolkoztam. Ennek majd utánna nézek. Nekem jelenleg Iruka, Kiba és Chouji akik feleslegesek.
 
 Szerintem érdemes haladni a szintekkel, és ahogy haladsz, erősödik az alap ninjád, pl eléri az S-rangú ninja szintet, úgy erősebb csapattagjaid is lehetnek, akkor érdemes beszerezni pár jó tagot. én most még csak 41 vagyok, de azon vagyok, hogy a mapon haladjak, és az 1-farkú summont akarom most Matabi-vá fejleszteni.

 
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7 Dátum: 13 okt 13, 10:52:31 »

Nem tudom ,lehet én kipróbálok egy szintet megcélozva eléggé feltuningolni a csapatot.

A ninja rangja szinttől függetlenül növelhető?
Ha igen akkor a napi arenakat lejátszva exp nélkül lehet fejleszteni és szintem elég fun lenen ,mondjuk egy 40 es csapatnál 5 tagos team.
Ez mell jöhetne a kincses map ,ahol a spec ninjákhoz kaphatunk cuccokat.

Igaz így kevesebb ezüst jön be ,de a rang meg a napi belépés cuccokból azért folyik be és lehetne akár valami magasabb szintű summont is kifejleszteni (lvl 40 en már a 3 farkú is elérhető).


Kicsit betegen hangzik ,de szerintem megvalósítható ,pláne mivel hétközben úgy sem igazán érek rá a mapn nyomogatni ,viszont 5 percenként egy arena belefér.

szerk.:
Tényleg ,ha a summod átalakitod akkor a statok leesnek és kapunk egy gyorsabb stat növekedést ,ami már x szintel kevesebben jobb mint az előző 10 es szintű volt vagy megtartja a statokat és hasonló növekedéssel megy tovább?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 11:01:20 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8 Dátum: 13 okt 13, 11:17:04 »

Én egyszerűen csak szólóban tolom a küldetéseket, sorba forifityzem a tárgyaimat oszt sima ügy. Nyelvesít

szeró: Orochimaru
név: Horo lvl31


---

Lehet, a bijuunál is úgy van, mint a fegyvereknél. A lvl20-as fegyveremet felnyomtam +20-asra, de a lvl30-as fegyó alap járaton erősebb volt.
Naplózva

eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #9 Dátum: 13 okt 13, 11:50:37 »

Kezdtem én is egyet s30-on DemonLord néven Nyelvesít
Nekem az lenne a kérdésem hogy hol lehet venni cuccokat (pl fegyvert, csapattagot, stb. )
Arénázni merre lehet ? Csak mert olyant nem találok :S  Lvl12 vagyok még csak egyenlőre ...


Szerk.: Közbe megvan ..  Csak a küldiket sem ártana csinálnom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 12:04:14 írta eragon007 » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #10 Dátum: 13 okt 13, 12:03:39 »

Ahogy haladsz előre a szinteknél folyamatosan bővülnek a lehetőségek, kapod meg a "menü" részeit.
A cuccokat is meg fogod kapni küldikből ,szóval nem lesz gond (kezdő csapatod tagjait is kézhez kapod ,neji,kiba,iruka személyében).

Ha már elérsz egy szintet lesz lehetőséged a ninja clubból venni (én inkább úgy mondanám ,hogy kiküldizni csapattagokat), illetve tavernnél lehet venni.

Tárgyakat lehet gyártani alapanyagokból.


Megvan ,hol lehet megszabadulni a felesleges tagoktól:
Van egy olyan lehetőség a "team" nél ,hogy fire , ezzel lehet elküldeni őket.(cuccokat le kell venni)
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11 Dátum: 13 okt 13, 12:13:36 »

Kékből hogyan tudom lilává fejleszteni a fő nindzsámat? Mert azt írja, hogy lilának kéne lennem, hogy használni tudjam a cefrés flaskát.

Block ellen mi hatásos?

Néztem, hogyha meg akaroik venni bizonyos nindzsákat, akkor kellene bizonyos dolgokból x darab. Ezeket pl hol tudom kifarmolni?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 12:15:35 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #12 Dátum: 13 okt 13, 12:37:55 »

Azok a helyek alájuk van írva ,de a kincses mapon (treasure map) ,a napi cuccokból lehet és persze pénzért.
Ha l tudom az S.ablility scoll fejelsztésvel lehet a maint fejleszteni ,de ez csak erős tipp.

Hát röhögj ki ,de én a block ellen úgy dologozok ,hogy én jobban blockoljak ,ezért is van nálam az ,hogy a frontharcos van igazán fejlesztve cuccok terén, a 2 assasulter meg a supportnak inkább csak a sebzése van gyúrva.
Naplózva



ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13 Dátum: 13 okt 13, 12:41:42 »

pont én is tegnap akartam felrankni az oldara nekem nagyon tetszik én konann 34 szeron vagyok,szeretném kérdezni lesznek látványossabb jutsuk is mert eddig csak surikent dobb és felrobban vagy lelakatolja az ellenfelet,szóval gondolok itt én sharingan reninngan vagy egy tűz jutsu
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 12:45:41 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #14 Dátum: 13 okt 13, 14:39:42 »

Shiro: én is csak fejlődök és Fortify-zek, nem túlzom el, néha lenyomok egy Treasure Map-ot vagy 1 Arena meccset. Lila nem tudom hogy lehetsz, de én láttam pár napja egy tagot aki kék volt, most meg lila lett, szóval arra gondolok, hogy egy idő után ahogy fejlődsz, te is lila leszel, gondolom ez a rangod növekedésével változik. (pl ha chuunin leszel, vagy nem tudom...)
Bloch ellen szerintem a stun a hatásos. Nekem volt egy meccsem amit elvesztettem, aztán tippbe azt írta hogy cseréljem ki a skillem a stunnolósra, azután gond nélkül ment, mert ugyebár ha lefogod az ellenfelet, nem használja a különleges skilljét, ezáltal nem aktiválódik a block képessége.
Naplózva


Oldalak: [1] 2 3 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!