24 jún 26, 20:03:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1086468 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3630 Dátum: 13 júl 08, 17:25:58 »

Minden valamire való csaj, aki fesztiválra megy, azért megy hogy beginázva megpocsékolják. Nem is tudtad? Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3631 Dátum: 13 júl 08, 17:28:06 »

Nem az volt a döntése, hogy elmegy bulizni, ahol megerőszakolják, hanem az, hogy olyan helyre megy bulizni, ahol x% az esélye annak,  hogy bódultan megerőszakolják és x nagyobb, mint annak az esélye, hogy egy jó környéken az utcán teszik meg vele.
Mellesleg én egy egyszer sem írtam azt, hogy hibás, ez ilyen esetben természetesen erős jelző. Kiforgattátok a szavaimat.

Állítottam valamit. Buliban nagyobb a valószínűsége, hogy megesőszakolnak, mint otthon és ezt mindenki tudja. Semmi többet nem mondtam, minden mást ti képzeltetek oda. Kérdezem az engem támadókat, hogy a fenti állítás igaz vagy nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 08, 17:39:23 írta gman » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3632 Dátum: 13 júl 08, 17:40:09 »

Túl sok mindent láttok ebbe bele...

Nem kell ilyen dolgokra terelni a témát és nem kell leállni hülyékkel vitatkozni. (A hülye csak nem csúnya szó, biztos nem kell kicsillagozni).
Egyszerű a képlet, van egy lány, aki jól beb*szott, aztán a "helyes" fiútól elfogadott némi piát... Igenis hibás a csaj, mert, ha elővigyázatos lenne, akkor talán, jó eséllyel nem erőszakolták volna meg... Sajnos veszélyes világban élünk és ez előfordulhat, de ő mégis szinte s*ggrészegre itta magát, magára kicsit sem akart vigyázni.
Az erőszak rossz dolog és borzalmas, ez tény.

Nem mondom hogy a csaj a hibás, hanem azt, hogy Ő IS, ami jelenleg ennél a történetnél nagyon is fontos.. Nem egy másiknál, egy másik kitaláltnál, vagy nem kitaláltnál, hanem konkrétan ennél.

... a csaj megérdemelte, mert nem szabad lerészegedni egy fesztiválon, sőt ő akarta, hogy megerőszakolják!
Jaj, hagyjátok már abba ezt a személyeskedést, már elég unalmas.

NORMÁLIS esetben, egy nőnek nem az az álma, hogy megerőszakolják, de vannak az embereknek perverzióik, de ez most nem ide tartozik. Tudod Lámpás, lehet bulizni itt-ott, legyen az egy bár, vagy egy fesztivál, de, ha elég kirívó ruhában vagy és jól leiszod magad, (mint írta a kedves író) plusz élvezed, hogy rád startolnak, elég nyilvánvaló, hogy megakarja magát d*gatni, de, ha nem is akarja, van egy egyszerű szó. "NEM!".
 -  Meghívhatlak egy italra?
 -  Köszönöm nem, eleget ittam.
És kész. Ha józan állapotában van, legalább megtudjuk, hogy ténylegesen megerőszakolták-e, akkor tud ellenkezni és tud szólni valakinek, hiszen, akkor még a barátnőjével volt.

Jó bulizni, bulizzanak az emberek, de gondolkozhatnak is néha.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3633 Dátum: 13 júl 08, 17:40:23 »

Én nem támadlak, csak szimplán flame szagot éreztem és tudod hogy mondják Nevet " Dög szagra gyűlik a keselyű "
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #3634 Dátum: 13 júl 08, 17:43:11 »

Szóval abban volt a hibás hogy elment egy fesztiválra ami országos szintű sőt.. azok akik ott járnak/adnak elő nem mindennaposak Magyarországon.
Hm... Értem.

Lew hogy állsz a melóval, kész van már  az oltár amit nekem állítasz? ^^
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3635 Dátum: 13 júl 08, 17:45:09 »

Nem is rád gondoltam. ikszdé Kinek nem inge, az vegye meg, ha tetszik neki, ha meg nem, akkor ne.

Ejfel, te meg válaszolj igennel vagy nemmel, ne a szavamat forgasd ki, abban tudom, hogy jó vagy.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 08, 17:46:36 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3636 Dátum: 13 júl 08, 17:46:26 »

Tegyük félre, hogy mi van a szövegben. Az erőszak, bármilyen formában is jelenjen meg, szörnyű dolog.
S most jöjjön a szöveg. Ez a lány, véletlen pont a Voltra időzítette ezt a levelet, vajon miért?
Másrészről vegyük sorra a dolgokat. Elment egy fesztiválra, előtte ivott, ott is ivott, aztán tetszett neki, hogy a szerinte "helyes" srácok megtesznek mindent a figyelméért, majd még többet ivott, majd a srácokkal ivott... Aztán reggel felébred egy teljesen idegen helyen és bármi "Mégis hol vagyok, mit keresek itt, hogy kerültem ide, valaki segítene?" gondolat nélkül felhívja nem a barátnőjét, nem a szüleit, hanem a csoporttársait, hogy eldicsekedjen vele mekkora idióta. Ezek után eszébe jut, hogy hoppá, talán mégsem lenne rossz némi infó. Utána csak úgy zsupsz kipattan a fejéből, hogy megerőszakolták és mindenkitől és mindenen azonnal segítséget követel.

Amikor közlik vele, hogy ez nem így működik, az állításaidat bizonyítanod kellene és bizony mindezeknek megvannak a maga szabályai is, akkor értetlenkedve puffog. Gondolkozni kellett volna inkább, talán...

Nekem az egész szövegben az a legfurcsább, hogy soha sehol nem meri leírni, hogy az a bizonyos srác őt megerőszakolta, sőt erről sem ír semmit, mármint magáról az erőszakról, hogy találtak-e később a nőgyógyászati vizsgálaton erre bármi jelet, bizonyítékot.
Amint elmondtak neki több történetet is, azonnal elkezdtek derengeni neki foszlányok, meglepő módon pont azok kombinációja....
Az állítólagos erőszaktevőről pedig konkrétan van fénykép, mégsem találják meg? S mindezek megírásával várt egy egész évet.

Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3637 Dátum: 13 júl 08, 17:47:03 »

Szerintem elég alap elvárni egy másik embertársától valakinek, hogy semmilyen körülmények között(úristan, miniszoknya!!  Ohh My God) ne drogozza be és erőszakolja meg, mert ebben a társadalomban ez az együttélés alapvető szabályai közé tartozik. Egy amazonasi húgycsőmászó-haltól nem lehet iylen követelni, mert csak egy buta állak akinek emlékezete is alig van, de egy másik homo sapien sapienstől ez nem hogy a kötelessége, de egyszerűen az alapelvárás lenne.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3638 Dátum: 13 júl 08, 17:50:41 »

Ha már bebaszott,és azt is tervezte, legalább szóljon valamelyik ismerősének hogy figyeljen rá egy picit,persze ha a másik ember józan marad valamennyire,egy férfi is veszélyben van ha úgy be van állva,nem hogy egy nő...
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #3639 Dátum: 13 júl 08, 17:52:11 »

Minagi, ha már alapból illuminált állapotban van azért nem biztos hogy ilyen egyszerű a képlet.. igen, mindenki belátta hogy részben a csaj is hibás lehetett... itt a szélsőséges felfogásról van szó.
Mindegy, tény hogy gman nem fogja a büdös életben látni hogy mi zavarja az embert az előző posztjaiban.

Jól van gman tiszteletben tartom az elvakult tudatos véleményedet. Mosolyog

Itt nincs szó szókiforgatásról.. de rendben:

IGEN buliban nagyobb az esélye... de te nem csak ezt mondtad.

Most forgatok egyet:
Akkor mindenki maradjon otthon és nézze a négy falat mert akkor 0% esélye lesz rá hogy bőrrákot kap. Orvosilag tesztelve..
Mindegy, befejeztem. Mosolyog :*
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3640 Dátum: 13 júl 08, 17:56:32 »

Igazából az embert a balesetek többsége az otthonában éri... Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3641 Dátum: 13 júl 08, 17:58:14 »

Állítottam valamit. Buliban nagyobb a valószínűsége, hogy megesőszakolnak, mint otthon és ezt mindenki tudja. Semmi többet nem mondtam, minden mást ti képzeltetek oda. Kérdezem az engem támadókat, hogy a fenti állítás igaz vagy nem?

Meg azt is állítottad, hogy nem kell rinyálnia az erőszak áldozatának, hisz az ő döntése volt, hogy elment bulizni egy fesztiválra.

Nem mondom hogy a csaj a hibás, hanem azt, hogy Ő IS, ami jelenleg ennél a történetnél nagyon is fontos.. Nem egy másiknál, egy másik kitaláltnál, vagy nem kitaláltnál, hanem konkrétan ennél.

Nem. Az erőszak áldozata sosem hibás. Mert mindig elő lehet venni, hogy sokat ivott, úgy öltözött (hogyan is? Mosolyog honnantól okés egy öltözet, amivel úgy mehet ki egy nő az utcára, hogy biztosan nem erőszakolják meg? Most Egyiptomban a tüntetéseken több tucat nőt erőszakoltak meg, gondolom arab létükre nem bikiniben mentek). NEM.
A saját félelmét generálja a társadalom ha bele megyünk a victim blamingbe.
Mert nem értitek, hogy ezzel tudat alatt feloldozást adtok a bűnösnek. Persze elmondja gman is a gép mögött ülve, hogy ő milyen keményen büntetné, de azért a buták csak az erőszakból értenek. Illetve leírod te is, hogy hát igen a bűnös a hibás, de azért a csaj IS. Ezzel már a felelősségnek, ami egyébként normálisan 100%-ban a bűnöst terhelné, egy részét áthárítod az áldozatra.
Olyan ruhában volt, annyit ivott, nem kellett volna ott lennie. Levesztek egy jó részt a bűnös válláról. És ezzel jutunk el lassan egy olyan irányba, hogy a bűnös valójában nem is az: ő nem így akarta, ő is részeg volt, hibázott, nem tehet róla, az ösztönei vezérelték és satöbbi bullshit. Még itt nem jutott el senki sem idáig, de azért már nem vagyunk messze.

Senki nem felelős azért mert megerőszakolták. Se 10%-ban, se 5-ben, se 0,00001-ben. Egyedül az erőszakolót terheli a felelősség, mert ő erőszakolt.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #3642 Dátum: 13 júl 08, 17:59:07 »

Mindenki ásson a háza köré árkot..
A szappant tegyétek messzire.

és nem lehet gond.

Kössz heo, számítottam rád. ^^"
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3643 Dátum: 13 júl 08, 18:01:37 »

Lehet ez csak az én naiv elvakult nézetem, de szerintem, ha valaki sokat iszik még nem biztos hogy taj részeg is lesz tőle... viszont ha rásegítenek a piás életérzésre valamivel az igencsak kikészíti a szervezetet... még ha előtte tudatánál is volt az illető...
Egyébként meglehet kövezni, lehet magamra kéne varrni egy skarlátbetű, de én meg szoktam engedni a fiúknak, hogy meghívjanak egy kocsmapultnál. Sőt elég sok lány tesz így és még nem történt velük/velünk semmi nagyobb kellemetlenség, szóval simán lehet "egyedi esetről" szó és persze hibás a lány is. Hibásnak mondható, mert lány és élni akar, túlzottan barátságos volt stb (én pl. barátnőimet nagyon gyakran féltem, mikor "belepottyannak egy srác szájába" és nem is kell hozzá semmilyen kábítószer, feltételezhetjük, hogy a lány is így viselkedett), de ha mindentől mindig a legrosszabbat várnánk maradhatnánk a négy fal közt egész életünkben.

Igazából az embert a balesetek többsége az otthonában éri... Nyelvesít

helyesbítek: ágyban fekve 
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 08, 18:39:54 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3644 Dátum: 13 júl 08, 18:15:13 »

Oké, abban az egyben igazad van L-chan.
Azt viszont még nem értem, hogy honnan jött ez a hibás-nem hibás gondolat?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!