24 szep 22, 00:26:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183695 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6960 Dátum: 13 okt 06, 19:07:32 »

Tudod gman a gyerekcsináláshoz nem kell tudomány. Még egy életen át mellette lenni lesz az kérdezd meg a gyereket 15-20-30-40 éves korában mennyire vagy jó apa.

Köszi szépen, noe, egyetértős.

Saphi, hosszú hszed végéhez:  hát igen tényleg ma ez a vallás helyettese. Csak hiányolom belőle a reményt. Mert a kereszténységben legalább ezt megkapta az ember cserébe. Ha nem igaz a vallás, itt ebben az életben ez a része akkor is hasznos volt. De ma már ez nincs, a mai "vallás " már nem ad nekünk aradi 13at. (Ha már pont ennek van a napja)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6961 Dátum: 13 okt 06, 19:22:02 »

Még hogy nem kell tudomány? Akkor a lebensborn az mi? Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6962 Dátum: 13 okt 06, 19:49:35 »

Ismereteim szerint ahhoz sem volt sok köze a tudománynak. Többek közt mivel a "nemesítéshez" nem elég egy generáció.

Meg hát valószínűleg mind találkoztunk már olyan embertársainkkal, akik intelligenciaszintje sem túl magas... mégis rendelkeznek számos utóddal.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6963 Dátum: 13 okt 06, 19:56:17 »

Eddig még csak 1 utóddal.  Faceg

Mondjuk a természetes szelekcióról annyit, hogy ha meg nem lennének kórházak, meg orvostudomány, akkor már én sem élnék.

1812, napóleon oroszországi hadjárata  Nevet más nem nézi mi volt akkor a hsz szám alapján? jó mondjuk 2000 felett már nem annyira szórakoztató
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 20:02:54 írta Syzygy » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6964 Dátum: 13 okt 06, 21:07:42 »

Tudod gman a gyerekcsináláshoz nem kell tudomány. Még egy életen át mellette lenni lesz az kérdezd meg a gyereket 15-20-30-40 éves korában mennyire vagy jó apa.
Ezt én is így gondolom... Csak utólag derül ki, hogy mi volt a helyes, mi volt a tévedés... Nincs gyerekem, és egy darabig nem is akarok, szóval tudom hogy inkább fogjam be...

Syzygy... Lehet hogy nem lenne túlnépesedve a föld... Én sem nagyon élnék amúgy... Mondjuk nem kavarok nagy vizet, szóval nem veszítene sokat nélkülem az emberiség...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6965 Dátum: 13 okt 06, 21:36:11 »

Senki sem kavar sok vizet (kivéve ha valami nagyon zseniális dolgot találna fel ha élne), én már 2 évesen meghaltam volna.   Gondolkozik
Mondjuk nélkülem is ugyanúgy menne minden a világban, csak egy negatív kisugárzású tyúkkal kevesebb lenne a földön.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6966 Dátum: 13 okt 06, 23:53:07 »

Nem biztos Ayumi.Mindennek,bármilyen apró ás jelentéktelennek tűnő(ezért bocsi nem akarok senkit se megsérteni)megvan a maga szerepe az élet folyásában.A legkisebb dolog megváltozása,hiánya is később hatalmas változásokat okozhat. fez
Remélem nem tűntem tudálékosnak vagy nagyzolónak,egyszerűen csak ez jutott eszembe smirksweat

Nézzük 1258 Hatalmas vulkán kitörés és embertelen hideg.Érdekes  Miki
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6967 Dátum: 13 okt 07, 07:32:56 »

Tudod gman a gyerekcsináláshoz nem kell tudomány. Még egy életen át mellette lenni lesz az kérdezd meg a gyereket 15-20-30-40 éves korában mennyire vagy jó apa.
Ez felvet egy érdekes kérdést. Ha ma meghalok, akkor rossz apa voltam?
Én a mának élek, nekem az számít hogy ma a lehető legjobb apa és férj legyek, amilyen a jelenlegi körülmények között lehetek. Holnap ugyanígy. Ha látom, hogy mosojognak, akkor a mai feladatot teljesítettem.
Igaz, amit írtál, tökéletesen, de nem zárja ki az én kijelentésemet.
Csak egyszerűbb nekemesni, mint néha gondolkodni és nem ördögöt látni egy humorosnak szánt mondatban.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6968 Dátum: 13 okt 07, 07:47:09 »

Ha ma meghalsz akkor nagyszerű apa leszel, mert a családod tuti ódákat zengenek és telitömik a gyermek fejét azzal, hogy te mennyire szeretted, mi mindent megtettél érte, etc., etc...
Gyereknevelésbe meg nagyon nem szólnék bele, mert nekem nincs. Abba meg, hogy más mit csinál nem az én hatásköröm. De kicsit átgondolva ez a carpe diem nem hangzik eléggé átfontoltnak... Majd az idő és a fiad eldönti milyen apa vagy, voltál, leszel...  Öregcsávó
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6969 Dátum: 13 okt 07, 08:36:56 »

Évszámot nálam már nem lehet nézni de ha beírom a google maps-ba hogy 2678 akkor Csesztve jön ki. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6970 Dátum: 13 okt 07, 08:44:36 »

egy humorosnak szánt mondatban.

Azért az az egy mondat nem egy mondat, mert ott az avád + egy hónapja a csapból is ez folyik.  Faceg De mindegy, te dolgod. xD A lényeg az, hogy a családod elégedett legyen a teljesítményeddel. Nevet

Évszámos cucc: az enyém nem tudom minek a dátuma lesz. Remélem addigra már valami galaktikus jelentőségű történelmi esemény lesz. Nevet DE valami jelentős. xD Pl az emberiség ebben az évben irtotta ki az utolsó idegen fajt is a Galaxisból, és alapította meg a Birodalmat. ikszdé Vagy valami hasonló.  Pojén
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6971 Dátum: 13 okt 07, 08:59:19 »

Fuh, Aes addig már csak 1475696 napot kell aludni!
Ideje lenne valami értelmeset is csinálni. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 09:00:00 írta Morita » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6972 Dátum: 13 okt 07, 09:00:24 »

Ennyi idő csak elég lesz a fentebb vázolt cél elérésére. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6973 Dátum: 13 okt 07, 10:09:48 »

Nem biztos Ayumi.Mindennek,bármilyen apró ás jelentéktelennek tűnő(ezért bocsi nem akarok senkit se megsérteni)megvan a maga szerepe az élet folyásában.A legkisebb dolog megváltozása,hiánya is később hatalmas változásokat okozhat. fez
Öm, hm, nem, nem és még egy nem.
Természetesen minden egyes emberi élet ezen a bolygón külön-külön egy csoda, és aki nem gondolja ezt a magáéról, valamit nem csinál jól nagyon, de nagyon nem. Senki sem apró vagy jelentéktelen végül is, és akár akartad, akár nem, ez elég nagy sértés mindenkire nézve.
Az idő pedig nem olyan sérülékeny porcelánbaba, mint ahogy a Pillangó-hatásban próbálták ezt az elméletet elhitetni a nézőkkel, sokkal rugalmasabb és kevésbé olyan szakadékony avagy manipulálható.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6974 Dátum: 13 okt 07, 11:19:01 »

Nem biztos Ayumi.Mindennek,bármilyen apró ás jelentéktelennek tűnő(ezért bocsi nem akarok senkit se megsérteni)megvan a maga szerepe az élet folyásában.A legkisebb dolog megváltozása,hiánya is később hatalmas változásokat okozhat. fez
Remélem nem tűntem tudálékosnak vagy nagyzolónak,egyszerűen csak ez jutott eszembe smirksweat

Nézzük 1258 Hatalmas vulkán kitörés és embertelen hideg.Érdekes  Miki
Akkor mindenki jó valamire, ha másra nem is akkor elrettentő példának biztosan.  Kiröhög
Amúgy meg az x-edik járókelőnek a főutcán lehet hogy nem vagy jelentős és csak megvonná a vállát, de mondjuk a családod erről másképp vélekedik.

Vajon 2692ben, jobban mondva 2693ban mi lesz majd.  Gondolkozik
Nincs Tardisom hogy meglessem.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!