24 szep 25, 06:19:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187991 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5730 Dátum: 13 szep 02, 19:13:20 »

Már miért ribancozott volna le? Nevet Nem adtam rá okot, bár majd kijavít, hogyha tévedek. Nevet Egyszerűen kíváncsi vagyok, semmi több. Nevet


Éjfél, te egyre szimpatikusabb vagy nekem. :DDD Most jót nevettem. Nevet Nem akarom bántani Micsudit, legfőképpen nem fél oldalas hsz-ben, tényleg érdekel a dolog. Persze azt nem mondom, hogy egyáltalán nem írom majd le a véleményem, de azt nem Micsudi esetére fogom kivetíteni. Nevet


És még nem jutottam odáig, hogy személyiségfejlesztő könyveket olvassak, de ha végeztem akár eggyel is, te leszel az első, aki megtudja. Nyelvesít


gman, a te viselkedésed nem ébreszt bennem sajnálatot/szánalmat. Úgyhogy bocs, de most kihagyom. Majd a Vilikés képeidre reagálok inkább egy hónap múlva. Pirul
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5731 Dátum: 13 szep 02, 19:15:25 »

Gman egy troll, aki a figyelemből táplálkozik. Rákerestem a youtubeon is és kijött ez. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=F0Wwo-YvZKI
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5732 Dátum: 13 szep 02, 19:20:48 »

Semmiféle elvárást nem említettem, ez épp oly annyira kőbe van vésve és konkrétan az élet tökéletes rendje mint, hogy a férfiak azon röhögnek, hogy sikerül hangosan és büdöset finganiuk vagy hogy az asztalnál egy kiadós éteknél a legfőbb téma a végtermékhez,ürülékhez vagy valamilyen büdös mindenképpen gusztustalan dologhoz köthető.

Persze általánosítani bűn de néha milyen jó is vétkezni, nem? Szóval... inkább megyek vissza melózni.

Ez gman? Tudtam hogy elég beteg feje lehet. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5733 Dátum: 13 szep 02, 19:21:10 »

Idézet
Amúgy Nikkiet leribancozta Micsudi, mert nem tudom elképzelni , hogy mi más oka lenne arra, hogy ennyire ráutazzon Micsudira.

És Micsudi mégis engem utál. Nevet
 
Ishida, ha a szőkék köztudottan mind hülyék, akkor az összes hastáncos csúnya.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 02, 19:25:02 írta Saphira » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5734 Dátum: 13 szep 02, 19:29:09 »

Bánt is ez engem eléggé. : ( Neked egy mondattal sikerült kibillentened őt aktuális lelki állapotából, nekem egy 30 soros hsz-szel sem. : ( Van még mit tanulnom. Nevet

Egyébként meg nyilván sokat jelentesz neki, ha már Micsudiról van szó, simán el tudom képzelni, hogy személyed előkelőbb helyet foglal el törékeny szívében, mint bárki más ezen a fórumon. Ezért nyilván jobban fájnak neki a te szavaid. (Még mielőtt valaki félreértené, nem szerelemre és ehhez hasonló dolgokra gondoltam, pusztán kedvelésre.)

Most ebből megint azt érezheti minden olvasó, hogy bántani akarom Micsudit, pedig nem, szeretném, ha boldog lenne, és csupa jót írna a fórumra, és most nem ironizáltam.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5735 Dátum: 13 szep 02, 19:30:32 »

A szőkék tényleg hülyék. Tök buta mind, ezt én tanusítom.  Nyelvesít
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5736 Dátum: 13 szep 02, 19:35:21 »

Miért láttam akkor azt a sok micsudi must die feliratot a bgf-nél?
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5737 Dátum: 13 szep 02, 19:39:57 »

Nem kellene annyi tudatmódosító szerrel élni, és akkor nem lennének ilyen és ehhez hasonló képzeteid. : D
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5738 Dátum: 13 szep 02, 19:42:51 »

A fényképes bizonyítékok már el lettek küldve az illetékes hatóságokhoz  Figyelmeztetés
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5739 Dátum: 13 szep 03, 12:14:24 »

Tudtommal soha nem bántottam szándékosan a fórumon. Ha mégis bocsánat. És nem akarok a csajról beszélni. A nyáron elég erős pecséttel zártam el a démont. Kinek hogy telnek az első napok. Nekem pont ugyanolyan mint a több. Öcsém ma kezdett el dolgozni egy helyen, és már lépni akar. meg is értem 10 óra futószalag mellett, de simán kitarthatna addig ott amíg nem szed össze pénzt arra hogy taxizhasson. (azt szeretne)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5740 Dátum: 13 szep 03, 12:30:14 »

Nem rosszból, csak egy meglátás:
Lehet nálatok családban van álmodni, de nem igyekezni érte, hogy valóra váltsd a terveid és inkább menekültök valami egyszerűbb felé, utána meg bánkódtok rajta, hogy nem megy úgy az élet ahogy szeretnétek.

Am első napok: hát eddig para ez az egyetem vége felé járás. Jövőhéten ismertetik a szakdoga témákat és választani is kell egyet mihamarább. Tegnap reggel 8-tól este 9-ig voltam am suliban, remek volt. Mosolyog
Nem tudom, lehet csak azért mert érzem a vég közeledtét, azt hogy itt a lehetőség a kapuban, de nagyon parának érzem ezt a hetet és még csütörtökön lesz egy csomó órám ami eddig még nem volt. Az viszont biztos, hogy hajtani kell.


Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5741 Dátum: 13 szep 03, 13:35:00 »


Én ezen a fórumon mindenkit szeretek! ezzel kezdeném Mosolyog Nem véletlenül járok fel ide. vannak innen barátaim, és még akik néha kritikával illetnek azok sem ártó szándékkal teszik.  Elég intelligens és toleráns itt a társaság. Elbírtok egy ilyen negatív bombával mint én (szerintem az elektronokat lehet az én képemmel illusztrálják)
 És bocsánat Nikkie de nem tudok a kedvedre tenni nem tudok jót írni. Ha valami jó történik velem esküszöm nagy betűmérettel írom le ide nektek Mosolyog


Öcsém külön kategória, 8 általános. A szakmunkást (fizetős magánsuli) otthagyta mert utál tanulni. Jogsit kapott legalább annyi előnye legyen az életbe. Motort is kapott meg seftelt össze vissza volt 2-3 50es libakergetője, de azzal sem futárkodott! Aztán kapott autót is mert autós futár állást kapott. A terv az volt első 4 fizujának a nagy része hazajön és kvittek vagyunk. Na 1 hónap után kiderült átverés az egész Nevet De az autót megtarthatta. Azóta keres munkát meg ismerősnek volt szerszámadogató ilyen viccpénzekért. Közben csinálja a vagyonőrit azt fizetgeti de azt se csinálja tisztességesen. Szóval öcsémmel soha senki ne merjen engem összehasonlítani! Suli után erős gimibe mentem! Betegen végigcsináltam nem adtam fel! amikor olyan beteg lettem hogy a 11.et nem tudtam végigcsinálni nem évet ismételtem hanem hogy ne maradjak le a régi osztályomtól, 1 év alatt 2 évet csináltam meg! Érettségire úgy mentem be hogy 5 nappal előtte még kórházban voltam! És nem lett vészesen szar. De az egyetemhez kevés. Gondoltam jólvan ez van gyerünk egy okj szerezzünk pontot hátha úgy felvesznek. Utólag már bánom hogy azt a szakot választottam, de azt is végigcsináltam és jelentkeztem egyetemre! Nem vettek fel. Most már megszerveztem magamnak a matektanárt aki ingyen segít hogy tavasszal minimum 4es matekérettségit csinálhassak, és nyelvvizsgázni is szeretnék hogy jövőre biztosan felvegyenek valahová!  Közben pedig valami munkát is keresek hogy finanszírozni tudjam ezeket és minimum havi 40000Ft-ot haza is tudjak adni. Én szeretnék tanulni, és szeretnék dolgozni. Az hogy valami normális munkahelyre vágyok, ki nem vágyik arra. Tegnap bent voltam öcsémmel annál a munkaközvetítő-kölcsönző cégnél ahol a szerződést aláírta, és megkérdeztem lenne-e nekem valami, mutattam papírjaimat, önéletrajzot és mondták hogy ők betanított munkával foglalkoznak és ilyen végzettséggel nem tudnak nekem semmit.
Csütörtökön megyek a munkaügyi központba is, hátha, de sanszosabb én leszek a 20001. regisztrált pályakezdő munkanélküli Nevet  Küldözgetem ki az önéletrajzokat folyamatosan.  Próbálom szervezni a jövőm. Miközben félek kibasznak otthonról Nevet Vésztartalék tervként talán ki tudnék menni Hollandiába ismerőshöz. De ott is a 66. senki lennék. És nem szeretnék senki lenni. Mindig is az voltam és elegem van belőle Szomorú
Ami zavar hogy öcsém 1000x többet kapott mert szegény hülye, miközben én csináltam volna és senki nem törődött velem ikszdé  első jogsi, motor 1-2-3, magánsuli, jogosítvány, autó..... És sehol nem tart. Én meg még suli mellett is diákmunkázgattam Nevet Szeretem öcsémet nagyon. De ezek fájnak. Amennyi pénzt lepumpolt mindenkiről amennyi lehetőséggel nem élt. ha az utóbbi 3 évben nem költött rá a család csak 2,5 milliót akkor semmit sem. Nekem meg szó sem lehetett fizetős egyetemről fősuliról Nevet És ezek tök függetlennek a csajos dolgaimtól. Amik életem másik szar része.
Szóval Noémi én nem félek a jóistentől sem, nem szokásom menekülni viszont még ZS tervem is van ha el akarok érni valamit!!!!  Viszont úgy érzem fogy az abc és szívem szerint belegelnék egy leandert vagy tiszafa teát innék! Hogy elküldhessem a nagyfőnököt a jó szeretett kéjnő anyukájába hogy az utóbbi 7 évben folyamatosan orális közösülésre kényszerít.

Kifakadás off

Van itt valami tapasztalata valakinek a munkaügyi központról ?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 03, 13:48:54 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5742 Dátum: 13 szep 03, 14:12:04 »

Nekem nem sok mikor ott hagytam az állásom, akadt két munkalehetőségem is, de nem fogadtam el.. inkább kijöttem Angliába hogy egy utolsó senki lehessek. Speciel.. szeretnek a munkatársaim.. szép helyen dolgozom, tudom gyakorolni a nyelvet stb jah és csak időleges nem végleges..

Már nem azért de én a helyedben örülnék Hollandiának. Összeszednél egy kis pénzt, tanulnál az érettségire és úgy jönnél vissza hogy van egy kis alapod, ha bármire kell, suli, rezsi stb.

Nem akarok én senkit biztatni hogy hagyja ott kicsiny hazánkat, de szerintem a plusz tapasztalat miatt és zsebpénz miatt megéri.. jah és elárulom hogy kezdetben mindenki senki.. otthon is, sőt. Azt hiszem a senki szót úgy egy az egyben definiálhatnánk.

Az élettörténetedhez annyi, hogy most szerintem a fórum háromnegyede nekiállhatna versengeni hogy kinek van vagy volt szarabb és szánni valóbb élete, de szerintem mindenki próbálja kihozni a legjobbat belőle.

Úgy látom te is próbálod ezt tenni.. de minél többet panaszkodsz, nyafogsz.,. szomorkodsz.. annál szarabb lesz, nem mondom hogy az elfojtás jobb mert nem.. add ki magadból a feszültséget, járj el sportolni, csinálj valami fizikailag aktív dolgot, ne maradj fent addig esténként amíg össze nem esel a fáradtságtól.. ne egyél éjszaka. Ne alapozz mindent a r*banc nőkre.. foglalkozz kicsit magaddal..

Amit még mindenképp hozzátennék és csak röviden mert hulla vagyok és leakarom mosni a mai nap porát, hogy legtöbbször az öcsi, hugi, több mindent megkap és jóval inkább el van kényeztetve mint az első vagy nagyobb tesók. Öcsém is sok mindent megkapott még is elkallódott.. a pénz, a kocsi és az anyagi támogatás mit sem ér.. ha lelkileg, szellemileg nem támogatják az embert. Vannak akiknek rugdosás kell ahhoz hogy elinduljanak.. a mai fiatalok nagy részének kötelező lenne beiktatni mert tanácstalanok, mert nem nevelik őket (mindenképpen vannak kivételek).. mert a szülők el vannak havazva.

Törekedj arra, hogy példaképe lehess mint hogy nem az fájjon, hogy ő mit kapott és mit nem. Uram isten én ezeken a dolgokon már rég túl vagyok, egyáltalán nem fájnak ezek a dolgok, sőt talán sose fájt az tesós téma.. vagyis de.. oviban féltékeny voltam bátyámra és összetörtem a kocsijait, meg bosszúból a vadi új játék vonat sínjeit is.

Áh mindegy is ne haragudjatok, de ez most kikívánkozott sőt tudtam volna írni 20 kilométert is.. biztos Nikkie hibája.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 03, 14:13:13 írta Éjfél » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5743 Dátum: 13 szep 03, 14:14:27 »

Hollandiával az a baj hogyha megyek többet nem jövök haza. És nem is akarok elmenni. Itt is magányos vagyok Nevet Ott ahol még a rohadt nyelvet sem beszélek mi lenne Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5744 Dátum: 13 szep 03, 14:43:05 »

Tudod mit, nem érdemes neked véleményt nyilvánítani vagy tanácsot adni, szerintem ez volt az utolsó hogy elragadtattam magam, ha csak ennyit tudtál hozzáfűzni hát fogadd gratulációm..

Reméltem, hogy értelmesebb reakciót kapok. Igazából eddig mindig csak védekezésre adtad a fejed és felsoroltál ezer érvet hogy miért rossz neked és miért jogos a viselkedésed, ami kb értelmetlen.

Nyilván figyelemre vágysz semmi másra.. pedig van miből tanulnod szvsz.

Aláírom könnyű úgy beszélni hogy az ember nincs a te helyzetedben, de általában az ember pszichológusa sincs abban a helyzetben.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 03, 14:54:23 írta Éjfél » Naplózva
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!