24 szep 22, 09:43:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184226 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9480 Dátum: 13 dec 01, 10:50:19 »

Miért veszélyesebb a női ellenőr, mint a férfi?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9481 Dátum: 13 dec 01, 10:52:39 »

IronGay? akkor még a memóriád is szar. xD
Ki mondta, hogy IronGay fan vagy? Mert én nem. Nem azt mondtam, mint te aki IronGay fanboy vagy, hanem azt mondtam, hogy a sok IronGay fan. Nagyon flame hangulatod lehetett tegnap(és ma is), ha egy ilyenben is a támadást láttad, vagy akartad látni. Nevet

Szerintetek az emberek miért szidják mindig a bkv-t? Az egyik legjobban működő dolog az országban. Ha valamire büszke lehet Mo. akkor az az. Leszámítva a női ellenőröket persze. Az veszélyes állatfaj.
Tegnap kora délután leállt a 4-6-os közlekedése Jászainál, Késő délután meg az 1-es állt le. Csak , hogy két olyat említsek, amihez szerencsém volt tegnap.

Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9482 Dátum: 13 dec 01, 10:53:12 »


Remélem meg sem próbálják pótolni. Jó ember volt, és egyedien jo színész. Nyugodjon békében.
Én nem tudom milyen ember volt, de színészileg sokat nem láttam belőle. Tudsz ajánlani filmet tőle, mert őszintén szólva nem láttam őt csak a F&F filmekben.
[/quote]

Persze, nézd meg a takers c. Filmet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9483 Dátum: 13 dec 01, 10:53:21 »

Mert agresszívak. Biztos azért mert kevésbé érzik magukat biztonságban és kompenzálnak.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9484 Dátum: 13 dec 01, 10:54:48 »

Mert agresszívak. Biztos azért mert kevésbé érzik magukat biztonságban és kompenzálnak.
Szerintem ők teljesen biztonságban érzik magukat, mert az átlag férfi mégsem lép bele egy nő/asszony szájába. Ezzel rendszerint vissza is élnek.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9485 Dátum: 13 dec 01, 10:57:04 »

Szerintem azért 2 millió emberből van egy kettő aki belelép. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9486 Dátum: 13 dec 01, 10:58:33 »

Erre én is kíváncsi lennék...  Hmm?

Paul Walker.. Nyugodjék... Az a durva, hogy jó sofőr volt, se a forgatások alatt, se az utcán, se a versenypályán nem volt soha balesete... Erre azért kellett meghalnia, mert egy balek haverja alatt szétszaladtak a lovak... :/

>Pörög a fórum! Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9487 Dátum: 13 dec 01, 10:58:43 »

Még sohase láttam agresszívnak egyet se. Ellenben volt egy aki volt oly kedves megfogni a süvegem, hogy ki tudjam keresni a bérletem.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9488 Dátum: 13 dec 01, 11:01:04 »

Nagyon flame hangulatod lehetett tegnap(és ma is), ha egy ilyenben is a támadást láttad, vagy akartad látni. Nevet


Íme a megoldás :

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9489 Dátum: 13 dec 01, 11:03:18 »

Még sohase láttam agresszívnak egyet se. Ellenben volt egy aki volt oly kedves megfogni a süvegem, hogy ki tudjam keresni a bérletem.
Én vagyok olyan seggfej , hogy könyvet olvasok, és amikor a könyvjelzőmet elhelyzem a megfelelő helyen, már toporzékol, hogy MUTASSA MÁ' A BÉRLETÉT! Talán végig a kezemben a jeggyel kellene utaznom? Aztán meglepődnek, ha az ember ingerülten válaszol vissza.

Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9490 Dátum: 13 dec 01, 11:06:06 »

Nekem a női ellenőrökkel nem volt soha bajom... A rendőrcsajokkal annál inkább... Némelyik elég harapós... smirksweat
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9491 Dátum: 13 dec 01, 11:09:08 »

Akkor nem tudom, hogy az én megnyugtató érdektelen arcom van rájuk ilyen hatással, de női ellenőr még soha nem szívózott velem. Ellenben volt már olyan pasi a csuklómnál fogva húzott vissza, hogy elolvassa a bérletemet.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9492 Dátum: 13 dec 01, 11:10:58 »

Valószínűsítem Morita, hogy a nemed a kulcs a kérdésben.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9493 Dátum: 13 dec 01, 11:18:43 »

Már találkoztam olyan női ellenőrrel, aki nálam mosolyogva nézte meg a bérletet, egy üléssel arrébb meg már ordítozva taszigálta le az utast, aki nem lyukasztott jegyet, mert akkor szállt fel.
Pasiból pedig általában az öreg, befásult verzióval szoktam találkozni, aki csak szigorúan, savanyúan néz, és reméli, hogy megbüntethet ikszdé Jó, mondjuk nálam szinte mindig van bérlet, mert metrózok nap, mint nap, de ha esetleg egy nappal előbb elfelejtek venni, és épp megyek, hogy megvegyem (vagy csak elfelejtem, hogy lejárt), akkor egyből megtalál egy ellenőr a rosszabbik fajtából. Ez tényleg nem sűrűn fordul elő, de úgy másfél éve például leszállított engem egy ellenőr a buszról, akkor pedig otthon felejtettem valamiért a bérletemet. Mondta, hogy nem akar megbüntetni, mégis csak diák vagyok és érti, hogy nem örülnének se a szüleim, se én egy ilyen kiadásnak, de... nincs nálam egy kis pénz se? ikszdé Hát, még ha lett is volna nálam, talán adok neki egy ötszázast, hogy elengedett akárhányezer forint bírságot, de szomorúan fogadta a hírt, hogy nem volt. Még szerencse, hogy nagy bánatában nem büntetett meg mégis Nevet

A bkv amúgy nekem se a szívem csücske. Tucatnyi alkalommal késtem már el amiatt, mert kigyulladt a metró, vagy valaki alászédült, stb stb... pedig ezek szerintem megelőzhetőek lennének. A hármas metró kocsijai egyszerűen túl régiek már szerintem, de legalábbis nincsenek rendesen karban tartva. Az ember úgy érzi mindig, mintha szét akarna esni alatta, és borzalmasan hangos ahogy zakatol, meg csikorog... mindig próbálom elnyomni a zajt zenével, de még maxos hangerőn is be hallatszódik.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9494 Dátum: 13 dec 01, 11:33:23 »

Hát, jó utólagosan válaszolva pár, régebbi és hozzám intézett hsz-hez..
Syzy, fura, hogy nem emlékszel, mert már volt erről szó, és debrecen környéki vagyok, egész pontosan Monostorpályi, ahol felnőttem. És ja, te is debreceni vagy, meg még csomóan mások, és volt is nagy vigadalom, hogy mennyien vagyunk a nagy Alföldről. Nevet

Ó, igen? Ha a bemelegítőgatyán így behaltál, akkor mit szólsz ahhoz, hogy egyes vidékeken, mint például Sopronban, az emberek azt mondják, hogy kilocsálja a vizet, más vidékeken, mint például hajdúságon, meg kilötybötyöli (van, ahol így is, amúgy mínusz egy böty)  a vizet. Ja, és igen, Gdatnak írtam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!