24 ápr 28, 13:32:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik antagonista tábor az erősebb?
Az Espada-k az erősebbek. - 8 (21.1%)
A Stern Ritter-ek az erősebbek. - 20 (52.6%)
Mindketten egyforma erősek a maguk módján. - 5 (13.2%)
Mindkét tábor tök gyenge. - 1 (2.6%)
Függ dolgoktól. - 4 (10.5%)
Hol van az Xcution, avagy a Fullbringerek? - 0 (0%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kik az erősebbek? Az Espada-k vagy a Stern Ritter-ek?  (Megtekintve 4201 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Dátum: 13 szep 26, 20:52:26 »

Üdv!

Azon gondolkodtam, hogy melyik antagonista tábor az erősebb: Aizen Espada serege, vagy Juha Bach Stern Ritter-jei?

Én szerintem mindkét fél egyforma erős, az alábbi okok miatt:

Espada-k

1.A többségüket vagy 3-4 karakter kellett, hogy legyűrje, vagy meg rohadt nagy mázli.

- Starrk egyedül harcolt Ukitake, Shunsui, Love és Rojuro ellen, vagyis 4 az egy elleni harcot vívott, mindegyikük használt shikai-t és Love + Rojuro még Visored alakot is használt ellen, s az egyetlen szerencséjük az volt, hogy Shunsui kardja "játszani akart". Az már csak mellékes, hogy Shunsui-t egyszer legyűrte, majd később majdnem végzett Love-al és Rojuro-val.
- Barragan ellen hárman kellettek, hogy legyőzék, név szerint Soi-Fong, Omaeda és Hachigen. Soi-Fong Bankai-jal sem tudta leverni, Hachigen is csak azért, mert használta az eszét.
- Harribel ellen is hárman vonultak, Toshiro, Hiyori és Lisa, Toshiro bankai-jal nyomult ellen, Hiyori meg Lisa meg Visored alakban, de még így is döntetlen volt a harc, s végül Aizen vágta le, szóval még csak nem is a jó fiúk gyűrték le.
- Ulquiora-ról no comment, ha nem tört volna elő "Hollow Ichigo", akkor game over, hívhatták volna a temetkezési vállalkozókat.
- Nnoitra ellen is többen vonultak, Ichigo, majd Nel felnőtt Resurrecion alakban (aki ugye eredetileg a harmadik Espada volt), majd Zaraki-nak kellett legyűrnie.
- Yammy meg.... hülyére verte Renji-t, Rukia-t, Sado-t, Ichigo-t, végül pedig 2 kapitánynak, Zaraki-nak és Byakuya-nak együtt kellett leverniük a nagy dögöt.
- Szayel hülyére verte Renji-t és Uryu-t, majd Mayuri és csak Nemu miatt tudta legyűrni.

2.Grimmjow leverte Quilge-t (tény, hátulról, de leverte), Harribel-t pedig maga Juha Bach gyűrte le, s van olyan sejtésem, hogy nem véletlenül ő kellett a leveréséhez.

Stern Ritter-ek

1.Kedvező csatatéren vannak, hiszen SS-ben és Hueco Mundo-ban végtelen erőforrásaik vannak ugye, így folyamatosan tudják magukat power up-olni.

2.Szintén, Juha Bach-nak hála folyamatosan kapnak power up-ot "blut" formában.

3.Levertek nem kevés erős karaktert.
- As Nodt leverte Byakuya-t.
- Mask De Masculine leverte Renji-t.
- Rukia-t leverték (sajnos a támadóját nem láttuk).
- Royd leverte Zaraki-t.
- Driscoll leverte Sasakibe-t és Hisagi-t is, kit csak azért nem tett lapátra, mert jött Yamamoto.
- Bazz-B leverte Kira-t.

Szóval bárhogyan nézem, mindkét fél egyforma erős szerintem, max a Stern Ritter-eknek annyi előnyük van, hogy jelenleg SS-ben vannak, ahol mint mondtam korlátlan erőforrás áll rendelkezésükre.

S szerintetek kik az erősebbek?
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1 Dátum: 13 szep 27, 14:41:00 »

Nagyjából egyforma erősek,de ha az eltelt időt vesszük alapul,a shinigamik folyamatosan fejlődtek az Espada-k legyőzése után.(A fejlődésre egy másik késztetés Aizen legyőzése volt,ott észrevették,hogy azért még van hova)És valszeg már erősebbek voltak amikor a Stern Ritter-ekkel harcoltak,és Ők így nyomták le a Shinigamikat.Plusz most még ott vannak az ellopott bankai-ok.
Így szerintem egyértelmű: Stern Ritter
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2 Dátum: 13 szep 27, 15:03:03 »

Espadak erejét nehéz felbecsülni, mint a Bleach legtöbb karakterét egyaránt.

Nincs olyan, hogy egy központi erőszint és akinek több az a nyerő. Itt egyedi képességek vannak, amik vagy effektívek az ellenfél ellen vagy nem. A túlerőt nem is említve.

Ritterektől meg még messze nem láttunk mindent, így én őket tenném meg erősebbnek. Nem beszélve arról a képességükről, hogy lényegében bármit elszívhatnak ami lélekrészecskéből van, beleértve az Espadakat is. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #3 Dátum: 13 szep 27, 15:24:43 »

Én az Espada-ra szavaztam.
Még ha volt is idejük a jófiúknak erősödni, azért nézzük meg azt is, hogy az Espada ellen hányan és a Stern Ritter-ek ellen hányan harcoltak. 3-4 ember kellett, hogy leverjék az Espada-t, és azt is csak nagy szerencsével. A Stern Ritter-ek ellen fele annyian mentek.
Bár ez csak az Én pici véleményem. Nevet
Hajrá Espada!  Szeretet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4 Dátum: 13 szep 27, 15:44:29 »

ÉN maradok annál függ a körülményektől is elég erősen.
Lélekrészecskével gazdagabb környezetben mind a 2tábor erősebb,csak Espadaknál kisebb a különbség.
Sok egyedi képesség van/volt mindkét oldalon,amiből mindegyik más-más helyzetben lehet hasznos.
Élők világában Espadak nagyobb előnyben lennének a quincyk ellen,csak hát nehéz lenne összehozná bár ki tudja.
Lényeg szerintem arányilag kevesebb Stern Ritter marad életben mint Espada Nevet
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!