24 okt 02, 19:08:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199338 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3120 Dátum: 13 jún 21, 20:40:05 »

Idézet
Na és a katonák kik ellen harcoltak. Ennyivel a múltbelieket is hívhatnánk, hisz másokat öltek civileket is a területekért stb.
A katonák katonák ellen harcoltak. Nevet Milyen múltbélieket? Elég sok múltbéli ember volt.

gman: Ferihez nem értek, szerettem a történelmet, de azt a korszakot mindig átaludtam.  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3121 Dátum: 13 jún 21, 20:40:35 »

Na és a katonák kik ellen harcoltak. Ennyivel a múltbelieket is hívhatnánk, hisz másokat öltek civileket is a területekért stb.

Te miről beszélsz?

gman, ne erőlködj. Rá akarsz húzni egy teljesen más kort a maira, ráadásul mindezt úgy, hogy a magyar történelmet járatod le vele, mert tudod, hogy ezzel lehet csak igazán gerjeszteni a feszültséget. Inkább dugulj el. Mosolyog
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3122 Dátum: 13 jún 21, 20:43:01 »

Bocsi kissé rosszul fogalmaztam. Azt akartam írni, hogy régi civilizációk országok stb. katonája is öltek ártalmatlan embereket bizonyos okokból. Akkor ők is terroristák voltak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 20:50:50 írta zitagirl » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3123 Dátum: 13 jún 21, 20:44:19 »

Pont az a lényeg, hogy nincsenek jó és rossz emberek. Birkák vannak, pásztorok és farkasok.

Bármelyik történelmet le tudom járatni, csak a magyart itt jobban ismeri a nép. Nevet
Amúgy meg a dolgok nem változnak az ember világában. Meg nem unjuk véges végtelen, hogy a nóta minig úgy megyen.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 20:47:56 írta gman » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3124 Dátum: 13 jún 21, 20:45:32 »

A katonák nem (voltak) rossz emberek,őket csak kiképezték és megmondták nekik hogy mit csináljanak.Mivel ez volt a munkájuk...Ha meg nem csinálták meg elhúzhattak a tudod hova,és rosszabb esetben még meg is büntették őket.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 20:46:39 írta dreamfolow » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3125 Dátum: 13 jún 21, 20:49:09 »

Mért lenne minden arab teorista?

Akkor ők is teoristák voltak.

Terrorista.

gman, a történelmet nem lehet lejáratni. Annál jobban az embereket, akiknek cranialis felük sem értelmesebb a caudalisnál. Pont mint neked. Mosolyog
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3126 Dátum: 13 jún 21, 20:49:57 »

Tudom hogy nem voltak rossz emberek, de egyáltalán miért nem lázadtak fel? Nem hinném hogy többségük annyira ölni akart volna, és erejük lett volna rá szerintem.

Kösz Saphira ezt jól elnéztem.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 20:51:54 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3127 Dátum: 13 jún 21, 20:50:37 »

A katonák nem (voltak) rossz emberek,őket csak kiképezték és megmondták nekik hogy mit csináljanak.Mivel ez volt a munkájuk...Ha meg nem csinálták meg elhúzhattak a tudod hova,és rosszabb esetben még meg is büntették őket.
Nem a katona a "rossz" aki kinyír mindenkit mert különben őt ölik meg (vagy esetleg a családját)  hanem az aki erre rákényszeríti.  Mosolyog
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3128 Dátum: 13 jún 21, 20:52:22 »

Fellázadni? Eszükbe se mert volna jutni,mert azt az emberkét egyszerre kinyirták volna,meg a családját is.Így van Ayumi...ez csak azokon az embereken múlt,és sajnos nem voltak egy jó emberek. smirksweat
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3129 Dátum: 13 jún 21, 20:53:52 »



Szívesen mutatnék, csak kicsit félek, hogy mi az emberek véleménye. Azt tervezem, hogy mégha nem is a történetet, de leírnám Aisháék történetét mostmár.

Ha félsz az emberek véleményétől sose válsz jó íróvá... csoda, ha egyáltalán íróvá válsz szerintem

A többi hozzáfűzni valóm pedig kifejtette Saphi, Gdat és kb. Dreamfolow
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 20:55:28 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3130 Dátum: 13 jún 21, 20:54:14 »

Úristen, mennyi klisékkel és gyerekmesékkel teletömött agyú ember, fájdalmas olvasni. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3131 Dátum: 13 jún 21, 20:54:48 »

Tipp: jobb és bal agyfélteke? Mindegy, ami kapcsolatos az emberrel, abból nem nehéz viccet csinálni. Jajj, ne, már megint csak én értem a filozófiámat. Szomorú
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3132 Dátum: 13 jún 21, 20:56:17 »

Hát nem voltak sokszor jó emberek akik irányítottak, mégis ők uralkodtak. Sokuknak szinte semmit sem jelentett az emberek élete. Na az ilyeneket tenném a földdel egyenlővé, de sajnos mindig lesznek ilyenek.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:05:58 írta zitagirl » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3133 Dátum: 13 jún 21, 21:00:41 »

Kérlek fejtsétek ki mi a jó ill. rossz ember. Szerintem mindenki eszmét követ max. az eszme lehet erkölcsileg helyes vagy helytelen...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3134 Dátum: 13 jún 21, 21:02:03 »

Szívesen mutatnék, csak kicsit félek, hogy mi az emberek véleménye. Azt tervezem, hogy mégha nem is a történetet, de leírnám Aisháék történetét mostmár.
Ne félj. Mégis mitől félsz? Mit csinálnak majd veled? Semmit. Az esetleges "beégéstől"? Sz@rd le. Úgy is lesznek olyanok akiknek tetszik és olyan akinek nem.
Ha nem próbálod meg akkor sose tudod meg hogy mi lenne a vélemény.

Kérlek fejtsétek ki mi a jó ill. rossz ember. Szerintem mindenki eszmét követ max. az eszme lehet erkölcsileg helyes vagy helytelen...
És pont attól rossz hogy az eszméje erkölcsileg  helytelen.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:04:14 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!