24 okt 02, 23:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199551 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3390 Dátum: 13 júl 02, 16:57:38 »

És ez miért megbotránkoztató?  Ohh My God
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3391 Dátum: 13 júl 02, 17:01:13 »

Nem igénytelenség ez, csak lustaság.

A kettő következik egymásból. Azért vagy igénytelen mert lusta vagy igényesnek lenni.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3392 Dátum: 13 júl 02, 17:03:35 »

Tusfürdővel hajat mosni? ikszdé Nekem ez eszembe se jutna. Valahogy idegen ötletnek tűnik. Mindig is külön sampont használtam.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3393 Dátum: 13 júl 02, 17:18:32 »

Nekem se jut eszembe, csak így sikerül és nem mindig, csak olyan 40%-ban.

Páran rögtön nekiállnak rinyálni nálunk, hogy mi az, hogy nincs zuhany, mert kádban fürdeni undorító és egészségtelen, meg a franc tudja.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 17:19:16 írta gman » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3394 Dátum: 13 júl 02, 17:22:26 »

Undorítónak semmiképpen nem nevezném. Annyi a hátránya, hogy igen sok vízet használunk, míg a zuhanyzásnál azért jóval kevesebbet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3395 Dátum: 13 júl 02, 17:48:12 »

Ez hülyeség, én mindig is jobban szerettem a kádat mint a zuhanyt Nevet Persze csak ha normálisan néz ki, nem ilyen retkes sárga.

Ha nincs kéznél sampon, akkor azt kell használni amit talál az ember. Tengerparton egyszer anyámék szobájában volt a sampon, és a sós vizet ki kell mosni a hajból, ezért a folyékony szappant használtam. Meg ha egyszer-egyszer kifogy minden akkor a tusoló is teljesen jó, ha nem rendszeresen használja az ember.

Nekem megszárad nagyon gyorsan, simán olyan 20-30 perc, hajszárítóval 5-10.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 17:56:03 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3396 Dátum: 13 júl 02, 18:44:45 »

...

Fura, életemben nem találkoztam még olyan balzsammal, amit ha az egész hajamra használtam, ne zsírosította volna el egy, max két napra rá az egészet, esetleg hajtípustól is függ. Kinek mi válik be. Nálam ez. De ahány haj, annyi típus. Ott van például Gman haja, ami még létezik, annak ellenére, hogy tusfürdővel mossa Nevet

És olálá, végre egy igényes fiú, aki ad magára. Tapsoljuk meg Aest, megérdemli. :DDD
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 18:46:16 írta Nikuccia » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3397 Dátum: 13 júl 02, 18:59:25 »

Saphirának és Sabakunak köszönhetően ledaráltam a Sámánkirály mangát egy hét alatt.  Kúl
Most aztán már tényleg nem értem, hogy hogyan képesek egyesek olyan alja mangákat jónak tartani, mint a Fairy Tail. :­((( ­

szerk: jujujuj nehogy off legyen egy off topicban: én sampont használok hajmosáshoz, mint minden normális ember és nem tusfürdőt
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 19:00:25 írta Laterneman » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3398 Dátum: 13 júl 02, 19:10:20 »

És akkor Yoh yoh lesz neked? Akkor megengedem, hogy niichannak szólíts, és mindig leordíthatlak, hogy ne légy szemtelen, én vagyok a kbszott sámán király.  Pirul

Niki, lehet nekem ez azért nem okoz gondot, mert ha használok balzsamot, ha nem, mindig mosnom kell kétnaponta, bár lehet csak a saját hülyeségem és a megszokás miatt. Nevet

Egyébként találkoztam már olyan balzsammal, amitől egyáltalán nem zsírosodik a haj, de tényleg nagy valószínűséggel ez is hajfüggő. Mosolyog
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3399 Dátum: 13 júl 02, 19:16:46 »

Már találtam egy egész jó aláírásnak valót.  Kúl Viszont avatarnak még marad szerintem a jó öreg Yeezy
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3400 Dátum: 13 júl 02, 19:17:25 »

Tényleg haj függő, de az is számít, hogy milyen környezetben lakunk. Mióta gyakrabban járok be a városba, azóta jobban zsírosodik a hajam, mint mikor szinte mindig a kertvárosban vagyok.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3401 Dátum: 13 júl 02, 19:19:41 »

Soul Eater jobb, OP meg főleg, az mindennél jobb.

Amúgy ennyi erővel a testem többi részén is sampont kellene használnom, amilyen szőrös vagyok. Ugyanezen logika alapján viszont, ha a testszőrömnek nem árt a tusfürdő, akkor a hajamnak sem fog. Tádámm, igazoltam a módszerem helyességét!
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3402 Dátum: 13 júl 02, 19:31:09 »

Na csak röviden válaszolok mert lecsap az offkommandó (!!!!!!!!!), de
-  az SE értékelhetetlen. Én egyedül a valóban zseniális rajzokért olvasom, meg voltak nagyon jó megkezdett szálak benne, amikkel végül nem lett semmi (Noah, boszorkányok, Free-ék csapata random megjelent segíteni, egyáltalán a mellékszereplők tök fölöslegesek), és a végső csata se nyűgöz le. Teljesen üres és szürke, átgondolatlan, összecsapott egy manga.
-  az OP nagyon túlhypeolt. Vannak nagyon zseniális részei, főleg amik átívelnek 300 részt, de amúgy már a nagy összecsapás óta iszonyúan unalmas, a Fishman Island szerintem nem túlzok, de a mangatörténelem legunalmasabb története volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 19:33:16 írta Laterneman » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3403 Dátum: 13 júl 02, 19:39:50 »

Barátom régen még ilyen egyben sampon és tusfürdőt használt, de mikor elkezdte visszanöveszteni a haját hosszúra leszokott róla, most meg már nem is szereti, pedig azóta (végre) ismét rövid a haja Nevet
Am nagyon fárasztó dolog ez a szakmai gyakorlat, szinte hiányzik a suli (na jó azért a vizsgaidőszak nem), hazaértem és csak aludni volt erőm.
Még egy újság: 2 cicám is lefialt, lett 7 kiscica (még jó hogy már gyakoroltak vagyunk az elpasszolásban)... Most abszolút védve vagyok minden babonával szemben az 5 db fekete macskával a háznál Mosolyog
Tessék pár kép is:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1044277_535100619887134_783333510_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1012130_535100656553797_41583349_n.jpg
A fekete cicáéi elég csipásak... jó pár hétig a padláson voltak elbujtatva  
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3404 Dátum: 13 júl 02, 19:44:36 »

De édik! Nevet
Erről hogy melyik manga jobb csak annyit,hogy ízlések és pofonok. Személy szerint nekem is az SK tetszik jobban, de az SE is tetszik, OP-ról meg nem tudok mit mondani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!