24 szep 20, 13:29:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1181973 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7455 Dátum: 13 okt 20, 12:37:23 »

Hát engem illene sajnálnod, mert elfogyott itthon a nutella. Ahhoz meg , hogy venni tudjak, el kellene mennem a Sparba, de most nem tudok, mert be kell mennem a városba, hogy megvegyem a Harcosok Klubja DVD-met.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7456 Dátum: 13 okt 20, 12:39:03 »

Ha már elkezdted, rá vagy kényszerítve, Niki.

De pont ezért írtam én is:
Idézet
aki például az egyetemen szenved, az az előrejutásért szenved, és talán ezért nem igényli annyira a sajnálkozást, még ha néha sokkal többet kell szopnia nálad, vagy egy-két rossz munkahelyesnél, akkor sem.

Az emberek nem azért járnak egyetemre, mert panaszkodni akarnak. Nehéz, és ezt tudja mindenki, és a hallgatóknak túl kell rajta lépni. Erre Micsudi, akinek még fizetnek is azért, hogy angol tanfolyamra járjon, amiatt panaszkodik, hogy rossz csoportba sorolják, hogy a 40 fölöttiek lehúzzák a csoportot, meg ilyenek. Hogy is akar őr egyetemre menni? Sőt PhD-zni?
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7457 Dátum: 13 okt 20, 12:54:27 »

Micsoda problémák, Ishida. Nevet Amúgy én is tudnék most csomót panaszkodni, de nem fogok, mert minek? Meg különben csak akkor probléma, egy probléma, ha akként kezeljük és bánunk vele, máskülönben szó szerint egy nagy semmi. Nevet Persze a Nutellás problémád valódi, el is morzsoltam amiatt egy könnycseppet a bal szemem sarkában.  Sír

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7458 Dátum: 13 okt 20, 13:10:26 »

Mellesleg tény hogy azért járok egyetemre, hogy jobb esélyeim legyenek a karrier építésre, de az hogy egyszer majd lesz egy rossznak nem mondható végzettségről szóló diplomám az közel sem garantálja, hogy sikerül életem végéig azt csinálni amit majd szeretnék, hogy sikerül olyan munkahelyen elhelyezkedni amit szeretnék.

Ennék valamit, de nincs nasim. Szomorú Vettem tonhalkonzervet olívabogyóval, de nincs konzerv nyitóm. Szomorú Szeptember 15.-e óta nem voltam otthon, ráadásul tegnap megsértettem anyukám ,mikor megkértem, hogy tegyük át a szülinapját jövőhét vasárnapról szombatra, mert az azt követő héten 2 zh-m is lesz és vasárnap tanulni szeretnék, úgy pedig hogy vasárnap jövök vissza koliba aznap esélyem sem lesz, pedig hétfőn van az egyik

Tessék mostmár panaszkodtam szegény egyetemistaként.

Jaj és majdnem elfelejtettem, most hétfőn is zh, de nem olyan fontos, csak 20 oldalnyi dia, csak marketing.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 13:45:07 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7459 Dátum: 13 okt 20, 13:18:13 »

Különben meg 2 ember vethet itt rám követ egyedül Gdat és MrSaiyan! Soha nem hallottam őket panaszkodni semmiről ikszdé Bár Gdatot ismerem régebb óta de akkor is Nevet

Hehe, Gdat azért havonta-kéthavonta szokott hallani panaszkodni, de általában két mondat után elmegy tőle a kedvem. Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7460 Dátum: 13 okt 20, 13:41:39 »

Miért baj az ha valaki néha panaszkodik? Azért írom ide ki mert jól esik és tudom hogy azért van 1 vagy két ember aki elolvassa és kész. Az élet máris jobb így.

Megírtam végre a fizkém jegyzőkönyvem. Fél órát szenvedtem azzal, hogy nonszensz érték jött ki az egyik egyenletnél, mire rájöttem, hogy egy olyan hibát vétettem, amit már általános iskola ötödikben is ciki volt. Most már csak valami frankó magyarázat kell a végére, hogy én miért mértem tök mást, mint a gép. Nevet

Én vagyok az egyetlen ember, aki nem szereti a nutellát? Néha úgy érzem.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7461 Dátum: 13 okt 20, 13:45:52 »

Pontosan tudod hogy ez az "egyetlen ember aki" szöveg sehol sem működik, speciel nem szeretem a nutellát, idejét sem tudom mikor ettem utoljára, nem mondom hogy rossz, sőt akár finom is lehet, de nem vagyok oda érte.

Meg igazából nem is az a lényeg hogy elolvassák, hanem hogy kiadod magadból, ezzel vezeted le a stressz vagy izgalom egy részét, segít átlendülni a holtponton. Persze itt most a vizsgák/zh-k előtti panaszkodásokról beszélek.

Látod és sikeresen kihagytam az "én" szót a szövegből, nem mondom hogy neked is ezt kéne, csak gondolkodj rajta.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 13:47:17 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7462 Dátum: 13 okt 20, 13:47:35 »

Szerintem felesleges dolog. A panaszkodásra fordított időt és energiát fordíthatnád arra is, hogy megoldásokat keresel, ahelyett hogy önmagadon túl még másokat is leterhelsz a "problémáiddal".

"Sose panaszkodj, sose magyarázkodj"
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7463 Dátum: 13 okt 20, 13:53:41 »

Én is kifejtem, hogyha szomorú vagy mérges vagyok. De attól nagyon undorodom amikor valaki sajnáltatja magát. Jó elmondani valakinek, hogy x dolgot érzek, mert ha sokáig benn marad akkor lehet, hogy robban. De nem jó, hogyha egy "áldozat vagyok" életérzés keretében zajlik az egész. Az megmérgezi az ember életét és többet árt mint használ.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7464 Dátum: 13 okt 20, 13:55:26 »

 pl: vizsgaidőszakban vágom az anyagot nagyrészt, de mégis panaszkodom, mert  könnyebb levezetni és tudom hogy semmi értelme , de segít átlendülni, vagy az időt eltölteni, és így nem magamat rágom belül, hanem kiviszem egy nagyobb közegbe a "problémát."

Szóval vannak pozitív hatásai, de persze megint mondom ez csak az egyetemista panaszkodásra igaz !!! és tudom nem erre írtad a mondataidat, az élet panaszkodás más kategória. 
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7465 Dátum: 13 okt 20, 14:22:11 »

MrSaiyan ezt be lehet sorolni a világ legelcsépeltebb mondatai közé. A megoldás pont az, hogy kiírom magamból.
Apu tudom, hogy utálod a sok "én" szót a szövegeimbe, és hiszed-e vagy sem igyekszem is leszokni róla, de nehéz. Megszoktam.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7466 Dátum: 13 okt 20, 14:22:50 »

A világ legelcsépeltebb mondatai néha a legigazabbak is.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7467 Dátum: 13 okt 20, 14:23:12 »

Ez pont nem volt az.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7468 Dátum: 13 okt 20, 14:26:51 »

Mrsaiyan coelhói magasságokba emelkedett.  Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7469 Dátum: 13 okt 20, 14:28:25 »

Én Oravecz Nórát akarom utolérni, de esélyem sincs.  Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!