24 okt 02, 21:28:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199438 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3330 Dátum: 13 jún 28, 13:50:27 »

Most utállak, Matamuinét én akartam következő avának. x_x Mondjuk én nem találtam ilyen jó képet, szóval igen, ez ezerszer jobb a gyíkos kislánynál, és remélem kint hagyod jó ideig Nevet

Oh, Mini, de rég láttalak errefele. Szeritnem több az mint egy év... xD

Királyság, múlt héten árnyékban negyven fok volt, most meg megyek le osztállyal Balatonra és ilyen hideg van.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3331 Dátum: 13 jún 28, 15:15:43 »

Van ilyen. Én abban a melegben egy raktárban voltam és áraztam.
Én élveztem ezt a melót, kár hogy vége. Még az árazást is élveztem, pedig nem valami izgalmas.
Ma fordítottam is. Egy mese volt, igaz csak a második fejezetig jutottam, de szerintem tudom mi lesz ebben. Van négy tündér és azok társaik és lesz valami nagy ünnepség, de még versenyeznének egyet, csak az egyik aggódik, hogy nem kéne már ezt mert el fognak késni. Végül megtartják a versenyt és eddig jutottam. Biztos nem fog történni semmi baj, főleg, hogy az embereknél bán a verseny. Hümm-hümm

Amúgy jó volt fordítani. Volt néhány, ami igen érdekes volt. Pl. a draglingot én sárkánygadócnak fordítottam, mert abból a két szóból állt. A másik meg az egyik tündér neve volt. Eredetiben Honeysuckle volt, és előszőr Mézszopót írtam, de inkább átírtam Mézvirágra, mert kicsit fura lenne, meg a többiek neve mind virágnév volt. Persze nincs sok esély, hogy megmaradnak ezek, de azért remélem elég jól sikerült.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3332 Dátum: 13 jún 28, 22:03:42 »

Nem leszbi, csak kevésbé vonzó. Nem is vágom, hogy ez most honnan jött. Mindegy is.
Amúgy nézzük meg a legősibb istennőt!
http://kozossegigondolatok.site11.com/wp-content/uploads/2012/02/mell3willendorf.jpg
Évezredekig ő volt a nőideál, most mi változtatta meg az ízlésünket?

Mi változtatta meg? Talán az, hogy nem az mutatja manapság a jólétet, hogy valaki hatvan kiló tiszta zsírpárnát épít a seggére. Ha akkoriban egy nő ilyen dagadt volt, akkor joggal gondolhatták, hogy a kölyke sem hal éhen (hacsak el nem ette előle a kaját a zabagép).
Manapság a hosszabb élettartamot és kevesebb testmozgást figyelembe véve egy ilyen testalkat súlyos egészségügyi kockázatokat von maga után.

Igen, ide írtam, a csak csajok témába felesleges lett volna.

Sabaku, bocs, nem engedhettem át másnak Matamunét. Nevet És igen, szerintem kint hagyom, legalább mindig a mangatörténelem egyik legjobb macskája és nem gonosz gonosza jut róla eszembe. Mosolyog
Egyébként a gyíklány Daenerys volt.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3333 Dátum: 13 jún 28, 22:08:29 »

ésss mi a helyzet Karinnal/Korinnal ?  Szomorú

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3334 Dátum: 13 jún 28, 22:16:11 »

Azt írtam, hogy az egyik legjobb.

Egyébként Korin is aranyos, de Matamune személyisége mindent visz. Nála nem az a lényeg, hogy egy cuki macska, sőt. Ilyen személyiséggel bármilyen szereplőt megkedveltem volna. Mosolyog

Várj, gyorsan még kitalálok valamit, és ide írom, mert jönnek vérben forgó szemekkel az illetékesek, hogy offolunk.

Például:
Meglepően meleg volt ma. Egész héten majd megfagytam, bezzeg amikor 5 órát kell utazni, naná, hogy meg lehet sülni. Emellett már kirajzottak a rajkók is, és természetesen egy egész sereg állt/ült pont mellém, hogy megfulladjak.
Böszörményben meg elgondolkodtam, vajon nincs-e ott valahol Syzygy, ki tudja, hányszor utaztunk már ugyanazon a buszon. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 22:19:16 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3335 Dátum: 13 jún 28, 22:22:04 »

Igen láttam, hogy egyik legjobb macskáját írtad, aztán gondolkodtam el milyen alternatívák jöhetnének még szóba, leghamarabb Korin ugrott be.


Várj gyorsan leírom hogy holnap vizsga T_T , és már megint kezd 30 fok körül lenni. Ezek után már nem lehet off !

ikszdé látom neked is az időjáráson jár az eszed, egyébként vágod hogy a lakásunk mellett megy el a  busz ?  Nevet

de a miskolcin legalább van klíma...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 22:23:25 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3336 Dátum: 13 jún 28, 22:29:56 »

A lakásotok mellett? Komolyan? Hol?


Egyébként itt mindig meglepetések érnek. 15:00-ra ki van írva a busz, erre 14:53-kor felbukkan egy Eger-Miskolc járat... Hirtelen nem tudtam, felszálljak-e rá, vagy nem. Nevet

Ja, meg most az is eszembe jutott utazás közben (látszik, hogy vége a sulinak, nem tanultam, hanem csak lestem magam elé. Nevet), hogy talán négy-öt évvel ezelőtt még valamelyik őskövület duma topicban megemlítettem, hogy mennyire utálom a Borsod volános buszokat, erre Morita írta rá, hogy ő szereti, mert mindig házhoz viszik.
Azóta számomra is átértékelődött a dolog. Örülök, ha Borsod volános buszt látok, és legszívesebben menekülnék a Hajdú volánosok elől... Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3337 Dátum: 13 jún 28, 22:34:20 »

Mi ez a troll arc ?  Inkább nem mondok semmit. Még felfegvverkezve éjjel betörnél.  smirksweat

De a miskolci buszok jó része Borsod volános, bár van kivétel, azért szeretem őket mert gyorsabb, mint a nánási/böszörményi, és konszolidáltabb emberek is vannak rajta. JAh és van klíma, nem kell megdögleni 35 fokban.

Rita is ott lakik, ahogy jössz befele az Árpád utca az első megálló, nah a körül.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 22:35:32 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3338 Dátum: 13 jún 28, 22:40:22 »

Mintha olyan sokat mondana nekem ez az Árpád utca. Nevet

Amúgy szép hely Böszörmény, nekem tetszik. Meg sok a bicikli.

Konszolidált emberek, haha. Kár, hogy ez a Miskolc-Ózd vonalról már kevésbé mondható el.

Nem éjjel törnék be, mert akkor már szigorúbban eljárhatsz az ügyben. Szomorú
Szegény Rita, mikor adott engedélyt, hogy csak így feltárd, hol lakik? Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3339 Dátum: 13 jún 28, 22:51:07 »

Amikor jössz befele polgár felől a 35-ösön, az első megálló, akkor úgy mondom, bár lehet hogy a tanulás miatt észre sem vetted még.  Nevet
Sok a bicikli, ezt már Hadházi is előtte egyszer a Showder Kluban. xD Sőt neki volt még egy kocsmás poénja is böszörménnyel.
Mondjuk itt az indiánok általában elkerülik a miskolci buszt, ott azért keményebb a helyzet.
Pont azért törhetsz be.  Nevet
Ritának meg nem adtam meg a pontos címét, onnan még vagy 200métert gyalogolni kell. xD
Észrevetted hogy már nem is offolunk?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3340 Dátum: 13 jún 28, 22:55:12 »

Leesett hogy Danerys volt, csak a véleményemet is megpróbáltam belesűríteni róla abba az egy mondatba Nevet

Bezzeg ha nem emlegetem fel a SK-t, akkor Matamune az eszedbe sem jut.

Megkérdezném, hogy ki az a Korin/Karin(hacsak azonos a Cory/Kororo/Damuko névre hallgató lényecskével), de mivel csak kedden jövök haza úgy sem tudnám meg a választ.

Szerinted Saphinak kéne fegyver ha le akarna gyilkolni álmodban? Cöcö...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3341 Dátum: 13 jún 28, 23:03:49 »

Idézet
Bezzeg ha nem emlegetem fel a SK-t, akkor Matamune az eszedbe sem jut.

Ez részben igaz, tényleg amiatt kezdtem el megint olvasgatni. De ugye az előző képem előtt is Hao volt kitéve, szóval nem olyan nagy újdonság nálam az SK avatar. Nevet

A templom előtt azon a téren mindig annyi bicikli szokott lenni, mint nálunk az egyetem előtt. Mindig csak lesek, mi van itt, biztos naponta tartanak critical masst. Nevet

Idézet
Pont azért törhetsz be.

Haha. Lesütöttszemek

Sabaku utolsó mondatát mindenki jól jegyezze meg.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3342 Dátum: 13 jún 28, 23:13:59 »

Korin, ha nem lenne egyértelmű :



Az egész város egy nagy critical mass.  Nevet Azt még nem értem, miért nem csináltak bicikli utat bösz-debrecen között.

Maximum a hosszú hajával tudna megfojtani, az már komoly fegyvernek minősülhet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3343 Dátum: 13 jún 28, 23:22:46 »

Ez Dragon Ball? Mondjuk akkor mindegy. Nevet

Hosszú hajjal nem csak fojtani lehet, én már majdnem vágtam el vele párszor a kezemet is.  Pojén
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3344 Dátum: 13 jún 28, 23:27:14 »

Ez a haj legfeljebb csak engem öl meg és Tiszát. Nevet
Ő folyton megfullad benne, engem meg megskalpol, ha ráfekszik.

Syzy, még felhozhattad volna alternatívának a Happy-féle macskabrigádot is. Nevet

Vágni? Azt hogy? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 23:31:43 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!