24 okt 03, 03:26:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199684 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3420 Dátum: 13 júl 02, 22:04:56 »

Egyébként ha Bastian kitilt téged, fordulj a TASZ-hoz, ez a transzszexuális szöveg bejönne liberális világunkban.

Hát a leszbikus meg... végülis Férfi topic egyik alappillére az izomszag és a benzingőz mellett a nők, és te is szívesebben nézel nőket, akkor már nem is vagyunk olyan messze a topic céljától. Komoly háttér dogmatikai kérdéseket vetne fel ez esetben a megengedhetőség.

Mondjuk még mindig jobb ha egyesek privilegizált írásjogot kapnának, mint Csaj topicban üzengetnének.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 22:06:24 írta Syzygy » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3421 Dátum: 13 júl 02, 22:05:59 »

Tényleg, ha beregisztrálna ide egy transzszexuális az vajon mindkét topikba írhat?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3422 Dátum: 13 júl 02, 22:11:15 »

Én inkább egy hermafrodita esetében tenném fel e kérdést.

Idézet
Mondjuk még mindig jobb ha egyesek privilegizált írásjogot kapnának, mint Csaj topicban üzengetnének.

Akár lemondanék az írásjogomról csak csajok témát tekintve, igazából egy kezemen meg tudom számolni, hogy az itt töltött 6-7 évem alatt hányszor ment ott értelmes beszélgetés. Nevet

Idézet
és te is szívesebben nézel nőket

:DD
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3423 Dátum: 13 júl 02, 22:17:25 »

Meg most mi bajod Micsudival, ha neki a thai shemale-ek jönnek be?  Nevet

Ők nem fogják megbántani, kihasználni mint a többi nőies nők !
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 22:27:18 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3424 Dátum: 13 júl 02, 22:53:54 »

Mert hányinger az ottani képek 90%-a. Nevet
Még ha azok valódi nők is, elég gusztustalan, hogyha egy fehér lányt tennétek be ennyi sminkkel, kontaktlencsével és póthajjal, akkor mindenki sírna, hogy ő a természeteset szereti, ha meg egy thai shemalet, akkor jó a 10 kiló vakolat is. Nevet

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001849_506042036116621_1089552395_n.jpg
Vagy itt van ez a csaj. Egyrészt süt róla az értelem, másrészt látszik rajta, hogy kontaktlencsét visel, és már átszabták az arcát minimum négy helyen (könnyen felismerhető, Ázsiában, főleg Thaiföldön és Koreában ugyanazokat a sablonműtéteket hajtják végre mindig, ha európaibb kinézetet szeretnének elérni, de persze ez csak akkor gond, ha amerikai/európai nőkről van szó. Szomorú)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 23:01:32 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3425 Dátum: 13 júl 03, 05:31:37 »

Miért járatod le mindig magad? Leírod, hogy szőrös vagy, dagadt, alacsony és még futni sem tudsz, holott egy névtelen fórumon simán eladhatnád magad, mint valami valami menő kigyúrt jó pasi vagy öreg nénike. Így nem vicces. Szomorú
Szerintem kamuzni nem vicces. Meg fárasztó is kitalálni valami kamusztorit.  Nevet Én amúgy sem szégyenlek semmit ezekből. Kicsi vagyok, hát istenem, nem a méret a lényeg (de, igen), a szőr van, akinek bejön, a kövérségre meg tényleg nem azt a klasszikus kövérséget kell érteni, hogy a buszon egy hely kéne nekem, egy meg a szétfolyó zsírpárnáknak, nem, távol sem. A futós dolgot pedig mellőzzük ilyen hangnemben, kérlek, mert arról tényleg nem tehetek.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3426 Dátum: 13 júl 03, 06:45:56 »

Szerintem gmannak van igaza, hogy úgy vállalja magát, amilyen. Nem értem mire lenne jó kamuzni.  Hmm? Amúgy meg egy férfi inkább legyen szőrös mint vmi szőrtelen nyálgép, én attól rosszul vagyok.  >.<#
Micsudit meg inkább biztatni kéne és nem lehúzni. Ha már mindenkinek volt annyi esze, hogy megállapítsa, hogy önbizalom hiányban szenved akkor talán ennek kezeléséhez is kéne érteni. ^^
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3427 Dátum: 13 júl 03, 08:20:14 »

Abban egyetértek, hogy semmi jogunk nincs anonim ítélkezni, és beleszólni más életébe, de hát egész életünkben előítéletekkel operálunk más emberek felé, itt sincs kivétel.

Másrészt, és ezt univerzálisan mondom, szerintem több értelme van nyersen megmondani, hogy magadon kell hogy változtass x-y irányba először, mintha olyanokat írnék, hogy jaaj majd biztosan lesz valaki, találsz valakit akivel jó lesz...stb. ( persze nem hiteltelen tirpák Csernus módon  Nevet )

Ezekről a műtétekről ez a film jut eszembe: persze hogy koreai Nevet
http://www.port.hu/ido_shi_gan__time/pls/w/films.film_page?i_film_id=78760


Gman pedig lehet hogy a közös ősünk utolsó fennmaradt tagja. Nevet Ő a kapocs az emberszabásúak és a Homo-k között, végülis ráillik : alacsony termet, szőrös, kisebb agytérfogat, fejletlenebb másodlagos-harmadlagos absztrakció.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 08:24:29 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3428 Dátum: 13 júl 03, 09:06:27 »

Seva, nem kell komolyan venni a gmanos szöveget, amolyan iróniának szántam. Bár, a kérdés még mindig fennáll: miért csak a idézőjelben rossz tulajdonságait írja le?

Habár, mintha egyszer említette volna, hogy tud főzni.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3429 Dátum: 13 júl 03, 09:36:29 »

Mi a bajod szegény gmannal? Nem lehet mindenki szőke tündehercegnő! xdDD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3430 Dátum: 13 júl 03, 09:46:13 »

Jah, tudok főzni és szeretek is, tök jó dolog teremteni. Már kész is a gombapörkölt, de sajnos habanero nélkül, mert azt most nem szabad. Szomorú
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3431 Dátum: 13 júl 03, 09:54:41 »

Szerintem egy férfi szőrösségének mértékében és ehhez kapcsolódó férfiasságában semmilyen, mérhető összefüggés vagy arányosság nincs, szóval ezért sem igazán értem, hogy egy szőrös orángután mitől lesz férfiasabb, sármosabb, kevésbé "nyálgépebb" mint az a társa, aki jóval kevesebb szőrrel rendelkezik.

Amúgy Gmannak számtalan jó tulajdonsága is van, egyik ezek közül, és azt hiszem, az egyik legjobb is, hogy nem kérkedik ezekkel, sőt, amikkel ő kérkedik, például a felesége, a születendő babájuk, nos, remek emberre utalnak. Nem szerény persze, a maga módján nagyon is nem, de... hm, mióta vettem én célul, fényesíteni Gman imidzsét?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3432 Dátum: 13 júl 03, 10:10:20 »

Csak ahhoz hogy gombapörköltöt csinálj először ki kellett ragadni erőszakkal a környezetéből a hozzávalókat, pusztításon alapuló teremtés az is.  Szomorú

Egyébként meg mi olyan nagy cucc abban, hogy egy pasi tud főzni? A kedvenc kajáimat biztos nem engedném meg, hogy más készítse el.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 10:16:31 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3433 Dátum: 13 júl 03, 11:37:15 »

Bazz ez kemény: egyik ismerősömet ki akarták tiltani a "nemzeti" dohányboltból, mert nála volt a 16 hónapos csecsemő. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3434 Dátum: 13 júl 03, 11:52:50 »

Egyszerű. Régi sztereotip gondolat miatt, ami még a mai emberekben is benne van. Régebbi gondolat, hogy a  a nő, főzz, moss, takarít. Mert azért mentek férjhez hogy ezt tegyék, mert ezt nevelték beléjük, és úgy gondolták számukra ez a boldog élet.
Majd teltek az évek, kezdtek rájönni, hogy a nők nem csak az otthon tartásra jók, de még mindig az van, sok-sok tudatban, hogy a nő főzzön.
Pedig nézzünk meg egy főző csatornát, most már a 90%-kon egy férfi főz. Leginkább angol, hogy miért? Mert ott sz*rok a kaják és kiakarnak törni. Nevet

Amúgy én szeretem ha egy férfi főzz. Főleg ha tud. Plusz jól esik az embernek ha főznek rá néha, és nem az apja, anyja teszi. ikszdé

Ez komoly Aes? Tejóég...Biztos a gyerek 16 hónaposan nagy traumát fog szenvedni, hogy egy olyan helyen vásárolt apja-anyja ahol rengeteg dohány volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 11:54:15 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!