24 szep 20, 17:36:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182179 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7440 Dátum: 13 okt 20, 04:53:18 »

Micsudi randijánál több kérdés is megfogalmazódott bennem.
Hányszor értél hozzá? Mennyire természetes érzés számodra hozzáérni egy csajhoz? Beszéltél-e az érzéseidről vagy csak általánosságban a világról? Mozdítottad-e valamerre az interakciót? És hány kyús a csaj góban? Ez utolsó kérdés kivételével ezek fontos dolgok a nagy mágikus szikra kialakulásához. Az utolsó, meg csak érdekel. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7441 Dátum: 13 okt 20, 07:42:56 »

Pedig itt csak is az utolsó felvetés bír relevanciával.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7442 Dátum: 13 okt 20, 07:45:36 »

Ha ilyen storykat tudnék kitalálni világhírű író lennék Nevet De azért köszi Nevet
Remélem olvasod kedves Syzygy!
Ha én könyvet írok Micsudi életéből, mindenki tudja, hogy róla szól, de nem említem őt se forrásként, és nem jelölöm meg, mint részese a jogdíjakból, akkor én jogilag támadható leszek? :'D
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7443 Dátum: 13 okt 20, 09:12:36 »

Ishida, mégis miért írnál könyvet Micsudi életéről? Nevet Már a hosszabb hsz-eit sem olvasom el, nemhogy majd egy olyan könyvet, aminek minden egyes sora arról szól, hogy a főszereplő hogy bénázza el életének (szinte) minden apró eseményét. Nevet Jó az neked, hogy egy kisebbfajta depresszióba vagy tehetetlen dühbe taszítod az olvasókat? Nevet
 

Esetleg ha olyan címet adnál neki, mint például: Micsudi - Így ne éld az életed. (A Micsudi szállóige lesz erre az életvitelre, egy külön fogalom, mint annak idején a bikicsunáj.) A történetekbe pedig beleszőnéd azok kielemzését egy egyszerű, hétköznapi ember által jól megérthető, kicsit Dr. House-os stílusban. Úgy talán lenne értelme. Sőt, igen, épüljön fel úgy, hogy lesz az alapsztori, ahhoz tartozzon egy elemző rész, utána pedig egy kitalált verzió, hogy hogyan is alakulhattak volna a dolgok, ha a főszereplő másképp cselekszik. Nevet


Most pedig ígérd meg, hogy építő ötleteimet úgy hálálod meg, hogy kapok pár százalék részesedést. Kúl
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7444 Dátum: 13 okt 20, 09:20:14 »

Unom Micsudit.

Nikkie, mutass egy képet magadról!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7445 Dátum: 13 okt 20, 09:24:14 »

Ishida megteheted, csak vigyázz nehogy Micsudi a végén lezúzzon mint a Jay és néma Bob visszavágban. !

gmanről senki nem akar képet és ez így van jól.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7446 Dátum: 13 okt 20, 10:27:02 »

A poén az hogy bárki írta volna amit én, akkor az nem váltana ki ilyen extrém reakciókat Nevet Egész vicces public enemy-nek lenni anélkül hogy valaha bárkit bántottam volna Nevet Inkább segítettem, bíztattam itt az embereket. És nem csak én írok ide nem rózsás dolgokat. Most sajnáljak embereket mert ZH-juk lesz? ÉS jó egyetemre járnak jó karrier előtt járnak? És csupa ilyen. Jó akinek rossz a munkája azokkal együtt tudok érezni valamennyire. Különben meg 2 ember vethet itt rám követ egyedül Gdat és MrSaiyan! Soha nem hallottam őket panaszkodni semmiről ikszdé Bár Gdatot ismerem régebb óta de akkor is Nevet
Különben dumáltam a csajjal, és nem volt semmi baj. Csak fél. Nem ecsetelném, de jót beszélgettem vele.  
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hIeOUe6BCFs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hIeOUe6BCFs</a>
G*ciséget lehet offolni! Mert Magyarországon belül repjegy sem kell Nyelvesít

És egy kis más. Megnéztem Majka új klippjét, és azt kell mondjam kishazánkban egyetlen egy valóságshow győztes van, és az ő. Anno még az első szériában indult, és meg sem nyerte. De mégis ő az egyetlen aki a felszínen maradt és addig hajtott amíg elérte ezt a mai állapotot. Valamit tudhat az ember mert ez még senki másnak nem sikerült. És Tv-zett nem egy helyen, zenél, filmekben is feltűnik. Szóval érdekes jelenség.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 10:42:04 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7447 Dátum: 13 okt 20, 10:59:00 »

Úristen, te érdekesnek tartod azt a szőrös, bazári majmot? Nevet Hát ez durva.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7448 Dátum: 13 okt 20, 11:23:57 »

Nem vagy public enemy Micsudi szimplán csak így fejezzük ki szeretetünket az önsajnáltató, depresszív szarságaid irányába...  Ha "ellenség" lennél, akkor nem mosolygó emotikonokkal tennénk színesebbé hsz-einket, hanem szitkokkal. Az meg, hogy ezt most annyira magadra veszed, erre annyit tudok csak mondani, hogy picsa vagy. Vagy csak én hiszem azt, hogy komolyan megsértődsz, ha cinikusan beszélünk az újabb sikertelen akciódról?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7449 Dátum: 13 okt 20, 11:26:05 »

Idézet
Most sajnáljak embereket mert ZH-juk lesz?

Tudod, lehet egy Zh sokkal nehezebb, mint az olyan hülyeségek, hogy véletlenül rossz csoportba soroltak angolon...

Idézet
ÉS jó egyetemre járnak jó karrier előtt járnak? És csupa ilyen. Jó akinek rossz a munkája azokkal együtt tudok érezni valamennyire.

Csakhogy azért a jó karrierért szenvednek az emberek. Nagyon sokat, sokkal többet, mint te, a már fentebb említett hülyeségeiddel. De hát megint csak azokat kell sajnálni, akiknek szar munkájuk van? Ja, akik nem tesznek semmit az előrejutásért, hanem beletörődnek a dolgokba. Igen, ez a különbség a kettő között: aki például az egyetemen szenved, az az előrejutásért szenved, és talán ezért nem igényli annyira a sajnálkozást, még ha néha sokkal többet kell szopnia nálad, vagy egy-két rossz munkahelyesnél, akkor sem.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7450 Dátum: 13 okt 20, 11:34:47 »

Ezzel a Majkás dologgal egyet értek... Ezekből a tahóság showokból tényleg csak Majka vitte igazából valamire... Legalábbis a többiről személy szerint nem tudok semmit... Kövezzetek meg ha a mostani celebek közül valaki még a kukkolós műsorokkal futott be... A többiek szépen lassan eltűntek... Mondjuk értelme nem volt az egésznek...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7451 Dátum: 13 okt 20, 11:37:01 »

Vitte valamire dolognak számít az, hogy több mint 100 ezret kért el(és kapott is) a VéVé Veronika, hogy betegyék neki ? Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7452 Dátum: 13 okt 20, 11:46:31 »

Tényleg, VV Veronika Micsudi osztálytársa volt, tanulhatott volna tőle. Nevet
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7453 Dátum: 13 okt 20, 11:51:58 »

Nikkie, mutass egy képet magadról!

Először nem akartam, de adózás tanulásnál még a selfie készítés is jobb. Nevet Ennél natúrabb Nikkie nincs szerintem. (A szemöldököm növesztés alatt áll, azért nincs szedve, még mielőtt valaki beszólna. ·-·)

http://kepfeltoltes.hu/131020/Nikkie_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Talán a bal alsó a legNikkiesebb. Én is kérek virágot. Durci Blue winter rose jöhet. Durci

És most te jössz egy családi képpel: nejeddel és Vilikével. :3 Ha más nem is, én kíváncsi vagyok rá, hogy néz ki gman és kis családja együtt.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 11:52:50 írta Nikkie » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7454 Dátum: 13 okt 20, 12:24:47 »

Gmant már nagyon sokan látták a fórumról amúgy. Nevet Hol és mikor is derült fény arra, hogy nézel ki? A trollbarlangban? Vagy nem? Már nem emlékszem. Még arra sem, hogy közöm volt-e hozzá vagy sem. Remélem, nem. Nevet

Amúgy mi már az, hogy szegény egyetemisták, szegény zh-sok, szegény karrier előtt álló szenvedő emberek? Egyikre sincs rákényszerítve senki, se az egyetemre, se a karrierre, se a dolgozatírásra, mindenki maga dönti el, vállalja-e mindezt annak fejében, hogy kapni fog tőle hideget-meleget egyaránt. Miért kellene itt sajnálni bárkit is?

Naplózva
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!