24 okt 01, 23:23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1198737 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8535 Dátum: 13 nov 11, 23:49:40 »

Fél 5-kor ébresztő.. Igen, ma este is korán lefekszek aludni, hogy holnap reggel ne legyek zombi... Aha.. Persze...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8536 Dátum: 13 nov 12, 00:03:54 »

Igen, látszik a hsz-ed 23:49es idején, hogy nem leszel valami kipihent, de ne aggódj én sem vagyok jobb így éjfélkor itt lógok pedig 4kor kelek és ma is (vagyis már tegnap) 4kor keltem, de sebaj, ki fogom bírni a holnapot (szerda csütörtök szabadnap) igaz hogy a koffeinmérgezés veszélye fenn fog állni.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8537 Dátum: 13 nov 12, 06:01:21 »

Mondjuk a legtöbb így gondolkodik, bár ezt soha az életbe be nem vallaná.  Nevet Persze én nem, csak modnom...  Hümm-hümm
Oh, persze, egy ilyen smiley után majd hinni fog neked bárki is. Nevet Én amúgy kb így vagyok vele. Pont tegnap láttam egy ilyen furcsa mód hétköznapi ruhába öltöztetett mégis bad ass csajt, és el is meséltem valakinek, hogy milyen bad ass volt, mire a kérdés: És az arca milyen volt? Válasz: Hm, nem tom', nem azt néztem főleg. Khhhhihihihhi.  Pirul De hát egyszer ami szép és jó, az női kivitelezésben is ugyanúgy az marad nekem. De mint mondtad, ez általános, csak nem mindenki ismeri be.
De bocsi, hogy hozzád szóltam, Sabaku, biztos nagyon gyűlölsz engem.  Sír
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8538 Dátum: 13 nov 12, 06:24:33 »

Ismerjétek be magatoknak, majd egymásnak és küldjetek privátba képet, vagy videót az eredményről!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8539 Dátum: 13 nov 12, 07:27:10 »

Mondjuk a legtöbb így gondolkodik, bár ezt soha az életbe be nem vallaná.  Nevet Persze én nem, csak modnom...  Hümm-hümm
Oh, persze, egy ilyen smiley után majd hinni fog neked bárki is. Nevet Én amúgy kb így vagyok vele. Pont tegnap láttam egy ilyen furcsa mód hétköznapi ruhába öltöztetett mégis bad ass csajt, és el is meséltem valakinek, hogy milyen bad ass volt, mire a kérdés: És az arca milyen volt? Válasz: Hm, nem tom', nem azt néztem főleg. Khhhhihihihhi.  Pirul De hát egyszer ami szép és jó, az női kivitelezésben is ugyanúgy az marad nekem. De mint mondtad, ez általános, csak nem mindenki ismeri be.
De bocsi, hogy hozzád szóltam, Sabaku, biztos nagyon gyűlölsz engem.  Sír

Azért került oda, hogy sneki ne higgyen nekem Nevet Meg már amúgy is ideje volt az itteni reménykedő férfinépet felvilágosítani, hogy ez bizony így van. Persze majd ha odamennek és megerősítést kérnek akármelyik nőtől szemtől szemben akkor nagyon nagyot fognak koppanni xD
Ugyan, csak egy egészen picit. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8540 Dátum: 13 nov 12, 08:21:21 »

MrSaiyannak egy kis inspiráló kép:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1450176_591182820917834_503141273_n.jpg


 ikszdé
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8541 Dátum: 13 nov 12, 08:25:39 »

Plot twist: MrSaiyan valójában papnak készül Máriakálnokon.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8542 Dátum: 13 nov 12, 09:15:15 »

Direkt terelitek a témát, mert ez mindenkit érint, de kínosnak érzitek, ezért inkább menekültök. Hát szégyen.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8543 Dátum: 13 nov 12, 10:32:34 »

Azért gman, mert erről nincs mit beszélni. Ez tény és kész.  Nevet
Ha már tegnap vicces kommentekről (is) volt szó:

Magyarországról:

"A biztonsagos?, az neha helytallo, az inkabb, hogy mindenbe megy paprika, tejfol, a wc ert fizetni kell, a boltosok csak akkor udvariasak ha veszel is valamit,a munkanelkuli dolgozik a legtobbet, es a minimalberes hasznalnak 10 millios autokat, es a kultura egekben, de a kulturalis szint a fold alatt, mert nem tudnak szinhazba jarni az arak miatt, es tv t is tobbet neznek mint olvasnak....de a kaja jo, foleg nem ettermekben, es teny szep orszag, a tolteleken van mit javitani!:)"

Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8544 Dátum: 13 nov 12, 10:52:10 »

Plot twist: MrSaiyan valójában papnak készül Máriakálnokon.
Á, buddhista szerzetesnek lenni Ázsiában manapság sokkal menőbb.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8545 Dátum: 13 nov 12, 10:56:44 »

Az most nagyon fontos, valamiért az ma a legmenőbb dolog. ikszdé 2012-ben is (a filmben) muszáj volt betenni valami Nagy Rimpocsét vagy mi az isten haragját, ami ott gongatott egy gongot meg hülyeségeket beszélt, amíg el nem vitte őt is a világvége. ikszdé

Az a Magyarországos komment se gyenge, az tetszik benne, hogy kb mindenki ezekkel szidja az országot, tiszta sablon duma, kitalálhatnának már valami egyedibbet, pl. hogy Magyarországon üldözik az ausztrál bennszülötteket, ezért szar ország. Tényleg, még senki se mondta, hogy Magyarországon üldözik az ausztrál bennszülötteket.  Ohh My God Na majd most én. Egyből írok is az ADL-nek, az SPLC-nek és az Amnesty International-nek.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8546 Dátum: 13 nov 12, 10:59:57 »

Seva hol olvastad ezt a kommentárt?

Háháháhá... ha itt a fórumon, akkor jelentem nem olvastam vissza. Bocsánat.

Ha azt mondom, hogy a saját húgom néha megnézem, mert jól tud öltözködni, akkor én nyertem?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8547 Dátum: 13 nov 12, 11:04:11 »

Aes: azért nem hiszem, hogy mindenki így szidná az országot. szerintem pont, hogy nagyon is egyedi. Én még most is röhögök rajta. WC-ért fizetni kell, mindenbe megy paprika tejföl :DDDDD ez a kettő a csúcs talán.  ikszdé Meg kulturális szint a föld alatt, mert az embereknek nincs pénze színházba járni. :DDDD Minden mondata zseniális igazából, ha nem lenne bent a kollégám hangosan röhögnék még mindig.

Morita: szeretlekmagyarország oldalon egy cikk alatt volt.  Nevet És nem nyertél, mert mi is megnézzük egymást húgaimmal.  Nevet
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8548 Dátum: 13 nov 12, 11:17:23 »

Nem igazán bírom, ha szidják az országot. Nekem itt kell élni és szeretem szépnek látni a dolgokat. Ha nem látnám annak, nem motiválna semmi, hogy tegyek valamit a jövőmért.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8549 Dátum: 13 nov 12, 11:27:48 »

Á, nem, Gman, csak számukra ez nem annyira érdekfeszítő, és khm, izgató téma, mint másoknak, mondjuk neked?! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!