24 szep 24, 22:19:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187395 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5850 Dátum: 13 szep 08, 00:42:17 »

Kicsi átfedés. Valamennyire én is találtam olyat benne, ami igaz rám.
Én erre nem gondoltam még ezelőtt nagyon. Régi suliban a rossz társaság miatt, mostaninál meg fogalmam sincs pontosan miért viselkedek így. Szerintem az évek során berögződött ez nálam.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 00:43:19 írta zitagirl » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5851 Dátum: 13 szep 08, 00:51:16 »

A melankolikus személyiségtípus nem egyenlő a melankóliával. Nevet
Én is brutál mela vagyok, de jól érzem magam így. Amire figyelni kell az inkább az, hogy ne egész életünkben tervezzük a tökéletes dolgot, hanem cselekedjünk is. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5852 Dátum: 13 szep 08, 00:58:59 »

Mennyi melankólikus. Gdatról nem is hittem.
Van még hová fejlődnöm az emberek kielemzésében.  smirksweat
Idézet
Régi suliban a rossz társaság miatt, mostaninál meg fogalmam sincs pontosan miért viselkedek így
Szóval, van valami ami nem volt jó a régi sulis társasággal, és attól félsz majd itt is úgy lesz.  Gondolkozik

A  Miskolci sörfesztivál megy a Népkertben és felhallatszik az avasra. Még jó hogy nem akarok még aludni.  smirksweat

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5853 Dátum: 13 szep 08, 01:06:15 »

Igazából más váltotta ki ezt bennem, ők csak rásegítettek, hogy ilyen legyek. A testvéreim anyja kicsi koromban utált és ő mondta nekem mindig, mikor találkoztunk, hogy nem kellek stb. Pár éve normálisan viselkedik, de nem szívesen találkozok vele.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 01:06:50 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5854 Dátum: 13 szep 08, 01:09:54 »

Azt nem csodálom,még ha nem is kedvelt,ennyire nem kellett volna így kimondania egy kis gyereknek.
Tudathasadás szerint messze van tőled,és remélem ott is marad,messze. kacsint
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5855 Dátum: 13 szep 08, 02:09:45 »

Felelőtlenek egyes emberek.
Egy gyereknek árthatnak az ilyenek, ha kimutatják hogy őnekik fölösleges, azzal könnyen személyiség zavart idézhetnek elő és "felesleges vagyok, mert nem kellek senkinek" érzetehez vezethet.

Vagy épp ellenkezőleg oly mértékben szeretik hogy még  a széltől is óvják, gyakorlatilag megfojtják a szeretettel és gyakorlatilag semmit nem engednek neki mert úristen megsérül vagy baja lesz stb. az azt erősíti hogy nem jó semmire és ez meg "felesleges vagyok mert nem vagyok jó semmire" érzetet erősíti.   Gondolkozik Ez meg az én esetem.   smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5856 Dátum: 13 szep 08, 02:29:20 »

Nem szabad át esni a ló túloldalára.Sokan elfejtik hogy kisebb korban sokkal fogékonyabbak és ezzel elveszik a jellemük.
Én ilyen szempontból szerencsés vagyok,válástól eltekintve,de az se volt ellenséges természetű.
Nem tudom miért ez eszembe juttatta a tegnap hírben lévő gyereket is,na mind1.

Zitagirl ahogy fórumról megismertelek szerintem nincs veled baj,jól érvelsz,és (őszintén)kimondod amit gondolsz.
A való életbe is át kéne vinned azt hitt használt magabiztosságodból.Nekem is sikerült régebben változnom(valamennyire itt is).  
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 02:29:58 írta K ichigo » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5857 Dátum: 13 szep 08, 03:15:26 »

A lazaság,és egy kis önbizalom...egy kicsit szarj bele a dolgokba,nem kell komolyan venni mindent,és ha mondjuk csinálsz valami hülyeséget,röhögj rajta.Senki sem tökéletes.Persze,kell egy szülő akiben már kiskorod óta megbízol,és támogat.Én teljesen belevoltam "bolondulva" anyukámba,és ahogy kell...
ha rosszat csináltam leszidott,de nem vert sosem,mindig kiállt mellettem,elfogad a hibáimmal együtt.
Ez apámról is elmondható ,de az már más tészta. ikszdé
Úgyhogy a szülő is egy eléggé meghatározó tényező.

Haha,én a flegmatikus (az biztos) meg a kolerikus között vagyok félúton. Hmm?

Ilyen se volt még az életemben ,hnap lesz a szülinapom,de full beteg vagyok.(Így nem lesz ivászat  Neeem)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 05:50:43 írta dreamfolow » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5858 Dátum: 13 szep 08, 06:09:48 »

Csípősek a reggelek és választanom kell, hogy kabátban reggelizek az erkélyen, vagy nem eszek ruszlit jövő nyárig. Szomorú
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5859 Dátum: 13 szep 08, 06:14:51 »

Ruszlit reggelire ,wtf? Nevet (Miből van a te gyomrod?)
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5860 Dátum: 13 szep 08, 06:18:48 »

Nem tudom, én reggelizni szoktam. Máskor is meg tudom enni, de reggelire esik jól valamiért. De sajna még csak ki sem bonthatom a házban. Neeem
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5861 Dátum: 13 szep 08, 08:32:38 »

Felelőtlenek egyes emberek.
Egy gyereknek árthatnak az ilyenek, ha kimutatják hogy őnekik fölösleges, azzal könnyen személyiség zavart idézhetnek elő és "felesleges vagyok, mert nem kellek senkinek" érzetehez vezethet.
Nem szabad át esni a ló túloldalára.Sokan elfejtik hogy kisebb korban sokkal fogékonyabbak és ezzel elveszik a jellemük.
Én ilyen szempontból szerencsés vagyok,válástól eltekintve,de az se volt ellenséges természetű.
Nem tudom miért ez eszembe juttatta a tegnap hírben lévő gyereket is,na mind1.
Főleg, hogy ő gyerekorvos. Amit így nem értek nála, hogy miért utált meg ennyire. A szüleim válása után (6 éves koromban) kicsivel később ismertem meg és egyszer valamit mondtam róla egy gyerekkori barátomnak és ez valahogy megsértette őt ennyire. Azóta mindig mikor apa vagy bárki más nem volt hallótávolságban ilyeneket mondott rám.

Zitagirl ahogy fórumról megismertelek szerintem nincs veled baj,jól érvelsz,és (őszintén)kimondod amit gondolsz.
A való életbe is át kéne vinned azt hitt használt magabiztosságodból.Nekem is sikerült régebben változnom(valamennyire itt is). 
Igyekszem átvinni ezt és remélem sikerül is hamarosan. Mosolyog

dreamfolow
"A lazaság,és egy kis önbizalom...egy kicsit szarj bele a dolgokba,nem kell komolyan venni mindent,és ha mondjuk csinálsz valami hülyeséget,röhögj rajta."
Hogy én ezt mennyiszer hallottam már, de igaz. Nevet
Tudom, hogy senki nem tökéletes, ezt mindig felhozom magamban.
Hát én anyámban bíztam nagyon kiskoromban, de nagyon apára ütöttem és szoktak viták lenni köztünk, de imádom őt. Apa már más helyzet. Nem igazán szeretek vele tölteni időt és már annyira nem is érzem apámnak.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5862 Dátum: 13 szep 08, 08:39:55 »

Azta, mennyi önjelölt pszichológus csillogtatta meg most itt a tudását. Nevet

Mi is az a kaja, Gman? Valamiért nem jut eszembe, pedig hallottam már ezt a szót.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5863 Dátum: 13 szep 08, 08:51:11 »

Ruszli,sprotni? A ruszli az a nagyobb méretű hagymás-ecetes hal,a sprotni meg a nagyon pici aminek szinte csak a farkát eszed.Nevet Én is szeretem,csak nem reggel...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5864 Dátum: 13 szep 08, 09:12:54 »

Pácolt hering. Orosz kaja. Van majonézes változata is. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!