24 szep 21, 23:47:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183651 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6945 Dátum: 13 okt 06, 17:32:02 »

Nekem már sikerült így elkésnem smirksweat
Visszaolvastam mik jöttek össze az előző oldalakon,hát nem semmi Gondolkozik
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6946 Dátum: 13 okt 06, 17:33:04 »

Nem akarom, hogy újra előjöjjön belőlem a kisördög, ne hagyjátok, hogy azt mondjam gmannak, hogy mielőtt ilyeneket mond először nevelje fel azt a gyereket.

Hupsz ez kicsusszant. Szomorú Nem szeretek gonosz lenni, de azt se szeretem, ha valakinek túl nagy a szája. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 17:53:01 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6947 Dátum: 13 okt 06, 17:33:43 »

A legjobb az volt, mikor álmomban felelnem kellett gimiben, és nem tudtam semmit. Feszengtem egy kicsit a tanár előtt állva, aztán rájöttem, hogy én tulajdonképpen már rég befejeztem a gimit és egyébként is ez egy hülye álom. Ezért inkább abban a pillanatban felébredtem. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6948 Dátum: 13 okt 06, 17:39:44 »

Ez a testen kívüli "élmény" talán még az ájuláshoz hasonlítható valamilyen mértékben.

Tegnap nem nagyon voltam,remélem ha Utólag kívánok Boldog Szülinapot az még ér valamit.
Boldog Szülinapot utólag is Zitagirl Partyyy
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6949 Dátum: 13 okt 06, 17:44:41 »

Köszi, K ichigo. Mosolyog

Gimis álmom jó rég volt. Nem is igen volt átlagos álmom az elmúlt hónapokban. Ahogy növök, annyival fantáziadúsabbak az álmaim. Ez normális?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6950 Dátum: 13 okt 06, 17:47:30 »

Tetszik neki az avatarod Niki, azért kóstolgat =D

edit: Najó ez annyira sz*r poén volt, hogy kár volt leírnom, de most már nem törlöm ki.

Nem igaz, én imádom az ilyen egyszerű, letisztult poénokat, és ezen is nevettem, szóval még jó, hogy nem törölted ki. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6951 Dátum: 13 okt 06, 17:47:58 »

Én meg a világ lejobb apukája... bár azt már elértem...

nem kötekedésből de ez pont olyan mint a pénisz méret. Valaki minél jobban mondja hogy neki bizony k*rva nagy van, annál kisebb cerka lapul a gatyában.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6952 Dátum: 13 okt 06, 17:49:51 »

Meg alapból hülyeség azt mondani, mert nekem úgyis nagyobb van.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6953 Dátum: 13 okt 06, 17:52:42 »

Gimis álmom jó rég volt. Nem is igen volt átlagos álmom az elmúlt hónapokban. Ahogy növök, annyival fantáziadúsabbak az álmaim. Ez normális?

Nagyon is jó jel,főleg h írónő akarsz lenni.Fejlődik a kreativiásod tudat alatt is.Már csak ki kell használni kacsint
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6954 Dátum: 13 okt 06, 18:09:23 »

Szerencsére az agyam jól ismeri az ízlésemet (mondjuk másként nem is lehetne mert azt is ott tartom xd)  de emiatt elég gyakran vannak akciódús álmaim. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6955 Dátum: 13 okt 06, 18:09:52 »

Megkérdeztem, hogy én vagyok e a legjobb és egy beleggyező hallgatást kaptam válaszul, szóval ennyit erről.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6956 Dátum: 13 okt 06, 18:19:56 »


Nagyon is jó jel,főleg h írónő akarsz lenni.Fejlődik a kreativiásod tudat alatt is.Már csak ki kell használni kacsint
Próbálkozom. Most a fanfiction.netre lenne 2 történetem. Az egyiket elkezdtem már, de azt most újra kell írnom, mert azóta változott az egész, de ezt még könnyebben megtudom írni (Oc meglévő történetben már, de rengeteg ötletem van már ahhoz). A másik már nehezebb lesz, tekintve hogy már fejben annál is minden megvan, de ott még több dologra kell hogy figyeljek és nem éppen rövid (időugrások, visszaemlékezés, maga a fősztori vonal is felölel olyan 6 évet legalább jelen állás szerint).

A fantasy sztori most kicsit háttérbe szorult, de időnként előjön a fejemben.

Én örülök, hogy ilyenek az álmaim, de attól még furcsálom. Ugye azt mondják, hogy gyerekeknek hatalmas a képzelőerőjük? Hát nekem 10 éves koromig alig volt valami elrugaszkodó, azóta meg voltam szellem-boszi keverék, videojátékban voltam, találkoztam rengeteg lénnyel, személlyel és még sorolhatnám.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6957 Dátum: 13 okt 06, 18:24:32 »

Tudod gman a gyerekcsináláshoz nem kell tudomány. Még egy életen át mellette lenni lesz az kérdezd meg a gyereket 15-20-30-40 éves korában mennyire vagy jó apa.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6958 Dátum: 13 okt 06, 18:26:34 »

Ma valami nagyon rossz napod van, ugye?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6959 Dátum: 13 okt 06, 18:27:21 »

Nekem jó napom van teljesen. Csak szeretném ha átgondolnád amit mondasz.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!