24 szep 29, 01:54:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194530 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3615 Dátum: 13 júl 08, 14:25:10 »

Ez a lány nem volt buta, az írásán kifejezetten látszik, hogy igenis intelligens, gondolkodni képes ember. Ő egyszerűen csak bulizni akart, szórakozni, kikapcsolni, ismerkedni. Ne keverd össze a jóhiszeműséget és a naivitást a butasággal. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
Bár a kanos öszvéres ötleted nem rossz gondolat, ha arra ítéled, vagy teszem azt rosszabbra, mint amit elkövetett, semmivel nem leszel jobb nála, sőt. Kényelmetlen, de ezt a bíróságra hagynám. Aztán meg a börtönöknek is megvannak a maguk kis belső szabályai. Kamatostul kapná vissza azt, amit ezzel a lánnyal művelt.

Szerintem nagyon is valós történet. Annyi részeg volt itt a múlt héten, rendőr meg kb semennyi, a biztonsági őrök meg, nos, legtöbb dísznek van csak ott. Ha a srác elég meggyőzően adta elő, hogy a barátnőjét viszi csak haza, simán kidumálhatta magát.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #3616 Dátum: 13 júl 08, 14:30:12 »

Az írás stílusán is érezni hogy hatáskeltő jellegű.

Viszont abban nem értek egyet, hogy okos lányt ilyen eszközökkel nem lehet megerőszakolni, gman ne vedd személyeskedésnek de ha tényleg így gondolod akkor az értékrendeddel elég nagy problémák vannak szerintem.
"A buta meg úgy sem tanul másból?'  OKkké..

De legalább nem pártolod. Hihetetlen. Nevet

Az emberek fesztiválokra bulizni mennek, én ugyan nem ittam legutóbb a Volton, de sokan isznak, ismerkednek stb, és egy bizonyos tudatállapotban az ember könnyebben megbízik másokban, pláne ha csajozni, pasizni, bulizni akar.. de mindegy.

Inkább már nem is mondok semmit mindig elfelejtem, hogy azért szólsz hozzá ilyeneket, hogy figyelmet kelts fel és vitát robbants ki.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3617 Dátum: 13 júl 08, 15:14:50 »

Ez tényleg az én véleményem volt. Aki olyan helyre megy szórakozni, ahol 90%-ban idióták tartózkodnak, az 90% eséllyel maga is idióta. Aki meg páncél nélkül megy csatába, az is. A csaj 1000 módon elkerülhette volna az esetet.

Önbíráskodni pedig jó és nem érdekel, hogy nem leszek különb. Ha valaki bántja egy szerettemet, akkor természetadta jogot érzek arra, hogy minden emberi méltóságát elvegyem, mielőtt halálra kínzom.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3618 Dátum: 13 júl 08, 15:24:05 »

Gman a hszed utolsó részével tökéletesen egyetértek. Aki nem áll ki magáért és a szeretteiért valamint a bűnözőket védi ilyen esetekben az leszerepel a szememben. A fehér ember nem lehet ilyen. Ez a gyengeség kultusz az egész nyugati civilizáció egyik legfőbb betegsége.

Am az vitathatatlan h a csaj maga is hibás már ha igaz az egész.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3619 Dátum: 13 júl 08, 15:40:11 »

Nem, a csaj egyáltalán nem volt hibás semmiben.  Hümm-hümm


Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3620 Dátum: 13 júl 08, 15:53:58 »

Gman majd ha téged is begináznak, megnézem hogy fogod összezárni a lábaidat.  Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3621 Dátum: 13 júl 08, 16:06:21 »

Azért egy okos lányt leitatással és bedrogozással nem lehet megerőszakolni, a buta meg úgysem tanul másból.



*You're.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3622 Dátum: 13 júl 08, 16:12:58 »

Sabaku, szerintem ez jobban illik ide.  Nevet

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3623 Dátum: 13 júl 08, 16:19:40 »

Ha öregkoromra minden bajom lesz, akkor nem fogok meglepődni, mert amennyi szart összezabálok, annak megeshet, hogy nem lesz jó vége. Én ezt tudatosan teszem, bevállaltam, mert most jó így nekem.
Ugyanígy, aki olyan helyre megy, ahol a bedrogozás és megerőszakolás köztudottan valós probléma, az önszántából válallja a kockázatot, hogy megesik vele. Nem azt mondom, hogy nem szabad ilyen helyre menni, csak azt hogy nem kell utánna rinyálni, mert egyedül az ő döntése volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 08, 16:29:10 írta gman » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3624 Dátum: 13 júl 08, 16:47:56 »

Szóval ha egy étterembe megyek és értelmérgezést kapok a kajától, akkor fogadjam el, mert benne volt a pakliban a dolog? Ha berakom a bankba a pénzem, és azt kirabolják, bólintsak rá egyet hogy "hmm, hát előfordulhat"? Na ne röhögtess Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3625 Dátum: 13 júl 08, 16:56:46 »

Nem, mint mondtam ez a valós problémákra vonatkozik,  nem azokra, amikre az esély 1:1000000-hoz.
Ez ikább olyan, mint amikor azon csodálkozol, hogy felmászik a húgycsöveden egy erre specializálódott hal, mikor pelevizelsz az Amazonasba, pedig tudtad, hogy ez megeshet. Ez a példa jobban illik ide.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #3626 Dátum: 13 júl 08, 17:00:51 »

Azt mondod ha elmegyek egy fesztiválra önként vállalom hogy bedrogozhatnak ill. megerőszakolhatnak, ha pedig megteszik én vagyok olyan ki -úrt hülye és a hibás hogy megtörténik/megtörtént? Logikus.

Igazad van, az emberek általánosságban vállalják hogy bármikor megkéselhetik őket az utcán, és ők a naivak és h-lyék hogy nem védekeznek megfelelően.

Részben lehet hogy hibás volt a csaj, de azért ennyire nem gondolkodnék szélsőségesen.

Csak én vagyok olyan őrült smack imádó, hogy a nyár közepén negyven fokban is forrón eszem? Nyami..

Más, anyáméknak adtam a gépemet.. nem mondom hogy döccenők nélkül, de működött nálam..  
Ők nem tudják elindítani sem... kíváncsi lennék mit csináltak vele. Egyszerűen nem fér a fejembe.

Szerk.: Közben beírtatok elém. Halas példa :ĐĐĐ


« Utoljára szerkesztve: 13 júl 08, 17:04:51 írta Éjfél » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3627 Dátum: 13 júl 08, 17:07:03 »

Az, hogy a lány "hibás", egyszerűen pocsék kifejezés és cseppet sem helytálló.

Igen, gman, az ő döntése volt. Valóban. Fantasztikus, komolyan. Az ő döntése volt, hogy leutazik Pestről Sopronig, hogy ott aztán valaki át-meg és kibassza. Ezt ő akarta. Úgy bizony. Hisz ha valaki szórakozni akar a barátnőivel, inni akar, ellazulni, akkor egyúttal már azt is akarja, hogy jól seggbe kúrják. Hát... pf, inkább hagyjuk.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3628 Dátum: 13 júl 08, 17:10:11 »

A lány annyiban volt hibás, hogy ebben a beteg világban megbízott egy szimpatikusnak tűnő srácban. Az ilyen kretének miatt alakult ki rólunk férfiakról az a beteg sztereotípia hogy csak dugni akarunk.
Naplózva


Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3629 Dátum: 13 júl 08, 17:19:22 »

Ó te jó ég!

Nem azt mondom, hogy nem szabad ilyen helyre menni, csak azt hogy nem kell utánna rinyálni, mert egyedül az ő döntése volt.

Milyen helyre? Egy fesztiválra? Még jó, hogy nem azt mondod, hogy nem szabad fesztiválra menni, mert minden sarkon erőszakolók állnak. Rinyálni? Az eszem megáll!

A legszomorúbb az egészben az, hogy gman nem egy kisebbség, aki egy eldugott fórumon mondja a marhaságát, hanem ha bárki megnézi hírportálokon ezt, az amúgy valós történetet és az alatta látható kommenteket, akkor láthatja, hogy gman bizony nagyon is a többséghez tartozik. És ő még a gyengébbik fajta, az erősebbek szerint a csaj megérdemelte, mert nem szabad lerészegedni egy fesztiválon, sőt ő akarta, hogy megerőszakolják!
Naplózva


Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!