24 szep 20, 17:44:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182204 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7425 Dátum: 13 okt 19, 23:16:32 »

Szívesen.Jó érzés ha az ember később viszont láthatja a gondolatait.
Ha kész leszel a történettel majd szólj,szeretek olvasgatni.Bár nem mindig azt olvasom mint amire alapból gondoltam,de van amikor még jobban is sül el. Nevet

Hoppá most jut eszembe még nyár végén figyelmeztettem itt fórumon egy üstökösre-re ha jól emlékszem hogy sokáig lesz látható ősz közepe,végétől smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7426 Dátum: 13 okt 19, 23:20:54 »

Majd szólok, de még nem tudom, hogy milyen hosszú lesz. Az biztos, hogy miután már kidolgoztam mindent (remélhetőleg november elejére már a fejemben meglesz minden fontos dolog), akkor elkezdem írni. Már azért is, mert ezt kifejezetten a suliújságnak is csinálnám (erre nagyobb esély van, hogy többen fogják olvasni, mint az előző történetet).

Igen, én is emlékszem. Most már lassan biztos látható lesz.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7427 Dátum: 13 okt 19, 23:21:15 »

Ha tetszik saját történetedbe belefűzheted,szerintem kis módosítással bele illene.Főleg ha az álomszálra is figyelsz.
Legalább valahol megmaradna kacsint
Te is azon személyek közé tartozol akiknek vannak "képzelgései" vagy jó ötletei ezekhez, de úgy általában nem veti őket papírra semmilyen formában?  Nevet

Idézet
Bár ami érdemes azt néha lejegyzem,csak néha eltűnik a lap  ikszdé
Jegyezd le virtuálisan pl egy word dokumentumban.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 23:24:17 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7428 Dátum: 13 okt 19, 23:23:46 »

Változó inkább a kettő közötti vagyok. Nyelvesít

Zita,szerintem fórumon is megérne egy próbát,biztosan sokak vevőek egy ilyen témára. kacsint

Szerk:Neten tárolók azért párat,főleg barátoknak írt üzenetekben ami néha rögzítve marad.
Kicsit félreérthetően írtam a lényeg hogy ott biztosan megmarad,csak a fontosabbak fixálva.

Wordbe rég nem írtam,utoljára Állatokat elemeztem ott amiket kinyomtattam. Nevet
Meg ókori Rómát ha fenn marad és egyesült a megerősödött Magyar néppel(Van rajzom is)
Anno 5 ös lett.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 23:31:04 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7429 Dátum: 13 okt 19, 23:27:14 »

Ebben reménykedek én is. Eddig keresztanyámnak mondtam el még és neki is tetszett az ötlet. Anyámnak még nem. Az ő véleményétől kicsit félek, most hogy a suliban nem teljesítek túl jól (nem tudom miért). smirksweat

Én sem szoktam levetni papírra őket. Általában mindig kidolgozom a fejemben és ami tetszik marad, ami nem azt hanyagolom. Meg így mindig áttudok gondolni bármit. Igaz picit sok minden van így a fejemben: 2 nagy történet, néhány fanfic és még pár kisebb történet. Most ez egyelőre kicsi, mivel új, de akár ez is egy nagy lehet.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 23:38:08 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7430 Dátum: 13 okt 19, 23:34:58 »

Lehet nem köt le eléggé és nem marad meg annyira amit leadnak.
Saját gondolatmenet érdekesebb.Persze lehet (Peck-ezt sokszor elírom smirksweat)balszerencse is.
Előző hsz-hez még írtam.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7431 Dátum: 13 okt 19, 23:37:39 »

Lehet, nem tudom. Egyszerűen csak így zuhant a teljesítményem. Mindegy valahogy kijavítom őket. Szerencsére még csak a második hónap ez, szóval még nem dőlt el minden.

Na az érdekes lenne, ha a rómaiak egyesültek volna a magyarokkal. Azt szívesen elolvasnám. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 23:40:53 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7432 Dátum: 13 okt 19, 23:45:53 »

A térképet megtaláltam amit készítettem.
Plusz mellette volt egy tigrises kutatásom ábrákkal(bár utóbbinak egy kis része meggyűrődött.

Mostanában egy tervezési rajzversenyen gondolkodom.
Télies hangulatú alakokat,fegyvereket,effekteket és mozdulatokat kell rajzolni(concept art)-nak.
Karácsonyias szellem nem árt. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 23:48:48 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7433 Dátum: 13 okt 19, 23:52:49 »

Sok szerencsét ahhoz. Mosolyog
Szívesen lerajzolnám az ötleteidemet, de nem vagyok túl jó abban. Csak körzővel és vonalzóval tudok ábrákat készíteni. A héten rajzoltam a történethez egy kör alakú horoszkópot, hogy átlássam azt és hogy meglegyenek a kövek sajátos tulajdonságai (a csillagjegyekhez kötöm azokat, de nem azon fog múlni, hogy ki használhatja, hogy milyen csillagjegyű egy személy)
Egy tigrises kutatás? Na azt is szívesem megnézném. Imádom a tigriseket. Nevet

Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7434 Dátum: 13 okt 19, 23:59:32 »

Női alakot már eltudtam képzelni csak a férfi alakkal van kisebb baj, mert mind a két nemhez kell.
Pedig általában azok is mennek.Ötlet már van csak nem tudom hasonlóan nyugodtra csak kicsit démoniasabbra.
Ha neki fekszek talán menne,mostanában úgyis sok alakot alkotok az egyik játékomban.
Hozzám hasonlóval még nem nagyon sikerült találkoznom(alakok) pedig sokan vannak Nyelvesít

Van róluk Dvd-m és videóm is + egyebek.Kedvenceim között vannak.Főleg a Szibériai.
Így belegondolva egész jó ötlet egy tigrisre hajazó alakot is alkotnom. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 00:01:33 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7435 Dátum: 13 okt 20, 00:10:24 »

Majd jönni fog hozzá az ötlet. Mosolyog

Az van már nekem. Az egyik nagy történetben van egy olyan karakterem. Na őt például lerajzolnám, de nem tudom. Mondjuk nem rendes tigris, hanem fekete és arany csíkjai vannak magának a tigrisnek, a csaj meg úgy néz ki, hogy: teste néhány részét (karok, lábak) fekete szőr borítja a csíkokkal, van farka , fején vannak tigrisfülek, de azok valami keményfémből vannak, ujjai végén arany karmok (nem a kezéből nő ki, hanem az utolsó percujjtól van az) és a lábfejein is karmok vannak hasonlóan, meg egy kis páncélféleség a felső test takarandó részeinél. Fekete a haja és sárga macskaszeme van. Eléggé erős és harcedzett és képes más nagymacskák tulajdonságait használni, csak sokkal erősebbek nála. 
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7436 Dátum: 13 okt 20, 00:17:28 »

Hmm érdekes gondolat el is képzeltem.
Remélem a talpra esés is alap nála Nevet
Elgondolkodtató hogy a legtöbb ilyen keverést nőkhöz párosítjuk,mondjuk rajtuk/náluk tényleg sokkal mutatósabbak Nyelvesít
Igazi tigrisfül szebben nézne ki kis védelemmel.
Utolsó ujjperc elég veszélyes mert könnyebben sérül és nincs elég stabilitása.Valamilyen támaszték kéne az alsóbb rétegbe. Gondolkozik
Gondolat kapcsolatú nyomtató nagy előny lenne Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 00:18:12 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7437 Dátum: 13 okt 20, 00:24:48 »

Olyan kéne és így jobban megtudnám mutatni.

Hát maga a csaj 20 éves, és eléggé kemény. Nem mondanám jónak, de nem is gonosz, csupán máshogy gondolkozik. Az utolsó ujjperc meg eléggé védve van, mert az teljesen körülveszi az ujja végét.
Ez úgy nem az igazi formája. Ő eredetileg rendes ember, csak ő dreamer is, így a partnere (a fekete tigris) és ő képes egyesülni és ez a második formájuk és ezt szokta legtöbbször használni. Az első az inkább csak egy tigris-ember átmenetel a harmadik meg hasonló, mint a második, csak ott már arany színű az egész fekete csíkokkal. Kicsit több része van páncélban és képes a páncél által tigris formában lenni. Abban az alakban kék a szeme, de ugyanúgy macskaszerű.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7438 Dátum: 13 okt 20, 00:31:08 »

Én egy ilyet normál alakként is megnéznék nem feltétlenül kell harcolnia,hanem egyszerűen csak így élne.
Persze később felveheti a kesztyűt,de valahogy jobban érdekel egyszerűen,ahol csak néha egyszerűen kamatoztatja a képességeit.Alak egy fokkal jobban érdekel mostanában mint a történet,bár ez változó.
Szívesen megismernék egy ilyet élőben. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7439 Dátum: 13 okt 20, 00:45:49 »

Ha másik történethez tán igen, de itt nem. Itt eléggé fura lenne, ha így nézne ki folyamatosan. Meg maga a világ sem olyanra terveztem, hogy ilyenek mászkáljanak.

Már elmúlt hajnali 2? Jól elbeszélgettük az időt. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 01:14:49 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!