24 okt 02, 23:28:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199562 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3375 Dátum: 13 júl 01, 21:20:02 »

egy hétig nem mosakodtunk

Mi se szoktunk a koliban =D Sziszegős szappan oszt cső =DD
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3376 Dátum: 13 júl 01, 21:25:03 »

héééé nem ér kiragadni a dolgokat a szöveg környezetből...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3377 Dátum: 13 júl 01, 21:30:27 »

bocsi =D Nem bírtam ellenállni a kísértésnek =DD
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3378 Dátum: 13 júl 01, 22:29:05 »

A kedvenceim Haschwaldt [...]

Látod, Sabaku, hogy kitaláltuk?
Bocs, Bastian, ezt muszáj volt. Nevet

Mi se szoktunk a koliban =D Sziszegős szappan oszt cső =DD

Ezt nem kéne hirdetni szerintem. Nevet Egyébként olyankor az ember csak még büdösebb a dezodortól. Mondhatnám, hogy az már majdnem felér a borsodi gettók nyári szagához, de azért mégsem, mert ahhoz, hogy valaki elérje azt a szintet, valamilyen szagosító technikát kell kifejlesztenie, vagy nem tudom. Évekig rohadni mosatlan ruhákban.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3379 Dátum: 13 júl 02, 03:59:01 »

Lew. Bocsánatot kérni poénért olyan, mintha a bűvész a sikeres mutatvány után elmondaná a trükk titkát.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3380 Dátum: 13 júl 02, 10:28:20 »

Számomra is elképzelhetetlen, hogy a dolgok csak úgy maguktól néha elromlanak, biztos rögtön a szomszéd voodoozási hajlamai a felelősek.

Sevanna, én egy ideje próbálok eszerint a cikk szerint hajat mosni, bár tényleg problémás és macerás olykor, de azért, ha más nem, a muri kedvéért megéri abszolút. Mármint persze annak muri, aki szeret a külsejével foglalkozni. Lew, te ne vesződj vele szerintem, még ártana a finom, dezodoros bőrödnek a víz, nemhogy a sampon, vagy bármilyen tisztálkodó szer. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3381 Dátum: 13 júl 02, 10:46:44 »

Vagy esetleg még valaki ott fent kicsit szórakozik velünk. Nem lehet mindent megmagyarázni a tudománnyal.

Milyen kedvesek vagytok egymással! ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3382 Dátum: 13 júl 02, 14:38:32 »

A kedvenceim Haschwaldt [...]
Látod, Sabaku, hogy kitaláltuk?
Ezen meg kéne lepődnöm?  Kúl

Sevanna, én egy ideje próbálok eszerint a cikk szerint hajat mosni, bár tényleg problémás és macerás olykor, de azért, ha más nem, a muri kedvéért megéri abszolút.
Ebbe a zuhanysapkást részt kivéve mi speciális van? :'D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3383 Dátum: 13 júl 02, 15:54:10 »

Vágod, hogy a samponnak az a legjobb, ha csak a haj tövét és annak néhány centis körzetét éri, a balzsam pedig tarkótól lefele növő hajvégig a leghatásosabb, hideg-meleg víz váltakozása, várni, hogy hassanak a hajadra felkent szerek. Nem tudom, ki hogy mos hajat, de szerintem a legtöbben csak sampont fel, sampont le, azt' jól van az. Bár gondolom, te ápolod a szép, hosszú hajad, ezért tetted fel ezt a kérdést. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3384 Dátum: 13 júl 02, 16:07:08 »

Én többnyire tusfürdővel mosok hajat. Rosseb sem ér rá válogatni a flakonok között. ikszdé
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3385 Dátum: 13 júl 02, 16:18:40 »

Gahahaha,nem hiszem el.Van wifi xDD (Horvátba)
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3386 Dátum: 13 júl 02, 16:29:34 »

Még mindig jobb, mint amikor a fater húgomnak az intim lemosóját használta fürdéskor tusfürdő helyett... smirksweat

A hajmosáshoz meg annyit, hogy hajat bevizez, sampont fel, kicsit rajtahagy (hadd oldja a koszt) Öblít...  Ugyanazt újból... Így talán már sikerült kimosnom a hajamból a dzsuvát... Ha még mindig ragad a kacsavértől, akkor ugyanaz az ütem..  smirksweat Szív sűrít kipufog.. Ja ez másik ütem!  ikszdé
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3387 Dátum: 13 júl 02, 16:36:47 »

Általában suli előtt korán reggel szoktam hajat mosni. 5-kor felkelek és hajat mosok. Sampont kétszer szoktam, míg a balzsamot egyszer szoktam használni alkalmanként. A hajszárítót mellőzöm. Jobban szeretem ha magától szárad meg.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3388 Dátum: 13 júl 02, 16:41:44 »

Ezekhez az interneten fellelhető hülyeségekhez csak annyit, hogy elolvasni talán még érdemes is őket, meghallgatni kevésbé. Például általában minden jobb minőségű balzsamra ráírják, hogy csak a hajvégekre kerüljön vagy a hajtövekre is. Legtöbbnek ugyanis pont az a lényege, hogy fényesebbé teszi a hajat, ha tarkóig kihagyod, eléggé csökken a hatása.
Ráadásul nincs olyan, hogy "ott a leghatásosabb", révén ugyanaz a hatóanyag van benne, mindenhol ugyanazt a hatást fejti ki, legfeljebb többet pazarolsz belőle.

Egyébként meg szerintem is elég alap gondolatokat közölt az a cikk, a már említett hideg-meleg vizes hatással meg azt hittem, legalább az emberek háromnegyede tisztában van.

Szerintem mindenkinek van valamilyen technikája a hajmosásra is, az, amit saját maga alakított ki saját hosszú éves tapasztalataiból kiindulva, és leggyakrabban ez válik be a legjobban. Persze, csak ha igényes vagy, és nem tusfürdővel mosol hajat.

Ha reggel mosom meg, nekem muszáj szárítani,mert még három órával később is vizes.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3389 Dátum: 13 júl 02, 16:53:58 »

Nem igénytelenség ez, csak lustaság. A tusfürdő jobban kézhez áll. Meg hát ártani gondolom nem árt, és amúgy sem érdekel a hajam.
No de jöjjön egy újabb megbotránkoztató tény: Nálunk nincs zuhanyzó, csak kád.  Wátdöfákk
Naplózva
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!