24 szep 24, 08:15:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1186554 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6045 Dátum: 13 szep 15, 10:11:14 »

Nem nézek kereskedelmi televíziót. Leszoktam róla abszolút. Amit szeretek a History-n a zálogházas meg a raktár aukciós műsor, meg a Lifenetworkön az orvosi műsorok. Ennyi. Egyébként nincs szerintem nincs baj az arabokkal, egyik másoduncsim 50% az Mosolyog Az elméletem az hogy akkor van gond egy nemzetiséggel ha elfelejtik hogy másik országban vannak és a saját kultúrájuk szerint mérnek mindent. Főleg ha ez a kultúra gyökeresen eltérő... Valamennyire adoptálódni kell hogy minden okés legyen.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6046 Dátum: 13 szep 15, 13:58:57 »

Bizonyos okokból imádom ezt az Anasztázia dalt, de nem értem, miért kellett hozzá így öltözni. Akkor énekelt volna valami animéset, vagy valami.

Tovább nem taglalom, mert nyilván ő nem gondolt tovább azon, hogy egy rajzfilm betétdalát énekli, és nem is esett le neki, történelmileg mit képvisel vele. De még ezek mellett, ha az öltözködést és a dalt is csak egy-egy rajzfilm termékének tekintem, nagyon elüt egymástól a kettő.

Az ott Alföldi?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 15, 14:01:51 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6047 Dátum: 13 szep 15, 14:20:04 »

Igen, Alföldi Róbert az egyik új zsűri tag. Annyira nem irritáló, mint Tóth Gabi.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6048 Dátum: 13 szep 15, 14:37:51 »

Ez érdekes videó volt... De az a CP tényleg nem illett a zenéhez... Gondolkozik

Na én meg gondoltam lekapom a faterral a régi TV antennát öreganyámnál a tetőről... 5 méteres vascső, a tetején 2 régi fajta antennával... A kábeltévé bekötése miatt max villámhárítónak volt jó... Oké, állok a palláson a fater meg szépen lezúg a nyakamba egy rakás cserép kíséretében... Cső leszerel, új lécezés, cserepelés... Ekkora melóra nem számítottunk...
De még jó hogy kitaláltam a hülyeséget.. Közeleg a tél.. A havat az a tető nem bírta volna el.. Úgy beszakadt volna a hó alatt, mint a huzat... smirksweat

Holnap lehet megyek Békésre cefrés hordókat bizniszelni... Csak sikerüljön elkapni sógorom apjától a futót, meg az Astrát... Ha azokat is teletöltjük, pálinkát fogunk inni pálinkával! ikszdé
Még a csapból is pálinka fog folyni! ikszdé

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6049 Dátum: 13 szep 15, 16:33:44 »

Neee most egész este ezt fogom hallgatni miattatok Szomorú


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=m7baj1Kdvjs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=m7baj1Kdvjs</a>
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6050 Dátum: 13 szep 15, 17:16:59 »

Jessszus, azt a mennyiséget ki bír annyit meginni.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6051 Dátum: 13 szep 15, 17:26:25 »

Nyáron sógorommal, kóstoljuk már meg, csak egy 3 centessel címszó alatt elitókáztunk fél liter kökényt... smirksweat
Elfogy...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6052 Dátum: 13 szep 15, 19:04:15 »

Tudom zene kicsit off itt de hogy ezek az acapellások mit nyomnak agyam eldobom...  az ember keresi a hangszert XDXD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OglS3Q0Zxik" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OglS3Q0Zxik</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6053 Dátum: 13 szep 15, 23:01:51 »

Nyáron sógorommal, kóstoljuk már meg, csak egy 3 centessel címszó alatt elitókáztunk fél liter kökényt... smirksweat
Elfogy...
Elhiszem. Apám is szerette az alkoholt pusztítani.   >.<#

Na lecseréltem az aláképemet. Nagy nehezen csak összejött, a gimp vagy 20x fagyott le, mert nem bírt megnyitni egy képet a szerkesztéshez.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6054 Dátum: 13 szep 16, 00:01:15 »

Úgy látszik nem kedvel a Gimp.Mintha az előzőnél is ilyen problémát említettél volna.
Lényeg a célt legalább elérted. kacsint
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6055 Dátum: 13 szep 16, 00:13:28 »

Időnként lefagy és akkor leáll.   Technikai KO
De most egy bizonyos képet nem bírt megnyitni (úgy látszik hogy azt a képet nem kedveli) mert valami formátum nem volt jó neki (jpg, de azon belül), azután átneveztem a paintba, akkor se volt jó, utána print scaneltem és úgy mentettem el, de ahogy megnyitottam leállt, utána úgy megzavarodott hogy más megnyitástól is lefagyott, na miután már majdnem az összes létező trágár kifejezést kimondtam rá akkor megnyitotta.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6056 Dátum: 13 szep 16, 00:28:01 »

Lehet hang vezérelt és megtaláltad a kulcsszót.  smirksweat
Nem gondoltál másik programra Gimp helyett?

Energiákat azért nem írtam mert azokkal inkább nem kockáztatok Nevet
Tényleg mintha régebben kértem volna egy kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 16, 00:46:41 írta K ichigo » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6057 Dátum: 13 szep 16, 00:41:47 »

Hát a photoshopot pénzért lehet tölteni ezt meg ismerem, de nem is biztos hogy ezzel van a baj, az xp sem olyan jó de majd megoldom.
Idézet
Lehet hang vezérelt és megtaláltad a kulcsszót.
Vagy megijedt a negatív energiáimtól.  Nyelvesít de ez eléggé paranormális hogy azt a képet sem nyitja meg ami print scan és a paintba lett elmentve mert olyan már volt és azt a jpg-t megnyitja.  Gondolkozik
De végül is utána megnyitotta.  Nevet

Szerk.
Idézet
Tényleg mintha régebben kértem volna egy kicsit.
Az én energiámat most elveszi a csokigyár. Negatívból abból sok van de gondolom az nem kell.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 16, 01:03:09 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6058 Dátum: 13 szep 16, 07:07:11 »

Hóóóóóóóóóóóóóójj, ez a kujon, ez a Gabesz, ez itten van Bíkísen oszt nem gondolt, az öreg Zizire, hogy kocc(ints)anjanak? Nevet Na jó, olyan takony az idő, hogy még az udvarra sem szívesen megyek most ki.
Na de mi a helyzet itten, hát alig írok mostanság. Vagyis, nem, pont, hogy kezdek visszatérni a fórum köztudatába, mint a legendás Sharinganos Magdi anyus szelídítő.

A házi pálinka az jó, itt van sok. Főként a bátyáim isszák, bár általában mindenki iszik belőle esténként egyet-egyet, kivéve engem, mert kicsi vagyok, meg amúgy is, én 1 felestől már lesüllyednék Fekete Pákó beszéd szintjére, mindezt Kiszel Tünde agyával, és olyan sipítozással, mint amit Tóth Gabi leművel az X-traktorban.
Amúgy a CP-s csajt láttam a tv-ben is, nagyon durva volt, mind a CP mind a hangja, bár valahogy tényleg nem passzolt a CP a dalhoz, de adott neki egy sajátos hangulatot. Kíváncsi vagyok, hogy meddig fog jutni.

Amúgy, ha már ugye volt az az izé, hogy valaki személyes dolgokat ír ki meg ilyenek, akkor had írjak már én is, mert kíváncsi vagyok, hogy most én vagyok hülye, hogy nem értem, vagy mi van.
Van egy csaj, aki a barátom lett még régebben, elvoltunk meg minden. Ez a csaj fél a férfiaktól, de tényleg, és vallásos.
Namármost elviekben belémszeretett, (hajjaj, miért? ennyire én sem vagyok jóképű) én meg ezen enyhén összecsináltam magam.
És nem tudom, hogy most amiatt, hogy belémszeretett, vagy a vallása miatt homofób, vagy mittudomén, de ezen bekattant, és elkezdett rólam pletykálkodni hogy mekkora egy szemét vagyok, szándékosan olyanokat mondott amivel nagyon megbántott, aztán én ezt meguntam, mondtam neki, hogy meg ne lássam mégegyszer, mert nekem ez már nem barátság, amit csinál, és végül én lettem az utolsó szemét. Nevet
És én ezt nem értem, hogy ez most, hogy? Nevet Meg miért? Meg... Most komolyan... ez milyen már? Nevet
Esküszöm ez a dolog már 2 hónapja történt, de még mindig nem fogtam fel ép ésszel, hogy mi volt ez az egész, mert egy csendes, visszahúzódó csajnak tűnt, és nem tudom. Nevet Abszurd.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6059 Dátum: 13 szep 16, 07:18:45 »

Érdekes történet. ikszdé Amúgy hány éves ez a csaj? Mert ha még fiatalabb, akkor nem kell annyira komolyan venni az ilyesmit, majd kinövi. Mondjuk ha komoly a dolog, akkor szar lehet szegénynek. Meg persze az is kérdés, hogy milyen vallása van. Lehet valami agyleszívó szekta nyomorította meg annyira, hogy ilyen bajai legyenek. Ha így van, akkor mindenképpen nagy türelemmel kell felé fordulni, hogy esélye legyen kigyógyulni ebből. De ne legyél vele szemét. xD Mondjuk ha ő szemétkedik veled, hát igen, azt már nehéz megállni reakció nélkül, a legjobb kerülni vele minden kapcsolatot. DE a történetből látszik, hogy egy lelki beteg csajjal van dolgod, szóval tényleg türelemmel közelítsd meg a kérdést.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!