24 szep 19, 22:45:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1181248 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8820 Dátum: 13 nov 23, 15:59:19 »

Azért a balkánon sem lehet olyan könnyű az élet.  Nyelvesít
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8821 Dátum: 13 nov 23, 16:02:55 »

Ez egyáltalán nem igaz volt év amikor nálunk még csepp hó sem volt mégis ott délkeleten panaszkodtak, hogy sok a hó... nem tudom már melyiknek sírt a szája az ottani ismerős˜ök közül és azt sem, hogy melyik éven volt...
Én imádom a havat annyira szeretném, ha idén már Mikuláskor lenne hó és még szülinapomon februárban is megmaradna... persze március közepén már jöhet a meleg. 15-én jó lenne idén az átmeneti kabát.

Hát tény és való, hogy a fenyvesekkel tarkított északi tájnál nincs szebb.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8822 Dátum: 13 nov 23, 16:05:21 »

Ősszel a legszebb a hegyvidék, bár igen télen is le esik az álla az embernek, unom már az alföldet . >.>
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8823 Dátum: 13 nov 23, 16:09:30 »

Hát igen a helyvidék mindig szép. Nyáron is, mikor jó nagy sétákat lehet tenni. Kár hogy én nem lakok még csak dimbes-dombos helyen sem, csak látom ahogy körbevesznek úgy 30km-nként a dombok.

Bár ezt a hegyecskét amire tanévben vagyok száműzve meg szeretem. Olyan jókat lehet a citadellán borozni (csak ne legyen rozé).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8824 Dátum: 13 nov 23, 16:11:32 »

Gyere, Syzy, próbáld ki. És akkor már hozz egy kis havat is. ^-^

Az én szám biztos nem sírt, mert egy esetre sem emlékszem, hogy itt lett volna hó ott meg nem. Nevet Dehogy nincs. A fenyvesekkel tarkított déli táj. xD

De jó nekem, hogy választhatok. Nevet Lehetek itthon a laposon, ha ráunok, akkor elvonulok Péterváradra, csak ott meg még később lesz hó. xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8825 Dátum: 13 nov 23, 16:55:14 »

Hihetetlen, hogy néha jól tud esni egy fejmosás amit telefonon keresztül kap az ember, így sikerült úgy döntenem, hogy elszakadok a gonosz trollbarlangtól és nekiállok szenvedni, de előtte olvasok egy kicsike könyvecskét... persze majd, ha már nagyon szenvedek még szerintem jelét adom. ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8826 Dátum: 13 nov 23, 17:03:25 »

Noemi, nem fog menni, a füledben ott lesz, hogy "trollbarlang, Mini add nekem Szarvas burgert." és vissza térsz. Nagyon éhes vagyok már, nem ette ma semmit.
Amúgy sok sikert, nehogy megbukj.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8827 Dátum: 13 nov 23, 17:04:34 »

De legalább volt értelme a trollbarlangnak tök megkedveltelek Minagi Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8828 Dátum: 13 nov 23, 17:15:16 »

Oh köszönöm, a végén elpirulok....Pirul Késő.  Johhny Depi
Látom nem megy a távozás, félsz, hogy hiányozni fogunk, mi?
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8829 Dátum: 13 nov 23, 17:16:16 »

Még a végén egy tátongó űr marad a lelkemben utánatok.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8830 Dátum: 13 nov 23, 17:22:51 »

Tudtam én. Igazából meg is értem.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8831 Dátum: 13 nov 23, 18:45:26 »

Gyere, Syzy, próbáld ki. És akkor már hozz egy kis havat is. ^-^

Mikor mehetek?  Nevet

Minagi nekem is adj szarvas burgert Durci
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8832 Dátum: 13 nov 23, 18:46:40 »

Van bennük cheerleader effektus, de tényleg szépek. ^^

Más: azt hittem ez velem nem történhet meg, ám pont így alakult a mai nap.  Nevet Mentségükre szóljon hogy elég változatos volt a playlist és volt Korn is.



Amúgy a pinyóban is sokszor szól Nickelback... mondjuk itt kéne szégyelnem magam, hogy én nem mozgok, csak kocsmázni járok...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8833 Dátum: 13 nov 23, 18:47:22 »

Még nekem sem ad. Pedig már a Palotajátékokra beígérte...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8834 Dátum: 13 nov 23, 18:51:39 »

Miii? nem ígértem, úgy volt, hogy lesz a kocsmában, de nem csináltak. T_T

Tessék itt van, a kép minőség rossz és itt olyan picinek tűnik, de nagyon nagy volt és finom. Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!