24 okt 01, 16:41:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1198312 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8400 Dátum: 13 nov 07, 13:08:32 »

Tinigondok (Csak egy szippantás)

http://index.indavideo.hu/video/Tinigondok_Csak_egy_szippantas

ez a verzió valahogy reálisabb.  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8401 Dátum: 13 nov 07, 13:15:16 »

A videó zseniális, készen vagyok.  Nevet Orbán a hibás.  Nevet

Ayumichan most jut eszembe, hogy azt álmodtam, hogy írtad fórumon, hogy kiderült, hogy az a hapsi aki tetszik neked szerelmes beléd és összejöttetek.  Nevet Meg Micsudival is történt vmi pozitív dolog, de arra már nem emlékszem sajna. :S
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8402 Dátum: 13 nov 07, 15:30:43 »

Orbán a hibás. Problem Solved...  smirksweat
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8403 Dátum: 13 nov 07, 22:27:06 »

Látom az empátiára való erős hajlamod nem változott Seva. Nevet

/Egyébként ezzel a szöveggel I. már weblapot is csináltak..)

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8404 Dátum: 13 nov 07, 22:39:03 »

Aztaa, Éjfél visszatért széles mosollyal az orcáján, ezzel --> Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8405 Dátum: 13 nov 07, 23:29:56 »

Ayumichan most jut eszembe, hogy azt álmodtam, hogy írtad fórumon, hogy kiderült, hogy az a hapsi aki tetszik neked szerelmes beléd és összejöttetek.  Nevet Meg Micsudival is történt vmi pozitív dolog, de arra már nem emlékszem sajna. :S
Valljuk be igen kevés az esély rá, de reméljük hogy te is boszorkány vagy és megálmodod a jövőt.  Nevet
Egyébként van egy ismerősünk (egy nő) aki jósol tarot kártyából, és az jött ki hogy hamarosan lesz kapcsolatom.

Most olyan jól lennék ha nem fájna a torkom, úgy látszik az őszi náthát nem úszom meg én sem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8406 Dátum: 13 nov 08, 09:55:37 »

Néha elgondolkodok azon, hogy a buszmenetrendek készítőit vajon mi motiválhatja? A nettó ostobaság? Vagy ez valami gonosz rosszindulat, ami munkál bennük, hogy képtelenek azt a szart normálisan megcsinálni? Gondolom inkább az előbbi, de akkor meg nem értem, hol van a főnök, akinek a feladata lenne kirúgni azokat, akik rosszul végzik a munkájukat?

----

Más: de szar volt ez az eheti Naruto. Az előző hetinél jobb volt, de az nem nagy mutatvány. ikszdé Komolyan, ha mégegyszer meglátom Rin nevét, nem olvasom tovább. Az az egész Rines ügy már ezer éve volt, egyszerűen nem hiszem el, hogy Nyomito még mindig ezen picsog, ahelyett, hogy normális gonosz szereplő lenne. Persze nem kéne meglepődnöm, ha már egyszer Kishi ebből a szárazföldön is úszószemüveget hordó, az Uchiha névre szégyent hozó nyomigyerekből csinálta meg a főgonoszt, pedig ott lett volna neki Madara is erre a célra.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 10:11:39 írta Aes Sedai » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8407 Dátum: 13 nov 08, 10:59:48 »

Ha az embernek igazi problémák adódnak az életében, akkor megtanul szívből nevetni a panaszkodós embereken, akiket eddig csak divatból szivatott.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8408 Dátum: 13 nov 08, 11:10:13 »

Köszönjük gman coelhó, de már elkéstél igazmondásaiddal, mert erre a posztra már oravecz MrSaiyan lett megbízva.


Obitóról: Vajon miből fakadhat az, hogy ennyire szélsőségesen látjuk az erkölcs két végleti pontját? Hogy valaki csak gonosz vagy csak jó lehet, keresztény dogma talán? Rengeteg film/sorozat/könyv esik bele ebbe hogy nincs átmenet a kettő között, holott az éremnek már nem csak két oldala van. Persze az más kérdés, hogy Rin-t felhozni  és vle legitimálni vívódását valóban hiba, szóval megint egy értékelhető karakter(vissza)fejlődés találkozik egy csapnivaló megvalósítással, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy 6 év alatt felnőttünk, míg a Narutó ugyanazt a tizenéves korosztályt kívánja megszólítani, persze mi már magasabbra tettük a lécet magunkban.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8409 Dátum: 13 nov 08, 11:19:52 »

Itt nem a keresztény dogmatikáról van szó. Én is olvasok Trónok harcát, szóval nekem nem kötelező, hogy valaki jó vagy rossz legyen a történetben. Lehet vegyes is, csak akkor a szerző tudja, hogy mit csinál. Mint ahogy GRRM mester tudja is.

De itt nem ez van. Kishi totál elszúrja: Obito alapvetően inkább gonosz a tettei alapján, maradjon is az, mint hogy ennyire gyatra és erőltetett módon próbálja meg bonyolítani a karakterét, egy teljesen rossz módon. (Több évtizede történt, alapból is jelentéktelen Rines ügy.)
Ez az egész ráadásul elcsépelt is, hiszen Kishinél mindig ez van: van egy gonosz szereplő, aki nagyon gonosz, aztán kiderül róla, hogy szomorú története, meg gyerekkori traumája van, és ezért lett hülye. Mindezt pedig Naruto, Jacob Black-et is megszégyenítő nyáladzás közepette deríti ki, és beszéli meg vele, tele a lejárt sablon szövegekkel és percenként 30 kézfogással, vagy arra tett kísérlettel. Gaara-nál még érdekes volt ez, kb 10 éve, de azóta százszor láttuk még, és mindig ugyanazt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8410 Dátum: 13 nov 08, 11:24:05 »

Igen, így is van ahogy leírtad, erre csak azt tudom mondani, hogy 20-as fejjel túl sokat várunk tőle, ami mondjuk 16 évesen még jó volt és élveztük, ma már kevésnek és elcsépeltnek találtattatik. Szerintm jó ötlet Obitót dilemmák közé állítani, de ismételni tudom magamat, a megvalósítása már nem annyira gördülékeny, és ma már elvárjuk hogy ne oravecz coelhó szintű naív giccsparádét nyomjanak le a torkunkon, el kell fogadni hogy kiöregedtünk és már nem nekünk szól a Narutó, és utána elvárások nélkül lehet élvezni.  Nevet

Az más kérdés, hogy az ember se gonosznak születik ( ez csak vélelem, és megdönthető ), hanem általában a gyerekkor tapasztalata miatt alakulnak ki azok a tulajdonságok amiket rossznak mondunk ki. ( persze itt nem szabad levenni az egyén felelősségét a tetteiről és a társadalomra hárítani, mindenkinek meg van a lehetősége feldolgozni és továbblépni a múltján, aki azonosítja magát vele, az alapvető hibát követ el )
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 11:27:34 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8411 Dátum: 13 nov 08, 11:27:36 »

Amúgy csak én érzem, hogy a Naruto nem olyan karakteres sztori? Arra gondolok, hogy el nem tudnám mondani, milyen ellenfelek és milyen események történtek sorrendben. A Dragon Ballt, meg aki egyszer látta az is betéve tudja az egészet.

Egyébként annyiban gratulálni lehet Narutónak, hogy addig húzta ez az Obitós harcot, hogy Son Goku és Dermesztő is megirigyelhette volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 11:40:06 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8412 Dátum: 13 nov 08, 11:29:11 »

Na de, Syzygy, ha JK Rowling meg tudta oldani ezt a problémát, akkor Kishinek is tudnia kéne. Nem rosszabb író ő szerintem, mint Rowling, bár lehet mégis. A HP regényeknek az egyik legnagyobb előnye, és talán a szerző legnagyobb írói mutatványa is az volt, hogy a szereplők és az olvasók felnövekedésével párhuzamba tudta állítani a történetet.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8413 Dátum: 13 nov 08, 11:32:20 »

Bezzeg Doffy tökéletes főgonosz. Nevet Imádom, zseniális.*-*
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8414 Dátum: 13 nov 08, 11:38:47 »

Az a helyzet hogy olyan 11-12 évesen olvastam az első két HP könyvet és baromira nem tetszett ( nem kell azzal jönni, hogy a harmadik után indul be az egész stb.), úgyhogy érdemben nem nagyon tudok ellene felszólalni.( mondjuk érdekes hogy már akkor gyerekesnek tűnt (ez ám a kifejezés! Nevet ) baglyot várni meg varázslóiskolába járni, amikor ott volt pl: a Helm szurdoki csata mint alternatíva )

Dragon Ball meg sagákra van osztva, ezt a Narutónál nem látom, vagy csak nem nagyon gondoltam bele, szerintem ott azért könnyebb mert vannak éles elhatárolható keretek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!