24 máj 02, 00:00:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto.games.la (Ultimate Naruto - Free Browser RPG)  (Megtekintve 34949 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #135 Dátum: 14 aug 22, 17:27:13 »

Miért nem nyomod a Guild chestet?Nevet Nekem van előkészítve vagy 220 körül, hogy majd 90-en betoljam xD Addig meg gyűjtöm a 80as materialokat, hogy tudjam tolni S Forge-ra a cuccokat. Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #136 Dátum: 14 aug 23, 02:52:44 »

Nyomom őket, de azokkal nem sokra megyek jelenleg. Persze csinálom a 90es cuccokat közben, de Spart alig-alig tudok rá szerezni, mert a 85ös Towerben 2-3 ellenfelet tudok talán leütni jelenleg, ami a 75ös 12 ölése mellett eltörpül, nem is kicsit. Jelenleg nekem jobban megéri a 80as cuccok használata, sajnos. Messze több statot csikarok ki belőlük. Szerintem 100as szint körül tudok átállni rendesen a 90-esekre, azok pedig remélhetőleg már mind S Forge-osak lesznek, hála a Mati gyümiknek.
Bár el nem hinnéd, hogy nálunk a server top1 a maga 104-es szintjével is használ még akár 80-90es cuccokat is, mert egyszerűen akkora Enchant levelt sikerült ráraknia a felszerelésére, hogy nem éri meg lecserélnie.  smirksweat
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #137 Dátum: 14 aug 24, 17:36:44 »

   Az szép! Nevet Én is próbálgatom az encsákat, most váltottam Kakuzu-t Mosolyog Most azon gondolkodom, hogyan tovább Nevet Hát igen, persze nekem majd azért lesz jó mert most nagyjából még 2-3 karin 70es cuccok vannak, majd ezeket váltom 90es-re aztán meg amit tudok 80asokból átrakom S-Forge-ra. Nevet 100-on vélhetőleg Pain-t váltom majd ki, mivel Danzo-val szerintem ki húzom 100-ig utána meg jó lesz az Nevet Sasuke meg rá ér addig Nevet
    Amúgy, ami Tavern-be bent van Killer Bee, az jó?Nevet Csak mert elgondolkodtam azon, hogy ő se lenne annyira rossz azért... 275%-os sebzés nem rossz, ha figyelembe vesszük, hogy valószínűleg ugyanolyan erős, mint Kakashi! Arról nem is beszélve, hogy csökkenti az ellenfél Fury-ját 50-el(Ez amúgy működik az eventes Bosson is?O.o)! Szerintem nem is lenne rossz, csak az a baj drága :/ 1200 Soul elég kemény dió, márpedig akkor inkább megnézem a 90es karikat és megnézem azok milyenek természetesen...Nevet
    Még vagy 4-5 nap azt 90-es leszek végre... Nevet Szerintem lassan megy simábban a 80as Trial is, bár mondjuk már ideje lenne azért... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 24, 22:27:26 írta Catalyst » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #138 Dátum: 14 aug 25, 03:10:18 »

Gratu Kakuzuhoz. Nevet
Bee szerintem közel nem ér 1200-at. A sebzése persze szép szám, de mivel a Tankra lövi el, így majdhogynem érdemtelen az egész. A Fury csökkentése szép, de ha visszagondolsz, Deidara igaz kevesebb sebzéssel, de ő Assaulter sor Fury-t csökkentett és még Stunnolt is jó eséllyel, ráadásul AGI Talenten, ami gyorsabbá is teszi őt. Eventes Bossokra nem hat a csökkentés sajnos, sőt, a Tower Bossokra sem pl.
Én megvettem Konant, érződik valamennyire, hogy már az Assaulter sorom is gyógyítva van. Kakashira gyűjtök mostmár GS-t, aztán majd átalakítom, ha lesz rá 560 tekercsem, jó ég, leírni is rossz. ikszdé

Nem tudom milyen csapat az álmod, de ha ráérős, akkor 2000 GS-ért tudsz venni majd 100on Hashiramát vagy Tobiramát, akik szép erősek és még hasznosak is.

AZ új dínós event valami eszméletlen király. Csak úgy dobják utánad a Kuponokat, most lv3as jáde packokat fogok vásárolgatni, mert Konan csöppet el van maradva ilyen téren. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 25, 06:50:16 írta Aizen » Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #139 Dátum: 14 aug 25, 10:00:31 »

Hmm... Nevet Még át gondolom, de lehet, hogy én is benevezek majd egy Konan-ra Nevet Heal karim úgy se volt már egy ideje Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #140 Dátum: 14 aug 25, 17:01:38 »

Szerintem jó kari, olyannyira megdobta az erőm, hogy a Mizukage embereit csak azért nem tudom már lenyomni, mert bent van a 20 körös limit. Egy kis támadó erő és le is lesz csapva, aztán gyúrok Meire és őt is leverem.  Ördögi Plusz ugye healer nem árt a NinjaCrusade instába, 6 ellenfél zsinórban nem kispálya.
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #141 Dátum: 14 aug 26, 01:01:39 »

Akkor majd neki kezdek a gyűjtésnek... Hú... Belegondolni is rossz, hogy 1500 Soul-t kell össze szedjek O.o Az durván 100milla lesz majd :/ Hát én is gondolom, ha lenne healerem akkor könnyebben mennének a dolgok Crusade-n is meg egyéb PvE-s dolgokban is... De még nagyon gyúrnom kell olyan kevés a HP-m :/ Még Kakuzunak is 46-50 körül van ha jól emlékszem...:/ mondjuk mostanában még Crusade-n se voltam, hogy egyáltalán húzzam őket...:/ Lehet legalább annyit beiktatok majd a napi rutinba, hogy végig tolom azt a 10 csatát... Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #142 Dátum: 14 aug 26, 08:18:07 »

Hű. o.O Kakuzura rakd a Power, Dodge és Block jádékat, és az ékszereket amik Powert adnak is Kakuzun húzd első sorban. A cuccainak statjait is elsősorban powerre optold. Akkor javulni fog a helyzet. Mellé block/dodge menjen, ha lehetséges.
Többiekre mehet a chakra/force, hit és agi jádék + a többi ékszer húzása, hogy gyorsan végezzenek. Itachinak add az S.Attack és a Crit jádékat is az előbbiek mellé.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 27, 04:49:05 írta Aizen » Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #143 Dátum: 14 aug 27, 09:34:00 »

Hú, köszi a tanácsot Nevet A Counter jade is mehet Kakuzu-ra ugye? Amúgy fogalmam sincs az mire jó :/
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #144 Dátum: 14 aug 27, 09:43:22 »

Igen, mehet rá, elviekben az ellenfél kritikus sebzésének esélyét csökkenti. Éljen a tank! ikszdé

A szerverünkön már csak vagy 6an játszunk, nem lesz ez így jó. Szomorú
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #145 Dátum: 14 aug 27, 10:02:28 »

Hát az nem valami nagy létszám...Szomorú Pedig még szervereket is összevontak nem? Akkor pakolom Kakuzura a Counter jade-kat is xD azokból vannak 4-5-6es szintűek xD
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #146 Dátum: 14 aug 27, 10:09:08 »

A miénket még nem vonták össze egyikkel sem, de lassan ideje lenne.
Bár a sok szerveres játékokban előfordul az elnéptelenedés, az emberek szeretnek új szerverre menni, csak tudnám minek, amikor ott is bealázzák őket a költősök. ^^

Senjutsus edzésben még mindig nem nyomtam le Kibáékat, bár már azért alakul a dolog.
Te hányas szerveren vagy amúgy?
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #147 Dátum: 14 aug 27, 11:26:34 »

Most a 245 Pigeon-on:D Én inkább nem is próbálkozom a Senjutsu-s edzéssel olyanokat rám csapnak, hogy elszégyellem magam xD És te melyik szerveren vagy?Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #148 Dátum: 14 aug 27, 11:31:35 »

63 Yagura. Ugye másik "szolgáltató" az enyém. ^^ Nekünk összesen van kb 80 szerver.

Áh, a Senjutsu brutális, Kakuzumra is 14ezreket sebeznek SIMA ütéssel. Értem én, hogy legyen kemény, meg minden, de azért kicsit túlzás, hogy 80as szinten vagy mikor kerül be és már az első ellenfél nem megy egyáltalán....
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #149 Dátum: 14 aug 27, 11:38:01 »

Hát igen, valahogy én is így éreztem amikor megpróbáltam a 80as Normál Crusade-t xD Ebizo lazán rám tolt vagy 300.000-t xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!