24 szep 22, 14:15:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184428 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6750 Dátum: 13 okt 01, 18:34:55 »

A meló keresésről meg annyit hogy inkább előbb mint utóbb mert az idő telik és albérletet meg élelmiszereket ki kell fizetni.
Nem tudom hogy mihez értesz, csak annyit hogy élelmiszer eladó a szakmád.  Gondolkozik
Próbálkozz boltokban/áruházakban, vagy úgy a vendéglátó iparban, esetleg ami nem szakmakötött pl összeszerelő operátor valami gyárban.
Esetleg egy másik pék/cukrász üzemben.
Minden esetre ha lesz jogsid akkor több a lehetőséged is.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 18:41:22 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6751 Dátum: 13 okt 01, 18:39:34 »

Csak tudod az a különbség, hogy ez két teljesen különböző tudomány. Oszthatod az észt biológiából meg génsebészetből, ha még azt sem tudod, mi az a generalizált transzdukció. Biológiához azért nem tud mindenki hozzászólni, mert nem ismeri a folyamatokat, a szakszavakat, nem tanulta, nincs képzettsége.

Filozófiához viszont részben nem kell képzettség, hiába nincs nekem diplomám belőle, Aesnek meg van, azért jól el tudunk filozofálgatni, még úgy is, hogy nem ismerem az ókori filozófusok minden jelentős tézisét. Márpedig ezekhez a kérdésekhez szerintem nem kell ismerni, hogy Platón mit gondolt a világról. Mosolyog

Ráadásul ezek tipikus nézőpont-kérdések, amikre nincs olyan konkrét válasz, mint pl. a matematikai kérdésekre.
Ha Peti és Jani elvégzi a 2+2-t, Peti hármat kap, Jani meg négyet, akkor tanácsot kérnek, elvégzik újra, többen átbeszélik, és mikor kiderül, hogy 2+2 tényleg 4, akkor Peti beismeri, hogy rosszul számolt.

Ezzel szemben a középkori politológus-pszichológusok sohasem fogják beismerni, hogy egyikük hibázott, mert sosem kapnak teljesen megbízható eredményt (ami nincs is), így mindenki teljes meggyőződéssel hiszi, hogy az övé a jó.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=66j5H2-VSFc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=66j5H2-VSFc</a>

Ez de béna. A ghanai csaj szerintem csak polkorrektségből került be a legjobb háromba, nagyon bányarém a többihez képest, de hát ő volt az egyedüli fekete. Vicc, hogy nála sokkal szebb néger lányok utaznak reggelente a buszokon. :DD
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6752 Dátum: 13 okt 01, 18:42:29 »

Én már nem is nézek ilyesmit. Bosszant az egész. Ha szép lányt akarok látni nézem az erkélyről reggel meg délután a ZSKF-es csajokat Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6753 Dátum: 13 okt 01, 18:46:24 »

Ez jó volt Saiyan. Bár sose cigizettem békát és a macskát is sajnáltam. De fűzfaággal kergettük egymást és ha közel volt a jóbarátunk szép piros csíkot húztunk a karjára.

Ilyet mi is csináltunk. Nevet Meg Mekiben kértünk szívószálat köpőcsőnek, és bogyóba beleszúrt tövisekkel lőttük egymást.

Saphira, ebben igazad van, hogy a biológiához nehezebb hozzászólni megfelelő tudás nélkül (bár sokan így is megteszik, általában konteós oldalakon, de ez más téma), de ezek a filozófiai-pszichológiai kérdések (mint pl. a halálbüntetés) is igényelnek azért nem kevés háttértudást. Vagy legalább egy alapos utánanézést, hogy mennyire volt hatékony a régebbi korokban vagy milyen statisztikai eltérések vannak a bűnelkövetéseket tekintve a halálbüntetést alkalmazó és tiltó országok között, stb. A véleményalkotás persze szabad minden témában, tudástól függetlenül.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6754 Dátum: 13 okt 01, 19:08:24 »

https://www.youtube.com/watch?v=y7CDLLLm2BI

Ez mi a szentség? Némelyik talán még poénos is lenne, de a nagyja elég trágya.

A rovásfeliratok: a szivárványszín plakáton "pace", a csodaszarvasoson "boldog hanukát".

Megyek hányni. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6755 Dátum: 13 okt 01, 19:21:36 »

Mi a francom ez? Komolyan ilyeneket rendeznek a város szívében? Néhány vicces, de azért ilyet nem kéne csinálni évente. Ki volt az az idióta, aki ilyet talált ki?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6756 Dátum: 13 okt 01, 19:25:14 »

Ez egy szánalmas provokáció. Olyan mélynek és kritikusnak szánták, de nem lett az. Az én keresztény lelkületem azért megbocsát, még akkor is ha épp lábbal tiporják.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6757 Dátum: 13 okt 01, 19:26:03 »

Nem tudom, de biztos unatkozott.  smirksweat
Fel dagadt a bal csuklóm.  Szomorú Amikor elkezdtem reggel a fényezést (ezüstpapír rásimítása a csokifigurára egy arra alkalmas dörzspapírral) nem tűnt nehéznek és tudtam is, de a fájdalmas utóhatását nem láthattam előre.   Technikai KO
És én is unatkozok.   smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 19:50:18 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6758 Dátum: 13 okt 01, 20:05:19 »

Mert hülyék vagyunk és hagyjuk hogy ezt tegyék velünk...  Nem akarok belemenni miket kéne tenni mert nem éppen demokratikus sőt már-már gerilla módszerekkel lehetne az ilyesmitől elvenni ezeknek a "művészeknek" politikusoknak a kedvét a nemzetgyalázástól (csak azért sem írtam le a T betűs szót) Ám azon gondolkoztam hogy bele fogok adni 150%ot a tanulásban kialakítok egy szisztémát. És ha menni fog a tanulás akkor nem fogok leállni az első diplománál. ha nem megy akkor is megcsinálom(a minimum 1 diplomát elvárom magamtól). de ha megy akkor megcsinálok valami olyat is amiből le tudok doktorálni majd! hamár semmim nincs csak időm normálisan fogom befektetni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6759 Dátum: 13 okt 01, 20:40:02 »

Azt hiszem a gyomrom helyén valamiféle furcsa űr van. Eszek és nem lakok jól. Pedig betegen nem szokott étvágyam lenni, nemhogy megötszöröződik. Megettem két napig kajaadagom és éhen halok.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6760 Dátum: 13 okt 01, 20:47:32 »

Biztos időlord technológiával van mint a TARDIS, belül nagyobb mint kívül.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6761 Dátum: 13 okt 01, 20:53:05 »

Lebuktam... xD
Én vagyok valójában a DW 6753 évadjában a telefonfülke. Tudjátok az olyan távoli jövőben már a filmek nem speciális effekteteket használnak, hanem szimplán megalkotják valóságban amit elképzelnek.
Szóval én egy alakváltó, személyiséggel felruházott telefonfülke vagyok a jövőből, csak átlagos fórumozónak adom ki magam.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6762 Dátum: 13 okt 01, 20:56:50 »

Szerintem meg "winter is coming!", és azért van nagyobb étvágyad.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6763 Dátum: 13 okt 01, 21:01:08 »

Lebuktam... xD
Én vagyok valójában a DW 6753 évadjában a telefonfülke. Tudjátok az olyan távoli jövőben már a filmek nem speciális effekteteket használnak, hanem szimplán megalkotják valóságban amit elképzelnek.
Szóval én egy alakváltó, személyiséggel felruházott telefonfülke vagyok a jövőből, csak átlagos fórumozónak adom ki magam.
Jó tudni.  ikszdé Meg azt is hogy lesz a DWnek 6753. évadja.  Pojén
De sokszor az én gyomromba is olyan sok kaja fér bele hogy az szinte már paranormális.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6764 Dátum: 13 okt 01, 21:03:09 »

Szerintem meg "winter is coming!", és azért van nagyobb étvágyad.
Én ezt az embert győzködtem fél évig, hogy nézzen trónok harcát. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!