24 szep 25, 04:12:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187873 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5745 Dátum: 13 szep 03, 14:50:39 »

Én meg levelezőn elvégzek egy tanárszakot is, mert felajánlottak egy állást itt az iskolában. Ez konkrétan ma történt. Nem tudom, hogy mennyire nekem való ez, de lehet, hogy nem fog megártani a két fizetés. Meglássuk.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5746 Dátum: 13 szep 03, 14:53:28 »

Nem is azt mondtam nem megyek hanem hogy annak is van hátulütője... De olvastam mit írtál. És te meg pozitív példa vagy Mosolyog Milyen tanár leszel gman?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5747 Dátum: 13 szep 03, 14:55:06 »

Nah az nem hangzik rosszul. Felajánlották és meg is tartják neked amíg végzel?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5748 Dátum: 13 szep 03, 14:58:53 »

Gondolom földrajz... de ez még nem most lesz. Lényegében az van, hogy a suliban többségben van a kisebbség és nehezen találnak olyan tanárt, aki nem hagyja ott a helyet egy-két év után és most keresik a balekokat. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5749 Dátum: 13 szep 03, 15:03:28 »

Hát azért úgy nem annyira buli Nevet Szerintem akkor kezd edzeni (box vagy valami) fegyverkezz fel és csak keményen. Készülj fel hogy olyan szintű butasággal fogsz találkozni amit nem tudsz jelenleg elképzelni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5750 Dátum: 13 szep 03, 16:36:18 »

legtöbbször az öcsi, hugi, több mindent megkap és jóval inkább el van kényeztetve mint az első vagy nagyobb tesók

Ezzel maximálisan egyetértek.


biztos Nikkie hibája

Na de kérlek, ne fogd rám a szófosásod. Nyelvesít


Itt is magányos vagyok Nevet Ott ahol még a rohadt nyelvet sem beszélek mi lenne Nevet

Most úgy őszintén, nem mindegy, hogy hol vagy magányos? Nevet Illetve, nem jobb ott magányosnak lenni, ahol van munkád, elfoglalod magad és pénzt is keresel? Angollal szerintem ellennél ott. Bár nem jártam még az országban, majd kijavít az, aki igen.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #5751 Dátum: 13 szep 03, 19:07:17 »

Suli után erős gimibe mentem! Betegen végigcsináltam nem adtam fel! amikor olyan beteg lettem hogy a 11.et nem tudtam végigcsinálni nem évet ismételtem hanem hogy ne maradjak le a régi osztályomtól, 1 év alatt 2 évet csináltam meg! Érettségire úgy mentem be hogy 5 nappal előtte még kórházban voltam!

Az érettségi nem játék. Ott nem az a fontos, hogy a "haverokkal nyomd le", hanem hogy jó eredményt érj el, mert ez határozza meg a későbbi életedet. Azt, hogy mehess továbbtanulni oda, ahova szeretnél, hogy azt tanulhasd, amit szeretnél vagy mehetsz takarítónak, meg futárnak. Ez a tétje. De nem hiszem el, hogy ezt szüleid nem mondták el.
Itt nem az van, hogy hősködni kell, hogy előtte egy héttel még kórházban voltam és úgy nyomtam le, meg ilyesmik, hanem normálisan, felkészülten oda kell menni és úgy kell teljesíteni. Fölösleges mártírhelyzetekben helyezed magad (nem hiszem, hogy tudatosan) mert szinte biztos a vereség, de el lehet mondani, hogy "de amúgy beteg voltam", "felrobbant a suli és úgy érettségiztem az égő falak között" stb. Nem. Ez nem így működik és Te pontosan meg is tapasztaltad. Majd máskor okosabb leszel és ha beteg vagy, akkor max kimaradsz egy-két évet, ahelyett, hogy kimaradnál négyet-ötöt, vagy akár egy egész életnyit.
Most már késő, és szerintem itt hagyjuk (vagy hát amennyire én aktív vagyok, inkább hagyjátok) is ezt a Micsudi témát, mert már százszor le lettek írva neki ugyanezek a mondatok, amiket leírtatok, de úgyse fog rátok hallgatni.
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5752 Dátum: 13 szep 03, 19:30:11 »

Akkor tanácsold Micsudinak is, hogy hagyja abba az állandó panaszkodást és a negatív hsz-ek írását, mert csak elrontja vele más kedvét. Nem mellesleg ő is mindig ugyanazt szajkózza, hogy neki milyen rossz, sokszor olvastuk már, az is legalább 100-szor le lett írva, csak a köntös változott. És akkor a már-már szállóigévé váló "minden nő ribanc"-ról nem is tettem említést. Köszi! :3

Írom ezt úgy, hogy én a magam részéről nem tervezek több hosszú kifakadást. Csak azért mégis legyünk már korrektek, annak amúgy is nagy elöljárója vagy itt a fórumon. Pontosan
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5753 Dátum: 13 szep 03, 19:34:30 »

Nem akartam elvenni a kedved tőle Nikkie. Nevet Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5754 Dátum: 13 szep 03, 19:38:18 »

Nem vetted el. Nevet Igazából rájöttem már arra, amit előttem leírtak, hogy a tanácsaimat nem fogadja meg az illető, akinek szól, ezért volt, hogy csak 2 mondattal válaszoltam. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5755 Dátum: 13 szep 03, 20:53:47 »

Úristen, akkor mielőtt nem volt érettségi, az emberek életéből totál kimaradt tehát, az emberek 18-19 éves koruk után, úgy értem _mindenki!_ egy nagy büdös senki volt? ikszdé Lámpás, ezt nem gondolhattad komolyan.

Micsudi, Hollandia az egyik legjobb hely Európában, még ha szerinted -bár én nem értem, miért gondolod ezt- egy senki is leszel ott az elején, még mindig be tudsz ülni egy varázssütis helyre, tutira vigyorogva, nem pedig ilyen marhaságokra gondolva jössz majd ki onnan. Nevet Plusz ott van sok szép tulipán, rózsa és mindenféle gyönyörű virág. Akit egy
ilyen panoráma nem vesz le a lábáról és varázsolja el teljesen, nos.. kérdéses, van-e szép érzéke. Nevet Kivéve ha mondjuk az illető halálosan allergiás a tulipánra. Megértem, ha neki ez inkább a pokol megképesítése. x)
De a lényeg szerintem.. hogyha te valamit meg akarsz tenni, akkor egyszerűen tedd meg. Nem baj, ha nyafogsz, ha panaszkodsz, ha csalódott vagy olykor, de ne hagyd, hogy ezek a vacak, semmirekellő érzések eluralkodjanak rajtad teljesen, mert az csak gátolni fog téged a haladásban. Tutira nem egy kék fedeles bizonyítványon fog múlni, ki leszel a jövődben, nem azon, mit teszel vagy mit nem, egyszerűen csak rajtad. Kizárólag rajtad áll. Ne hallgass senkire, Lámpásra légyszi főleg ne:D, csak magadra hallgass, mert csak te tudod, mi az, amit akarsz. És ja, rám se hallgass, vagy csinálj, amit akarsz, de akkor tényleg úgy legyen! Nevet
De ha kimész Hollandiába, add tudtomra, jó?, mert jövő tavasszal a kövi szülinapomat már ott akarom ünnepelni. :DD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5756 Dátum: 13 szep 03, 21:06:31 »

Amúgy ha más nem tuti jobb Hollandiában legálisan beszívva magányosnak lenni Magyarországon csak úgy simán. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5757 Dátum: 13 szep 03, 21:22:59 »

Jajah.. Hollandia egy vicces ország.

Nikucci, félreértetted L-chant.
Aki szeretne lediplomázni, annak az érettségi létkérdés és mint tudod M-boy szeretne diplomát. Abban igaza van, hogy az első és legfontosabb lépcsőfok hozzá.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5758 Dátum: 13 szep 03, 23:04:11 »

Lámpás, ezt nem gondolhattad komolyan.

Hidd el hogy komolyan gondolta...
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5759 Dátum: 13 szep 03, 23:55:14 »

Történnek érdekességek. Ma/tegnap délután talált a barátom egy nekem való állás lehetőséget. Hosszas gondolkozás után, hogy lesz-e időm délután dolgozni heti 10 órát most suli mellett, gondoltam, egy próbába nem hal bele senki, így fél12-kor elküldtem az önéletrajzom és már be is hívtak péntekre interjúra. :o
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!