24 szep 27, 08:24:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1190970 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5115 Dátum: 13 aug 17, 10:43:42 »

Én nem tudom mi ez a Kenpaizé meg Bayakutya de azt tudom h mi nemes és mi nem. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5116 Dátum: 13 aug 17, 10:50:41 »

Ott van pl. a jó öreg nemes penész.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5117 Dátum: 13 aug 17, 11:41:22 »


A Warcraft  Night Elfjei Szintén magasak de izmosak, erdei népek. Bőrük a sötét kék és a lila árnyalatai között mozog, így az éjszakában könnyebben elrejtőzhetnek. Nem használnak mágiát, inkább a természetet szeretik, valamint a hold fontos a számukra (druidák).
A nemes elfek akik a rokonaik alacsonyabbak bőrük kifehéredett, emberszerűbbek lettek. Használnak mágiát. Napimádat jellemzi őket.

Látom neked fogalmad sincs a warcraft történetéről, hülyeség amit írtál, és ok-okozati összefüggést sem látod át, akkor meg miért írsz tényként róluk?



Saphirának meg csak annyit, bár igaz hogy wow-ot írtál és nem warcraftot, hogy nemesi réteg , arisztokraták, fennköltség ott is megvolt, csak a "The Sundering" után kicsit megváltoztak a dolgok, de ebbe nem megyek most bele.

Nem a wow-ot védem azt utálom, hanem a warcraftot.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 11:45:25 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5118 Dátum: 13 aug 17, 11:59:39 »

Syzy, nem te vagy az egyetlen, aki észrevette, hogy Micsudi nem pont a valóságnak megfelelően írt a warcraftról. Nevet

>> Ez nem kötekedés, mielőtt ezzel támadtok rám. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 12:02:39 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5119 Dátum: 13 aug 17, 12:05:28 »

Uhhh Syzygy -.- Nem írtam le az egész lore-t! Az Első háború Azshara mágiaimádata miatt. Aztán túlélő high-bornok elhajózása. De attól még hidd el nagyon is képben vagyok Nevet Általános dolgokat írtam le!!! Nem akartam 2-3 oldalnyi wow történettel kínozni amikor simán az elfekről van szó....
Nemesség. Byakuya nem az. Ahhoz nincs szíve. Kenpachi ???  Na ő meg messze van tőle mint Makó Jeruzsálemtől. Ő a Badass iskolapéldája Nevet Ha nemességet akartok akkor szerintem GoT. Ott elég sok emberben meg van ez a tulajdonság Mosolyog

(megelőztél Saphira Nevet de köszi Nevet Nevet Nevet )
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5120 Dátum: 13 aug 17, 12:11:44 »

Magyarázd már meg, a GoT-ban kiben van meg ez a tulajdonság Rhaegaron kívül. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5121 Dátum: 13 aug 17, 12:19:11 »

Ser Barristan esélyes lenne a címre, és így ennyi, bár nem ismerem a könyves szereplőket.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5122 Dátum: 13 aug 17, 12:23:22 »

Gyerekek, ha nemesség, akkor csak is Brad Pittről lehet szó, az interjú a vámpírral című filmből! X'DDDDDD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5123 Dátum: 13 aug 17, 12:26:20 »

Én bár lehet elítéltek ezért jelölöm a nemes jellem pozíciójára Jaime Lannistert! Az első évados lelököm a gyereket akcióján kívül, bebizonyosodott hogy jó ember! És miért is lökte le Brant ? Védje a szerelmét. Mert akármennyire beteg is a dolog szereti a hugát. (nappal hugom este dugom XDXD  Lehet aki ezt kitalálta olvasta a könyveket ikszdé) És azóta bebizonyosodott hogy nemes jellem.

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #5124 Dátum: 13 aug 17, 12:27:30 »

Teljesen random Micsudiról eszembe jutott, hogy megjegyezzem:

Ám miért raknak be sokkal idősebb színésznőket ???  Max 21-22 éves színésznőkről ha olyanok, akkor még elhisszük hogy 14-18 évesek. És azok már minden HBO kompatibilis dolgot megcsinálhatnak (úgy dugathatják meg őket a rendezők ahogy akarják)

CKM topic lol Nevet Ám miért lenne baj az ? Gondolkozik

Én pókhálóba tekertem bele :/  nem kellemes.  Ám drukkoljatok 10-re megyek állásinterjúra Mosolyog

Micsudi szerintem te rosszul használod az "ám" szót. Amit te keresel, az valószínűleg az "am", az "amúgy" rövidített netszleng változata.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5125 Dátum: 13 aug 17, 12:35:15 »

Teljesen random, de azért kikerested három postját, valld be hogy erre már napok óta készülsz a tükör előtt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5126 Dátum: 13 aug 17, 12:36:08 »

A nemesség meg az emberség nem ugyanaz. :DD
Bebizonyosodott róla, hogy viszonylag emberséges (lett), de ettől még semmi nemesség sincs benne, ugyanakkora idióta még az ötödik könyvben is, mint volt, csak most már a húgát sem szereti. Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5127 Dátum: 13 aug 17, 12:38:18 »

Köszi a spoilert Saphi! Nevet Azon műveletlenek közé tartozok, akik nem olvasták még az 5. kötetet. :'D
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5128 Dátum: 13 aug 17, 12:39:46 »

Azért várj még. Most teljesen igazad van, de messze még a vége. Még nemes is lehet akár. Sztem vannak erre utaló jelek, de nem következtetek inkább, Martinnál sose lehet tudni. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5129 Dátum: 13 aug 17, 12:43:19 »

Laterneman én nem vagyok olyan swag mint te úgyhogy is élek annyira a szleng kifejezésekkel Nevet
De igazad van ez az "ám" eléggé a sokat használt kifejezésem mostanában. Majd leszokok róla Nevet
Szerintem a nemesség részben emberiesség is. A többi az igazán megfoghatatlan része. De én Jaimen éreztem hogy nemes lélek. A filmben úgy jött le. Ám várható volt ez a spoiler Nevet Mert Cercei egy olcsó ribi, és még buta is, pedig nagyon okosnak, nagy játékosnak hiszi magát. Pedig nem az...
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 12:44:14 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!