24 okt 02, 03:34:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1198918 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8550 Dátum: 13 nov 12, 11:39:11 »

Félreértés elkerülése végett én nem azon röhögtem, hogy szidják az országot.  Mosolyog

Ez minden férfi számára izgató téma.  Nevet Barátom is imádja.  Nevet Ha megyek egy barátnőmhöz azonnal rákezdi, hogy mit fogunk csinálni stb...  Nevet
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8551 Dátum: 13 nov 12, 11:50:26 »

Nem is értettem félre. Csak úgy kikívánkozott belőlem a mondat.

A múltkor mikor csajos estét tartottunk számítógépes szerepjátékokról beszélgettünk.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8552 Dátum: 13 nov 12, 12:26:11 »

Niki már tudja, hogy számomra ez sokkal fontosabb, mint az átlagnak. ikszdé
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8553 Dátum: 13 nov 12, 17:07:17 »

Kérem, valaki nyugtasson meg, hogy ilyen nem történik sokszor!

A buszon voltam, mikor egy nálam egy-két évvel idősebb fiú (én már felnőttnek néztem) felszállt. Mellettem volt én meg a sofőr ajtóban voltam. Szóval először közelebb jött hozzám. Gondoltam biztos azért, hogy mások is elférjenek. Aztán a karomat. Biztos stabilabb voltam. Majd a derekamat. Itt már nagyon nem tetszett a dolog. Megkérdezte a nevemet (erre feleltem illem miatt) és ő is elmondta a sajátját. Ekkor már ölelgetett és adott nekem egy puszit a homlokomra és még jobban fogott. Majd a fejemet is megsimogatta és elkezdett kérdezgetni rólam. Itt már pofon akartam vágni. Kérdezte, hogy van e pasim és mikor tudnánk találkozni. Mondtam neki, hogy nincs, nem is volt és először megismerném az illetőt, mielőtt randiznánk, vele meg abszolút nem akartam semmit, miután fél órán át fogdosott. Persze ezt nem mondtam neki, csak egyszerűen nemet mondtam és kész.

Ma már tényleg ez a szokás? Nálam a megismerés beszélgetéssel kezdődik, nem pedig fogdosással.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8554 Dátum: 13 nov 12, 17:18:31 »

illem miatt ? lehetnél keményebb is ilyenkor, mert így eléggé naiva szerep.  Pofon kellett volna vágni!
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8555 Dátum: 13 nov 12, 17:21:18 »

Legközelebb azt fogom tenni. Leüt Gondolom eddig egy lányt sem zavarta ez, akikkel eddig lehetett.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 12, 17:22:30 írta zitagirl » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8556 Dátum: 13 nov 12, 17:36:20 »

Jelentsd fel. Ezért fel lehet és gondolom tudsz róla személy leírást adni.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8557 Dátum: 13 nov 12, 17:50:42 »

Tudok, de nem akarok. Ha nem zaklat, akkor én sem csinálok belőle nagyobb ügyet. 
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8558 Dátum: 13 nov 12, 18:46:40 »

Ne légy naiv Zita. Jó ezt pont én mondom, aki eléggé naiv tud lenni, de, ha ilyen van, rúgd tökön és vissza fogja magát. Nevet
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8559 Dátum: 13 nov 12, 19:09:34 »

A tökön rúgás aljas dolog de ilyen esetben maximálisan jogos! Ne hagyd magad! Vagy nyugodtan kérj segítséget akár a sofőrtől. Különben megtudtam hogy nagyon szép szívem van Nevet az orvos azt mondta Nevet Kaptam gyógyszert is talán most már nem leszek szarul Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8560 Dátum: 13 nov 12, 20:25:42 »

Nem számítottam rá hogy ilyenről maradok le Technikai KO
Zita,csodálom hogy ilyen nyugodtan tűrted anélkül hogy visszavágtál volna,vagy máshogy reagálsz.
Szerintem ha nem akarsz durvább lenni kérj tanácsot Sapphi-tól,elárul egy két gyorsan ható gyenge pontot és meg is vagy kacsint

Sofőrnek szólni nem szégyen,mondjuk itt ő maga reagált:Le is dobta egy kis emlékeztető ajándékkal(Azért nem verte meg,nehogy pereljétek Nevet) azt az "aktív" részeges alakot,aki többet mutatott meg magából mint kéne(nem meztelenség).
Ha jól emlékszem tavaly volt ez.
Azért van 1-2 kevésbé normális sofőr is szerencsére ritka,pl egyik kidobta a széket,vagy mit kicsit homályos,de azért lecsillapítottuk.

Micsudi,remélem ilyen aktív marad a szíved Nevet
http://www.pointeworksdance.co.uk/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/heart_dancing_hg_clr.gif

G-man hoz szólva ez tényleg beindítja a férfiagyakat,csak más-más mértékben Nevet
(Ui nem a zaklatásos,csak hogy biztosra menjek) smirksweat
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8561 Dátum: 13 nov 12, 20:29:15 »

Mini, te Zitához képest a megtestesült tudatosság és hm... mi is a naiv ellentéte? Akármi is az a szó, az vagy. Meg én is, ami azt illeti. Nevet
Zita, ilyenkor nem pofont adunk az ilyen nyomulós kis parazitáknak, hanem amint olyan helyre téved a keze, mint például a karod, elrántod, és közben nagyon-nagyon csúnyán nézel rá, amolyan: "megöllek, komolyan megöllek, ha hozzám mersz érni!", nálam ez be szokott válni, nagyon rondán tudok nézni az emberekre. Nevet Ha a te intimszférád nem annyira szűk, mint az enyém (én azt se szeretem, ha egy idegen 1 méteren belül tartózkodik mellettem/előttem/mögöttem tartósan, no mindegy, szóval vegyük úgy, a karos dolog neked még belefért, na de a derekad? :OOO Ott jött volna nálam a szerencsecsomagon való rúgás, vagy eltaszítás, vagy tudom is én, de ha itt tudsz panaszkodni, hogy ez milyen kellemetlen, ott is kellemetlennek és zavarónak érezted, miért nem tettél ellene? Ez... ez annyira evidens.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8562 Dátum: 13 nov 12, 20:35:54 »

Nem tudom miért egy kis időre azt hittem ültél(tetek),lehet már fáradtság miatt. smirksweat

Nézéshez szólva,egy bizonyos mértékig van hatékonysága.Mondták már hogy elég ijesztően tudok nézni ha mérges vagyok,néha át is verem őket ezzel. Nevet
Mondjuk rég nem voltam már igazán mérges,csak nehogy Bomba legyen. smirksweat

Kiegészítésként egy kis Kihívás a bevállalósabb borotválkozóknak,hajrá kacsint
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201122577962179
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8563 Dátum: 13 nov 12, 20:46:34 »

Engem egyszer egy rossz arcú csávó (ilyen drogos, sittes fejű nem napbarnított) pali szólított le és nem ölelgetett csak beszélt és kérdezte hogy van e barátom, én meg rávágtam hogy van.  Nevet
Szóval az is egy megoldás hogy hazudsz hogy van barátod.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8564 Dátum: 13 nov 12, 21:18:44 »

Nem akartam előítéletes lenni és nem kívánatos helyre szerencsére nem ért hozzá. Meg eléggé be voltam szorítva és zsúfolt is volt a busz, szóval én naivan nem gondoltam ilyenre.

Majd legközelebb (remélem nem lesz legközelebb) már nem leszek ilyen naiv.

Szóval már nemcsak fura vagyok hanem a naivitás megtestesítője is. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 12, 21:35:24 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!