24 szep 21, 00:52:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182468 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7350 Dátum: 13 okt 17, 16:13:48 »

Képzeld még Lámpással is jól elvoltam

De csak azért, mert a Z-világháború oldotta a feszültséget.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7351 Dátum: 13 okt 17, 18:05:29 »

Tényleg nem tudtam jókor időzíteni a javítgatásokat.1-2nap lemaradás,és mi mindenről
Most a 491.ik oldalnál járok.Fáradt aggyal kicsit nehezebb felfogni,persze alapból se könnyű.
Mindenesetre próbálkozok mert nagyon tetszik ez a téma kár hogy elmulasztottam az épp aktív idejét smirksweat

Szerk:Morita attól is függ,hogy melyikbe.1-2országban,jobb mint egy Hotel. smirksweat
Amúgy jó ügyvéddel és befolyással még jogos önvédelmet is el lehetne érni Nyelvesít

A mostani foci összevágós videó embernél is durvább a nevetése? Ha igen akkor részvétem,de csak lesz valami kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 17, 18:28:24 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7352 Dátum: 13 okt 17, 19:21:53 »

Legalább jófej a szobatársad?

Ugyanígy vagyok, mikor éjjel van valami jó téma. Szívesen hozzászólnék, de már nem tudok hozzá. smirksweat

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7353 Dátum: 13 okt 17, 21:14:08 »

Menj levelezőre, mint én és a szobatársak megszűnnek létezni mindörökre!
Más ötlet: mondj neki lehangoló dolgokat.
Majd' el felejtettem, hogy te szakavatott mestere vagy a szobatársak kikészítésében. Nevet Mit is terveztél tavaly azzal a szerencsétlennel, aki egyszer rosszul nézett rád, vagy mi?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7354 Dátum: 13 okt 17, 22:24:21 »


De csak azért, mert a Z-világháború oldotta a feszültséget.

Ma pedig sikerült megnéznem a Machete második részét moziban!, ebben is rengeteg baromság volt WTF, viszont abban különbözik Z-től hogy ezt valóban viccnek szánták.  Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7355 Dátum: 13 okt 17, 22:56:35 »

Idézet
Lehet csak azért, mert eddig a nőstény macskákkal jó tapasztalataim voltak
Mert a nőstény élőlények kevésbé agresszívak.  Gondolkozik Az is számíthat hogy ivartalanított vagy nem. A gyerekkori lány macskáim is bújósabbak/dorombolósabbak voltak. Most meg fiú cicám van.. illetve kiivartalanított fiú, de eddig csak annyi a különbség hogy nem jelöl de még csak tegnap volt a műtétje.  smirksweat


Ugyanígy vagyok, mikor éjjel van valami jó téma. Szívesen hozzászólnék, de már nem tudok hozzá. smirksweat
Mint nekem tegnap az agyas témához már nem fogott az agyam.   smirksweat



Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7356 Dátum: 13 okt 17, 23:37:40 »

Aludnom kéne korán kelek de nem megy. hulla fáradt vagyok de így se megy...  nem szokta a roma a szántást...  i will begolyózni. and reggel i will be fos. if én not aludni....... de én nem want aludni....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7357 Dátum: 13 okt 17, 23:40:47 »

Na beletelt több mint egy percbe de tudtam értelmezni a magyar-angol fuzionált mondataidat.  ikszdé
De nem baj majd iszol egy liter kávét ha álmos leszel, mondjuk az agyad az nem fog tőle fogni, de a szemed legalább nem ragad le.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7358 Dátum: 13 okt 17, 23:56:18 »

sztem a koffein is bejátszik abba hogy légszomjal szívdobogással kakukkolok a gép előtt alvás helyett. délután dolgoztam és a bealvást energiaitallal orvosoltam... nem szoktam de muszáj volt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7359 Dátum: 13 okt 18, 00:00:08 »

Energia italt még nem ittam, le beszéltek róla mert gyenge a szívem és rossz lenne arra rákapni, de állítólag sokkal erősebb mint a kávé és károsabb is szóval ha légszomjjal szívdobogásod van az lehet attól is (jobban mondva hozzá segíthetett ahhoz az állapothoz).  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 00:02:02 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7360 Dátum: 13 okt 18, 05:45:57 »

Majd' el felejtettem, hogy te szakavatott mestere vagy a szobatársak kikészítésében. Nevet Mit is terveztél tavaly azzal a szerencsétlennel, aki egyszer rosszul nézett rád, vagy mi?
Nem csak nézett, szólt is, hogy illene megkínálni sütivel. A pofátlan mindenit, összetévesztett a anyjával, hogy etessem, vagy mi?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7361 Dátum: 13 okt 18, 08:31:38 »

sztem a koffein is bejátszik abba hogy légszomjal szívdobogással kakukkolok a gép előtt alvás helyett. délután dolgoztam és a bealvást energiaitallal orvosoltam... nem szoktam de muszáj volt.

Az ilyesmi lelki nehézségekre vezethető vissza általában. Mondjuk a koffein se tesz jót neki. Amióta nekem is volt ilyenem, azóta nem kávézok, energiaitalt meg sose ittam.
Amikor voltak ilyen gondjaim először, én kivizsgáltattam magam mindenféle dokikkal, de nem találtak szervi problémákat. xD Ez azért azt hiszem igencsak jó hír. Azóta is vannak még ilyenek néha, ha valamiért magam alatt vagyok, meg sok a stressz, de azért már nyugodtabban kezelem. A magneB6 meg tényleg segít, csak ajánlani tudom. Elég tapasztalt vagyok ezen a téren.

----

Ezen meg kiakadtam. A francért kell Pécs egyik szimbólumát lebontani? Szomorú Ahelyett, hogy hasznosítanák valami értelmes célra. Főleg, hogy minden pécsi tudja, hogy nem is vállt életveszélyessé sose. Csak egy nagy lopás-biznisz volt az egész, amiből páran jól megszedték magukat.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 08:40:34 írta Aes Sedai » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7362 Dátum: 13 okt 18, 09:06:24 »

Én azon akadok ki, hogy indexet olvastok.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7363 Dátum: 13 okt 18, 09:46:17 »

Mi a baj az indexxel? A tudományos vagy a külfödlös rovata érdekes szokott lenni, és még csak kamunak se tűnik, amit írnak. Tudjátok, melyik oldal nagyon gáz? A Life.hu. Az egy nagy rakás az. Egyrészt ott munkálkodik a világ legidegesítőbb írója, Müller Péter, másrészt a cikkek 80%-a hülyeség és még csak nem is igaz. Én ha egyszer újságíró lennék a neten, vagy bármi más közegben, csak a színtiszta igazat írnám.  Izébigyó
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7364 Dátum: 13 okt 18, 09:51:35 »

Minden kulturált kuruc.infót olvasó ember tudja, hogy a zsindex (sic) csak hazugságot ír.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!