24 szep 22, 12:20:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184322 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6765 Dátum: 13 okt 01, 21:04:55 »

Én tegnap este ettem annyit, hogy a végén már gurulni sem tudtam, mert amit a hasam érintett valami más felületet az olyan volt mint mikor egy jól felfújt lufit nyomkodnak.

hmm valamit enni kéne...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6766 Dátum: 13 okt 01, 21:11:41 »

Nekem is, de egy egész doboz csoki elpusztítása után már hanyagolnom kéne az evést.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6767 Dátum: 13 okt 01, 21:13:11 »

Próbáltam még paprikás csirkét enni, de már nem ment le a torkomon, annyit ettem ma belőle. Szóval ettem egy joghurtot és úgy döntöttem mára elég. Más kajám, amit most ehetnék, az meg nincs.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6768 Dátum: 13 okt 01, 21:14:35 »

Lebuktam... xD
Én vagyok valójában a DW 6753 évadjában a telefonfülke. Tudjátok az olyan távoli jövőben már a filmek nem speciális effekteteket használnak, hanem szimplán megalkotják valóságban amit elképzelnek.
Szóval én egy alakváltó, személyiséggel felruházott telefonfülke vagyok a jövőből, csak átlagos fórumozónak adom ki magam.
Jó tudni.  ikszdé Meg azt is hogy lesz a DWnek 6753. évadja.  Pojén
De sokszor az én gyomromba is olyan sok kaja fér bele hogy az szinte már paranormális.  smirksweat

Ez velem is előfordul a kedvenc ételeimnél. Nem egyszer történt már meg, hogy egy nagy fazék húslevesből vagy csilisbabból alig maradt belőle valami aznap, mikor meg lett főzve.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6769 Dátum: 13 okt 01, 21:17:34 »

Én vagyok az egyetlen, aki utál enni?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6770 Dátum: 13 okt 01, 21:21:22 »

Nálunk a töltött káposztával volt így, hamar elfogyott.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6771 Dátum: 13 okt 01, 21:23:11 »

Saphi: Mások nevében sajnos nem nyilatkozhatok, de ha magamból indulok ki akkor te vagy.


vettem ma "nagyonegészséges" csokipudingot (ez a klasszikus kisgyermekkori) olyan jó *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6772 Dátum: 13 okt 01, 21:25:26 »

Miért utálsz enni? Én még ha nem is mindent, de amit szeretek azt szívesen eszem.

Amúgy nem vagyok nagy zabáló. Suliban egy perecet eszek meg és azzal beérem késődélutánig és azt is csak később eszem. Reggel nem is bírok enni, csak olyan 9-10 óra körül. Otthon meg csak vacsorázok valamit és ennyi az étkezés számomra.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6773 Dátum: 13 okt 01, 21:32:32 »

Reggel (azaz amikor felkelek) alig bírok valamit lenyomni a torkomon, azután estefelé működésbe lép nálam a "tardisgyomor" funkció.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6774 Dátum: 13 okt 01, 21:34:26 »

Szeretni én sem szeretek reggel enni, de muszáj. Suliba nem tudok úgy elmenni, különben az óra közepén ki kell lógnom kajálni.
Fuuuh, egy jó töltött káposztát úgy ennék.
Saphi pedig enni jó móka. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6775 Dátum: 13 okt 01, 21:40:58 »

Tudom muszáj, de nem bírok enni kora reggel. Mondjuk nem egyszer mérgelődtem, hogy a 10 perces szünet aladt 7-8 percet kellett várnom a büfében, aztán meg max. egy falatot sikerült ennem belőle.

Töltött káposzta nekem is jöhet. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6776 Dátum: 13 okt 01, 23:24:15 »

Én vagyok az egyetlen, aki utál enni?

Nem tudom mennyire tudsz főzni, de engem például örömmel tölt el, ha egy pár órás főzés után, amibe sok munkát fektettem már az alapanyag kiválasztásától kezdve, vagy akár éppen én magam nevelgettem azt a kis fűszernövényt, ami megadja neki a plusz ízt, egy remek étel készül el. Örömmel tölt el a tudat, hogy ezt én alkottam meg. S nem mellesleg finom is.

Persze sok dolog van, amit nem én készítek el. Például a pékáruk és még sok más. De még ott is jól esik. Eltölt melegséggel. Ha esetleg egy általam preferált ízt vélek benne felfedezni, akkor még mosolyogni is kezdek. Sőt, akár még egy emlék is eszembe jut, akkorról, amikor először ettem ilyet, vagy mondjuk az út, ahogyan eljutottunk a pékségbe.

Nem tudom, hogy te vagy-e az egyetlen, aki utál, de Én szeretek enni.

S akkor egy kérdés: Miért utálsz enni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6777 Dátum: 13 okt 01, 23:42:46 »

Nem igazán van éhségérzetem, vagy nem is tudom.

Meg alapból sincs szükségem sok (feldolgozott) ételre. Aktívabb napokon egykor-kettőkor reggelizem, kivéve ha demo van, mert akkor reggel, hogy nehogymár amiatt ne tudjak gondolkodni. Nevet "Inaktívabb" napokon simán elvagyok ötig-hétig kaja nélkül. És egyáltalán nincs semmi bajom nélküle, ha nem vagyok nagyon éhes, akkor nem szeretek enni, legfeljebb édességet meg gyümölcsöt, mert ezekből bármikor megennék bármennyit. Nevet

Viszont gyümölcsöt és fűszernövényeket nevelni én is szeretek. Bazsalikom, rozmaring, metélőhagyma, citromfű, törpepaprika, fodormenta, borsmenta, ánizs, aloe vera, levendula, tárkony, teacserje, minden van. Nevet Bár ez inkább a növénymániámból fakad, azt hiszem. Nevet

Most kineveltem egy olyan csípős paprikát, amit szinte nem lehet megenni. Dihaploid chili-paprika hibridek. Nevet
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6778 Dátum: 13 okt 01, 23:43:35 »

Én imádok enni, csak a kaja előkészítését (beleértve a bevásárlást is) és a mosogatást utálom.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6779 Dátum: 13 okt 02, 00:01:00 »

Nem ismerem az átlagos napjaidat, de feltételezem, hogy szereted a nyugodt környezetet, könyvet olvasni, zenét hallgatni, írni, beszélgetni egy jó bor mellett és hasonlók. Ez mind szép és jó. Gondolom kirándulni is szeretsz.

Ezen kívül van valami rendszeres testmozgás az életedben? Illetve mikor szoktál elaludni? Ez a kettő, bár gondolom ezzel tisztában vagy, eléggé befolyásolja azt az éhségérzetet.

Azt tudom, hogy vékony vagy, s páran vicceltek azzal, hogy egész alacsony is. A tápanyagigényed ezek miatt sem lehet valami magas. (Újabb infó, amit, ha máshonnan nem is, de táplálkozástudományból, már ismersz. Nevet)

A növénymánia jó dolog, nekem is van. Én a szukkulenseket kedvelem. Az aloe vera révén már te is ismered őket. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!