24 szep 22, 04:25:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyACon (Nyári AnimeCon) 2008. július 19. (szombat) - Győr  (Megtekintve 42629 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #165 Dátum: 08 jún 24, 08:08:04 »

Köszi Rina az útvonolat még ki kell talánom hogy gazdaságosabb

hát úgy ha velünk jössz vonattal Nevet
gondolom a benzin elég drága (nincs autónk azért fogalmam sincs mennyi ma), így olcsóbban jönnél ki kacsint

már el is kezdtem intézni a jegyvásárlást
Soja valószínűleg valamit nagyon félrenézett >.<# fáradt mostanság, nézd el neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 24, 08:31:09 írta Amy Lee D. » Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #166 Dátum: 08 jún 24, 14:24:59 »

ajaj én vonattal :SSSS meglátjuk
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #167 Dátum: 08 jún 24, 14:49:28 »

te és mi  Nevet (pontos listát még nem tudok adni >.<#)
okés Mosolyog

Anyám!! Nyomorék bankban a nőci elütötte az email címem, most írhatok a MAT-nak
Az tetszett a legjobban mikor megkérdezte (a számítógép előtt X év eltöltése után) hogy tudok én ezzel @-ot írni? Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 24, 14:52:55 írta Amy Lee D. » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #168 Dátum: 08 jún 24, 15:45:43 »

Csak egy kérdésem lenne:
40-45 feletti vagy alatti volt a nő?
Ha alatti, akkor szégyen, ha feletti, akkor nem is kell tőlük többet várni. Magasról ...nak az egészre, tudom, voltak ilyen munkatársaim. Szomorú
Tisztelet a kivételnek, mert az is volt ám. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #169 Dátum: 08 jún 24, 16:43:00 »

húú... szerintem volt negyven, nem tom pontosan, de 50 tuti nem volt

és az a vicc, hogy direkt mondtam neki, hogy alsó vonal és nem kötőjel...

ahogy keresem fel az embereket, úgy mondják, hogy nem jönnek Szomorú
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #170 Dátum: 08 jún 24, 19:48:26 »

és az a vicc, hogy direkt mondtam neki, hogy alsó vonal és nem kötőjel...
Ha a kukacot nem találta (egyáltalán tudta, hogyan kell kiolvasni? Nevet ), akkor szerinted tudja, mi a különbség a kötőjel és az alsóvonal között...? Vagy egyáltalán tudja, hogy van különbség e-mail címekben közöttük...? :'X

Elég gáz... még Anyum is tud egész jól gépelni, pedig ő pont ugye az idősebb korosztály Hümm-hümm

Amúgy egyre biztosabb, hogy vonattal megyünk, de csak félve, halkan súgom, nehogy Cart meghallja és újra eldöntse helyettünk, hogy pontosan hogyan is utazunk x'D
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #171 Dátum: 08 jún 24, 19:53:35 »

Amúgy egyre biztosabb, hogy vonattal megyünk, de csak félve, halkan súgom, nehogy Cart meghallja és újra eldöntse helyettünk, hogy pontosan hogyan is utazunk x'D

Mit kell húzni? Úgyis vonattal jöttök ikszdé Mondtam hogy eltorlaszolom az autópályát x'D

ÉÉÉÉÉMÍÍÍÍ néééénííííí, hogy áll a lista? Nevet ~Béla éééééél~  Kúl
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #172 Dátum: 08 jún 25, 08:24:31 »

ő-ő-ő xD  éniiiis *__* szeretnék menni Nevet csaak még anyukámmal meg kell bírkóznom xD deha megyek akkor tuti vonattal Gondolkozik hm majd kiderül xD
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #173 Dátum: 08 jún 25, 11:37:20 »

Áhh,mostmár tuti hogy jövök Mosolyog Majd lehet összefutok valakikkel,de szerintem nagyrészt csak a nyálamat fogom csorgatni a cuccokra,mert nincs pénzem Szomorú amit kapok névnapomra az elmegy az új telóra Szomorú na mind1,a lényeg a móka xB
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #174 Dátum: 08 jún 25, 12:00:36 »

Idézet
ÉÉÉÉÉMÍÍÍÍ néééénííííí, hogy áll a lista?  ~Béla éééééél~ 

Válaszolok helyette. Én, Amy és Tapion vagyunk a listán Nevet Te még nem adtál diákszámot Nyelvesít
Béla ééél  Pattog bye bye Béla

Idézet
Áhh,mostmár tuti hogy jövök  Majd lehet összefutok valakikkel,de szerintem nagyrészt csak a nyálamat fogom csorgatni a cuccokra,mert nincs pénzem  amit kapok névnapomra az elmegy az új telóra  na mind1,a lényeg a móka xB

akkor gyere velünk Nevet

Idézet
Miről beszélsz?  Átutalsz (amit nem ér meg 1500 ft) vagy befizeted... bemész a legközelebbi Raiffeisen bankba és kitöltöd a kis papírkát és befizeted a számlára... úgy a legegyszerűbb szerintem... és még átutalásért se számolnak fel Neked kezelési költséget 

asszem nem olvastam végig vagy másra emlékeztem :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 25, 12:01:34 írta Sora » Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #175 Dátum: 08 jún 25, 12:11:20 »

ő-ő-ő xD  éniiiis *__* szeretnék menni Nevet csaak még anyukámmal meg kell bírkóznom xD deha megyek akkor tuti vonattal Gondolkozik hm majd kiderül xD
HA* vonattal megyünk, akkor Crispy, összefuthatunk az Örsön... aztán hazafelé is jöhetsz (mármint gondolom, egyszerre jövünk vissza is, bár nemtom) három nagykorúval is az első megállóig x'D Vigyázunk Rád, Anyukád nyugodjon meg Pontosan

Idézet
Miről beszélsz?  Átutalsz (amit nem ér meg 1500 ft) vagy befizeted... bemész a legközelebbi Raiffeisen bankba és kitöltöd a kis papírkát és befizeted a számlára... úgy a legegyszerűbb szerintem... és még átutalásért se számolnak fel Neked kezelési költséget 

asszem nem olvastam végig vagy másra emlékeztem :'X
Van ilyen xD Lényeg, hogy sikerült (?) megnyugtatnom, nem kell senkinek sem a bankkártyaszámod Nevet


*bazi naggyal, hogy Cart is lássa, feltételes mód
Naplózva

Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #176 Dátum: 08 jún 25, 12:29:46 »

Idézet
Van ilyen xD Lényeg, hogy sikerült (?) megnyugtatnom, nem kell senkinek sem a bankkártyaszámod 

öhh sikerült bár lent leírtak szerint csak félig Nevet

Nem bizom a számítogépes cuccokban regiz itt, meg ott fogadd el ezt és eladtad a házad (ezt mondta egy bnőm és rám ragadt >.<#)
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 25, 20:25:30 írta Sora » Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #177 Dátum: 08 jún 25, 17:27:56 »

én szerintem ott leszek Nevet visszek pénzt bevásárlok meg majd találkozok veletek is reméljük!  Hümm-hümm  kocsivval meek nem szeretem a vonatott  Neeem
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
latya01
Vendég
« Válasz #178 Dátum: 08 jún 25, 22:37:25 »

engem is írjatok fel a nem létező listátokra :'X :Dhaverom busszal szokott pestre jönni..de hát mind1..nem különcködök...
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #179 Dátum: 08 jún 26, 06:40:48 »

ÉÉÉÉÉMÍÍÍÍ néééénííííí, hogy áll a lista? Nevet ~Béla éééééél~  Kúl

Bé-Béla él!!!  Dáridó Lajcsival Szia Béla! Nevet
Ömm, majd akkor neked is kéne a neved >.<# és a diákszámod Mosolyog (egyb meg senki Tapion leszámítva, mert mindenki eddig csak azt mondta jön, de nem adott nékem semmit, gondolom nem 100-as a jövetele Mosolyog)
Slay nem jön, Pandy se vonatozik  Szomorú (akapból neki ingyen ment volna (apuja miatt asszem) szal mindegy is volt) eddig ennyire derült fény Mosolyog
Igen a visszaút! Mindenképp együt kell visszajönnünk(de minden órába indul vissza vonat) sajnos, így egymáshoz vagyunk kötve, de előbb legyen meg a látszám és majd utánabeszélünk erről. Nevet

latya01: Lista van, csak kevesen vannak rajta. >.<# Meg csak akkor tudlak felírni, ha kapok tőled egy valódi teljes nevet és egy diákszámot, (p.ü-ben vagy e-mailen nekem mindegy) olyan diákról, ami nem járt le. Nevet
Egyb lassan majd, olyan két hét lejárta után, mindenki tudja pontosan, hogy jön-e vagy nem és adja le nekem a nevét és diákszámát ha jön Mosolyog

Szerk: Hát hála vb-nek, lett még két fő, szal eddig 5-en vagyunk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 26, 14:33:48 írta Amy Lee D. » Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!